Top 100 firme — Învățământ, Cluj după lichiditate ridicată în 2011
36 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0×, iar liderul atinge 9,7×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.AGORA HUMAN RESOURCES SRL▲ 1 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 9,7×▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 163,2 K RON | |
| 2 | 2.HUM MANAGEMENT CONSULTING SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 7×▲ 552,3 % | ▲ 552,3 % | 48 K RON | |
| 3 | 3.PILOTAJ ALFA SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,9×▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 55,3 K RON | |
| 4 | 4.ALL IN ONE LEARNING S.R.L.▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,2×▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | -504,9 K RON | |
| 5 | 5.PROFESSIONAL CARE SRL▲ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,1×▲ 26,6 % | ▲ 26,6 % | 16,3 K RON | |
| 6 | 6.MAN CONSULTING SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,8×▲ 290,8 % | ▲ 290,8 % | 265,4 K RON | |
| 7 | 7.SAM CONSULT SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,8×▲ 244,6 % | ▲ 244,6 % | 149,3 K RON | |
| 8 | 8.DANIS CONSULTING SRL▲ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,1×▲ 138,2 % | ▲ 138,2 % | 20,8 K RON | |
| 9 | 9.GEO CONSULTING SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,7×▼ 67,2 % | ▼ 67,2 % | 28,3 K RON | |
| 10 | 10.EXPERT TRAINING SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,3×▼ 40 % | ▼ 40 % | 31,8 K RON | |
| 11 | 11.INFO MIAD SRL▲ 1 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 1,8×▼ 31,1 % | ▼ 31,1 % | 50,2 K RON | |
| 12 | 12.INTERSTUDIA SRL▼ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,8×▼ 78,8 % | ▼ 78,8 % | 6,6 K RON | |
| 13 | 13.MICROINFORMATICA SRL▲ 3 | Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj | 1,8×▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 272,3 K RON | |
| 14 | 14.ALFA ABCDE SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,8×▲ 55,8 % | ▲ 55,8 % | 51,8 K RON | |
| 15 | 15.RSC CONSULTING SRL▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,7×▼ 68,1 % | ▼ 68,1 % | 14,9 K RON | |
| 16 | 16.ECOSERV SRL▼ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,5×▼ 89,4 % | ▼ 89,4 % | 174,8 K RON | |
| 17 | 17.SPRINT TOURS SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,4×▼ 94,3 % | ▼ 94,3 % | -58,7 K RON | |
| 18 | 18.TOP SEMINAR SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,2×▼ 46,4 % | ▼ 46,4 % | -425 K RON | |
| 19 | 19.PILOTAJ INVEST SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,1×▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | -1,1 K RON | |
| 20 | 20.CRIM TRANS AUTO SRLnou | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 1,1×▲ 10.700 % | ▲ 10.700 % | 80 K RON | |
| 21 | 21.KIDS OFFICE SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0,9×▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 4,1 K RON | |
| 22 | 22.LEX NETWORKING SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0,9×— | — | — | -5,6 K RON |
| 23 | 23.AUTO TUDOR TS SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0,9×0,0% | 0,0% | -17,4 K RON | |
| 24 | 24.CONNECTING CIRCLES S.R.L.▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0,7×▲ 40,4 % | ▲ 40,4 % | 7,4 K RON | |
| 25 | 25.ALFA INSTRUIRE A CONDUCATORILOR AUTO AMATORI SA= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0,5×▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | -59,6 K RON | |
| 26 | 26.BUENO VITAL SRL▲ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0,3×▲ 725 % | ▲ 725 % | -65,3 K RON | |
| 27 | 27.GHIRAN AUTO MOTO SRL▲ 1 | Municipiul Dej, Cluj | 0,3×▲ 21,7 % | ▲ 21,7 % | 8,3 K RON | |
| 28 | 28.PALLADIUM ADVISER SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0,3×▼ 99,3 % | ▼ 99,3 % | -302,1 K RON | |
| 29 | 29.OPEN PRESTCONS SRL▼ 11 | Sat Căianu, Comuna Căianu, Cluj | 0,2×▼ 79,5 % | ▼ 79,5 % | -39,7 K RON | |
| 30 | 30.AUTO TUDOR SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0,1×▲ 40 % | ▲ 40 % | 12,9 K RON | |
| 31 | 31.TONI AUTO SRL▲ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0,1×▲ 800 % | ▲ 800 % | 79,2 K RON | |
| 32 | 32.FORMULA D AUTOSERV SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0×▲ 100 % | ▲ 100 % | 51,1 K RON | |
| 33 | 33.AUTO START SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0×▼ 20 % | ▼ 20 % | -37,6 K RON | |
| 34 | 34.AUTO RALLY SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0×0,0% | 0,0% | -328,7 K RON | |
| 35 | 35.TRIF TRANS SRL▼ 4 | Municipiul Turda, Cluj | 0×▼ 88,9 % | ▼ 88,9 % | -189,1 K RON | |
| 36 | 36.MISIANA AUTO SRLnou | Municipiul Turda, Cluj | 0×▼ 100 % | ▼ 100 % | -2,4 K RON |
Codurile CAEN din învățământ — Cluj
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
715 firme · 166,1 mil. RON
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
52 firme · 21,3 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
116 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
31 firme · 13,1 mil. RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
93 firme · 11,3 mil. RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
12 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 8531
Învățământ secundar general
2 firme · 580,6 K RON
CAEN 8532
Învățământ secundar, tehnic sau profesional
3 firme · 432,4 K RON
CAEN 8541
Învățământ superior non- universitar
1 firme · 2,7 K RON
CAEN 8510
Învățământ preșcolar
1 firme · 0 RON