Top 100 firme — Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri, Galați după lichiditate ridicată în 2015
46 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0×, iar liderul atinge 9,1×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CRIP MARMI SRLnou | Municipiul Tecuci, Galaţi | 9,1×▲ 1.447,5 % | ▲ 1.447,5 % | 105,2 K RON | |
| 2 | 2.BULDOROM SRL▲ 9 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 4,5×▲ 177,2 % | ▲ 177,2 % | 60,5 K RON | |
| 3 | 3.UNIRO EST MONTAGGI SRL▲ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 4×▲ 147,5 % | ▲ 147,5 % | 51,9 K RON | |
| 4 | 4.UTCON SA▼ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,8×0,0% | 0,0% | -126 K RON | |
| 5 | 5.BEGA CONSTRUCT SRL▼ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,7×▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 71,9 K RON | |
| 6 | 6.ONDA PONTEGGI SRLnou | Sat Tălpigi, Comuna Ghidigeni, Galaţi | 3,2×▼ 92,6 % | ▼ 92,6 % | 42,6 K RON | |
| 7 | 7.RAMIRTRANS SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,1×▲ 120,9 % | ▲ 120,9 % | 22 K RON | |
| 8 | 8.IRISTERM SRL▼ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3×▼ 48 % | ▼ 48 % | 62,7 K RON | |
| 9 | 9.INSTALCONA SRL▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3×▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | 157,5 K RON | |
| 10 | 10.BLÎNZANU CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Tecuci, Galaţi | 1,9×▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 55,9 K RON | |
| 11 | 11.K-TEH BUILDING SRL▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,9×▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 181,5 K RON | |
| 12 | 12.MTT CONSTRUCT SRLnou | Sat Corod, Comuna Corod, Galaţi | 1,7×▼ 61,3 % | ▼ 61,3 % | 60,6 K RON | |
| 13 | 13.TERRA MAR S.R.L.▲ 17 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,6×▲ 239,6 % | ▲ 239,6 % | -544,2 K RON | |
| 14 | 14.LIVERSTAR COMPANY SRL▲ 12 | Sat Buceşti, Comuna Iveşti, Galaţi | 1,6×▲ 128,2 % | ▲ 128,2 % | 54,8 K RON | |
| 15 | 15.ALPIN CONSTRUCT SRL▲ 12 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,6×▲ 161,7 % | ▲ 161,7 % | 782 K RON | |
| 16 | 16.GEALIN SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,5×▲ 47,5 % | ▲ 47,5 % | 24,4 K RON | |
| 17 | 17.ROMSERV PRODUCT SRL▼ 9 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,5×▼ 20,2 % | ▼ 20,2 % | 9,2 K RON | |
| 18 | 18.ARCOM - MECON GALATI SA▼ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,4×▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | -96,7 K RON | |
| 19 | 19.SERAGRO SRL▼ 7 | Sat Umbrăreşti, Oraş Târgu Bujor, Galaţi | 1,4×▼ 11 % | ▼ 11 % | -23,9 K RON | |
| 20 | 20.RODLAGERO PREST SRL▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,4×▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 4,5 K RON | |
| 21 | 21.CONSTRUCTA MECANIQUE SRL▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,3×▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 136,7 K RON | |
| 22 | 22.EQUIPCONS SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,3×▼ 60,6 % | ▼ 60,6 % | 18,4 K RON | |
| 23 | 23.AMBIDECOR SRL▼ 10 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,2×▼ 20 % | ▼ 20 % | 364 RON | |
| 24 | 24.OBERCONS COMP SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,1×— | — | — | 75,1 K RON |
| 25 | 25.PM CONSTRUCT 2007 SRL▲ 3 | Sat Fârţăneşti, Comuna Fârţăneşti, Galaţi | 1×▲ 81,8 % | ▲ 81,8 % | 185,7 K RON | |
| 26 | 26.REFSIDER SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1×▼ 20,8 % | ▼ 20,8 % | 531 K RON | |
| 27 | 27.ARCON AG S.R.L.▼ 10 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1×▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | 3,3 K RON | |
| 28 | 28.BARON LEVA SRL▼ 8 | Sat Şendreni, Comuna Şendreni, Galaţi | 0,9×▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 436,1 K RON | |
| 29 | 29.GLOBAL RENTAL AG SRLnou | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 0,9×▲ 1.450 % | ▲ 1.450 % | 197 K RON | |
| 30 | 30.PROTEHNICUS SRL▼ 9 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,9×▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 2,5 K RON | |
| 31 | 31.BORDEAUX FAMILY SRL▼ 9 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 0,9×▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 3,2 K RON | |
| 32 | 32.BENZENPEC IMPORT EXPORT SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,9×▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 3,8 mil. RON | |
| 33 | 33.MOLDIONI SRL▼ 15 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,9×▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 34 | 34.ROVIS LIDER SRL▼ 20 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,8×▼ 41,3 % | ▼ 41,3 % | 564,1 K RON | |
| 35 | 35.ROMSIT CONSTRUCT SRL▼ 12 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,8×▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 95,5 K RON | |
| 36 | 36.INTERCONS ISIA SRL▼ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,8×▲ 11 % | ▲ 11 % | 13,4 K RON | |
| 37 | 37.MIDRIMAR GRUP SRL▼ 13 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Galaţi | 0,7×▼ 11 % | ▼ 11 % | 15,2 K RON | |
| 38 | 38.DENISIPAREA SRL▼ 9 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,6×▲ 29,2 % | ▲ 29,2 % | 123,1 K RON | |
| 39 | 39.EUROPE SOLAR CONSTRUCT SRL▼ 33 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,6×▼ 74,3 % | ▼ 74,3 % | -64,8 K RON | |
| 40 | 40.FLOREAL TRADING SRL▼ 8 | Sat Movileni, Comuna Şendreni, Galaţi | 0,6×▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | -439,8 K RON | |
| 41 | 41.OPTIM SERV 2005 SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,6×▲ 37,5 % | ▲ 37,5 % | 149,1 K RON | |
| 42 | 42.ALTSTIL CONSTRUCT SRL▼ 9 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,3×▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 556,1 K RON | |
| 43 | 43.SOREX SAnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,3×▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | -77,3 K RON | |
| 44 | 44.ICMRS SA▼ 10 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,2×▼ 23,1 % | ▼ 23,1 % | -3,2 mil. RON | |
| 45 | 45.HIDROBITA SRL▼ 8 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0,1×▼ 50 % | ▼ 50 % | -64,4 K RON | |
| 46 | 46.ROBESTCIP CONSTRUCT SRL▼ 10 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0×▼ 95,8 % | ▼ 95,8 % | -44,2 K RON |