Top 100 firme — Transporturi de pasageri cu funiculare, teleferice și schilifturi, Vrancea după datorii în 2023
73 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 73 cumulează 20,4 mil. RON. Pragul de intrare în top este -22 RON, iar liderul atinge 7,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.FAVIMAR TRANS SRL= | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 7,4 mil. RON▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 334,1 K RON | |
| 2 | 2.MAREXVAL TRANS SRL▲ 7 | Sat Jorăsti, Comuna Vânători, Vrancea | 3 mil. RON▲ 335,4 % | ▲ 335,4 % | 755,9 K RON | |
| 3 | 3.LORITEO TRANS SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,8 mil. RON▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | -124,2 K RON | |
| 4 | 4.ZUZULICA TRANS S.R.L.= | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,4 mil. RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | -349 K RON | |
| 5 | 5.MIHANDRU 2002 SRL▲ 1 | Sat Păuneşti, Comuna Păuneşti, Vrancea | 792,3 K RON▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | 223,7 K RON | |
| 6 | 6.RAMI TRANS SRL▲ 4 | Sat Tulnici, Comuna Tulnici, Vrancea | 656,5 K RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 20,6 K RON | |
| 7 | 7.INTEROBERT - EXPRESS SRL▲ 5 | Sat Tulnici, Comuna Tulnici, Vrancea | 590,7 K RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | -5,6 K RON | |
| 8 | 8.MRW88 MAXARMONY SRL= | Sat Ceardac, Comuna Goleşti, Vrancea | 582,3 K RON▼ 20,4 % | ▼ 20,4 % | 421,7 K RON | |
| 9 | 9.TRANSMIXT CIMPURI SRL▼ 2 | Sat Câmpuri, Comuna Câmpuri, Vrancea | 378,8 K RON▼ 49 % | ▼ 49 % | 29,7 K RON | |
| 10 | 10.CONSTANTINO COM SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 345,9 K RON— | — | 0 RON | |
| 11 | 11.ROLEMASIO SRL▲ 3 | Sat Păuneşti, Comuna Păuneşti, Vrancea | 248,6 K RON▼ 27,1 % | ▼ 27,1 % | 27 K RON | |
| 12 | 12.SYO STYLE DECOR SRL▲ 26 | Sat Găgeşti, Comuna Boloteşti, Vrancea | 233 K RON▲ 640,6 % | ▲ 640,6 % | 395,5 K RON | |
| 13 | 13.BUNDETOT TRANSPORT S.R.L.▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 223,7 K RON▲ 59,6 % | ▲ 59,6 % | -139 K RON | |
| 14 | 14.SICODAN TRANS SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 193,3 K RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | -35 K RON | |
| 15 | 15.MADEN TRANS SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 160,1 K RON▼ 22,4 % | ▼ 22,4 % | 5,9 K RON | |
| 16 | 16.PAM MIT LINE SRL▲ 15 | Municipiul Focşani, Vrancea | 153,9 K RON▲ 163,4 % | ▲ 163,4 % | 156,8 K RON | |
| 17 | 17.SECURE BUCHAREST TRANSPORT S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 147,7 K RON— | — | — | -21,7 K RON |
| 18 | 18.GO SMART MARIAN S.R.L.nou | Sat Nereju, Comuna Nereju, Vrancea | 141,6 K RON— | — | — | -29,3 K RON |
| 19 | 19.BEMAROM S.R.L.▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 132,9 K RON▼ 70,2 % | ▼ 70,2 % | 38,7 K RON | |
| 20 | 20.ELENLAUR - TOUR SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 130 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | -318 RON | |
| 21 | 21.MARPRIM SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 125,2 K RON▲ 191,5 % | ▲ 191,5 % | 8,5 K RON | |
| 22 | 22.MADYTRANS SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 118,2 K RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 52 K RON | |
| 23 | 23.ADI - ALEX SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 116,2 K RON▼ 0 % | ▼ 0 % | 15,9 K RON | |
| 24 | 24.GRIG AUTO DRIVE S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 102,9 K RON— | — | — | -2,1 K RON |
| 25 | 25.FLYCARS GROUP SRL▲ 1 | Sat Sihlea, Comuna Sihlea, Vrancea | 98,3 K RON▲ 25,2 % | ▲ 25,2 % | -3,4 K RON | |
| 26 | 26.MATIRAR AGROTRANS S.R.L.▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 98 K RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 170,4 K RON | |
| 27 | 27.NAVZARENS SRL▼ 2 | Sat Urecheşti, Comuna Urecheşti, Vrancea | 97,9 K RON▲ 20,4 % | ▲ 20,4 % | 1,2 K RON | |
| 28 | 28.ROLIAN TRANS SRL▲ 2 | Sat Gologanu, Comuna Gologanu, Vrancea | 96,9 K RON▲ 51,7 % | ▲ 51,7 % | -32,9 K RON | |
| 29 | 29.BMAD CTRANS S.R.L.▲ 17 | Municipiul Focşani, Vrancea | 88,2 K RON▲ 1.116,6 % | ▲ 1.116,6 % | 3,2 K RON | |
| 30 | 30.GENILYZ COMEX SRL▲ 10 | Sat Gologanu, Comuna Gologanu, Vrancea | 80 K RON▲ 239,3 % | ▲ 239,3 % | 15,5 K RON | |
| 31 | 31.C.M.C TRANS -EX SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 76,1 K RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | -40 RON | |
| 32 | 32.INVYGO SOLUTION S.R.L.▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 71,3 K RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | -1,7 K RON | |
| 33 | 33.GEL TRANSCOM SRL▼ 12 | Municipiul Focşani, Vrancea | 71,1 K RON▼ 38,4 % | ▼ 38,4 % | 818 RON | |
| 34 | 34.IUGOL SRL▼ 6 | Sat Măicăneşti, Comuna Măicăneşti, Vrancea | 62,8 K RON▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | 3,1 K RON | |
| 35 | 35.ILGIC GG SRL▼ 1 | Sat Gologanu, Comuna Gologanu, Vrancea | 47,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 36 | 36.DEDIU TRANS SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 44,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 37 | 37.ADY PRO VIP S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 43,4 K RON— | — | — | 72,4 K RON |
| 38 | 38.GENESE TRANSPORT S.R.L.▼ 15 | Municipiul Focşani, Vrancea | 38,3 K RON▼ 54,8 % | ▼ 54,8 % | 79,1 K RON | |
| 39 | 39.LILI SIM SRL▼ 34 | Municipiul Focşani, Vrancea | 35,7 K RON▼ 97 % | ▼ 97 % | 936,8 K RON | |
| 40 | 40.CONFORT SERVTRANS S.R.L.▼ 1 | Sat Milcovul, Comuna Milcovul, Vrancea | 30,4 K RON▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 8,1 K RON | |
| 41 | 41.GAMA RENT A CAR S.R.L.▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 26,4 K RON▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | -36,5 K RON | |
| 42 | 42.COSALETRANS MARICONS S.R.L.▼ 1 | Sat Străoane, Comuna Străoane, Vrancea | 24,7 K RON▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 40,9 K RON | |
| 43 | 43.TRANSSPORTCLUB SRL▲ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 23,3 K RON▲ 302,5 % | ▲ 302,5 % | -104,2 K RON | |
| 44 | 44.TAVIA T.X.B. SRL▼ 33 | Municipiul Focşani, Vrancea | 22,7 K RON▼ 96,4 % | ▼ 96,4 % | 19,6 K RON | |
| 45 | 45.SPRINTER TURIST SRL▼ 1 | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | 16,4 K RON▲ 24,5 % | ▲ 24,5 % | 926 RON | |
| 46 | 46.GENONI ANGEL S.R.L.▼ 10 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 13,4 K RON▼ 62,7 % | ▼ 62,7 % | 6,6 K RON | |
| 47 | 47.FLOPIS MARTRANS S.R.L.nou | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 10 K RON— | — | — | -6,9 K RON |
| 48 | 48.ELEGANT RIDEFODOR S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 8,3 K RON— | — | — | 40 K RON |
| 49 | 49.ELITFODOR TRANS S.R.L.▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 7,4 K RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 74,1 K RON | |
| 50 | 50.SPLENDIDFODOR S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 6,4 K RON— | — | — | -6,6 K RON |
| 51 | 51.IULI'O SPEED MEDEEA S.R.L.▲ 14 | Sat Tătăranu, Comuna Tătăranu, Vrancea | 5,8 K RON— | — | 0 RON | |
| 52 | 52.DXL LOGISTIC & MORE S.R.L.▼ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 5,3 K RON▼ 64,8 % | ▼ 64,8 % | 27,5 K RON | |
| 53 | 53.CLAUDIUSTK SHIPPING S.R.L.▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 5,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 54 | 54.CIOBI & MARI FLORI TRANS SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 5 K RON▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | -3,3 K RON | |
| 55 | 55.HS-MAM LOGISTIC S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,1 K RON— | — | — | -4,3 K RON |
| 56 | 56.GABIFLOR SRL▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 57 | 57.TRANSP-CELION SRL▼ 5 | Sat Păuneşti, Comuna Păuneşti, Vrancea | 3,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 58 | 58.CHEDORTRANS SRL▼ 5 | Sat Hăulişca, Comuna Păuleşti, Vrancea | 3,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 59 | 59.BITECH CATALYST SRLnou | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 3,3 K RON▼ 81,5 % | ▼ 81,5 % | 12 K RON | |
| 60 | 60.TEO 4U S.R.L.▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3 K RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 920 RON | |
| 61 | 61.MAGRIMAV 59 S.R.L.nou | Sat Jorăsti, Comuna Vânători, Vrancea | 2,1 K RON— | — | — | 10,8 K RON |
| 62 | 62.TRANS LIGURIA TOUR SRL▼ 7 | Sat Urecheşti, Comuna Urecheşti, Vrancea | 2,1 K RON▼ 21,8 % | ▼ 21,8 % | 10,4 K RON | |
| 63 | 63.STEFTRANS CONFORT S.R.L.▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2 K RON▲ 308,5 % | ▲ 308,5 % | 90,1 K RON | |
| 64 | 64.UBOR TAX SRL▼ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 65 | 65.WORLD LINES SRL▼ 8 | Sat Boloteşti, Comuna Boloteşti, Vrancea | 1,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 66 | 66.CHIRIAC TRANS SOCIETATE IN NUME COLECTIV▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,4 K RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | -50 RON | |
| 67 | 67.GREEN DEAL CONSULT S.R.L.▼ 22 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,2 K RON▼ 86,5 % | ▼ 86,5 % | -92 K RON | |
| 68 | 68.CIPRYTRANS SRL▼ 8 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 890 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 69 | 69.BOS CODRUŢ SRL▼ 8 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 735 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 70 | 70.EUBYT TRANS SRLnou | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 0 RON— | — | — | 0 RON |
| 71 | 71.AUTO BRAN SRL▼ 6 | Sat Fetig, Comuna Andreiaşu de Jos, Vrancea | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 72 | 72.ABUDLEON TRANS INTERNAŢIONAL SRL▼ 50 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -51,7 K RON | |
| 73 | 73.DRADIATRANS SRL▼ 15 | Municipiul Focşani, Vrancea | -22 RON▼ 101,5 % | ▼ 101,5 % | -64 RON |