Top 100 firme — Imobiliare, Galați după lichiditate ridicată în 2017
110 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,1×, iar liderul atinge 77,5×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SISTEM IMPEX SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 77,5×▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 114,8 K RON | |
| 2 | 2.GALGROS SA= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 42,4×▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | 68,6 K RON | |
| 3 | 3.BIRLADEANU SRL▲ 13 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 34,8×▲ 808,1 % | ▲ 808,1 % | 98,6 K RON | |
| 4 | 4.SARABARAP SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 18×▼ 49,5 % | ▼ 49,5 % | 373,5 K RON | |
| 5 | 5.TRANSFERGAL SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 17,8×▼ 12 % | ▼ 12 % | 104,3 K RON | |
| 6 | 6.EXPOSTAR GROUP SRL▼ 2 | Sat Odaia Manolache, Comuna Vânători, Galaţi | 16,3×▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 260 K RON | |
| 7 | 7.NEC MAR B.A. SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 13,6×▲ 85,3 % | ▲ 85,3 % | 139,4 K RON | |
| 8 | 8.CONSULT EXPERT GALATI SRL▼ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 13,2×▲ 52,6 % | ▲ 52,6 % | 105,6 K RON | |
| 9 | 9.DATA CONSULT SRL▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 12,7×▲ 30,8 % | ▲ 30,8 % | 1 K RON | |
| 10 | 10.CUCLA COMEXIM SRL▲ 21 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 12,1×▲ 660,4 % | ▲ 660,4 % | 74,3 K RON | |
| 11 | 11.COME BACK SRL▲ 9 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 9,1×▲ 183,8 % | ▲ 183,8 % | 41,6 K RON | |
| 12 | 12.IMPEX ELLA SRL▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 7,6×▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | 124,5 K RON | |
| 13 | 13.GETTICA TRADE INTERNATIONAL SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 7,4×▲ 62,1 % | ▲ 62,1 % | 106,1 K RON | |
| 14 | 14.RENDAR MANAGEMENT SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 7,3×▼ 87,9 % | ▼ 87,9 % | 149,4 K RON | |
| 15 | 15.KRAFT MOBILKAT SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 7,2×— | — | — | 187,2 K RON |
| 16 | 16.DECROM CO SRL▲ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 6,6×▲ 74,3 % | ▲ 74,3 % | 719,1 K RON | |
| 17 | 17.ROLLAND 2 LAUR-VIC SRL▲ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 6,1×▲ 81,9 % | ▲ 81,9 % | 75,3 K RON | |
| 18 | 18.DONOSTIA SRL▲ 15 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 6×▲ 299,3 % | ▲ 299,3 % | 157,6 K RON | |
| 19 | 19.DEN BREEJEN INVESTMENTS SRL▼ 9 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 5,4×▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | 410,2 K RON | |
| 20 | 20.MACOTECH SRL▲ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 5,3×▲ 120,6 % | ▲ 120,6 % | 69,7 K RON | |
| 21 | 21.FLOMAR L.T.D. SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 5×▼ 85 % | ▼ 85 % | 106,4 K RON | |
| 22 | 22.ICE PROPERTY DEVELOPMENT SRL▼ 16 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 4,8×▼ 49,4 % | ▼ 49,4 % | 136,9 K RON | |
| 23 | 23.PITGEO SRL▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 4,7×▲ 34,1 % | ▲ 34,1 % | 116,9 K RON | |
| 24 | 24.SPES SRL▼ 13 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 4,3×▼ 32,2 % | ▼ 32,2 % | 480 K RON | |
| 25 | 25.COMRIMET SA▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,6×▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | 6 K RON | |
| 26 | 26.SALUNULEV SRL▼ 12 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,2×▼ 28,4 % | ▼ 28,4 % | 61,6 K RON | |
| 27 | 27.CENTRUM SRL▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,8×▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 177 K RON | |
| 28 | 28.MINI-MAGIC SRL▼ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,8×▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 63,6 K RON | |
| 29 | 29.MIXSA REAL SRLnou | Sat Tuluceşti, Comuna Tuluceşti, Galaţi | 2,7×▲ 189,3 % | ▲ 189,3 % | 158,9 K RON | |
| 30 | 30.LIUBOVLAD SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,6×▼ 91,8 % | ▼ 91,8 % | 60,1 K RON | |
| 31 | 31.CALIBRA ESTATE SRL▲ 38 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,6×▲ 664,7 % | ▲ 664,7 % | 433 K RON | |
| 32 | 32.CRINUL SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ▼ 8 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,5×▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 7,7 K RON | |
| 33 | 33.ROSTAR SRL▼ 21 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,4×▼ 59,5 % | ▼ 59,5 % | -26,8 K RON | |
| 34 | 34.GALATEX SAnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,3×▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | -99,8 K RON | |
| 35 | 35.NAVROM - CENTRU DE AFACERI SRL▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,1×▲ 30,8 % | ▲ 30,8 % | -1,2 mil. RON | |
| 36 | 36.DELMYRA PREST SRL▼ 10 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,9×▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 90,6 K RON | |
| 37 | 37.RENEWW FITNESS S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,9×▼ 30,1 % | ▼ 30,1 % | -14,9 K RON | |
| 38 | 38.KAPITEL SERV SRL▲ 27 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,8×▲ 355 % | ▲ 355 % | 41,9 K RON | |
| 39 | 39.ANCA M DECOM SRLnou | Municipiul Tecuci, Galaţi | 1,8×▼ 95,7 % | ▼ 95,7 % | 14,7 K RON | |
| 40 | 40.ROMGALEXPO RENT SRL▼ 27 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,8×▼ 68,7 % | ▼ 68,7 % | 58,3 K RON | |
| 41 | 41.UNIBA FARM SRL▼ 7 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Galaţi | 1,6×▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 126,1 K RON | |
| 42 | 42.MAGIC SRL▲ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,6×▲ 57,6 % | ▲ 57,6 % | 167,6 K RON | |
| 43 | 43.SPATII SRL▼ 16 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,6×▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 911,7 K RON | |
| 44 | 44.MOBILSERV SRL▲ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,5×▲ 41,5 % | ▲ 41,5 % | 64,7 K RON | |
| 45 | 45.YRYREB HEAVEN SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,5×— | — | — | 16,4 K RON |
| 46 | 46.LUBRIMET SRL▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,4×▲ 29,1 % | ▲ 29,1 % | 321,3 K RON | |
| 47 | 47.NORTH STAR SRL▼ 15 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,4×▼ 8 % | ▼ 8 % | 8,9 K RON | |
| 48 | 48.BEST RENT 2011 SRL▼ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,3×▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 22,2 K RON | |
| 49 | 49.YOUNG MAGIC SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,3×▲ 48,8 % | ▲ 48,8 % | 56,8 K RON | |
| 50 | 50.DIMA & FIII SA▼ 13 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,3×▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 167,3 K RON | |
| 51 | 51.COSOTI SRL▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,2×▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 621 K RON | |
| 52 | 52.DATABOX CITY SRL▼ 12 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,2×▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 19,9 K RON | |
| 53 | 53.REINVEST RESIDENCE SORMAR SRL▲ 44 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,2×▲ 2.280 % | ▲ 2.280 % | 195 K RON | |
| 54 | 54.BINGO SPORT BET SRLnou | Municipiul Tecuci, Galaţi | 1,2×▲ 65,3 % | ▲ 65,3 % | 168,7 K RON | |
| 55 | 55.888 PROTRAVEL BUSINESS SRL▼ 12 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,2×▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 11,1 K RON | |
| 56 | 56.ALEXANDRA REALTY SRL▼ 47 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,2×▼ 85,6 % | ▼ 85,6 % | -76,1 K RON | |
| 57 | 57.TEXROGAL SRL▼ 9 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,1×▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 76,3 K RON | |
| 58 | 58.CBAR IMOBILIARE DUNĂREA SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,1×▼ 94,4 % | ▼ 94,4 % | 69 K RON | |
| 59 | 59.COMALINA SRL▼ 31 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1×▼ 43,2 % | ▼ 43,2 % | -43,1 K RON | |
| 60 | 60.PRESIDENT SRL▲ 17 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1×▲ 300 % | ▲ 300 % | 208,6 K RON | |
| 61 | 61.ELITE IMOB WACHING SRL▼ 23 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1×▼ 23,5 % | ▼ 23,5 % | -53,7 K RON | |
| 62 | 62.RSK EAST LANDS SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1×— | — | 586 RON | |
| 63 | 63.DANVER SRL▼ 27 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1×▼ 30,5 % | ▼ 30,5 % | 5,7 K RON | |
| 64 | 64.GLORIMEX 1 SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,9×▲ 327,3 % | ▲ 327,3 % | 327,2 K RON | |
| 65 | 65.HELIOS SRL▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,9×▲ 93,6 % | ▲ 93,6 % | 111,5 K RON | |
| 66 | 66.COSMOCOM SRL▼ 31 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,9×▼ 36,8 % | ▼ 36,8 % | 13,9 K RON | |
| 67 | 67.TOPCLASS S.R.L.▼ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,8×▲ 61,2 % | ▲ 61,2 % | 106,2 K RON | |
| 68 | 68.FABICRIS SRL▲ 27 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,8×▲ 1.183,3 % | ▲ 1.183,3 % | 700,1 K RON | |
| 69 | 69.GUGOAŞĂ GIM SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,8×▲ 7.600 % | ▲ 7.600 % | 47,7 K RON | |
| 70 | 70.CECILIA SRL▲ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,8×▲ 153,3 % | ▲ 153,3 % | 225,2 K RON | |
| 71 | 71.COMTEC EXPO SRL▼ 13 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 0,7×▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | 44,8 K RON | |
| 72 | 72.ADMINISTRATIA PIETELOR AGROALIMENTARE SA▼ 16 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,7×▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 83,4 K RON | |
| 73 | 73.PEVEDIL IMOB SRL▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,6×▲ 110 % | ▲ 110 % | 85,7 K RON | |
| 74 | 74.BELVEDERE MOTORS SRL▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,5×▲ 63,6 % | ▲ 63,6 % | 840,3 K RON | |
| 75 | 75.MAKINVEST COM SRL▼ 23 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,5×▼ 37,4 % | ▼ 37,4 % | 1,8 mil. RON | |
| 76 | 76.DAS IMMOBILIE SRL▼ 9 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,5×▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | 86,7 K RON | |
| 77 | 77.VEROMAR SRL▲ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,4×▲ 377,8 % | ▲ 377,8 % | 343,4 K RON | |
| 78 | 78.CHIRIAC SRL▲ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,4×▲ 110,5 % | ▲ 110,5 % | 14,5 K RON | |
| 79 | 79.MITCRIS SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,4×▲ 81 % | ▲ 81 % | 11,3 K RON | |
| 80 | 80.COLIBRI-38 SRL▲ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,4×▲ 270 % | ▲ 270 % | 180,2 K RON | |
| 81 | 81.MOBILKAT SRL▼ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,4×▲ 32,1 % | ▲ 32,1 % | 237,5 K RON | |
| 82 | 82.AVES MEDICOM SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,4×▲ 260 % | ▲ 260 % | 21,8 K RON | |
| 83 | 83.RESTLEVGAL SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,3×▲ 175 % | ▲ 175 % | 3,6 K RON | |
| 84 | 84.IMARSERV SRL▼ 16 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,3×▼ 13,9 % | ▼ 13,9 % | 46,7 K RON | |
| 85 | 85.COMPETITIVE BUSINESS SOLUTIONS SRL▼ 9 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,3×▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 326,5 K RON | |
| 86 | 86.DACOMARI ESTATE SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,3×— | — | — | 2,5 K RON |
| 87 | 87.TRADMAS SRL▼ 5 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 0,3×▲ 107,1 % | ▲ 107,1 % | 2,4 K RON | |
| 88 | 88.GOLDEN PRINCESS SRL▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,3×▲ 125 % | ▲ 125 % | 29,2 K RON | |
| 89 | 89.PIEŢE PREST TEC SRL▼ 15 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 0,3×▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 233,3 K RON | |
| 90 | 90.TWETY SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,2×▲ 69,2 % | ▲ 69,2 % | 22,4 K RON | |
| 91 | 91.CUZA SRL▼ 13 | Comuna Pechea, Galaţi | 0,2×▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 69,9 K RON | |
| 92 | 92.ARENA MANAGEMENT GROUP SRL▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,2×▲ 150 % | ▲ 150 % | 13,7 K RON | |
| 93 | 93.TOPAZ SRL▲ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,2×▲ 850 % | ▲ 850 % | 109,4 K RON | |
| 94 | 94.WATERLAND OFFICE SRL▲ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,2×▲ 280 % | ▲ 280 % | 200,7 K RON | |
| 95 | 95.EUROPRINT SRL▼ 16 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,2×▼ 21,7 % | ▼ 21,7 % | -210,8 K RON | |
| 96 | 96.EUROSERV TDC SRL▼ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,2×▲ 142,9 % | ▲ 142,9 % | 71,6 K RON | |
| 97 | 97.MARIANO SRL▼ 42 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,1×▼ 80,8 % | ▼ 80,8 % | 9,2 K RON | |
| 98 | 98.APCO SRL▼ 34 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,1×▼ 65 % | ▼ 65 % | -38 K RON | |
| 99 | 99.SOFTSTORM INC SRL▼ 18 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,1×▼ 31,6 % | ▼ 31,6 % | -229 K RON | |
| 100 | 100.BIMOBILE SRL▼ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,1×▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 3,5 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Galați
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
295 firme · 140,6 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
90 firme · 12,9 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
28 firme · 11,9 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
27 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
5 firme · 529,2 K RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
6 firme · 248,2 K RON