COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Fabricarea altor echipamente electrice după lichiditate ridicată în 2010

90 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,1×, iar liderul atinge 16,6×.

FirmăLichiditate
GEWISS ROMANIA SRL▲ 116,6×▼ 13,2 %
SCHUNK CARBON TECHNOLOGY SRL▲ 311×▼ 4,1 %
MASING SERVICE SRL▲ 1710,9×▲ 139,7 %
E.E.TIM ECHIPAMENTE DE AUTOMATIZARE SA▲ 210,3×▼ 9,3 %
ELIND SRLnou9,4×▲ 7,8 %
SCHULTZ ELEKTROTECHNIK SRL▲ 89,1×▲ 64,6 %
SPIACT GALATI S.A.▲ 39,1×▲ 3,9 %
VIPEX PROD SRL▲ 58,8×▲ 44 %
DELTA CONTROL SRL▼ 17,7×▼ 23,6 %
ELCAS PRODIMPEX SRL▲ 137,2×▲ 95,9 %
ELTEC SRL▼ 87×▼ 57,6 %
TETRONIC SRL▲ 36,7×▲ 21,5 %
ELBO INDUSTRIES SA▲ 36,5×▲ 18,3 %
THERMIK TRANSYLVANIA SRL▲ 545,1×▲ 873,1 %
ELETTROROM AUTOMOTIVE SYSTEMS SRL▲ 134,9×▲ 117,3 %
VIMAR ROMANIA SRL▲ 24,6×▼ 9,9 %
FM SIGNS & ELECTRONICS SRLnou4,6×▲ 118,2 %
SIRE SRL▼ 94,5×▼ 54 %
TURBO M SRL▲ 34,2×▲ 11,6 %
ALISAN COMIMPEX SRL▼ 134,1×▼ 62,8 %
STAMATEX SRL▼ 23,8×▼ 26,3 %
ERGAD TECHNOLOGY SRL▲ 133,7×▲ 130,3 %
INTERADA MONTARI INTERFOANE SRL▲ 103,7×▲ 122,9 %
INDA SRL▼ 73,2×▼ 40,6 %
BATA ROM SRL▼ 42,8×▼ 36,9 %
ELECTRIC CVR SRL▼ 142,5×▼ 60,4 %
CRISMILVER PROD SERV SRL▼ 162,5×▼ 71,2 %
PROACTEL SRLnou2,4×▲ 328,6 %
DIGITLINE AUTOMATIZARI SRL=2,3×▲ 3,1 %
ROMELECTRO PROD SRL=2,3×▲ 8,7 %
GRADIENT SRL▲ 112,1×▲ 91,1 %
HONEYWELL LIFE SAFETY ROMANIA SRL▼ 12,1×▲ 13,4 %
ELDEROM IMPEX SRL▼ 12,1×▲ 22 %
MECATRONICS SA▲ 262,1×▲ 197,1 %
AGT ELEKTROTECHNISCHE ACCESORII SRL▼ 12×▲ 19,5 %
DIELLE CABLAJE SRLnou1,9×▲ 112,4 %
EL-NESS SRL=1,8×▲ 30,7 %
BEESPEED AUTOMATIZARI SRL▼ 21,6×▲ 3,2 %
CARBOTEL SRL▲ 81,6×▲ 49,1 %
FINACCO CONSULTING SRL▼ 131,5×▼ 33,3 %
STIGO PROD SRLnou1,5×▲ 6,4 %
CORES ELECTRONIC SRL▼ 161,5×▼ 35,8 %
4 K SERVICES SRL▼ 181,4×▼ 43,2 %
SIGNS FACTORY SRLnou1,4×—
ENERGOM SRL▼ 21,3×▲ 16,1 %
ITALOPTICA SRL▲ 171,3×▲ 98,4 %
CRPOS SOLUTIONS S.R.L.▲ 271,3×▲ 190,7 %
TECHNOBIT AUTOMATIZARI SRL▼ 31,2×▲ 8,3 %
RIELLO UPS ROMANIA SRL▼ 51,2×▲ 5,4 %
HOLLROM PRO IMPEX SRL▼ 101,1×▼ 9,8 %
MARTIN ELECTRIC SRL▼ 21×▲ 14,3 %
PROJEKT ELECTRIK SRL▲ 51×▲ 31,2 %
DUCATI ENERGIA ROMANIA SA▲ 11×▲ 20,2 %
PSICONTROL SRL▼ 41×▲ 6,7 %
ITALTRONIC SRL▲ 10,9×▲ 16,5 %
METROPOLITAN SERVICES SRL▲ 80,9×▲ 43,3 %
CPE EAST EUROPE SRL▼ 40,9×▲ 1,2 %
SLIDE S.R.L.▼ 120,9×▼ 21,3 %
ELHIDO SRLnou0,8×▲ 25,8 %
DELTA ROM TECHNOLOGIES S.A.▲ 20,8×▲ 25,8 %
SITI BALKANIA SRLnou0,8×—
MAIRA MONTAJ SRL▼ 100,8×▼ 10,5 %
ELECTRO ALFA CM SRLnou0,7×▼ 98,9 %
ROMAGNETICS SRLnou0,7×▲ 57,8 %
ROFEP S.A.▲ 40,6×▲ 17,3 %
ELECTRO OPTIC SYSTEMS SRL▼ 620,6×▼ 95,8 %
ELECTROALEX SRLnou0,6×▲ 11,1 %
ELECTRIC AVENUE SRLnou0,6×—
THERMAL TECHNOLOGY SRL▼ 20,6×▲ 15,4 %
AQUIS SYSTEMS S.R.L.=0,6×▲ 22,9 %
ZES ZOLLNER ELECTRONIC SRLnou0,5×▲ 136,4 %
KLF KABLLEX SRL▲ 90,5×▲ 173,7 %
BNC CABLURI SRL▲ 40,5×▲ 50 %
RADU WIRES&CABLES S.R.L.nou0,5×▼ 70,2 %
CABLEX RBM S.R.L.▼ 20,5×▲ 11,6 %
DALIA CV SRL▼ 100,5×▼ 7,7 %
ISOVOLTA S.R.L.▼ 20,4×▲ 13,9 %
D.G.M. SOLARSYSTEMS SRL=0,4×▲ 50 %
WEIDMÜLLER INTERFACE ROMANIA SRL▼ 80,4×▼ 13,6 %
MARQUARDT SCHALTSYSTEME SCS▼ 10,4×▲ 44 %
COOPER INDUSTRIES ROMANIA SRLnou0,3×▼ 74,4 %
EVENT SRLnou0,3×0,0%
SUMIDA FLEXIBLE CONNECTIONS ROMANIA SRL▼ 110,3×▼ 41,9 %
ROB-SYSTEMS SRL▼ 10,2×▲ 41,2 %
NEONEX GROUP SRL▼ 30,2×▲ 22,2 %
TRUH ROM-CONSTRUCT SRL▼ 270,2×▼ 73,6 %
BENATAV ROM SRL▼ 20,2×▲ 6,7 %
ELETTROROM SRL▼ 20,1×0,0%
ELKA SRL▼ 50,1×▼ 70,6 %
ART-NOUVEAU IMPEX SRL▼ 30,1×▼ 16,7 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci