Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Buzău după lichiditate ridicată în 2015
52 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -0×, iar liderul atinge 46,6×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MERIDIAN M I 92 SRL= | Municipiul Buzău, Buzău | 46,6×▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | 830,7 K RON | |
| 2 | 2.GRAND 2005 SRL▲ 6 | Municipiul Buzău, Buzău | 6,2×▲ 420 % | ▲ 420 % | 665,6 K RON | |
| 3 | 3.BRINTEX EXPRES SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 5,9×▲ 281,2 % | ▲ 281,2 % | 82 K RON | |
| 4 | 4.ELCOM STEFANEL SRL▲ 3 | Municipiul Buzău, Buzău | 5×▲ 196,5 % | ▲ 196,5 % | 191,8 K RON | |
| 5 | 5.CÎRLAN LIVIU SRLnou | Sat Coconari, Comuna Poşta Cîlnău, Buzău | 3,4×▲ 860 % | ▲ 860 % | 55,3 K RON | |
| 6 | 6.ALLADIN ORIENT SRL▲ 28 | Municipiul Buzău, Buzău | 3,3×▲ 1.400 % | ▲ 1.400 % | 71,7 K RON | |
| 7 | 7.FOREVER HAPPY BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 3×▲ 1.245,5 % | ▲ 1.245,5 % | 29,5 K RON | |
| 8 | 8.DEMAX COM 94 SRL▼ 5 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 2,4×▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 10,5 K RON | |
| 9 | 9.ALSIM AUTO SERVICE SRLnou | Sat Amaru, Comuna Amaru, Buzău | 2,1×— | — | — | 54,6 K RON |
| 10 | 10.BRINTEX COMACTIV SRL▼ 8 | Municipiul Buzău, Buzău | 2×▼ 13 % | ▼ 13 % | 49,8 K RON | |
| 11 | 11.OVIDIU SA▼ 5 | Sat Căldaruşeanca, Comuna Glodeanu Sărat, Buzău | 1,7×▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 16,1 K RON | |
| 12 | 12.TESS EXCLUSIV R A G INTERNAŢIONAL SRL▼ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,6×▲ 47,7 % | ▲ 47,7 % | 162,2 K RON | |
| 13 | 13.MIDIANDRA DUO SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 1,6×▼ 32,3 % | ▼ 32,3 % | 17,7 K RON | |
| 14 | 14.SIM BLUE TAG SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 1,4×▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 317,4 K RON | |
| 15 | 15.CRISTIM PRODCOM SRL= | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 1,1×▲ 62,7 % | ▲ 62,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 16 | 16.GALI 92 SRL▲ 10 | Municipiul Buzău, Buzău | 1×▲ 244,8 % | ▲ 244,8 % | 443,5 K RON | |
| 17 | 17.CIP COM 2003 SRL▼ 3 | Sat Măgura, Comuna Măgura, Buzău | 0,9×▲ 37,3 % | ▲ 37,3 % | 456,2 K RON | |
| 18 | 18.TRANSCURIER SRL▼ 6 | Sat Potoceni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 0,9×▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 91,9 K RON | |
| 19 | 19.CASA SARBULUI SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 0,9×▼ 22,7 % | ▼ 22,7 % | -20,9 K RON | |
| 20 | 20.TESS CLUB INTERNATIONAL SRL= | Municipiul Buzău, Buzău | 0,7×▲ 63,4 % | ▲ 63,4 % | -27,1 K RON | |
| 21 | 21.EXPLOCOM PAD SRLnou | Sat Lopătari, Comuna Lopătari, Buzău | 0,6×▲ 133,3 % | ▲ 133,3 % | 9,3 K RON | |
| 22 | 22.OLD TIME CAFFE CLUB PIZZA SRL▼ 4 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 0,5×▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 67,1 K RON | |
| 23 | 23.MARY PROD 95 SRL▼ 10 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,4×▼ 44,6 % | ▼ 44,6 % | 13 K RON | |
| 24 | 24.MARI LUCFEST SRL▲ 5 | Sat Potoceni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 0,4×▲ 42,9 % | ▲ 42,9 % | -194 RON | |
| 25 | 25.ADRI GIMI FOOD SRLnou | Sat Fundeni, Comuna Zărneşti, Buzău | 0,4×▼ 72,9 % | ▼ 72,9 % | -10,3 K RON | |
| 26 | 26.COM AURAS SRL▼ 7 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,4×▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | 36,8 K RON | |
| 27 | 27.TOLEDO INTERNATIONAL SRL▼ 10 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,4×▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -61,7 K RON | |
| 28 | 28.NOUA GENERATIE SRL▼ 6 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,4×▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 6,3 K RON | |
| 29 | 29.MARIAGE ANTIC EVENTS SRL▼ 19 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,4×▼ 68,1 % | ▼ 68,1 % | -126,3 K RON | |
| 30 | 30.DINAMIC NEDCRIS SRLnou | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 0,3×— | — | — | -23,3 K RON |
| 31 | 31.CAFE JURNAL SRL▲ 7 | Sat Grebănu, Comuna Grebănu, Buzău | 0,3×▲ 88,2 % | ▲ 88,2 % | 10,9 K RON | |
| 32 | 32.VLADIMAR TURISM S.R.L.▼ 23 | Sat Lunca Frumoasă, Comuna Pîrscov, Buzău | 0,3×▼ 73,3 % | ▼ 73,3 % | -34,6 K RON | |
| 33 | 33.FOOD & PIZZA DISTRIBUTION SRL= | Sat Lopătari, Comuna Lopătari, Buzău | 0,3×▲ 17,4 % | ▲ 17,4 % | 7,1 K RON | |
| 34 | 34.VENTURA MOBIL TEAM SRL▼ 7 | Sat Săpoca, Comuna Săpoca, Buzău | 0,2×▼ 20,7 % | ▼ 20,7 % | 14,3 K RON | |
| 35 | 35.RONG BAO ZHAI SRL= | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 0,2×▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | -64 K RON | |
| 36 | 36.CLUB MAX SRL▼ 5 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,2×▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | -60,5 K RON | |
| 37 | 37.BOEMA RESTAURANT SRL▼ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,2×▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 2,1 K RON | |
| 38 | 38.RESTAURANT SPĂTARU SRL▼ 13 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,2×▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -30,3 K RON | |
| 39 | 39.INSIEME RESTAURANT SRL▼ 16 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,2×▼ 47,1 % | ▼ 47,1 % | 6,6 K RON | |
| 40 | 40.HANUL VECHI SRL▼ 12 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 0,2×▼ 48,3 % | ▼ 48,3 % | 12,3 K RON | |
| 41 | 41.COMPLEX MARIAGE SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 0,1×▲ 40 % | ▲ 40 % | -134,9 K RON | |
| 42 | 42.EDEN ALDEEA CLAUS SRLnou | Sat Stâlpu, Comuna Stâlpu, Buzău | 0,1×▲ 40 % | ▲ 40 % | 7,4 K RON | |
| 43 | 43.ACTIV EVOLIRIA SRL= | Municipiul Buzău, Buzău | 0,1×▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | -34,5 K RON | |
| 44 | 44.RESTAURANT NEW LIFE SRL▼ 12 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,1×▼ 45,8 % | ▼ 45,8 % | -113,8 K RON | |
| 45 | 45.MUSATINII SRL= | Municipiul Buzău, Buzău | 0,1×▲ 25 % | ▲ 25 % | 127,3 K RON | |
| 46 | 46.LERIA SRL▲ 2 | Municipiul Buzău, Buzău | 0,1×▲ 50 % | ▲ 50 % | 934 RON | |
| 47 | 47.RALEX COM SRL▼ 8 | Sat Merei, Comuna Merei, Buzău | 0,1×▼ 40 % | ▼ 40 % | 3,1 K RON | |
| 48 | 48.MOARA DRAGAICILOR SRL▼ 11 | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 0,1×▼ 57,1 % | ▼ 57,1 % | 101,8 K RON | |
| 49 | 49.LA ANDREIU 2007 SRL▼ 7 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 0,1×▼ 38,5 % | ▼ 38,5 % | -10,4 K RON | |
| 50 | 50.GLOBUL COM SRL▼ 4 | Oraş Patârlagele, Buzău | 0,1×▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 16,8 K RON | |
| 51 | 51.SAFIR MEDA SRL▼ 2 | Sat Ulmeni, Comuna Ulmeni, Buzău | 0×0,0% | 0,0% | -57,9 K RON | |
| 52 | 52.ISA CLUB SRL▼ 12 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | -0×▼ 107,1 % | ▼ 107,1 % | -36,4 K RON |