COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Alba după lichiditate ridicată în 2011

71 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0×, iar liderul atinge 3,3×.

FirmăLichiditate
RESTO TRANSI BAR SRL=3,3×▼ 64,2 %
ROMANA STADION SRL▲ 81,4×▲ 49,5 %
EROL MALL SRL▲ 111,2×▲ 58,4 %
ŞURIANU CAFE SRLnou1,2×—
TRIO SELECT SRL▲ 21,2×▲ 17 %
NELMAR SRL▲ 21,2×▲ 17,4 %
IOBA CAMPING SRL▼ 31,1×▲ 0,9 %
MERCUR SRL▼ 61,1×▼ 27,1 %
DANCIU & FIII SRL=1,1×▲ 14,6 %
LAVI PIZZA SRLnou1,1×—
TOPCAN PIZZA SRLnou1,1×▲ 3,8 %
MARLIV TEAM SRLnou1×—
DARLING ' S FOOD SRL▲ 20,8×▲ 18,6 %
DARI BEST PAL SRLnou0,8×—
WILL BUSSINES PAN SRL▼ 90,7×▼ 29,4 %
CHICAGO FOOD COMPANY SRL=0,7×▲ 5,9 %
LUK DE LUX SRL▼ 140,7×▼ 51,1 %
LIVIANA STAR SRL▼ 10,6×▼ 1,6 %
MEVI SRL▲ 230,6×▲ 210 %
ROMCAN SRL▲ 10,6×▲ 17,3 %
COMPIL MOTUL SRL▼ 20,6×▲ 7 %
LUTSCH 2000-PLUS SRL▲ 10,6×▲ 40,5 %
DALIA WEST SRL▼ 30,6×▲ 9,3 %
SEAL PARK SRLnou0,5×▲ 716,7 %
IKIZLER SRL▼ 30,5×▲ 4,4 %
BOZESAN SRL=0,5×▲ 35,3 %
HANUL SURIANU SRL▼ 140,5×▼ 43 %
ANDREI ŞTEFAN SRL▲ 160,4×▲ 166,7 %
BAMBUS INTERNATIONAL SRLnou0,4×—
BIO PAPA SRL▲ 30,4×▲ 32,1 %
FOOD HOUSE SRL▼ 70,4×▲ 5,9 %
FLORINA PLUS SRL▼ 50,4×▲ 9,4 %
SERDIUC 2010 SRLnou0,3×▼ 8,1 %
ADA SALT SRL▼ 50,3×▲ 9,7 %
AUTOSIN ALEX SRLnou0,3×▲ 6,5 %
CAMPARI SRL▼ 20,3×▲ 22,2 %
ROCO TRADING SRL▼ 60,3×▲ 6,7 %
MATIAS GROUP SRL▼ 20,3×▲ 19,2 %
MACUL IMPEX SRL▼ 90,3×▼ 6,7 %
GENIUS FOOD SRL▼ 120,3×▼ 15,6 %
MALIV LAV SRL=0,3×▲ 25 %
SIMY SRL▼ 40,3×▲ 13,6 %
MAMBA SRL=0,2×▲ 26,3 %
HANUL SF.GHEORGHE SRL▼ 40,2×▲ 20 %
TIBERIA CONSTRUCT SRL▼ 80,2×0,0%
GEA EVENT SRL▼ 140,2×▼ 27,6 %
LUMINA BUNĂ SRL▼ 120,2×▼ 19,2 %
ACHIMEX TOUR SRL▼ 90,2×▼ 5 %
FELEA SRLnou0,2×▲ 850 %
ONELIA SRLnou0,2×▼ 18,2 %
ROMAR LM SRLnou0,2×▼ 59,1 %
MARCO CONSULTING SRL=0,2×▲ 66,7 %
M & C SIMION SRL▼ 60,1×▼ 6,7 %
UNIREA RESTAURANT SRL▼ 90,1×▼ 13,3 %
VINOTECA HUGO S.R.L.▼ 50,1×▲ 18,2 %
BELVEDERE SRL▼ 70,1×0,0%
BUTOIUL CU BERE SRL▼ 30,1×▲ 50 %
KOSERMO SRL▼ 100,1×▼ 8,3 %
RMC BENZ SRLnou0,1×▼ 84,5 %
MEDIA GALAXY SRL▼ 140,1×▼ 26,7 %
STAR GYT SRL▼ 100,1×▲ 10 %
MONIDOR MERIDIAN SRLnou0,1×—
LUK DE LUX LORINCZ SRL▼ 20,1×▲ 500 %
RIVIERA I.D.M.R. SRL▼ 110,1×▼ 33,3 %
RESTAURANT EXPRESS SRL▼ 50,1×▲ 400 %
CEDRU SRL▼ 110,1×▼ 28,6 %
CASA CUGIREANĂ SRL▼ 90×0,0%
MIGA & CO SRL▼ 90×0,0%
SALON DI ANGELLO SRLnou0×▼ 81,3 %
DAMI PETREŞTI SRL▼ 80×▲ 100 %
LUC LUCREŢIA SRL▼ 150×▼ 100 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci