COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Alte activități de servicii n.c.a. după lichiditate ridicată în 2016

198 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 1,1×, iar liderul atinge 52,9×.

FirmăLichiditate
MOLDOFARM-INVEST SRLnou52,9×▲ 3.910,6 %
GUERRA STEFANO SRLnou51,6×▲ 24.452,4 %
INVESTMOND S.R.L.▲ 7735×▲ 2.063 %
ENVIROMAR PROTECT SRLnou30,2×▼ 84,2 %
DREAM & HOPE SRL-Dnou26,5×0,0%
MET-PRESTARI SRL▲ 1219,9×▲ 132 %
AXE TRADE COMP SRLnou18,4×▼ 73,9 %
EUROPEAN BODY ART SRL▲ 8313,7×▲ 856,6 %
PACC ENERGY SERVICE SRLnou12,7×▼ 86,1 %
CASTEL EVENTS ROYAL SRL▲ 3911,8×▲ 283,1 %
ELITE AEROS SRL▼ 1011,8×▼ 49,8 %
GLAMSIM SRLnou11,5×▲ 6,2 %
SAFIRUL PRODCOMIMPEX SRL▲ 1111,1×▲ 95,1 %
FM WORK SELF SRL▲ 3411×▲ 251,6 %
AT LAST AGENCY SRLnou10,5×▲ 73,8 %
PORMED ACTIV SERV SRLnou10,3×—
PRO AS TRADING SRL▼ 610,2×▼ 2,7 %
AMIR SIGN SRLnou9,2×▼ 1,9 %
BIOS SRL ITALIA SUCURSALA ROMANIA▲ 108,3×▲ 77,5 %
ENERGGIE ALBERT SRLnou7,9×▼ 27,9 %
BIZEXPERT SRL▲ 17,7×▲ 21,5 %
SMART IMAGE PROMO S.R.L.nou7,4×▲ 380,4 %
TEGADO INVESTMENT SRL▲ 77,3×▲ 64,7 %
UNA SRLnou6,5×▲ 3.130 %
PUBLIC RESEARCH SRL▲ 106,4×▲ 59,9 %
BOG & DANY ART DESIGN SRLnou6,2×▲ 14,2 %
UNIREP SRL▼ 116,1×▼ 29,9 %
BON DESIGN SRL▲ 165,9×▲ 66,5 %
AMBASADOR SERV SRLnou5,4×▲ 97,8 %
CONSART SRL▲ 355,3×▲ 150,7 %
AQVA DECIMA SRLnou4,8×▼ 81,4 %
PRODUCTIE SI COMERT CODITEX SRLnou4,6×▼ 55,5 %
SERVICE COMPRESOARE SRL▼ 14,6×▲ 6,5 %
STINGTOR SRL▼ 94,5×▼ 19,4 %
PRODCONS SRLnou4,3×▼ 85,8 %
CORAL 2008 SRL▲ 194,3×▲ 60,2 %
PHOTOMAT SRL▼ 294,1×▼ 69,5 %
MGE CONSULTING PROTECT SRLnou4×▼ 58 %
GABRIELI CONSULT SRL▲ 243,9×▲ 75,1 %
INSTA BOOTH S.R.L.nou3,9×▲ 427 %
DOG ELITE SRLnou3,9×▼ 2,3 %
EXPLORE CONCEPT SRL▼ 43,9×▲ 1,9 %
VETIMEX SRL▲ 1393,8×▲ 12.700 %
EXQUISITE EURO EVAL SRL▼ 423,8×▼ 79,7 %
AB RADIAL PRODIMPEX SRL▼ 403,7×▼ 79,3 %
AMERO GLASS SRL▲ 83,6×▲ 29,6 %
GRĂDINIȚA BUTTERFLY SRLnou3,6×▲ 57,9 %
GOGA A.S. S.R.L.▲ 43,6×▲ 22,5 %
GRUP TIC CONSULTING SRL▼ 393,5×▼ 68 %
CAMPTOP 2015 RĂTEŞTI SRLnou3,4×—
PARTENERII SRL▼ 123,3×▼ 10,1 %
CSB CONSULTING SRL▲ 833,3×▲ 479 %
ALBO VENDING SRL▲ 73,2×▲ 37,3 %
IZOPREST SRLnou2,8×▼ 36,8 %
CORIONUS COM SRL▼ 212,8×▼ 33,3 %
DECORATIV.BC SRL▲ 772,8×▲ 350,8 %
EXTREM TOP SERVICE SRL▼ 382,6×▼ 68,8 %
HYPPOLIT EVENTS SRL▲ 162,6×▲ 50,9 %
GLAMOUR PHOTO CONCEPT S.R.L.nou2,6×—
COMERŢ INDUSTRIAL SRL▼ 102,5×▼ 17,7 %
UNI-FIT 2000 SRL▲ 902,5×▲ 716,7 %
TALY ELEGANCE SRL▲ 982,4×▲ 1.090 %
FAMILY TREE SRL▲ 62,3×▲ 12,5 %
MISPET BRADUL SRL-Dnou2,3×—
BALINT CONSTRUCTION COMPANY SRL▲ 32,2×▲ 7,3 %
DIAMIR SRL▲ 102,2×▲ 31,6 %
UNIC MEZDREA SRL▼ 52,1×▼ 7,9 %
EVENTUAL SRL▼ 402,1×▼ 55,3 %
INFINITY PNEUMATIC SOLUTIONS SRL▲ 292,1×▲ 69,7 %
TEDISS PREST SRL▲ 82×▲ 22,7 %
SMART VEND SRLnou1,9×▲ 57,5 %
K9 SPORT & TRAINING COMPANY SRL▼ 61,9×▼ 12,3 %
NET EXPLORER SRLnou1,9×▲ 244,4 %
PROFESIONIST STING SRL▼ 41,9×▼ 4,6 %
AMERICAN MEDICAL TOURISM SRL▲ 291,8×▲ 65,1 %
STAR PRO CENTER INTL S.R.L.nou1,7×▲ 62,5 %
M.W.R. BUCOVINA SRL▲ 171,7×▲ 23,9 %
DACRIS IMPEX SRL▼ 201,7×▼ 30,4 %
PAM LOGISTICĂ SRLnou1,7×—
AFERTIM SRL▼ 11,6×0,0%
BART LASZ SRL▼ 361,6×▼ 55,1 %
ANTOADRIAN SRL▲ 11,5×▼ 5,7 %
GVA MARCOM SRL▲ 131,5×▲ 13,1 %
FLIP PARTY SRL▲ 401,5×▲ 97,3 %
SMART CASH AND TRANSFER SRLnou1,4×▲ 235,7 %
PIANO SERVICE SRL▼ 141,4×▼ 21,8 %
SERV METROLOG SRL▲ 151,4×▲ 24,1 %
GAME MACH SERVICE SRL▼ 271,4×▼ 40,3 %
ROYALVET SERV SRL▲ 11,4×▼ 4,8 %
CENSUS GROUP SRL▼ 41,4×▼ 10,6 %
PROSOFT MANAGEMENT SRL▲ 201,3×▲ 33,7 %
BOOM TAI PAN CONSULTING SRLnou1,3×—
TALLES SRL▲ 141,3×▲ 23,3 %
ONEVET GRUP SRL▲ 31,3×▼ 1,6 %
VULCANIZARE SRL▲ 141,2×▲ 22,8 %
DENY SRL▲ 651,2×▲ 547,4 %
TRANSILVANIA COMPANY SRL▼ 51,2×▼ 9,6 %
DAVERO PROSPER SRL▼ 141,2×▼ 23,6 %
TOTAL STEEL CONNECTION SRL▼ 181,1×▼ 29,6 %
FINE DESIGN SRL▲ 121,1×▲ 16,5 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci