COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Construcții, Brăila după lichiditate ridicată în 2017

218 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 1,5×, iar liderul atinge 30,7×.

FirmăLichiditate
NUOVA LUX IMPIANTI SRLnou30,7×▼ 58,2 %
FSM AQUA PROTECT SRLnou26,7×▼ 12,5 %
TERNEWSOL SRL▲ 121,2×▲ 34,8 %
GEOCOTIDEL SRLnou16,9×—
BRAVIV FINISAJE SRLnou13×▼ 1,2 %
INDUSTRIAL PIPING SPECIALIST-TITI SRLnou11,8×—
LAYRAD CONST SRLnou11,1×—
COSMOS TRADE SRL▲ 7010,7×▲ 555,2 %
CONSAMAR HIDROIZOLAŢII SRL▲ 710,5×▲ 77,1 %
QFTS SRLnou10,5×—
KUZAKDAG CONSTRUCT SRLnou9,7×▲ 1.844 %
BYTECHNET SRL▲ 119,5×▲ 111,1 %
CRYSTAORAL CONSTRUCT SRLnou9,1×▲ 225,1 %
MIHAJER CONSTRUCT SRL▼ 127,5×▼ 62,1 %
PETRITIMO CONS SRL▼ 97,4×▼ 36,6 %
WINDOOR SERV CONS SRLnou7,3×—
ELTINI CONSTRUCT SRL▲ 296,9×▲ 157,5 %
LUGAR SERV SRLnou6,8×▼ 82,8 %
MURANIS SERV INSTAL SRL▲ 186,7×▲ 101,8 %
GRIG GFA INSTAL SRLnou6,7×—
GIMVEST SRL▲ 246,5×▲ 124,7 %
ELTRUSTAL SRLnou6,2×—
TERMODOR SRLnou6,1×▲ 39,9 %
CALORIC SERV SRL▼ 65,8×▲ 16,9 %
ELCATIN SERV SRL▲ 225,5×▲ 106,4 %
ARBEMI INSTAL SRL▲ 245,3×▲ 127,6 %
ECHIPA DE IZOLAŢII SRL▼ 135,2×▼ 22,8 %
APAN CARS IAȘI S.R.L.▲ 394,8×▲ 158,1 %
ELCASY 85 SRLnou4,7×▲ 75,2 %
VINCI CONSTRUCT SRL▲ 384,5×▲ 142,2 %
CONTERM INSTAL SRL▲ 34,3×▲ 21,3 %
TURINADO SRLnou4,2×▲ 122,2 %
ADMANO CONSGROUP SRLnou4,1×—
VAERINST GRUP SRL▲ 84,1×▲ 31,3 %
REMONTING SRL▲ 44,1×▲ 28,1 %
GEANNI STAR SRL▲ 203,9×▲ 91,7 %
UNIEL SERV SRL▲ 63,9×▲ 30,5 %
YUNTA SERVICE SRLnou3,8×—
CULTURAL-COM SRL▲ 13,6×▲ 14,6 %
KONFKASA SRL▼ 293,6×▼ 53 %
VOCABIN SERV SRL▼ 263,6×▼ 46,1 %
DELIBEN INSTAL SRLnou3,5×▼ 57,5 %
GIGA PROD SRL▼ 343,5×▼ 62,9 %
ENERGETICA PRESTSERV SRL▲ 73,4×▲ 47,4 %
MIREFILL TRADE SRL▲ 503,2×▲ 134,1 %
SIMBIX SRL▼ 23,1×▲ 8,3 %
CROFLAMI CONSTRUCT SRL▼ 123,1×▼ 8,5 %
TUNIMPER SRL▲ 763×▲ 209,2 %
CERVES SRL▲ 243×▲ 67,6 %
SOLTEST SRL▼ 92,9×▼ 7,3 %
ELSOP COM SRL▼ 262,9×▼ 29,8 %
DIRCON SRL▼ 402,9×▼ 62,1 %
ARIOMI SERV SRLnou2,8×▲ 209,9 %
PROPARADOX SRL▲ 1252,7×▲ 694,1 %
GEROPEVENT SRL▲ 212,7×▲ 58 %
MOND CONSTRUCT SRL▼ 262,7×▼ 31,7 %
POZITIV INTER SRL▲ 802,7×▲ 201,1 %
TIGHIA SERV SRL▼ 262,6×▼ 29,6 %
SEVENERG SRL▲ 222,6×▲ 60,3 %
EUROPROIECT ESTATE SRL▼ 22,6×▲ 30,5 %
DURA BET CONSTRUCT SA▼ 482,6×▼ 65,5 %
LEONARDO PREST SRL▼ 402,5×▼ 43,9 %
DOFLOM SRL▲ 652,5×▲ 161,5 %
ROFLOVI ELECTRIC SRLnou2,4×▼ 73,4 %
TRITON TEHNO SRL▲ 62,4×▲ 33,7 %
CYCLON TECH SRL▼ 472,4×▼ 52,2 %
NICABIS CONSTRUCT SRLnou2,4×▲ 50,6 %
NIANTAT SRL▼ 152,3×▲ 10,1 %
B.E.N. ELECTRO SERV SRL▼ 172,2×▼ 3,1 %
BELLROM CONSTRUCT SRL=2,2×▲ 21,8 %
AUTOMAT SERV SRL▼ 172,1×▲ 2,4 %
CONSTRUIM ÎMPREUNĂ SRLnou2,1×—
FAIGHEODRA TRADE SRL▼ 122,1×▲ 8,3 %
METHIAX SRL▲ 62,1×▲ 27,3 %
AMBIENT SOLAR ENERGY SRLnou2×▲ 2 %
AB STAR ELECTRIC S.R.L.nou2×▼ 90,1 %
STIZO SA▲ 152×▲ 43,3 %
CONCORDEEP GROUP SRLnou2×▲ 53,4 %
XELALICA CONS SRLnou2×—
DITEOSAN SRLnou2×▼ 68 %
REMTER SRL▲ 232×▲ 52,3 %
RETRANSCON SRL▼ 161,9×▼ 0,5 %
HIDROSOLID STAS SRLnou1,9×▲ 704,4 %
FENSTER SYSTEM SRL▼ 361,8×▼ 29,2 %
DUO ELECTRIC GRUP SRL▲ 81,8×▲ 25,5 %
GRIZNEO INSTAL SRL▲ 311,8×▲ 70,2 %
NOZIECO TRADE SRL▼ 321,8×▼ 14,6 %
SELCO INSTAL SRL▼ 231,7×▼ 8,5 %
ALSIGAZ PROMPT SRL▼ 261,7×▼ 10,1 %
SC ZAMEN CONSTRUCT SRL▼ 161,7×▼ 4,6 %
DRUMURIMOT CONSTRUCT SRL▲ 121,6×▲ 27,1 %
FRIGO ABES SRL▼ 71,6×▲ 10,2 %
PITLOBRA SRLnou1,6×▲ 107,7 %
BRAIMONTAJ GAZ SRL▲ 41,6×▲ 20,2 %
IONIAN TRADE SRL▼ 71,6×▲ 10,4 %
COMCATEX BEST SRL▼ 341,6×▼ 16,4 %
A.M.C. ELECTRIC SRL▲ 91,6×▲ 26,8 %
ACS INTERMEDICAL S.R.L.▲ 571,5×▲ 144,4 %
PLAST ALUDECO SRL▼ 271,5×▼ 13,1 %
BERTUNI ELECTROSERV SRL▼ 641,5×▼ 54,9 %

Codurile CAEN din construcții — Brăila

CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
99 firme · 419,8 mil. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
226 firme · 276,9 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
21 firme · 245,1 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
59 firme · 92,2 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
88 firme · 81,3 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
31 firme · 48,4 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
14 firme · 20,4 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
22 firme · 13,4 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
21 firme · 9,6 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
17 firme · 8,5 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
3 firme · 7 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
4 firme · 5 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
15 firme · 4,9 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
14 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
2 firme · 2 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
2 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
2 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
2 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
5 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
2 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
2 firme · 494,7 K RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
5 firme · 462,9 K RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
1 firme · 238,8 K RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
1 firme · 0 RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 0 RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci