COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Iași după lichiditate ridicată în 2011

333 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,6×, iar liderul atinge 15,2×.

FirmăLichiditate
COMPACT GRUP SA▲ 415,2×▲ 208,6 %
ALBO-SITI SRL▲ 212,9×▲ 70,4 %
CLASS INVEST SRL▲ 64,2×▲ 58,5 %
ESTIME SRLnou4,1×▼ 49,8 %
LORD-GUST SA▼ 44×▼ 64,1 %
CONTINENTAL SRL▲ 14×▼ 1,5 %
GNOSEO COMPANY SRLnou3,8×—
RACOM SRL=3,6×▲ 15 %
GETICOM SRL▲ 12,8×▲ 64,1 %
MOMENTO COMPANY SRLnou2,3×—
ANDRIUCA-MERCATO SRL▲ 22,2×▲ 49,7 %
D & D DISTRIBUTION SRL▲ 862×▲ 300 %
BIGBUR SRLnou1,9×—
IL GALLO D'ORO SRLnou1,8×▲ 33,8 %
SALCIA & PANORAMIC SRLnou1,6×—
UNICA SRL▲ 2031,5×▲ 856,3 %
MASTER ENTERTAINMENT SRLnou1,5×—
MIDAS SERV SRL▼ 31,5×▲ 9 %
ARTEO PRESTIGE SRLnou1,5×▲ 935,7 %
NIKITAS SRL▼ 41,4×▲ 16,1 %
FROZEN SHARK SRLnou1,3×▲ 63,4 %
TURISM SIRETUL PASCANI SA▲ 671,3×▲ 143,4 %
ROMTURISM MOLDOVA SRLnou1,3×▲ 84,1 %
EUROCIP SRL▼ 61,3×▲ 7,6 %
TUDOR TEAM SRLnou1,3×—
CAFE FRANCAIS SRLnou1,2×—
EURONET COM SRLnou1,2×▲ 227 %
VICTORIA SRL▼ 81,2×▲ 0,9 %
TROTTER YOUNG SRLnou1,1×▲ 375 %
HOTEL BELLEVILLE SRLnou1,1×▲ 38,3 %
SARTEX SERV SRL▲ 31,1×▲ 19,2 %
ORANGE CLUB SRL▲ 1361,1×▲ 344 %
COT - COST SRLnou1,1×▲ 12,2 %
RUDIGO SRL▲ 31,1×▲ 16,1 %
AURORA PESCARIS SRLnou1,1×—
SOLI-DI SRL▼ 241,1×▼ 31,4 %
AD MEDIA GRILL SRLnou1,1×▲ 3.466,7 %
COLUMNA IND SRLnou1,1×▲ 8,3 %
ROBIN SRL▲ 1411,1×▲ 356,5 %
GREEK STYLE SRLnou1×—
CAMOUFAGE SRLnou1×▲ 1 %
FAIR PLAY COMP SRL▼ 91×▲ 8,4 %
ROYAL MASTER SRLnou1×—
MOTEL BUCIUM SRL▲ 181×▲ 39,4 %
SOFA KAREN SRL▼ 51×▲ 7,7 %
LA-BAZĂ S.R.L.▼ 81×▲ 6,5 %
FANI-COM SRL▼ 111×▲ 3,2 %
PERLA KEBAP COMPANY SRLnou1×—
ANTONI - PIU SRLnou1×—
NEW WAVE CA SRL▲ 2221×▲ 1.087,5 %
LIBRA SRL▼ 51×▲ 13,1 %
ANUSCA SRL▼ 30,9×▲ 16,1 %
TONY & TONY SRL▲ 210,9×▲ 48,4 %
LEES COM SRL▲ 260,9×▲ 61,4 %
AFI MEG SRL▼ 110,9×▲ 2,3 %
DOMIRO TRUST S.R.L.▼ 170,9×▼ 3,3 %
INCONTRO RISTORANTE SRL▼ 280,9×▼ 13,7 %
RESTAURANT EXPO SRL▼ 160,9×▼ 2,2 %
ENADAM SRL▲ 100,9×▲ 31,8 %
CAYENNE SRL▲ 10,9×▲ 19,4 %
ENOTECA RALET SRLnou0,9×—
TOTAL SERV SRL▼ 120,9×▲ 6,2 %
DEKART CENTER SRLnou0,9×▲ 975 %
M.L.C. AGRO-TUR SRL▼ 70,9×▲ 14,7 %
LEO SRLnou0,9×—
LUC GUARD SL SRL▼ 130,8×▲ 9,1 %
MAF FORCE SRL▲ 490,8×▲ 110 %
FLORANDA & CO SRL▼ 420,8×▼ 21,5 %
AMICII CRIŞU SRLnou0,8×▼ 7,9 %
TONY 2006 SRLnou0,8×▲ 8,2 %
BISTRO AMBIENT SRL▼ 260,8×▼ 12,5 %
TURISM MOLDOVA SA▼ 180,8×0,0%
TDS STYLE TRADING SRLnou0,8×▲ 31 %
EL CENTAURO PUB SRLnou0,8×—
PRIMO CAFE SRLnou0,7×▼ 1,3 %
INDIANA SRL▲ 1360,7×▲ 311,1 %
PRIVATE SERV SRL▼ 10,7×▲ 23,3 %
CRISTI'S STORE SRL▼ 120,7×▲ 7,3 %
PIEMONTE INN SRL▼ 310,7×▼ 11 %
BOLTA RECE SA▼ 130,7×▲ 5,9 %
INFINE GROUP COMPANY SRL▼ 180,7×▲ 2,9 %
ACCENT TRADING SRL▼ 270,7×▼ 7,9 %
SABINA CRW SRL▼ 580,7×▼ 36,1 %
ELREMO REST SRLnou0,7×—
PESCARUL AMATOR SRL▼ 250,7×▼ 5,6 %
COMPANIA PC UNIC SA▼ 280,7×▼ 9,5 %
NOVOTRONIC SRL▲ 580,7×▲ 123,3 %
COMADELIVIA SRLnou0,7×▼ 22,1 %
TREND NEW SKY SRL▼ 160,7×▲ 4,7 %
ONUSIL SRL▲ 70,7×▲ 34,7 %
INTIM RESTO-BAR SRLnou0,7×▲ 83,3 %
ALEX MINIMAG SRL▼ 150,7×▲ 13,8 %
POPASUL DANCU SRL▼ 290,6×▼ 7,3 %
AŞKÎM PERLA SRLnou0,6×▲ 45,5 %
CORNER SPORT BAR SRLnou0,6×—
CADRAX ONE SRLnou0,6×—
PETRU SAN COM SRLnou0,6×▲ 128,6 %
MADO CORPORATION SRL▲ 30,6×▲ 31,3 %
INTERNATIONAL BUSINESS CORPORATION SRL▲ 680,6×▲ 152 %
MEDION SRL▼ 280,6×▼ 4,7 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci