Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Buzău după lichiditate ridicată în 2022
114 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,2×, iar liderul atinge 53,7×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MERIDIAN M I 92 SRL= | Municipiul Buzău, Buzău | 53,7×▼ 38,1 % | ▼ 38,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 2 | 2.AL SALIMY AUTENTIC KEBAB SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 24,8×▲ 20,6 % | ▲ 20,6 % | 323,8 K RON | |
| 3 | 3.DELADEC BUN SRLnou | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 18,1×▼ 94,2 % | ▼ 94,2 % | 387,6 K RON | |
| 4 | 4.LAZIO 0696 DI PH2O S.R.L.nou | Sat Zoreşti, Comuna Verneşti, Buzău | 14,9×▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | -8,7 K RON | |
| 5 | 5.DANI EXPRES FOOD S.R.L.▲ 23 | Municipiul Buzău, Buzău | 10,7×▲ 425 % | ▲ 425 % | 109,9 K RON | |
| 6 | 6.RALEX COM SRL▼ 1 | Sat Merei, Comuna Merei, Buzău | 9×▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 182 K RON | |
| 7 | 7.PANIF TRADING UNIC SRLnou | Sat Smîrdan, Comuna Brădeanu, Buzău | 8,5×▲ 564,1 % | ▲ 564,1 % | 977,8 K RON | |
| 8 | 8.ABRUZZO BOBO COMPACT S.R.L.▲ 6 | Oraş Patârlagele, Buzău | 7,8×▲ 58,7 % | ▲ 58,7 % | 58,2 K RON | |
| 9 | 9.AVS STEFFY CONCEPT SRL▼ 5 | Municipiul Buzău, Buzău | 6,2×▼ 40,1 % | ▼ 40,1 % | 625,7 K RON | |
| 10 | 10.TERMO PROD NV SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 5,8×▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 100,8 K RON | |
| 11 | 11.ISTANBUL FOOD COMPANY S.R.L.nou | Sat Lipia, Comuna Merei, Buzău | 5,2×— | — | 108,6 K RON | |
| 12 | 12.BRINTEX COMACTIV SRL▲ 4 | Municipiul Buzău, Buzău | 5,2×▲ 25,1 % | ▲ 25,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 13 | 13.TOP STAR MONTEORU S.R.L.nou | Sat Sărata-Monteoru, Comuna Merei, Buzău | 5,1×— | — | 46,1 K RON | |
| 14 | 14.CONCEPT MAISON BON S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 4,1×▼ 56,5 % | ▼ 56,5 % | 56,7 K RON | |
| 15 | 15.AMERICAN ASIAN TASTY S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 3,7×— | — | — | 225,7 K RON |
| 16 | 16.CORNELIANI FOOD S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 3,4×— | — | — | 176,8 K RON |
| 17 | 17.CAYA EXPEDITION FOOD S.R.L.▲ 7 | Sat Brădeanu, Comuna Brădeanu, Buzău | 3,2×▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | 41,4 K RON | |
| 18 | 18.NEPTUN RAMNIC CARM 2 SRL▲ 17 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 3×▲ 196 % | ▲ 196 % | 344,5 K RON | |
| 19 | 19.PERLA VENUS RESIDENCE S.R.L.▲ 4 | Sat Pîrscov, Comuna Pîrscov, Buzău | 2,9×▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | 810,4 K RON | |
| 20 | 20.OVIDIU SA▲ 1 | Sat Căldaruşeanca, Comuna Glodeanu Sărat, Buzău | 2,8×▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 63,1 K RON | |
| 21 | 21.PROD LEMN JR SRL▼ 2 | Loc. Nehoiu, Oraş Nehoiu, Buzău | 2,7×▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | 277,2 K RON | |
| 22 | 22.DEDEX FOOD S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 2,7×▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 963 RON | |
| 23 | 23.IANIS LAND TURISM SRL▼ 17 | Municipiul Buzău, Buzău | 2,6×▼ 65,8 % | ▼ 65,8 % | 35 K RON | |
| 24 | 24.LA BALANU GRILL & CARM S.R.L.nou | Sat Fundeni, Comuna Zărneşti, Buzău | 2,6×▲ 43,6 % | ▲ 43,6 % | 899,6 K RON | |
| 25 | 25.CIP COM 2003 SRL▼ 17 | Sat Măgura, Comuna Măgura, Buzău | 2,5×▼ 58,4 % | ▼ 58,4 % | 3,1 mil. RON | |
| 26 | 26.EXPERT PIZZA VIA NAPOLI S.R.L.▲ 12 | Municipiul Buzău, Buzău | 2,5×▲ 152,6 % | ▲ 152,6 % | 38,1 K RON | |
| 27 | 27.TOLEDO INTERNATIONAL SRL▼ 10 | Municipiul Buzău, Buzău | 2,3×▼ 44,6 % | ▼ 44,6 % | -78,7 K RON | |
| 28 | 28.MDIC FLEXIBIL TECHNOLOGY S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 2,2×▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 15,9 K RON | |
| 29 | 29.NEW GENERATION CLUB SRL▲ 23 | Municipiul Buzău, Buzău | 2,2×▲ 376,1 % | ▲ 376,1 % | 144,3 K RON | |
| 30 | 30.UNIQUE SIMPLE TASTE S.R.L.nou | Sat Verneşti, Comuna Verneşti, Buzău | 2×— | — | -37,1 K RON | |
| 31 | 31.PIZZA MAESTRO ERIKA & RANIA S.R.L.▼ 5 | Sat Brădeanu, Comuna Brădeanu, Buzău | 2×▼ 8 % | ▼ 8 % | 50,3 K RON | |
| 32 | 32.TAJMAHAL KEBAB S.R.L.nou | Sat Şarânga, Comuna Pietroasele, Buzău | 1,9×— | — | — | 192,4 K RON |
| 33 | 33.ALL COFFE FOR ALL SRL▼ 20 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,7×▼ 68,6 % | ▼ 68,6 % | 653,7 K RON | |
| 34 | 34.GREEN GARDEN CORPORATION SRL▼ 24 | Sat Păltineni, Oraş Nehoiu, Buzău | 1,6×▼ 73,2 % | ▼ 73,2 % | 131,8 K RON | |
| 35 | 35.CHIARITO COSMIN FNS SRLnou | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 1,6×▲ 22,8 % | ▲ 22,8 % | 15,2 K RON | |
| 36 | 36.CIORBĂRIA LU' ANUŢA S.R.L.▼ 14 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,5×▼ 46,9 % | ▼ 46,9 % | -67,9 K RON | |
| 37 | 37.PANDA GRILL EXPRESS SRL▼ 30 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,5×▼ 75,7 % | ▼ 75,7 % | 1,7 mil. RON | |
| 38 | 38.RESTAURANT FLORY & ALEX S.R.L.nou | Loc. Căldărăşti, Oraş Pogoanele, Buzău | 1,3×▼ 98,6 % | ▼ 98,6 % | 29,9 K RON | |
| 39 | 39.M.A. GOURMET INVEST SRL▼ 37 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,3×▼ 94,9 % | ▼ 94,9 % | 137,6 K RON | |
| 40 | 40.SIMALEX DAF EVENTS S.R.L.nou | Sat Oreavul, Comuna Valea Râmnicului, Buzău | 1,3×▼ 65,6 % | ▼ 65,6 % | 245,5 K RON | |
| 41 | 41.LA MERINDE VINTILENE S.R.L.nou | Sat Vintilă Vodă, Comuna Vintilă Vodă, Buzău | 1,2×▲ 447,6 % | ▲ 447,6 % | 5,6 K RON | |
| 42 | 42.CASA VOICU A&G S.R.L.▼ 15 | Sat Cotorca, Comuna Glodeanu-Siliştea, Buzău | 1,1×▼ 48,3 % | ▼ 48,3 % | 25,7 K RON | |
| 43 | 43.IL FORNO DELLA CASA SRL▼ 2 | Loc. Nehoiu, Oraş Nehoiu, Buzău | 1×▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 12,4 K RON | |
| 44 | 44.MOARA DRAGAICILOR SRL▼ 10 | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 1×▼ 13,9 % | ▼ 13,9 % | 480,4 K RON | |
| 45 | 45.ABRUZZO LAURA SRLnou | Sat Cislău, Comuna Cislău, Buzău | 0,9×▼ 88 % | ▼ 88 % | -34,9 K RON | |
| 46 | 46.LERIA SRL▼ 31 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,9×▼ 79,1 % | ▼ 79,1 % | 103,3 K RON | |
| 47 | 47.DOMENIUL SPĂTARU S.R.L.nou | Sat Spătaru, Comuna Costeşti, Buzău | 0,9×▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 1,6 mil. RON | |
| 48 | 48.COM AURAS SRL▲ 2 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,8×▲ 62 % | ▲ 62 % | 1,3 mil. RON | |
| 49 | 49.CONSUMCOOP SILVA COM SOCIETATE COOPERATIVĂ▼ 6 | Loc. Nehoiu, Oraş Nehoiu, Buzău | 0,8×▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 5,1 K RON | |
| 50 | 50.COMERCIAL IOMAR SRL▼ 10 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,7×▼ 16,1 % | ▼ 16,1 % | 313,2 K RON | |
| 51 | 51.VLADIDAN FOOD SRL▼ 26 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,7×▼ 67,4 % | ▼ 67,4 % | 1,3 K RON | |
| 52 | 52.TRANSCURIER SRL▼ 16 | Sat Potoceni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 0,7×▼ 30,3 % | ▼ 30,3 % | 497,8 K RON | |
| 53 | 53.EDEN ALDEEA CLAUS SRL▼ 20 | Sat Stâlpu, Comuna Stâlpu, Buzău | 0,7×▼ 42,7 % | ▼ 42,7 % | 42,5 K RON | |
| 54 | 54.ZOAR ONLINE SRLnou | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 0,7×▼ 32,7 % | ▼ 32,7 % | 342,9 K RON | |
| 55 | 55.GRAND 2005 SRL▼ 37 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,6×▼ 82,9 % | ▼ 82,9 % | 729,5 K RON | |
| 56 | 56.CASTIMONIA SRL▲ 2 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,6×▲ 84,9 % | ▲ 84,9 % | 603,6 K RON | |
| 57 | 57.NIKOST EVENTS CLUB S.R.L.nou | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 0,6×— | — | — | 16 K RON |
| 58 | 58.RĂZVAN PIZZA BUNĂ SRL▼ 49 | Sat Ojasca, Comuna Unguriu, Buzău | 0,6×▼ 90,3 % | ▼ 90,3 % | 50,5 K RON | |
| 59 | 59.NOUA GENERATIE SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 0,6×— | — | 56,6 K RON | |
| 60 | 60.BISTRO RENAISSANCE DIVERS S.R.L.▼ 11 | Loc. Nehoiu, Oraş Nehoiu, Buzău | 0,6×▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | -14,2 K RON | |
| 61 | 61.ECOSPRINT 78 SRL▼ 15 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,6×▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 510,7 K RON | |
| 62 | 62.MARY PROD 95 SRL▼ 17 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,6×▼ 20 % | ▼ 20 % | 58,9 K RON | |
| 63 | 63.CARAVANA CU FLORI RM S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 0,5×— | — | — | -41,8 K RON |
| 64 | 64.MTM INNOVA GRAPH SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 0,5×— | — | -103,9 K RON | |
| 65 | 65.ISA CLUB SRL▼ 8 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 0,5×▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | -2,2 K RON | |
| 66 | 66.ANDIRAL HOME DISTRIB S.R.L.nou | Sat Lunca Jariştei, Comuna Siriu, Buzău | 0,5×— | — | 31,2 K RON | |
| 67 | 67.ACTIV EVOLIRIA SRL▲ 17 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,5×▲ 4.700 % | ▲ 4.700 % | 384 K RON | |
| 68 | 68.CONFMET INSTAL SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 0,5×▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 78,7 K RON | |
| 69 | 69.MARI LUCFEST SRL▲ 14 | Sat Potoceni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 0,5×▲ 1.433,3 % | ▲ 1.433,3 % | 5,4 K RON | |
| 70 | 70.CRISTIM PRODCOM SRL▼ 10 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 0,5×▲ 48,4 % | ▲ 48,4 % | 1,4 mil. RON | |
| 71 | 71.COMPLEX MARIAGE SRL= | Municipiul Buzău, Buzău | 0,5×▲ 104,6 % | ▲ 104,6 % | 521 K RON | |
| 72 | 72.RESTAURANT SPĂTARU SRL▼ 13 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,5×▲ 40,6 % | ▲ 40,6 % | 413,3 K RON | |
| 73 | 73.DUTA FOOD DELIVERY S.R.L.▼ 53 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,4×▼ 86,9 % | ▼ 86,9 % | -165 K RON | |
| 74 | 74.VLADIMAR TURISM S.R.L.▼ 27 | Sat Lunca Frumoasă, Comuna Pîrscov, Buzău | 0,4×▼ 27,6 % | ▼ 27,6 % | 9,4 K RON | |
| 75 | 75.SIM BLUE TAG SRL▼ 5 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,4×▲ 82,6 % | ▲ 82,6 % | 2,1 mil. RON | |
| 76 | 76.HD CONCEPTS RMB S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 0,4×— | — | — | 150,2 K RON |
| 77 | 77.NOMAD FOOD & RESTAURANT S.R.L.nou | Sat Podgoria, Comuna Podgoria, Buzău | 0,4×▼ 50,6 % | ▼ 50,6 % | 4,9 K RON | |
| 78 | 78.ŞOLEA IDMA S.R.L.▼ 22 | Sat Spătaru, Comuna Costeşti, Buzău | 0,4×▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | -233,7 K RON | |
| 79 | 79.RGD TRANS SRL▼ 42 | Sat Potoceni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 0,4×▼ 62,2 % | ▼ 62,2 % | -366,3 K RON | |
| 80 | 80.TESS EXCLUSIV R A G INTERNAŢIONAL SRL▼ 41 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,4×▼ 62,5 % | ▼ 62,5 % | -239,9 K RON | |
| 81 | 81.CLUB MAX SRL▼ 39 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,4×▼ 54,4 % | ▼ 54,4 % | 3,3 K RON | |
| 82 | 82.VENTURA MOBIL TEAM SRL▼ 17 | Sat Săpoca, Comuna Săpoca, Buzău | 0,3×▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | 727 K RON | |
| 83 | 83.MIDIANDRA DUO SRL▼ 39 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,3×▼ 51,4 % | ▼ 51,4 % | 35,5 K RON | |
| 84 | 84.RESTART BALICA MADALINA ROXANA S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 0,3×▼ 43,1 % | ▼ 43,1 % | -438,9 K RON | |
| 85 | 85.SERVICE INTER PROD 95 SRL▼ 30 | Sat Şarânga, Comuna Pietroasele, Buzău | 0,3×▼ 25 % | ▼ 25 % | 682,4 K RON | |
| 86 | 86.SIMPLE GOOD TASTE S.R.L.▼ 56 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,3×▼ 82,7 % | ▼ 82,7 % | -180,1 K RON | |
| 87 | 87.HANUL VECHI SRL▼ 15 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 0,3×▲ 38,1 % | ▲ 38,1 % | 135,6 K RON | |
| 88 | 88.IANCU HOUSE ALL TIME S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 0,3×▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 26 K RON | |
| 89 | 89.SUBTIL GARDEN CDM S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 0,3×— | — | — | -80 K RON |
| 90 | 90.SIMINASTP21 S.R.L.nou | Sat Potoceni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 0,3×— | — | — | -12,9 K RON |
| 91 | 91.LA ANDREIU 2007 SRL▼ 25 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 0,3×▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 411 RON | |
| 92 | 92.ANDREIA ANTIKA ROMA S.R.L.nou | Loc. Valea Sibiciului, Oraş Patârlagele, Buzău | 0,2×▲ 41,2 % | ▲ 41,2 % | -26,5 K RON | |
| 93 | 93.CAFE JURNAL SRL▼ 29 | Sat Grebănu, Comuna Grebănu, Buzău | 0,2×▼ 17,2 % | ▼ 17,2 % | 4 K RON | |
| 94 | 94.PRINT COM SRL▼ 12 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,2×▲ 300 % | ▲ 300 % | 134,8 K RON | |
| 95 | 95.EA CAMPUS CORPORATION SRLnou | Sat Ţinteşti, Comuna Ţinteşti, Buzău | 0,2×— | — | 114,2 K RON | |
| 96 | 96.GOLDEN EVENTS & CATERING S.R.L.▼ 18 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,2×▲ 144,4 % | ▲ 144,4 % | 138,3 K RON | |
| 97 | 97.OLD TIME CAFFE CLUB PIZZA SRL▼ 34 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 0,2×▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | 7,1 K RON | |
| 98 | 98.FOOD TRUCK CAMPUS S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 0,2×▼ 77,3 % | ▼ 77,3 % | 211,9 K RON | |
| 99 | 99.LA MOTOARE CLUB LAVRIC SRL▼ 48 | Sat Haleş, Comuna Tisău, Buzău | 0,2×▼ 57,5 % | ▼ 57,5 % | -123,8 K RON | |
| 100 | 100.RESTAURANT NEW LIFE SRL▼ 20 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,2×▲ 87,5 % | ▲ 87,5 % | 2,6 K RON |