COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit, Alba după lichiditate ridicată în 2012

166 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,7×, iar liderul atinge 11,5×.

FirmăLichiditate
OCOLUL SILVIC SEBEŞ RA▲ 111,5×▲ 1,2 %
OCOLUL SILVIC SAPCEA CUGIR RA▼ 110,6×▼ 11,3 %
REGIA AUTONOMĂ LOCALĂ OCOLUL SILVIC VALEA SEBEŞULUI RA▲ 49,1×▲ 56,3 %
MOLNAR MOL-EXIM SRL▼ 18,3×▼ 20,2 %
BANIŢĂ FORSERV SRL▲ 36,9×▲ 17,6 %
MAGNOLIA SUPER SRL=6,3×▼ 5,6 %
AGRO LOTUS SRL▲ 106,1×▲ 78,7 %
AGRO-LACT SRL▲ 46,1×▲ 50,6 %
DENDRO ART SRL▲ 45,9×▲ 55,9 %
HAN MARIUS SRL▲ 45,6×▲ 48,4 %
PREST FOREST SRL▲ 574,8×▲ 331,3 %
MIORIŢA BENICEANĂ COOPERATIVĂ AGRICOLĂ▲ 74,6×▲ 45,6 %
DELTA PLUS SRL▲ 143,8×▲ 62,4 %
ROMFOREX CUGIR SRLnou3,7×▲ 22,6 %
LAUREAN SRL▼ 103,7×▼ 45,9 %
PROSILVA DEA SRL▲ 73,4×▲ 32,2 %
TERRAVAL SRL▲ 163,3×▲ 60,7 %
ORIS DAV SRL▲ 203,1×▲ 76,3 %
MECSOL GALDA SRL▲ 93×▲ 28,9 %
SAPCEA SRL▼ 22,8×▼ 15,6 %
SERVICE PAJISTI SRL▲ 182,5×▲ 49,4 %
ADAM FOREST SRL▼ 72,4×▼ 34,2 %
ALNUS FOREST SRL▲ 31,9×▼ 17,5 %
MARANATHA SRL▲ 341,9×▲ 59,5 %
IONELA TRANS SRL▲ 161,9×▲ 11,5 %
OCOLUL SILVIC ABRUD RA▲ 51,8×▼ 15,6 %
REMFOREST SRL▼ 21,8×▼ 25,9 %
DEEA' VERO SRL▲ 421,8×▲ 62,4 %
DACOR FOREST SRLnou1,8×▼ 6,9 %
PUR APICOLA SRL▲ 101,7×▲ 1,2 %
NOVIA BIIA SRL▼ 71,7×▼ 29,2 %
AGRA OARDA SRL▲ 201,7×▲ 26,5 %
AGROMEC SEBES SA▼ 231,7×▼ 62,2 %
BIO RECYCLING SRL▲ 541,7×▲ 83,3 %
SARA MARTA SRLnou1,6×▲ 86,2 %
IRANZO SRLnou1,6×▼ 20,8 %
AZOPROD COM SRL▲ 271,5×▲ 33,9 %
CRAMA TELNA SRL▲ 121,5×▲ 10,9 %
CONLEMN FOREST SRL▲ 61,5×▲ 4,1 %
IOANIS FOREST SRLnou1,5×▼ 45,4 %
OCOLUL SILVIC GREENGOLD VEST S.R.L.▲ 1171,5×▲ 568,2 %
FOREX SRL▲ 121,5×▲ 14 %
ANDANTO FOREST SRL▲ 121,5×▲ 15 %
IL TARTUFO ALBA SRL▼ 151,5×▼ 36,2 %
EUROFOREST SRL▲ 81,4×▲ 9,2 %
URBANOVICI FOREST SRL▲ 51,4×▲ 4,5 %
JIDVEI S.R.L.=1,4×▼ 2,8 %
DN AGRAR CÂLNIC SRL▲ 211,4×▲ 25,2 %
PAUL FLOWERS SRL▲ 261,4×▲ 30,2 %
AGRO MARGIN SRL▲ 121,3×▲ 12,8 %
AMVIA SALCIUA SRL▲ 361,3×▲ 43,5 %
CIUMBRUD PLANT SRL▼ 161,3×▼ 32 %
ADONAI SILVA SRL▲ 571,3×▲ 82,9 %
GREEN FOREST SRL▲ 321,2×▲ 33,3 %
VASILE AGRICOLA SRL▲ 21,2×▼ 4,8 %
DEMYAN SRL▼ 351,2×▼ 59,9 %
VINOBLANC FLORIAN SRLnou1,2×▲ 8,2 %
SORA SRL▲ 141,1×▲ 5,6 %
TRANSILVANIA OLEAGINOASE SRLnou1,1×▼ 93,6 %
BORA BORA SRL▼ 141,1×▼ 24 %
ROSANCO TRADE SRL▲ 301,1×▲ 26,4 %
ŞOICA NIC & VAS SRL SRLnou1,1×—
MECSOL GROUP SRL▼ 191,1×▼ 26,4 %
SAMY FOREST SRL▼ 421,1×▼ 58,4 %
LA RASCRUCEA LUI ROMAN SRL▲ 361,1×▲ 38,5 %
MATTER ARTHUR SRL▼ 71,1×▼ 9,2 %
FINCON FLORA SRLnou1,1×▼ 25,7 %
COSTEL FOREST SRL▼ 11,1×▼ 4,5 %
ROSAFRUCT SRL▲ 51×▼ 3,7 %
OVI STAR FOREST SRL▼ 41×▼ 8,9 %
OCOLUL SILVIC MUNTELE MARE SRL▲ 81×▲ 1 %
AGRO HORTICOLA SRL▲ 241×▲ 18,6 %
TRANSAVIA SA▲ 351×▲ 45,7 %
AGRO-MONTANA SRL▼ 371×▼ 46,8 %
ALBA IULIA SFECLĂ DE ZAHĂR SRL▲ 71×▲ 1 %
ECOTERRA BUSINESS SRL▲ 51×▼ 1 %
RAIDERS HONEY SRLnou1×—
ACVA PROD ALBA SRLnou1×▼ 27,7 %
SC PĂSĂRI DE CURTE SRLnou1×—
DUMBRAVA TEAM SRL▼ 91×▼ 11,9 %
PRESMEC TEIUS SRL▲ 161×▲ 14,3 %
ARMEANU SRL▲ 201×▲ 23,4 %
AGRIFULL PRODIMPEX SRL▲ 111×▲ 10,5 %
EXPOCRYS CONSTRUCT SRLnou1×▲ 206,5 %
SPAT PROMOTOR ENTERPRISE SRL▲ 70,9×▲ 8,1 %
ARIEŞ INDUSTRIE SRL▼ 300,9×▼ 26 %
AVI SIMAR SRL▲ 20,9×▲ 5,7 %
GRĂDINA CU FLORI SRL▼ 280,9×▼ 21,2 %
TERRA GERMUNDIS SRLnou0,9×▼ 39,3 %
MIA FOREST SRL▼ 790,9×▼ 78,8 %
FOREST MONTANA SRL▲ 40,8×▼ 5,8 %
MARINICĂ FOREST SRL▲ 570,8×▲ 179,3 %
KING ALEX SRL▼ 590,8×▼ 61,2 %
POMICOLA BOZ SRL▲ 220,8×▲ 17,9 %
MARIA TURISM SRL▲ 170,8×▲ 11,6 %
APUSENI SILVA SRL▲ 110,8×▲ 10 %
BIANICO SILV SRL▲ 420,8×▲ 76,7 %
LEMNFOR TRANS SRL▲ 230,8×▲ 18,8 %
AGROADY SRLnou0,8×▲ 7.400 %
DALI CARN SRL▼ 650,7×▼ 63,7 %

Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — Alba

CAEN 0121
Cultivarea strugurilor
10 firme · 368,8 mil. RON
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
114 firme · 222,8 mil. RON
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
10 firme · 198,9 mil. RON
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
93 firme · 135,5 mil. RON
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
27 firme · 75,9 mil. RON
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
35 firme · 33,7 mil. RON
CAEN 0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
26 firme · 18,1 mil. RON
CAEN 0164
Pregătirea semințelor
3 firme · 17,1 mil. RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
17 firme · 12,6 mil. RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
27 firme · 11,3 mil. RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
8 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 0230
Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
6 firme · 6,9 mil. RON
CAEN 0129
Cultivarea altor plante permanente
1 firme · 5,4 mil. RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
9 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
5 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
7 firme · 2,6 mil. RON
CAEN 0116
Cultivarea plantelor pentru fibre textile
1 firme · 2,6 mil. RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
6 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
3 firme · 284,3 K RON
CAEN 0240
Activități de servicii anexe silviculturii
2 firme · 267,4 K RON
CAEN 0163
Activități după recoltare
1 firme · 236,2 K RON
CAEN 0127
Cultivarea plantelor pentru prepararea băuturilor
1 firme · 118,4 K RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
5 firme · 27,8 K RON
CAEN 0170
Vânătoare,capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii
2 firme · 0 RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci