COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri, Cluj după lichiditate ridicată în 2020

110 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,4×, iar liderul atinge 92,9×.

FirmăLichiditate
MATRO SRL▲ 2492,9×▲ 1.855,8 %
NED LIN SRLnou29,7×▲ 15,3 %
LEVISZ SRL▲ 1319×▲ 206,6 %
UP&DOWN SRL▲ 116,7×▲ 14,5 %
COZMIN & NARCISA CONSTRUCT S.R.L.nou11,4×▼ 32,1 %
HIDRO WETASAN GRUP SRL▲ 611,2×▲ 18,1 %
BOGDICRIS CONSTRUCT S.R.L.nou10,4×—
AIZEN RXG S.R.L.nou10,3×▲ 49,2 %
RĂZVAN ANDREI CONS SRL▲ 29,4×▼ 7,2 %
REFAKT S.R.L.▲ 249,3×▲ 181,2 %
DIMARRACKS COMPANY S.R.L.▲ 49×▲ 40,1 %
HIDRO ADE SAN S.R.L.▲ 117,7×▲ 50,5 %
PENTAC IMPEX SRL▲ 57,6×▲ 29,6 %
NDL TERMOIZOLATIE S.R.L.▼ 46,3×▼ 39,6 %
INSTAL FORUM S.R.L.▲ 66,1×▲ 11,2 %
EUCONSTRUCTII SRLnou5,8×▲ 62,6 %
BOKACONSTRUCT S.R.L.▼ 105,3×▼ 58,1 %
DANANDY TERMO SRL▼ 105,2×▼ 51,2 %
BRIGHT & SAFE TOGETHER S.R.L.▲ 634,9×▲ 525,3 %
ECHAPOZ COMPANY SRL▲ 24,8×▼ 11,8 %
MACDEEA TIME S.R.L.▼ 154,5×▼ 67,8 %
FLAVALEX SRL▲ 184,5×▲ 65,9 %
EMMAS INVEST SRLnou4,5×▲ 71,5 %
DANCOS TEAM DESIGN SRL▼ 54,4×▼ 22,7 %
HD4U MONT & MENT S.R.L.nou4,3×▲ 7.066,7 %
GENERALBUILDING INVEST SRL▼ 124,3×▼ 41,1 %
MR ELIT CONSTRUCT SRL▲ 24,3×▲ 8,4 %
SIW HIDRO CONSTRUCT SRL▼ 24,1×▼ 12,5 %
OPRICON SRL▲ 74,1×▲ 31,3 %
CESACO INVEST SRL▲ 424×▲ 267,9 %
EVOTIBCONSTRUCT SRL▲ 344×▲ 209,4 %
REAL QUALITY SRL▲ 94×▲ 58,6 %
VB DESIGN SRLnou4×▲ 129,7 %
SANMAR INVEST SRL▼ 73,9×▼ 7,3 %
ECHAPOZ MONTAJ S.R.L.nou3,9×—
SAGRADA CONSTRUCT SRL▲ 283,9×▲ 200 %
TOŞA CONSTRUCT S.R.L.nou3,8×—
HIDROPLUS CONSTRUCT AT SRL▲ 153,7×▲ 119,8 %
UTYSOLUTION SRL▲ 83,6×▲ 87,5 %
DUALIS SERVCOMPROD SRLnou3,6×▲ 83 %
TRANSILVANIA DRUM S.R.L.▲ 173,4×▲ 140,6 %
ROBIRSZEK CONSTRUCT SRL▼ 253,2×▼ 45 %
ALPIN INDUSTRIAL CLEANING S.R.L.nou3,2×▲ 659,5 %
BLACK ROCK STRUCTURES S.R.L.nou2,7×▲ 661,1 %
ANTONIO HIDROCONS S.R.L.▼ 62,7×▼ 5 %
DECORALE RGA SRL▲ 322,3×▲ 141,7 %
IZOWEST IMPEX SRL▼ 102,3×▼ 26,5 %
ESCALADA MEDIA S.R.L.nou2,3×—
GEKO ALPIN SRL▼ 162,2×▼ 41,6 %
IZODECO CONSTRUCT S.R.L.▼ 222,2×▼ 46,3 %
MP SPORT CONSTRUCT SRLnou2,1×—
RFA CONSTRUCT SRLnou2,1×▲ 159,8 %
CIPRIDANA AGROTURISM IMPORT EXPORT SRLnou2,1×▼ 45,9 %
YANNGO SRL▼ 222,1×▼ 46,2 %
DRY TEAM RO SRL▼ 132,1×▼ 15,9 %
NASERUM EXIM SRL▲ 102,1×▲ 62,7 %
SAAN RUTTRANS SRL▲ 242×▲ 115,4 %
ARH 2000 CONSTRUCT SRL▲ 461,9×▲ 2.325 %
NAVY INTACT SRL▼ 391,9×▼ 66,1 %
SOMEȘ-TOP-GRUP S.R.L.▲ 151,8×▲ 75 %
STABIL AMBIENT SRL▼ 181,8×▼ 25,2 %
BPT TRANS SRL▲ 311,7×▲ 394,3 %
EDIL CONTRACT SRL▼ 141,7×▼ 9,1 %
ATK POLIURETAN SRL▼ 191,7×▼ 19,4 %
MERIALLO TEAM S.R.L.▼ 131,7×▲ 1,2 %
PIETRART DECOR SRL▼ 41,6×▲ 21,2 %
SIMOVI HIDROCONSTRUCT SRL▼ 71,6×▲ 12,8 %
ELECTRO VEST SRL▼ 181,6×▼ 11,3 %
IZOREF CONSTRUCTII SRL▼ 141,5×▼ 8,1 %
ZAN ȘEMINEE S.R.L.=1,4×▲ 22,2 %
TEHNIC POOL COMPANY SRL▼ 81,4×▲ 10 %
TF PREST SRL▼ 51,4×▲ 11,9 %
KONT IL TRADING SRL▼ 21,4×▲ 25,5 %
PITRICON SRL▼ 61,3×▲ 5,6 %
LOLAS INSTAL SRL▲ 41,3×▲ 35,9 %
SEMODRIVE S.R.L.nou1,2×▲ 303,3 %
EDUARD FLOOR SRL▲ 261,1×▲ 1.166,7 %
COVINSTAL SRL▼ 41,1×▲ 8,7 %
SAGRADA SRL▼ 181,1×▼ 18,4 %
KAGHEMA ALFA SRL▼ 321,1×▼ 42,4 %
EDELWAND SRL▼ 51×▲ 4 %
DAVMIL DECOR SRL▼ 381×▼ 53,4 %
DANYFER SRL▼ 31×▲ 8,7 %
CONSRED CONSTRUCT SRL▼ 331×▼ 42,6 %
EAN ARI CONSTRUCT SRL▼ 291×▼ 40,3 %
HUMAN BODY TECHNOLOGY CORP SRL=1×▲ 72,7 %
DAN KEG EXIM SRL▼ 30,9×▲ 56,7 %
CSD ECO SRL▼ 110,9×▼ 5,2 %
DC AUTO RENT SRL▲ 10,9×▲ 84,8 %
NAN CONSTRUCT SRLnou0,8×▲ 41,1 %
INTERMAT PARDOSELI GRUP SRL▼ 180,8×▼ 25,7 %
BTXSOS SRLnou0,6×▲ 540 %
BEYOND REAL STRUCTURES S.R.L.nou0,6×▲ 38,6 %
SOMESTRANS SRLnou0,6×▼ 9,1 %
NAGEL GRUPPE SRL▼ 570,5×▼ 83,9 %
BELMI SERVICES S.R.L.▼ 370,5×▼ 66,9 %
ORMICONSTRUCT SRL▼ 60,5×▲ 15 %
TSH CONSTRUCT S.R.L.▼ 520,4×▼ 79,5 %
KVARC SRL▼ 100,4×▼ 20 %
RENT CONSTRUCT SRL▼ 50,4×▲ 18,2 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci