Top 100 firme — Imobiliare, Brăila după lichiditate ridicată în 2017
50 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0×, iar liderul atinge 139,1×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.J.R.MATEO COM SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 139,1×▲ 258,2 % | ▲ 258,2 % | 197,8 K RON | |
| 2 | 2.ALGEPA SERV SRL= | Loc. Făurei, Oraş Făurei, Brăila | 57×▲ 77,9 % | ▲ 77,9 % | 146,2 K RON | |
| 3 | 3.COMPPIL SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 50×▼ 17,8 % | ▼ 17,8 % | 50,5 K RON | |
| 4 | 4.FAREX SA▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 11,2×▲ 24 % | ▲ 24 % | 220,2 K RON | |
| 5 | 5.GLOW BEAUTY CENTER SRL▲ 28 | Municipiul Brăila, Brăila | 8,4×▲ 5.143,8 % | ▲ 5.143,8 % | 589 K RON | |
| 6 | 6.MOLDOBER SRL▲ 12 | Municipiul Brăila, Brăila | 8,3×▲ 433,3 % | ▲ 433,3 % | 287,2 K RON | |
| 7 | 7.DANUKALEO COMPANY SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 8,1×▼ 58,9 % | ▼ 58,9 % | 542,4 K RON | |
| 8 | 8.IMOCRI TRANZ SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 7,1×▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 78,2 K RON | |
| 9 | 9.RALLY B.M. COM SRL▲ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 6,4×▲ 155,8 % | ▲ 155,8 % | 818,7 K RON | |
| 10 | 10.ADMINISTRATIA PIETELOR SI TARGURILOR SA▼ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 6,4×▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 103 K RON | |
| 11 | 11.VIFORT SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 5,5×▼ 82,9 % | ▼ 82,9 % | 41,3 K RON | |
| 12 | 12.ECO SILMARPRO SRLnou | Sat Vărsătura, Comuna Chiscani, Brăila | 4,2×▲ 41.500 % | ▲ 41.500 % | 76,5 K RON | |
| 13 | 13.CHIMTAC SERV SRL▲ 15 | Municipiul Brăila, Brăila | 3,4×▲ 697,7 % | ▲ 697,7 % | 89 K RON | |
| 14 | 14.TERASA PARC FARMEC SRL▼ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 3,4×▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 187,7 K RON | |
| 15 | 15.ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE BRAILA RA▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 3,3×▲ 35,4 % | ▲ 35,4 % | 700 K RON | |
| 16 | 16.DORALIMENT PROD SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 2,8×▼ 96,7 % | ▼ 96,7 % | 83,8 K RON | |
| 17 | 17.ROSERV IMPEX 2007 SRL▼ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 2,4×▼ 53,5 % | ▼ 53,5 % | 28,4 K RON | |
| 18 | 18.GALERII COMERCIALE DUMITRIU SRL▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 2×▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 109,5 K RON | |
| 19 | 19.MANOLO IMPEX SRL▼ 10 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,9×▼ 44,2 % | ▼ 44,2 % | 69,7 K RON | |
| 20 | 20.HINCU COM SRL▲ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,9×▲ 204,8 % | ▲ 204,8 % | 94,6 K RON | |
| 21 | 21.BUSINESS CENTER INVEST SRL▼ 17 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,8×▼ 71,9 % | ▼ 71,9 % | -31,4 K RON | |
| 22 | 22.DORNA COMEXIM SRL▼ 15 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,8×▼ 55,9 % | ▼ 55,9 % | 153,3 K RON | |
| 23 | 23.CORNUL DE AUR SRL▼ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,7×▼ 22,7 % | ▼ 22,7 % | 298,6 K RON | |
| 24 | 24.MONTERO FARM SRL▼ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,5×▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | -5,1 K RON | |
| 25 | 25.INCASE AGRO SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 1,5×— | — | 134,4 K RON | |
| 26 | 26.M-GLOBE IMMOBILIARE SRL▼ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,4×▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 142,6 K RON | |
| 27 | 27.PANDERIAS COMPANY SRL▼ 16 | Loc. Insurăţei, Oraş Insurăţei, Brăila | 1,3×▼ 48,8 % | ▼ 48,8 % | -48,1 K RON | |
| 28 | 28.CROYDON SRL▼ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 1×▼ 1 % | ▼ 1 % | 5,3 K RON | |
| 29 | 29.ATUEDYL SRL▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,7×▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 129,6 K RON | |
| 30 | 30.PROMOTAS SRL▼ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,7×▼ 15 % | ▼ 15 % | 179,1 K RON | |
| 31 | 31.ALEXANDER-COM SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,6×▲ 152,2 % | ▲ 152,2 % | 637,7 K RON | |
| 32 | 32.GLOB BUSINESS CENTER S.R.L.▼ 5 | Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Brăila | 0,4×▼ 17 % | ▼ 17 % | 151 K RON | |
| 33 | 33.PERON CATERING SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 0,4×▲ 117,7 % | ▲ 117,7 % | 213,1 K RON | |
| 34 | 34.GEODIMEX SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 0,2×▼ 54,7 % | ▼ 54,7 % | 44 K RON | |
| 35 | 35.LINDA INVEST SRL▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,2×▲ 40 % | ▲ 40 % | 218,5 K RON | |
| 36 | 36.RWD AGRO SRLnou | Sat Victoria, Comuna Victoria, Brăila | 0,1×▲ 25 % | ▲ 25 % | 111,8 K RON | |
| 37 | 37.AVENTRA IMPEX SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,1×▲ 50 % | ▲ 50 % | 77,6 K RON | |
| 38 | 38.TERRA MANAGEMENT & DEVELOPMENT GROUP S.R.L.▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,1×▼ 10 % | ▼ 10 % | 430,2 K RON | |
| 39 | 39.ALPIIMOBILIARE SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,1×0,0% | 0,0% | 267,5 K RON | |
| 40 | 40.PRENDICASA IMOB SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 0×▲ 100 % | ▲ 100 % | -7,8 K RON | |
| 41 | 41.SAG IMPEX SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 0×▼ 42,9 % | ▼ 42,9 % | 241,8 K RON | |
| 42 | 42.DAVSTELCON SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 0×▲ 200 % | ▲ 200 % | 3,1 K RON | |
| 43 | 43.AERGISTAL COM SRL▼ 8 | Municipiul Brăila, Brăila | 0×▼ 70 % | ▼ 70 % | 93,3 K RON | |
| 44 | 44.OLIMPIA STAR IMOBILIARE SRL▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 0×▼ 50 % | ▼ 50 % | 614,4 K RON | |
| 45 | 45.STEMY COM SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 0×0,0% | 0,0% | 62,1 K RON | |
| 46 | 46.DAMLA SRL▼ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 0×▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 16,6 K RON | |
| 47 | 47.MOBTRANS C V I SRL▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 0×0,0% | 0,0% | 188 K RON | |
| 48 | 48.CRISTIAN COM SRL▼ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 0×▼ 75 % | ▼ 75 % | -75,4 K RON | |
| 49 | 49.MIRELA COM SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 0×▼ 88,9 % | ▼ 88,9 % | 2,3 K RON | |
| 50 | 50.GENERAL INVESTMENT GROUP SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 0×▼ 100 % | ▼ 100 % | 59,5 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Brăila
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
11 firme · 136,9 mil. RON
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
171 firme · 70,3 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
17 firme · 6,8 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
7 firme · 5 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
39 firme · 3,2 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
15 firme · 2,1 mil. RON