Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Caraș-Severin după lichiditate ridicată în 2019
93 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0×, iar liderul atinge 25,2×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BAR DE AMIS FRM S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 25,2×— | — | — | 256,6 K RON |
| 2 | 2.SOHO HOUSE AIR S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 17,1×— | — | — | 330,5 K RON |
| 3 | 3.RESTAURANTUL POMUL VERDE SRL▼ 1 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 16,4×▲ 34,4 % | ▲ 34,4 % | 145,9 K RON | |
| 4 | 4.SID MARIO & MARC S.R.L.nou | Sat Gârbovăţ, Comuna Bănia, Caraş-Severin | 13,8×▲ 3.725 % | ▲ 3.725 % | 288,4 K RON | |
| 5 | 5.LI. ANILARION SRL▼ 2 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 13,7×▲ 34,1 % | ▲ 34,1 % | 624,3 K RON | |
| 6 | 6.IOANNOU SRL▲ 23 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 7,5×▲ 855,1 % | ▲ 855,1 % | 152,2 K RON | |
| 7 | 7.MAYA NICOLLE SRL▼ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 7,1×▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 212 K RON | |
| 8 | 8.SOHO HOUSE GASTRO PUB S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 5,9×— | — | — | 559,2 K RON |
| 9 | 9.S&C CASAJOLIE TASTY S.R.L.nou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 5,7×— | — | — | 358,4 K RON |
| 10 | 10.MINIPLUS SELECT SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 5,2×▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 3,2 K RON | |
| 11 | 11.CHATHA - ZULQAR SRL▼ 2 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 5,1×▲ 47,2 % | ▲ 47,2 % | 174,1 K RON | |
| 12 | 12.SHARA & SEBASTIAN PRODCOM SRL▼ 11 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 4,4×▼ 77,5 % | ▼ 77,5 % | 164,9 K RON | |
| 13 | 13.BORCILĂ IDEAL IMPRESS S.R.L.▼ 1 | Sat Valiug, Comuna Valiug, Caraş-Severin | 4,1×▲ 77,3 % | ▲ 77,3 % | 56,2 K RON | |
| 14 | 14.VEMANS HOLDING SRLnou | Sat Plugova, Comuna Mehadia, Caraş-Severin | 3,8×— | — | 30 K RON | |
| 15 | 15.LA PREDA SAN CAFE SRLnou | Sat Valea Bistrei, Comuna Zăvoi, Caraş-Severin | 3,6×▼ 60,8 % | ▼ 60,8 % | -20,4 K RON | |
| 16 | 16.VRANCUŢA TATA ŞI FIUL S.R.L.nou | Sat Globurău, Comuna Mehadia, Caraş-Severin | 3,6×— | — | — | 41,4 K RON |
| 17 | 17.NICOMAX ALMAJANU SRLnou | Loc. Băile Herculane, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | 3,5×— | — | — | 152,6 K RON |
| 18 | 18.LA NICO ALMĂJANU SRLnou | Loc. Băile Herculane, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | 3,3×— | — | 213 K RON | |
| 19 | 19.BUTAR VEGA TRADE SRL▲ 2 | Loc. Băile Herculane, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | 3,2×▲ 185,7 % | ▲ 185,7 % | 314,5 K RON | |
| 20 | 20.HANUL BOIERULUI SRL▲ 2 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 3,2×▲ 236,8 % | ▲ 236,8 % | 10,3 K RON | |
| 21 | 21.I.C.IRGEANY PREST SRL▼ 6 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 2,7×▲ 51,1 % | ▲ 51,1 % | 107,7 K RON | |
| 22 | 22.DRADAN ARAND S.R.L.▲ 49 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 2,7×▲ 3.250 % | ▲ 3.250 % | 66 K RON | |
| 23 | 23.BALTA MUŞA CM S.R.L.nou | Sat Glimboca, Comuna Glimboca, Caraş-Severin | 2,6×▼ 65,9 % | ▼ 65,9 % | 187,3 K RON | |
| 24 | 24.ILY SOUND SRLnou | Sat Valea Bolvaşniţa, Comuna Mehadia, Caraş-Severin | 2,6×▲ 99,2 % | ▲ 99,2 % | 44,3 K RON | |
| 25 | 25.PIZZERIA REGINA MARGHERITA SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 2,2×— | — | 234,1 K RON | |
| 26 | 26.GEI - SYLANDROVY SRL▼ 15 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 2×▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | 5 K RON | |
| 27 | 27.SASHA DEAK S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1,9×— | — | 99,5 K RON | |
| 28 | 28.LEINSTEIN SRL▼ 20 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1,9×▼ 53,2 % | ▼ 53,2 % | 161,6 K RON | |
| 29 | 29.CONSJUDSIND CS SRL▼ 15 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1,8×▼ 16,1 % | ▼ 16,1 % | -17,7 K RON | |
| 30 | 30.SAVA CASCOS BEST S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1,6×▲ 44,3 % | ▲ 44,3 % | 96 K RON | |
| 31 | 31.MGK NOV DISTRIBUTION SRL▼ 5 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1,6×▲ 76,7 % | ▲ 76,7 % | 139,9 K RON | |
| 32 | 32.CERNA - CRISTIAN SRL▼ 5 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 1,5×▲ 71,6 % | ▲ 71,6 % | 228,9 K RON | |
| 33 | 33.SOUL PRINT EXPRESS S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1,4×▲ 2.760 % | ▲ 2.760 % | 11,7 K RON | |
| 34 | 34.LISIPROD AURORA SRL▼ 9 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1,3×▲ 41,5 % | ▲ 41,5 % | 123,6 K RON | |
| 35 | 35.RESTAURANT LA BIRU SRL▲ 7 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 1,3×▲ 247,2 % | ▲ 247,2 % | 113 K RON | |
| 36 | 36.NOAH SRL▼ 19 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1,2×▼ 16,3 % | ▼ 16,3 % | 24,8 K RON | |
| 37 | 37.RESTAURANT PIZZERIE CRISTAL SRL▼ 24 | Loc. Băile Herculane, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | 1,2×▼ 47,2 % | ▼ 47,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 38 | 38.ATRACTIV TURIST S.R.L.▼ 33 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 1,2×▼ 84,5 % | ▼ 84,5 % | 297,1 K RON | |
| 39 | 39.MEGAMAN RECS SRL▼ 16 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1,1×▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | 15 K RON | |
| 40 | 40.RENDENA F.F. SRL▼ 10 | Sat Valiug, Comuna Valiug, Caraş-Severin | 1,1×▲ 41,3 % | ▲ 41,3 % | 40,3 K RON | |
| 41 | 41.GAŞPAR ADENICO SA▼ 6 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 1×▲ 67,8 % | ▲ 67,8 % | 308,5 K RON | |
| 42 | 42.MARIA FLAVIUS ŞI EDUARD S.R.L.nou | Sat Zorlenţu Mare, Comuna Zorlenţu Mare, Caraş-Severin | 0,9×— | — | — | 1,9 K RON |
| 43 | 43.SILSOR SRL▼ 5 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0,9×▲ 75 % | ▲ 75 % | 202,9 K RON | |
| 44 | 44.CONEA SRL▲ 24 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0,9×▲ 900 % | ▲ 900 % | -9 K RON | |
| 45 | 45.ND IOVA TRIO SRL▼ 27 | Sat Petroşniţa, Comuna Bucoşniţa, Caraş-Severin | 0,9×▼ 37,6 % | ▼ 37,6 % | 204 RON | |
| 46 | 46.MOARA CU NOROC - MARK SRLnou | Loc. Moldova Nouă, Oraş Moldova Nouă, Caraş-Severin | 0,8×▼ 58,8 % | ▼ 58,8 % | 6,9 K RON | |
| 47 | 47.QUATRO RAFIMAR SRL▼ 13 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0,7×▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | -12,4 K RON | |
| 48 | 48.CATTLEYA ROXANA SRL▼ 2 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0,7×▲ 120 % | ▲ 120 % | 6,3 K RON | |
| 49 | 49.TEO & FLORIN FAMILY SRLnou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 0,7×▲ 120 % | ▲ 120 % | 9,1 K RON | |
| 50 | 50.LĂZĂRICĂ CRISTINA & ANDY S.R.L.nou | Sat Topleţ, Comuna Topleţ, Caraş-Severin | 0,6×▲ 70,3 % | ▲ 70,3 % | 4,6 K RON | |
| 51 | 51.LA CEAUNU PIATRA SCRISA S.R.L.nou | Sat Armeniş, Comuna Armeniş, Caraş-Severin | 0,6×▲ 57,5 % | ▲ 57,5 % | 98,5 K RON | |
| 52 | 52.TISMĂNARIU COM SRL▼ 32 | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | 0,6×▼ 51,6 % | ▼ 51,6 % | -88,8 K RON | |
| 53 | 53.CREMA CAFE & LOUNGE SRL▼ 13 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 0,6×▲ 39,5 % | ▲ 39,5 % | 236,8 K RON | |
| 54 | 54.NLA GARNIAN SRL▼ 7 | Loc. Jupa, Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 0,6×▲ 100 % | ▲ 100 % | 43,5 K RON | |
| 55 | 55.DAMONEXIM SRLnou | Comuna Armeniş, Caraş-Severin | 0,6×— | — | 5,2 K RON | |
| 56 | 56.ARCTURUS PROXI SRL▼ 28 | Loc. Moldova Nouă, Oraş Moldova Nouă, Caraş-Severin | 0,6×▼ 35,3 % | ▼ 35,3 % | -17 K RON | |
| 57 | 57.HANDY SNEPP CARE S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0,5×▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | -2,6 K RON | |
| 58 | 58.M & M CASIANA COM SRLnou | Loc. Băile Herculane, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | 0,5×— | — | 288,4 K RON | |
| 59 | 59.L.M.P. DIMITRIOS SRL▼ 27 | Loc. Băile Herculane, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | 0,5×▼ 31 % | ▼ 31 % | 544,7 K RON | |
| 60 | 60.A & S ADELMIN WEST SRLnou | Sat Comorişte, Comuna Forotic, Caraş-Severin | 0,5×▲ 327,3 % | ▲ 327,3 % | 25,5 K RON | |
| 61 | 61.CODA SERV SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0,5×▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 830,4 K RON | |
| 62 | 62.M.A. RADU CONSTRUCT SRLnou | Sat Armeniş, Comuna Armeniş, Caraş-Severin | 0,4×▼ 30,2 % | ▼ 30,2 % | 105,8 K RON | |
| 63 | 63.PHOENIX COM.R.L.C. SRL▼ 24 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0,4×▼ 27,5 % | ▼ 27,5 % | -65 K RON | |
| 64 | 64.LUTOSINI TOURS SRL▼ 12 | Sat Bozovici, Comuna Bozovici, Caraş-Severin | 0,4×▲ 63,6 % | ▲ 63,6 % | 2,9 K RON | |
| 65 | 65.PAFFY ARAND SRL▲ 4 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 0,3×▲ 255,6 % | ▲ 255,6 % | 39,1 K RON | |
| 66 | 66.TIROLIA GRAURINI SRL▼ 17 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0,3×0,0% | 0,0% | 3,8 K RON | |
| 67 | 67.DAHORE GROUP SRL▼ 10 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0,3×▲ 68,8 % | ▲ 68,8 % | 23,4 K RON | |
| 68 | 68.PIZZA ANDREAS-EMYX SRL▼ 25 | Loc. Moldova Nouă, Oraş Moldova Nouă, Caraş-Severin | 0,3×▼ 25 % | ▼ 25 % | 43,2 K RON | |
| 69 | 69.CODIAL STAR BEST SRL▼ 14 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0,3×▲ 52,9 % | ▲ 52,9 % | 88 K RON | |
| 70 | 70.ANADY & ADA SRL▲ 3 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 0,3×▲ 400 % | ▲ 400 % | 4,1 K RON | |
| 71 | 71.AMY BAM OPTIM S.R.L.▼ 26 | Sat Buchin, Comuna Buchin, Caraş-Severin | 0,2×▼ 28,1 % | ▼ 28,1 % | -164,1 K RON | |
| 72 | 72.ALEXANDRION COM SRL▼ 22 | Sat Răcăşdia, Comuna Răcăşdia, Caraş-Severin | 0,2×▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | -20,1 K RON | |
| 73 | 73.TERASA GUGULANUL VESEL SRL▼ 37 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 0,2×▼ 70,7 % | ▼ 70,7 % | -16,9 K RON | |
| 74 | 74.TORONITA VULCAN - SERV SRLnou | Sat Berzasca, Comuna Berzasca, Caraş-Severin | 0,2×▼ 15 % | ▼ 15 % | -5,3 K RON | |
| 75 | 75.GUGULANUL COM SRL▼ 24 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 0,2×▼ 22,7 % | ▼ 22,7 % | 2,5 K RON | |
| 76 | 76.REGAL PROSPER FOOD S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0,2×— | — | — | -59,3 K RON |
| 77 | 77.PETRE & ZIAD SRLnou | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 0,2×▲ 650 % | ▲ 650 % | 779 RON | |
| 78 | 78.LA VENATORIA TOURS SRL▼ 11 | Loc. Moldova Nouă, Oraş Moldova Nouă, Caraş-Severin | 0,1×▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 12,5 K RON | |
| 79 | 79.UNICORN FARMEC S.R.L.nou | Loc. Anina, Oraş Anina, Caraş-Severin | 0,1×— | — | — | -117,2 K RON |
| 80 | 80.PALINURO BLU SRL▼ 1 | Sat Brebu, Comuna Brebu, Caraş-Severin | 0,1×— | — | 81,4 K RON | |
| 81 | 81.BARMAR SRL▼ 17 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0,1×0,0% | 0,0% | 11,3 K RON | |
| 82 | 82.MBM BOGDY JR SRL▼ 10 | Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | 0,1×▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 5,2 K RON | |
| 83 | 83.RULCOM IMPEX SRL▼ 25 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 0,1×▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | -60 K RON | |
| 84 | 84.CERNA - LA ARCADE SRL▼ 74 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 0,1×▼ 96,4 % | ▼ 96,4 % | -56,3 K RON | |
| 85 | 85.MIRIOS MA & SE SRL▼ 29 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 0,1×▼ 52,9 % | ▼ 52,9 % | -70,7 K RON | |
| 86 | 86.ALCESTFAST SRL▼ 20 | Loc. Anina, Oraş Anina, Caraş-Severin | 0,1×▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 63 K RON | |
| 87 | 87.ROM ITAL COM SRL▼ 25 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0,1×▼ 41,7 % | ▼ 41,7 % | -102,9 K RON | |
| 88 | 88.L.A. BORADY SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0,1×— | — | 114,8 K RON | |
| 89 | 89.HEIMATSTUB'N ZU WOLFSBERG SRL▼ 14 | Sat Gărâna, Comuna Brebu Nou, Caraş-Severin | 0×▼ 20 % | ▼ 20 % | -198,2 K RON | |
| 90 | 90.SANDYPOL 2006 SRL▼ 16 | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | 0×▼ 20 % | ▼ 20 % | -6,5 K RON | |
| 91 | 91.PIRNECI FLORIO SRL▼ 26 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0×▼ 70 % | ▼ 70 % | 200,1 K RON | |
| 92 | 92.VALLVIP SRLnou | Loc. Anina, Oraş Anina, Caraş-Severin | 0×0,0% | 0,0% | -77,4 K RON | |
| 93 | 93.IZER 01 ZEKI SRL▼ 40 | Sat Sadova Veche, Comuna Slatina-Timiş, Caraş-Severin | 0×▼ 100 % | ▼ 100 % | -61,1 K RON |