COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Caraș-Severin după lichiditate ridicată în 2024

132 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,2×, iar liderul atinge 7,6×.

FirmăLichiditate
KRISCHER MARIA COMSERV SRLnou7,6×▲ 152,3 %
NOAHS EMPIRE S.R.L.▲ 206,1×▲ 119,5 %
MAREȘ IOVA CONCEPT S.R.L.▲ 105,2×▲ 23 %
EDUARDO ANDREW CONCEPT S.R.L.▲ 455×▲ 251,8 %
GASTROVALMAR SRL▲ 304,5×▲ 115,2 %
CONSTRUCT ONEL SRL▼ 24,4×▼ 61,8 %
EXCLUSIV HELP - HT S.R.L.▼ 23,7×▼ 47,2 %
LISIPROD AURORA SRL▲ 93,6×▼ 2,2 %
M.C. OCTAVIUS SRLnou3,6×▼ 21,5 %
ATRACTIV TURIST S.R.L.▲ 293,4×▲ 87,3 %
LI. ANILARION SRL▼ 33,3×▼ 36,9 %
MEGACOM IMPEX SRL▲ 333,3×▲ 103,7 %
DEASUPRA NORILOR 1600 S.R.L.nou2,9×▼ 57 %
CODIAL STAR BEST SRL▲ 232,9×▲ 48,2 %
FAST FOOD 4M-ORAVITA S.R.L.▼ 12,8×▼ 29,6 %
PAFFY ARAND SRL▲ 82,8×▲ 2,9 %
AZEMINA PERLA CARAŞULUI S.R.L.▼ 72,8×▼ 38 %
BURGERS WORLD SABIN S.R.L.▲ 462,6×▲ 218,5 %
DAMONEXIM SRL▲ 132,4×▲ 11,5 %
VSF POPA ANTIC S.R.L.▲ 132,2×▲ 1,4 %
ML BD GLOBAL S.R.L.▲ 212,2×▲ 24,2 %
AISINA FOOD BEST S.R.L.nou2,1×—
TERASA GUGULANUL VESEL SRL▼ 122×▼ 54,3 %
PIZZERIA REGINA MARGHERITA SRL▲ 122×▼ 2 %
BAITZ OLIMP SRL▼ 231,9×▼ 92,8 %
CUINA FRANZDORF VEBER S.R.L.nou1,9×—
MADNESS TITAN S.R.L.nou1,9×▲ 250 %
FENESBI CAFE S.R.L.▼ 211,8×▼ 69,1 %
RCM DIARUSU S.R.L.nou1,8×—
KRISCHER - VALIUG IMPORT- EXPORT SRLnou1,8×▲ 4,1 %
INAC LIZ S.R.L.▲ 31,7×▼ 20,1 %
MPI-MOATĂR DIVERSITY S.R.L.nou1,7×▲ 36,4 %
ND IOVA TRIO SRL▼ 321,6×▼ 96 %
APACHU DSS SPECIAL S.R.L.▼ 111,6×▼ 42,9 %
M.A. RADU CONSTRUCT SRL▲ 241,5×▲ 45 %
BALTA MUŞA CM S.R.L.▲ 201,4×▲ 41,6 %
MGK NOV DISTRIBUTION SRL▼ 221,4×▼ 62,5 %
M & M CASIANA COM SRL=1,4×▼ 25,5 %
MMM RESITA FOOD S.R.L.nou1,4×▲ 25,7 %
GASTRO DAILY FOOD AG S.R.L.▲ 71,4×▼ 11,1 %
IOANNOU SRL▲ 71,3×▼ 12,3 %
BUTAR VEGA TRADE SRL▼ 391,2×▼ 95,4 %
ANDAPER CAB S.R.L.▼ 271,2×▼ 68,9 %
CFA COZFLO ADRIAN S.R.L.nou1,2×▲ 15 %
MUNIR IRFAN CONS S.R.L.▼ 151,1×▼ 49,3 %
PIZZA ANDREAS-EMYX SRL▼ 191,1×▼ 54 %
BIC ILCOS MEER SRL▼ 221,1×▼ 57,1 %
POPAS FLORA SRL▼ 281,1×▼ 64,6 %
MOARA CU NOROC - MARK SRLnou1,1×—
RENDENA F.F. SRL▲ 51×▼ 1,9 %
AFYCAS SERVICES S.R.L.▲ 261×▲ 100 %
NINO FOOD VEGETAL S.R.L.nou1×▼ 60,5 %
CATTLEYA ROXANA SRL▲ 171×▲ 28 %
ROBERT & RAUL RUSTIC S.R.L.▲ 31×▼ 5 %
SILSOR SRL▲ 30,9×▼ 6 %
SID MARIO & MARC S.R.L.▲ 90,9×▲ 15,2 %
LYN COM 2007 SRL▼ 310,9×▼ 64,5 %
TUTUELEFANTU S.R.L.nou0,9×—
GREM CONCEPT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂnou0,9×—
ANA, ALESIA ȘI ALEX S.R.L.nou0,8×—
GUGULANUL COM SRL▲ 20,8×▼ 9,6 %
TORONITA VULCAN - SERV SRL▲ 430,7×▲ 191,3 %
CAMILIN HEALTHY FOOD SRL▲ 190,7×▲ 81,1 %
HANUL BOIERULUI SRL▼ 550,7×▼ 86,9 %
ONLY RED GEO SRLnou0,6×▼ 89,4 %
GRANDE CITTA S.R.L.nou0,6×—
VRANCUŢA TATA ŞI FIUL S.R.L.▲ 140,6×▲ 46,3 %
CERNA - CRISTIAN SRL▲ 260,6×▲ 96,6 %
FLORIADA SRLnou0,6×▼ 25 %
CREMA CAFE & LOUNGE SRL▲ 50,6×▲ 3,7 %
S&C CASAJOLIE TASTY S.R.L.▼ 500,6×▼ 80,6 %
HARTMIN EXPRES FOOD S.R.L.▼ 260,6×▼ 64,3 %
IRMAOSDAV S.R.L.▲ 360,6×▲ 205,6 %
ROSDELMAR NDL S.R.L.nou0,5×—
MINIPLUS SELECT SRLnou0,5×▼ 54,7 %
DRC ATELIERUL MOBIL AL GURMANZILOR S.R.L.▼ 70,5×▼ 32,9 %
ALCATHERME IMPERIA SRL▼ 370,5×▼ 71,8 %
CONEA SRL▼ 160,5×▼ 48,9 %
VASY & ELA ISRO FOOD S.R.L.nou0,5×▲ 291,7 %
GAŞPAR ADENICO SA▼ 740,5×▼ 92,9 %
PEDRO-OBREJANU SRL▲ 110,5×▲ 45,2 %
CIPIAMI CRONOS FOOD S.R.L.▼ 630,4×▼ 86,4 %
ROBERTO - MARIANO GOLD WEST S.R.L.▼ 120,4×▼ 42,3 %
DRADAN ARAND S.R.L.▼ 170,4×▼ 51,3 %
I.C.IRGEANY PREST SRL▲ 130,4×▲ 37 %
ARCTURUS PROXI SRL▲ 430,4×—
BARMAR SRL▼ 70,4×▼ 25,5 %
KATHALEEA AMC IMPEX S.R.L.nou0,3×▲ 1.600 %
RESTAURANTUL POMUL VERDE SRL▼ 170,3×▼ 47,6 %
ELIKEV BIMBI S.R.L.▼ 30,3×0,0%
DAHORE GROUP SRL▲ 50,3×▲ 14,3 %
LUTOSINI TOURS SRL▼ 60,3×0,0%
AGATHA ŞI ROBERT EVENTS S.R.L.▼ 400,3×▼ 72,5 %
KEVTU ELIKEV S.R.L.▼ 260,3×▼ 63,6 %
ANADY & ADA SRL▲ 150,3×▲ 44,4 %
CRISTESCU ADA - KALEH S.R.L.▼ 70,3×▼ 16,1 %
TIROLIA GRAURINI SRL=0,3×▼ 7,4 %
LENCSOR JOBS SRL▼ 70,2×▼ 22,6 %
CODA SERV SRL▲ 90,2×▲ 14,3 %
ZAIK DANILO FOOD S.R.L.▼ 710,2×▼ 90 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci