Top 100 firme — Activități profesionale, Giurgiu după lichiditate ridicată în 2016
86 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,1×, iar liderul atinge 18,3×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.UKY GRAF SRL▲ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 18,3×▲ 55,6 % | ▲ 55,6 % | 1,7 K RON | |
| 2 | 2.E-SYS TERRA SRL▲ 3 | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 17,1×▲ 83,9 % | ▲ 83,9 % | 69,6 K RON | |
| 3 | 3.MED FUNIVET VETS SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 13,3×▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 131,4 K RON | |
| 4 | 4.A.H.E. UBE SERVICE SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 10,8×▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 76,4 K RON | |
| 5 | 5.ADY CONFEX SRL▲ 8 | Sat Gorneni, Comuna Iepureşti, Giurgiu | 8,2×▲ 75,7 % | ▲ 75,7 % | 48,9 K RON | |
| 6 | 6.UKY IMPEX SRL▲ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 7,6×▲ 24,1 % | ▲ 24,1 % | 101,8 K RON | |
| 7 | 7.PADLO CONSULTING SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 7,6×▲ 332 % | ▲ 332 % | 78,2 K RON | |
| 8 | 8.CHRISTINE FINANCIAL SERVICES SRL▼ 1 | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 7,6×▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 39,3 K RON | |
| 9 | 9.ACTIVITĂŢI VETERINARE SRL▲ 9 | Sat Prundu, Comuna Prundu, Giurgiu | 5,6×▲ 39,5 % | ▲ 39,5 % | 155,8 K RON | |
| 10 | 10.VOESTALPINE ROMÂNIA SRL▲ 66 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 5,5×▲ 1.131,1 % | ▲ 1.131,1 % | -193,6 K RON | |
| 11 | 11.EXPERIMENT PRODUCT SERVICE SRL▲ 13 | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 5,3×▲ 63,7 % | ▲ 63,7 % | 41,5 K RON | |
| 12 | 12.CR PROIECT SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 4,9×▲ 74,6 % | ▲ 74,6 % | 61 K RON | |
| 13 | 13.ZMA CONT EXPERT SRLnou | Sat Cetatea, Comuna Frăteşti, Giurgiu | 4,8×▼ 92,5 % | ▼ 92,5 % | 87,5 K RON | |
| 14 | 14.AISA ELECTRONIC SYSTEM SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 4,7×— | — | — | 478,9 K RON |
| 15 | 15.EDLAAUTO SRL▲ 55 | Sat Gorneni, Comuna Iepureşti, Giurgiu | 4,3×▲ 703,8 % | ▲ 703,8 % | 43,1 K RON | |
| 16 | 16.V D BRUG SRL▼ 2 | Sat Naipu, Comuna Ghimpaţi, Giurgiu | 3,7×▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | 204,9 K RON | |
| 17 | 17.AGRO EURO PROJECT CONSULTING SRLnou | Sat Prundu, Comuna Prundu, Giurgiu | 3,4×— | — | — | 80,7 K RON |
| 18 | 18.GHE STUBEANU 2000 SRL▼ 6 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 3,3×▼ 34,3 % | ▼ 34,3 % | 38,1 K RON | |
| 19 | 19.ANIFARM 96 SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 3,3×▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 24,1 K RON | |
| 20 | 20.RADICAL MEDIA SRL▼ 19 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 3,2×▼ 86,1 % | ▼ 86,1 % | 77,3 K RON | |
| 21 | 21.EASY CONTACT CONSULTING SRLnou | Comuna Săbăreni, Giurgiu | 3,1×▼ 93,7 % | ▼ 93,7 % | 96,5 K RON | |
| 22 | 22.DETON INTERNATIONAL SRLnou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 2,8×▲ 1.547,1 % | ▲ 1.547,1 % | 19,1 K RON | |
| 23 | 23.CASIM PROIECT SRLnou | Sat Letca Nouă, Comuna Letca Nouă, Giurgiu | 2,6×▲ 331,7 % | ▲ 331,7 % | 111,9 K RON | |
| 24 | 24.AL SIM SRL▼ 4 | Sat Zorile, Comuna Grădinari, Giurgiu | 2,5×▼ 29,4 % | ▼ 29,4 % | 70,6 K RON | |
| 25 | 25.AGER BUSINESS MANAGEMENT SRL▲ 10 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2,5×▲ 58,2 % | ▲ 58,2 % | 541,9 K RON | |
| 26 | 26.ANF DESIGN SRLnou | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 2,5×▲ 2.622,2 % | ▲ 2.622,2 % | 630,6 K RON | |
| 27 | 27.POMELO AD PROVIDER SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2,4×▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | 64,7 K RON | |
| 28 | 28.RAMCAD SRL▼ 9 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2,3×▼ 34,9 % | ▼ 34,9 % | 53,5 K RON | |
| 29 | 29.RE-FRESH FOOD & DRINK SRL▼ 23 | Sat Crevedia Mare, Comuna Crevedia Mare, Giurgiu | 2,2×▼ 74,9 % | ▼ 74,9 % | 46,9 K RON | |
| 30 | 30.HIGH QUALITY ENGINEERING S.R.L.▲ 6 | Sat Joiţa, Comuna Joiţa, Giurgiu | 2,2×▲ 47 % | ▲ 47 % | 61,6 K RON | |
| 31 | 31.DC GAMES SRL▲ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2,2×▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 111 K RON | |
| 32 | 32.ALL CONSTRUCTION DESIGN SRLnou | Sat Bâcu, Comuna Joiţa, Giurgiu | 2,1×▼ 98,4 % | ▼ 98,4 % | 206,7 K RON | |
| 33 | 33.CONTEXPERT CENTRUM SRL▼ 8 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2×▼ 32,6 % | ▼ 32,6 % | 54,2 K RON | |
| 34 | 34.MASTER VET SRL▲ 20 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,8×▲ 126,3 % | ▲ 126,3 % | 64,8 K RON | |
| 35 | 35.EURO SALES SOLUTIONS SRLnou | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 1,8×— | — | — | 30,6 K RON |
| 36 | 36.BEST IMAGE AGENCY SRL▼ 7 | Sat Moşteni, Comuna Ulmi, Giurgiu | 1,7×▼ 28,9 % | ▼ 28,9 % | 248,4 K RON | |
| 37 | 37.PANAITAKIS & CO SRLnou | Sat Ogrezeni, Comuna Ogrezeni, Giurgiu | 1,5×▲ 805,9 % | ▲ 805,9 % | 46,7 K RON | |
| 38 | 38.ATC BEST IDEAS S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,5×▲ 173,2 % | ▲ 173,2 % | 22 K RON | |
| 39 | 39.DMCA TRUST SRL▼ 13 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,4×▼ 48,2 % | ▼ 48,2 % | 129,8 K RON | |
| 40 | 40.RAVCAD TOPO SRL▼ 30 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,4×▼ 74,2 % | ▼ 74,2 % | 30,8 K RON | |
| 41 | 41.PRINCOSERV CONSTRUCT SRLnou | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 1,4×▼ 87,9 % | ▼ 87,9 % | 7,8 K RON | |
| 42 | 42.GAB VET SRL▼ 2 | Sat Vedea, Comuna Vedea, Giurgiu | 1,4×▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 41,7 K RON | |
| 43 | 43.TERRACAD SRL▼ 22 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,4×▼ 61,1 % | ▼ 61,1 % | 102,7 K RON | |
| 44 | 44.ELIVETFARM SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,3×▲ 17 % | ▲ 17 % | 8,2 K RON | |
| 45 | 45.RBC PRODUCTIE PUBLICITARA SRL▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,2×▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 246,3 K RON | |
| 46 | 46.BUH - STEELCONSTRUCTIONS SRL▼ 24 | Sat Palanca, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 1,2×▼ 66,6 % | ▼ 66,6 % | 16,1 K RON | |
| 47 | 47.FUNIVET SRL▲ 17 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,1×▲ 70,2 % | ▲ 70,2 % | 140,4 K RON | |
| 48 | 48.NICO FARMVET SRL▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,1×▲ 10 % | ▲ 10 % | 7,5 K RON | |
| 49 | 49.FILM FRAME REVOLUTION SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,1×▼ 86,9 % | ▼ 86,9 % | 102 K RON | |
| 50 | 50.MACART CONCEPT SRL▼ 8 | Sat Bâcu, Comuna Joiţa, Giurgiu | 1×▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | -1,5 K RON | |
| 51 | 51.IDEA STUDIO DESIGN SRLnou | Sat Carapancea, Comuna Răsuceni, Giurgiu | 1×▼ 93,2 % | ▼ 93,2 % | -187 RON | |
| 52 | 52.TEOTOP SRL▼ 15 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1×▼ 32,4 % | ▼ 32,4 % | 82,2 K RON | |
| 53 | 53.VOLUM COMIMPEX SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1×▲ 150 % | ▲ 150 % | 50,4 K RON | |
| 54 | 54.TOPOCONS SRL▼ 6 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1×▼ 1 % | ▼ 1 % | 193,5 K RON | |
| 55 | 55.CARDEEMS SRL▼ 22 | Sat Mihai Vodă, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 1×▼ 49,5 % | ▼ 49,5 % | 109,3 K RON | |
| 56 | 56.VLD MANAGEMENT SRL▲ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,9×▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 259,5 K RON | |
| 57 | 57.ANA INTERNATIONAL SRL▼ 7 | Sat Adunaţii-Copăceni, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 0,9×0,0% | 0,0% | 10,5 K RON | |
| 58 | 58.EASY MARK SRL▼ 7 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,9×▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 9,4 K RON | |
| 59 | 59.HYPERTECH SRL▼ 16 | Sat Daia, Comuna Daia, Giurgiu | 0,9×▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | 21,8 K RON | |
| 60 | 60.FMV ADDMIR SRL-D▼ 8 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,9×▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | -12,2 K RON | |
| 61 | 61.OMEGA CONSULTANCE SRL= | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,9×▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 353 RON | |
| 62 | 62.ADM ADVERTISING SRL▲ 6 | Sat Vărăşti, Comuna Vărăşti, Giurgiu | 0,8×▲ 47,3 % | ▲ 47,3 % | 65,5 K RON | |
| 63 | 63.PUIU CONSULT SRL▲ 8 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,8×▲ 52,9 % | ▲ 52,9 % | 18,6 K RON | |
| 64 | 64.VET FARM SRL▲ 8 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,7×▲ 40 % | ▲ 40 % | 9,2 K RON | |
| 65 | 65.PRO MEDIU DUNAREAN SRL▼ 24 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,7×▼ 43,3 % | ▼ 43,3 % | 10,7 K RON | |
| 66 | 66.DOUBLE KONECT EXPERT SRLnou | Sat Buturugeni, Comuna Buturugeni, Giurgiu | 0,7×— | — | — | 33,5 K RON |
| 67 | 67.RONA SRL▼ 5 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,7×▼ 11 % | ▼ 11 % | 41,9 K RON | |
| 68 | 68.CONSULTING EXP SRL▼ 36 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,6×▼ 71,9 % | ▼ 71,9 % | 169,8 K RON | |
| 69 | 69.DEMIDO CONSULTING SRL▲ 11 | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 0,6×▲ 156,5 % | ▲ 156,5 % | 49,5 K RON | |
| 70 | 70.ACONT EXPERT SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,6×▲ 126,9 % | ▲ 126,9 % | 38,2 K RON | |
| 71 | 71.CARO IMPEX SRL▲ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,5×▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 49,8 K RON | |
| 72 | 72.DRASIMAR VET SRL▼ 9 | Sat Malu Spart, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 0,5×▼ 27,9 % | ▼ 27,9 % | 14,8 K RON | |
| 73 | 73.AGROCOM PROIECT SRL▲ 2 | Sat Remuş, Comuna Frăteşti, Giurgiu | 0,5×0,0% | 0,0% | 23,9 K RON | |
| 74 | 74.MARIEXPERT CONT SRL▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,5×▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | 54,9 K RON | |
| 75 | 75.COMPROIECT PARASE SRL▲ 3 | Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 0,5×▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 50,2 K RON | |
| 76 | 76.ROLY ITP SRL▲ 8 | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 0,4×▲ 156,3 % | ▲ 156,3 % | 17,6 K RON | |
| 77 | 77.LORA CONSTRUCT SRL▼ 21 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,4×▼ 45,3 % | ▼ 45,3 % | -55,9 K RON | |
| 78 | 78.CORAL IMPEX SRL▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,3×0,0% | 0,0% | -19,8 K RON | |
| 79 | 79.SSM CONSULTINGSERV SRL▼ 14 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,3×▼ 53,1 % | ▼ 53,1 % | 43,7 K RON | |
| 80 | 80.CRILUDIA AGROLAND S.R.L.▼ 25 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,3×▼ 62,3 % | ▼ 62,3 % | 223,5 K RON | |
| 81 | 81.CONSDAN SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,2×▲ 2.100 % | ▲ 2.100 % | 93 K RON | |
| 82 | 82.SID VET COM SRL▼ 1 | Sat Ogrezeni, Comuna Ogrezeni, Giurgiu | 0,2×▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 4,5 K RON | |
| 83 | 83.RIBA EXPERT SRL▼ 4 | Sat Poenari, Comuna Ulmi, Giurgiu | 0,2×▼ 25,9 % | ▼ 25,9 % | 45,6 K RON | |
| 84 | 84.ADAVIO AUTOTRANS SRL▼ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,1×▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 25,8 K RON | |
| 85 | 85.TOTAL BRAND 2013 S.R.L.▼ 2 | Sat Palanca, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 0,1×▼ 56,3 % | ▼ 56,3 % | -5,9 K RON | |
| 86 | 86.ALDA COM HOLDING SRL▼ 1 | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 0,1×▲ 25 % | ▲ 25 % | -633,5 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Giurgiu
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
88 firme · 38,7 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
80 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
44 firme · 21,6 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
64 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
48 firme · 13,9 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
5 firme · 12,1 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
32 firme · 11,6 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
42 firme · 11,4 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
4 firme · 6,9 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
10 firme · 4,1 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
24 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
50 firme · 3,2 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
14 firme · 2,5 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
6 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
2 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
15 firme · 784,9 K RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
4 firme · 584,1 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 446,4 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
1 firme · 386,3 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
2 firme · 291,5 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 46,5 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
3 firme · 29,5 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
1 firme · 0 RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
1 firme · 0 RON