Top 100 firme — Imobiliare, Brăila după lichiditate ridicată în 2016
45 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -0×, iar liderul atinge 38,8×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.J.R.MATEO COM SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 38,8×▼ 39 % | ▼ 39 % | 124,9 K RON | |
| 2 | 2.ALGEPA SERV SRL▲ 1 | Loc. Făurei, Oraş Făurei, Brăila | 32×▲ 58,6 % | ▲ 58,6 % | 90,6 K RON | |
| 3 | 3.FAREX SAnou | Municipiul Brăila, Brăila | 9×▲ 145,6 % | ▲ 145,6 % | -38,3 K RON | |
| 4 | 4.BUSINESS CENTER INVEST SRL▲ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 6,3×▲ 38,5 % | ▲ 38,5 % | 42 K RON | |
| 5 | 5.ADMINISTRATIA PIETELOR SI TARGURILOR SA▲ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 6×▲ 74 % | ▲ 74 % | 108,6 K RON | |
| 6 | 6.ROSERV IMPEX 2007 SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 5,2×▼ 21 % | ▼ 21 % | 131,8 K RON | |
| 7 | 7.DORNA COMEXIM SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 4×▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 72,9 K RON | |
| 8 | 8.TERASA PARC FARMEC SRL▲ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 3,8×▲ 72,7 % | ▲ 72,7 % | 301,2 K RON | |
| 9 | 9.MANOLO IMPEX SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 3,5×▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 42,3 K RON | |
| 10 | 10.CRISTIANIMOTOUR SRL▲ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 2,6×▲ 37,2 % | ▲ 37,2 % | 8,6 K RON | |
| 11 | 11.PANDERIAS COMPANY SRL▲ 3 | Loc. Insurăţei, Oraş Insurăţei, Brăila | 2,5×▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | 36,4 K RON | |
| 12 | 12.RALLY B.M. COM SRL▼ 8 | Municipiul Brăila, Brăila | 2,5×▼ 71,4 % | ▼ 71,4 % | 569,8 K RON | |
| 13 | 13.ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE BRAILA RA▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 2,4×▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 13,9 K RON | |
| 14 | 14.CORNUL DE AUR SRL▲ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 2,2×▲ 105,6 % | ▲ 105,6 % | 294 K RON | |
| 15 | 15.GALERII COMERCIALE DUMITRIU SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,9×▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 113,3 K RON | |
| 16 | 16.LARIUL SERV SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 1,8×▼ 75,9 % | ▼ 75,9 % | 36,2 K RON | |
| 17 | 17.MONTERO FARM SRL▲ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,6×▲ 98,8 % | ▲ 98,8 % | 14 K RON | |
| 18 | 18.MOLDOBER SRL▼ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,6×▼ 27,1 % | ▼ 27,1 % | 289,8 K RON | |
| 19 | 19.HANDBAL CAPITAL MANAGEMENT S.R.L.▲ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,4×▲ 183,7 % | ▲ 183,7 % | 38,7 K RON | |
| 20 | 20.M-GLOBE IMMOBILIARE SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 1,3×▲ 30,9 % | ▲ 30,9 % | 339 K RON | |
| 21 | 21.CROYDON SRL▲ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,1×▲ 31,3 % | ▲ 31,3 % | 51 K RON | |
| 22 | 22.ACTIV AGRO SRL▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,8×▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 52,2 K RON | |
| 23 | 23.PROMOTAS SRL▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,8×▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | 134,2 K RON | |
| 24 | 24.HINCU COM SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 0,6×▲ 133,3 % | ▲ 133,3 % | 69,1 K RON | |
| 25 | 25.ATUEDYL SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,6×▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 346,5 K RON | |
| 26 | 26.PRO BET GR INVESTMENTS SRL▲ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,5×▲ 168,4 % | ▲ 168,4 % | -193,9 K RON | |
| 27 | 27.GLOB BUSINESS CENTER S.R.L.▼ 2 | Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Brăila | 0,5×▼ 37,3 % | ▼ 37,3 % | 46,9 K RON | |
| 28 | 28.CHIMTAC SERV SRL▼ 23 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,4×▼ 94,7 % | ▼ 94,7 % | 75,6 K RON | |
| 29 | 29.LUMARMI TRANS SRLnou | Sat Vădeni, Comuna Vădeni, Brăila | 0,4×▼ 29,8 % | ▼ 29,8 % | 133,7 K RON | |
| 30 | 30.ALIOANA FARM SRL▼ 13 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,3×▼ 79 % | ▼ 79 % | -9,9 K RON | |
| 31 | 31.RO TEXTIL SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,3×▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 424,1 K RON | |
| 32 | 32.ALEXANDER-COM SRL▲ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,2×▲ 187,5 % | ▲ 187,5 % | 322,9 K RON | |
| 33 | 33.GLOW BEAUTY CENTER SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,2×▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 524,8 K RON | |
| 34 | 34.LINDA INVEST SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 0,2×▲ 50 % | ▲ 50 % | 84,7 K RON | |
| 35 | 35.AERGISTAL COM SRL▲ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,1×▲ 400 % | ▲ 400 % | 112,1 K RON | |
| 36 | 36.TERRA MANAGEMENT & DEVELOPMENT GROUP S.R.L.▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,1×▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | -814,8 K RON | |
| 37 | 37.ALPIIMOBILIARE SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 0,1×▼ 80,6 % | ▼ 80,6 % | 297,3 K RON | |
| 38 | 38.AVENTRA IMPEX SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 0,1×▼ 50 % | ▼ 50 % | 103,9 K RON | |
| 39 | 39.CRISTIAN COM SRL▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 0×0,0% | 0,0% | -25,5 K RON | |
| 40 | 40.OLIMPIA STAR IMOBILIARE SRL▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 0×▼ 20 % | ▼ 20 % | 39,2 K RON | |
| 41 | 41.DAMLA SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 0×▼ 25 % | ▼ 25 % | 613,8 K RON | |
| 42 | 42.ADA SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 0×0,0% | 0,0% | -241,1 K RON | |
| 43 | 43.STEMY COM SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 0×▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 64,8 K RON | |
| 44 | 44.MOBTRANS C V I SRL▼ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 0×▼ 83,3 % | ▼ 83,3 % | 148,3 K RON | |
| 45 | 45.LOVENTA SRL▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | -0×— | — | 87,6 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Brăila
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
11 firme · 136,9 mil. RON
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
171 firme · 70,3 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
17 firme · 6,8 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
7 firme · 5 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
39 firme · 3,2 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
15 firme · 2,1 mil. RON