Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Ilfov după lichiditate ridicată în 2014
75 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -0,1×, iar liderul atinge 50,5×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.QUICK SERV REPORTS S.R.L.= | Oraş Bragadiru, Ilfov | 50,5×▲ 55,6 % | ▲ 55,6 % | 16 K RON | |
| 2 | 2.CARGOBULL FINANCE SRL▲ 2 | Sat Ciorogârla, Comuna Ciorogârla, Ilfov | 23,5×▲ 88,3 % | ▲ 88,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 3 | 3.DIRECT TRADE & LOGISTICS S.R.L.nou | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 21,2×— | — | — | 252,7 K RON |
| 4 | 4.ROBOSTO LOGISTIK S.R.L.nou | Loc. Măgurele, Oraş Măgurele, Ilfov | 11,5×▼ 77,5 % | ▼ 77,5 % | 155,9 K RON | |
| 5 | 5.TCE TECHNOLOGY CONTRACTING ENGINEERING SRLnou | Oraş Voluntari, Ilfov | 9,8×▼ 29,1 % | ▼ 29,1 % | 594,7 K RON | |
| 6 | 6.PANORAMIC ACTIVE S.R.L.nou | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 9,1×▼ 86,9 % | ▼ 86,9 % | 36,6 K RON | |
| 7 | 7.BADACONT S.R.L.▲ 29 | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 8,7×▲ 567,2 % | ▲ 567,2 % | 165,5 K RON | |
| 8 | 8.ROA PARTNER BUSINESS SRLnou | Sat Creaţa, Comuna Dascălu, Ilfov | 6,8×▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 55,3 K RON | |
| 9 | 9.REDRESS ROMANIA S.R.L.▼ 2 | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 6,5×▼ 32,3 % | ▼ 32,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 10 | 10.AUTO-PARTNER CONSULT S.R.L.▼ 2 | Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov | 6,4×▼ 23,4 % | ▼ 23,4 % | 11,4 K RON | |
| 11 | 11.LUCALPIN S.R.L.▲ 1 | Sat Gagu, Comuna Dascălu, Ilfov | 6,3×▲ 28,5 % | ▲ 28,5 % | 46,3 K RON | |
| 12 | 12.INTERNATIONAL STEEL SURVEY & CONSULTING SRLnou | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 5,7×— | — | — | 183,7 K RON |
| 13 | 13.RMC PRESTSERV SRL▼ 7 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 5×▼ 56,5 % | ▼ 56,5 % | 155,8 K RON | |
| 14 | 14.HEALTH, SAFETY AND SECURITY CONSULTING SRL▼ 5 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 4,5×▼ 42,8 % | ▼ 42,8 % | 47 K RON | |
| 15 | 15.ARTREX SRL▼ 2 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 4,4×▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 175,7 K RON | |
| 16 | 16.WANDERMAR SRL▲ 2 | Comuna Berceni, Ilfov | 4,2×▲ 46,1 % | ▲ 46,1 % | 53,5 K RON | |
| 17 | 17.ROHC CONSULTING SRLnou | Oraş Voluntari, Ilfov | 3,5×— | — | — | 31,4 K RON |
| 18 | 18.TOTAL CONSENS SRL▲ 6 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 3,4×▲ 64,7 % | ▲ 64,7 % | 34,4 K RON | |
| 19 | 19.SERVIZI TEHNICI 2009 SRLnou | Oraş Otopeni, Ilfov | 2,8×▲ 184,7 % | ▲ 184,7 % | 192,9 K RON | |
| 20 | 20.OCV RE CONSULTING S.R.L.▲ 6 | Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Ilfov | 2,5×▲ 38,2 % | ▲ 38,2 % | 8,2 K RON | |
| 21 | 21.COMPACT 95 STING SRL= | Comuna Berceni, Ilfov | 2,4×▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | -41,6 K RON | |
| 22 | 22.MDSIM OPERATIV SRL▲ 11 | Sat Baloteşti, Comuna Baloteşti, Ilfov | 2,1×▲ 42,9 % | ▲ 42,9 % | 31,8 K RON | |
| 23 | 23.DIMATHEO SRL▼ 8 | Sat Baloteşti, Comuna Baloteşti, Ilfov | 2,1×▼ 40,4 % | ▼ 40,4 % | -127 K RON | |
| 24 | 24.CREATIVE BLUEPRINT S.R.L.▲ 4 | Loc. Otopeni, Oraş Otopeni, Ilfov | 2×▲ 25,2 % | ▲ 25,2 % | 850,3 K RON | |
| 25 | 25.MACROVISION SRL▲ 4 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 2×▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | 109,2 K RON | |
| 26 | 26.EXCLUSIVE WORK ETHICS SRL▲ 23 | Loc. Otopeni, Oraş Otopeni, Ilfov | 2×▲ 109,6 % | ▲ 109,6 % | 22,7 K RON | |
| 27 | 27.VECTORIAN PETROL SRL▲ 20 | Sat Cornetu, Comuna Cornetu, Ilfov | 1,9×▲ 83,5 % | ▲ 83,5 % | 283 K RON | |
| 28 | 28.MARA MOBILE COMMUNICATION SRL▲ 6 | Sat Petreşti, Comuna Corbeanca, Ilfov | 1,8×▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 9,4 K RON | |
| 29 | 29.ADA'S CONSULT SRL▼ 7 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 1,8×▼ 20,8 % | ▼ 20,8 % | 122 K RON | |
| 30 | 30.TEAM PARTNER SERVICES SRL▼ 13 | Loc. Otopeni, Oraş Otopeni, Ilfov | 1,7×▼ 44,3 % | ▼ 44,3 % | 40,9 K RON | |
| 31 | 31.FORWARD DEVELOPMENT GRUP SRL▼ 6 | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 1,7×▼ 19,8 % | ▼ 19,8 % | 109,3 K RON | |
| 32 | 32.SANDY D EXPERT S.R.L.▲ 5 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 1,6×▲ 23,7 % | ▲ 23,7 % | 31,6 K RON | |
| 33 | 33.CRISTAL OIL S.R.L.▲ 8 | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 1,6×▲ 31,9 % | ▲ 31,9 % | 24,3 K RON | |
| 34 | 34.EVENT MEDIA CONCEPT SRL▲ 33 | Sat Săftica, Comuna Baloteşti, Ilfov | 1,6×▲ 638,1 % | ▲ 638,1 % | 33,8 K RON | |
| 35 | 35.DEXTER PRINT SRL▼ 5 | Oraş Otopeni, Ilfov | 1,6×0,0% | 0,0% | 156,3 K RON | |
| 36 | 36.MICROBLOCS S.R.L.nou | Sat Snagov, Comuna Snagov, Ilfov | 1,5×▲ 219,6 % | ▲ 219,6 % | 156,2 K RON | |
| 37 | 37.CLUBUL AVIATORILOR SRL▼ 21 | Oraş Voluntari, Ilfov | 1,4×▼ 53,9 % | ▼ 53,9 % | -86,2 K RON | |
| 38 | 38.FRESH CATERING SRL▲ 10 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 1,4×▲ 36,3 % | ▲ 36,3 % | 186,1 K RON | |
| 39 | 39.YELLOW FARMAGRAM S.R.L.▼ 8 | Sat Jilava, Comuna Jilava, Ilfov | 1,3×▼ 15 % | ▼ 15 % | 19,5 K RON | |
| 40 | 40.MICRO GRUP EQUIPMENTS SRL▼ 2 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 1,3×▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 51,5 K RON | |
| 41 | 41.GENERAL OTO LIGHTING SRL▼ 2 | Sat Odăile, Oraş Otopeni, Ilfov | 1,3×▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 118 K RON | |
| 42 | 42.PRINT CITY SIGNS SRL▼ 2 | Comuna Jilava, Ilfov | 1,2×▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 6,3 K RON | |
| 43 | 43.B & B IMPACT SRL▲ 1 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 1,2×0,0% | 0,0% | 28,9 K RON | |
| 44 | 44.DIY TRADE SUPPORT GROUP S.R.L.▼ 2 | Oraş Voluntari, Ilfov | 1,2×▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 5,4 K RON | |
| 45 | 45.TIROL BUSINESS PROD SRL▼ 10 | Sat Olteni, Comuna Clinceni, Ilfov | 1,1×▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 10,4 K RON | |
| 46 | 46.PROSPER FACTORY SRL▼ 27 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 1,1×▼ 59,8 % | ▼ 59,8 % | 48 K RON | |
| 47 | 47.MCG OIL DISTRIBUTION SRLnou | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 1,1×▲ 2.000 % | ▲ 2.000 % | 13,9 K RON | |
| 48 | 48.ALL 4 MEAT ACTIV SRL▼ 2 | Sat Căţelu, Comuna Glina, Ilfov | 1×▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | 110,3 K RON | |
| 49 | 49.ECO RUANA CONSULTING PREST SRL▼ 39 | Sat Jilava, Comuna Jilava, Ilfov | 0,9×▼ 88,6 % | ▼ 88,6 % | 96,6 K RON | |
| 50 | 50.ART MEDIA DISTRIBUTION GROUP SRL= | Sat Vidra, Comuna Vidra, Ilfov | 0,9×▲ 6 % | ▲ 6 % | 9,9 K RON | |
| 51 | 51.AGRONAD PRODIMPEX 2000 SRLnou | Sat Copăceni, Comuna Copăceni, Ilfov | 0,8×0,0% | 0,0% | 1,6 K RON | |
| 52 | 52.FAMYF OIL SRL▲ 10 | Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie, Ilfov | 0,7×▲ 77,5 % | ▲ 77,5 % | -64,9 K RON | |
| 53 | 53.MATRIXCOMP SRL▼ 2 | Sat Ciolpani, Comuna Ciolpani, Ilfov | 0,7×▼ 13 % | ▼ 13 % | 121 K RON | |
| 54 | 54.FOTOMASTER SRLnou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 0,7×▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 1,4 K RON | |
| 55 | 55.RCB INVESTORS SRL▼ 28 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 0,6×▼ 64,2 % | ▼ 64,2 % | 316 K RON | |
| 56 | 56.BETA CONSULTING SRL▼ 42 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 0,6×▼ 82,4 % | ▼ 82,4 % | 60 K RON | |
| 57 | 57.ALL CONSULTING SERVICE SRL▲ 7 | Loc. Pantelimon, Oraş Pantelimon, Ilfov | 0,6×▲ 67,7 % | ▲ 67,7 % | 104,3 K RON | |
| 58 | 58.ISONI DESIGN SRLnou | Oraş Otopeni, Ilfov | 0,5×▲ 122,7 % | ▲ 122,7 % | 69,4 K RON | |
| 59 | 59.NEOOILNET SRL▼ 3 | Loc. Bragadiru, Oraş Bragadiru, Ilfov | 0,5×▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | -85,8 K RON | |
| 60 | 60.UNITED FLOWERS S.R.L.▼ 8 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 0,4×▼ 46 % | ▼ 46 % | 44 K RON | |
| 61 | 61.ANDRESIMO VISION S.R.L.▼ 2 | Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Ilfov | 0,4×▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | -2,4 K RON | |
| 62 | 62.AUTO TRADE EXPERT SRLnou | Oraş Voluntari, Ilfov | 0,4×— | — | -82,2 K RON | |
| 63 | 63.WOX 01 SRL▼ 10 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 0,4×▼ 50,7 % | ▼ 50,7 % | 561,1 K RON | |
| 64 | 64.CICCOM IMPEX SRL▼ 1 | Comuna Dărăşti-Ilfov, Ilfov | 0,3×▼ 13,9 % | ▼ 13,9 % | -40,6 K RON | |
| 65 | 65.CONDIMENT PARTENER SRL▼ 10 | Sat Copăceni, Comuna Copăceni, Ilfov | 0,3×▼ 48,3 % | ▼ 48,3 % | -254,2 K RON | |
| 66 | 66.RMS CONFERENCE & EVENTS CENTER SRL▼ 9 | Sat Ţegheş, Comuna Domneşti, Ilfov | 0,3×▼ 46,8 % | ▼ 46,8 % | 126,5 K RON | |
| 67 | 67.ALMA 2001 SRL▼ 6 | Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 0,2×▼ 40 % | ▼ 40 % | 69,6 K RON | |
| 68 | 68.NYK ALL IN ONE SOLUTIONS SRLnou | Loc. Pantelimon, Oraş Pantelimon, Ilfov | 0,2×▼ 57,1 % | ▼ 57,1 % | 8,2 K RON | |
| 69 | 69.ANDREI LAR TRUST S.R.L.= | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 0,2×▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | -67,1 K RON | |
| 70 | 70.TALISMAN CONSULT S.R.L.nou | Sat Căciulaţi, Comuna Moara Vlăsiei, Ilfov | 0,2×▲ 25 % | ▲ 25 % | 22,1 K RON | |
| 71 | 71.CELL MOBILE DISTRIBUTION SRL= | Sat Ghermăneşti, Comuna Snagov, Ilfov | 0,1×▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 6,3 K RON | |
| 72 | 72.KAPSIDONIA SRL▼ 7 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 0,1×▼ 80 % | ▼ 80 % | 14,2 K RON | |
| 73 | 73.PROFESSIONAL I-TRUCK SERVICE SRL▼ 28 | Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Ilfov | 0×▼ 99,1 % | ▼ 99,1 % | -256,5 K RON | |
| 74 | 74.BUSINESS SUPPORT SRL▼ 2 | Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov | 0×▼ 50 % | ▼ 50 % | -27,4 K RON | |
| 75 | 75.GERRA BUSINESS PROMPT SRL▼ 9 | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | -0,1×▼ 139,1 % | ▼ 139,1 % | -72,3 K RON |