Top 100 firme — Transporturi de pasageri cu funiculare, teleferice și schilifturi, Vrancea după datorii în 2014
73 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 73 cumulează 15,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 1,8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LORITEO TRANS SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,8 mil. RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | -165,9 K RON | |
| 2 | 2.FLORAVAS SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,6 mil. RON▲ 11 % | ▲ 11 % | 1,2 K RON | |
| 3 | 3.BETIMS TRANS SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,5 mil. RON▼ 10,8 % | ▼ 10,8 % | 127,6 K RON | |
| 4 | 4.RAMI TRANS SRL▲ 1 | Sat Tulnici, Comuna Tulnici, Vrancea | 1,1 mil. RON▲ 21,7 % | ▲ 21,7 % | -52 K RON | |
| 5 | 5.TRANSAIMER ANTONY SRL▲ 1 | Sat Nereju Mic, Comuna Nereju, Vrancea | 1 mil. RON▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 61,6 K RON | |
| 6 | 6.MIHANDRU 2002 SRL▼ 2 | Sat Păuneşti, Comuna Păuneşti, Vrancea | 931,7 K RON▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | -229,9 K RON | |
| 7 | 7.MADYTRANS SRL▲ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 704,3 K RON▲ 59,8 % | ▲ 59,8 % | -154,8 K RON | |
| 8 | 8.FIRSPER IMPEX SRL▲ 5 | Sat Vidra, Comuna Vidra, Vrancea | 648,1 K RON▲ 42,2 % | ▲ 42,2 % | -297,9 K RON | |
| 9 | 9.MEGATRANS SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 585,2 K RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 1,2 K RON | |
| 10 | 10.TAVIA T.X.B. SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 549,1 K RON▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | 60,7 K RON | |
| 11 | 11.GEL TRANSCOM SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 476 K RON▲ 31,9 % | ▲ 31,9 % | -34,8 K RON | |
| 12 | 12.GENILYZ COMEX SRL▼ 2 | Sat Gologanu, Comuna Gologanu, Vrancea | 453,8 K RON▼ 16,4 % | ▼ 16,4 % | 13 RON | |
| 13 | 13.CEG SERCOM SRL▲ 3 | Sat Trotuşanu, Comuna Moviliţa, Vrancea | 420,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 14 | 14.BONUS SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 407 K RON▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | 0 RON | |
| 15 | 15.I.M.C.D.TRANSCOM SRL▼ 1 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 390,7 K RON▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | -55,4 K RON | |
| 16 | 16.ROLEMASIO SRL▲ 3 | Sat Păuneşti, Comuna Păuneşti, Vrancea | 368,2 K RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | -34,6 K RON | |
| 17 | 17.LILI SIM SRL▼ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 361,6 K RON▼ 35,3 % | ▼ 35,3 % | 7,2 K RON | |
| 18 | 18.CONSTANTINO COM SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 345,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 19 | 19.TRANS CRINIŞOR SRL▲ 1 | Sat Cornetu, Comuna Slobozia Bradului, Vrancea | 317,6 K RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | -29 K RON | |
| 20 | 20.CATRINOMARYS SRL▲ 1 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 214,4 K RON▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | 56 K RON | |
| 21 | 21.VALDORPET TRANSCOM SRL▲ 2 | Sat Lămoteşti, Comuna Milcovul, Vrancea | 172,4 K RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 6,8 K RON | |
| 22 | 22.SICODAN TRANS SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 155 K RON▼ 22,6 % | ▼ 22,6 % | 104 RON | |
| 23 | 23.ELENLAUR - TOUR SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 126,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 24 | 24.TOMAR TRANS SRL▲ 2 | Sat Mera, Comuna Mera, Vrancea | 125,2 K RON▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | -14,3 K RON | |
| 25 | 25.ATLAS ACTUAL SRL▲ 2 | Sat Budeşti, Comuna Coteşti, Vrancea | 101,7 K RON▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | -3,6 K RON | |
| 26 | 26.MARPRIM SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 87,7 K RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 5,2 K RON | |
| 27 | 27.AUTOTRANS SA▲ 8 | Municipiul Adjud, Vrancea | 81,8 K RON▲ 64,9 % | ▲ 64,9 % | 88 K RON | |
| 28 | 28.C.M.C TRANS -EX SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 75,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 29 | 29.MEGATRANSPORTING SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 74,7 K RON0,0% | 0,0% | -438 RON | |
| 30 | 30.DIALUC 2001 SRL▲ 1 | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | 73,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 31 | 31.POHONTU SRL▼ 6 | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | 62,5 K RON▼ 45 % | ▼ 45 % | 26,5 K RON | |
| 32 | 32.CHIRIAC TRANS SOCIETATE IN NUME COLECTIV▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 61,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 33 | 33.IUGOL SRL▲ 7 | Sat Măicăneşti, Comuna Măicăneşti, Vrancea | 56,6 K RON▲ 42,1 % | ▲ 42,1 % | -453 RON | |
| 34 | 34.ADI - ALEX SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 51,9 K RON▼ 21,3 % | ▼ 21,3 % | 357 RON | |
| 35 | 35.ROXCIP SERV SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 48 K RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | -328 RON | |
| 36 | 36.ILGIC GG SRL▲ 1 | Sat Gologanu, Comuna Gologanu, Vrancea | 47,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 37 | 37.I & G TRANS IMPEX SRL▲ 4 | Sat Răstoaca, Comuna Răstoaca, Vrancea | 39,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 38 | 38.TRANSSPORTCLUB SRL▲ 25 | Municipiul Focşani, Vrancea | 34,7 K RON▲ 1.241,7 % | ▲ 1.241,7 % | 80,1 K RON | |
| 39 | 39.NICO ALEX TRANS SRL▼ 1 | Municipiul Adjud, Vrancea | 33,7 K RON▼ 26,1 % | ▼ 26,1 % | 10,5 K RON | |
| 40 | 40.CARTUR TRANS SRL▲ 2 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 33,7 K RON▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 2,6 K RON | |
| 41 | 41.NIRAM TRANS SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 30,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 42 | 42.CHEDORTRANS SRL▲ 1 | Sat Hăulişca, Comuna Păuleşti, Vrancea | 27 K RON▼ 23,3 % | ▼ 23,3 % | 6 K RON | |
| 43 | 43.BELLA TOUR SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 23,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 44 | 44.ANTOPESALY SRLnou | Sat Nereju Mic, Comuna Nereju, Vrancea | 19,6 K RON— | — | — | 7,3 K RON |
| 45 | 45.MITIBRAT PROD SRLnou | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | 18,4 K RON— | — | 0 RON | |
| 46 | 46.SIMFONIA COM SRL▲ 2 | Sat Gologanu, Comuna Gologanu, Vrancea | 15,9 K RON▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | 3,9 K RON | |
| 47 | 47.ADRIATICTOUR SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 12,6 K RON▼ 28,4 % | ▼ 28,4 % | -4,5 K RON | |
| 48 | 48.ROLIAN TRANS SRL▲ 5 | Sat Gologanu, Comuna Gologanu, Vrancea | 11,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 49 | 49.SERBU TRANS SRL▲ 5 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 9,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 50 | 50.CIOBI & MARI FLORI TRANS SRL▲ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 9,1 K RON▲ 24,9 % | ▲ 24,9 % | -4,6 K RON | |
| 51 | 51.RADUMARI TOTAL SRL= | Sat Chiricani, Comuna Nereju, Vrancea | 8,6 K RON▼ 43,8 % | ▼ 43,8 % | 8,8 K RON | |
| 52 | 52.DIALEX TRANS 2008 SRL▲ 4 | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | 6,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 53 | 53.NIF TRANSCOM SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 5,6 K RON— | — | 0 RON | |
| 54 | 54.BOSTRANS SRL▲ 3 | Sat Tulnici, Comuna Tulnici, Vrancea | 5,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 55 | 55.CIPRYTRANS SRL▲ 4 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 4,5 K RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 4,7 K RON | |
| 56 | 56.AUTO MEGATRANS 2007 SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 57 | 57.R.G.A. DOC SRL▼ 10 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,8 K RON▼ 81,9 % | ▼ 81,9 % | 15,3 K RON | |
| 58 | 58.GABIFLOR SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 59 | 59.TRANSP-CELION SRL▲ 2 | Sat Păuneşti, Comuna Păuneşti, Vrancea | 3,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 60 | 60.MADEN TRANS SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 61 | 61.UBOR TAX SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 62 | 62.TINICOL TUR SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,3 K RON▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 42,9 K RON | |
| 63 | 63.CATANOIU TRANS SRL▼ 11 | Sat Urecheşti, Comuna Urecheşti, Vrancea | 1,3 K RON▼ 90,4 % | ▼ 90,4 % | 6,9 K RON | |
| 64 | 64.MIHADI A.C. SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,3 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 0 RON | |
| 65 | 65.IORGHEDANY SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 536 RON▼ 50,6 % | ▼ 50,6 % | 0 RON | |
| 66 | 66.OVY TRANS INTEX SRL▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 212 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 67 | 67.LAURATRANS SRL▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 68 | 68.CRISVALION SRL▲ 7 | Sat Tulnici, Comuna Tulnici, Vrancea | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 69 | 69.NESTAPREST SRL▲ 6 | Sat Jorăsti, Comuna Vânători, Vrancea | 0 RON— | — | -10 RON | |
| 70 | 70.CHEFANPREST SRL▲ 5 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Vrancea | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 71 | 71.GLOBTRANS SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 72 | 72.TRANS LIGURIA TOUR SRL▼ 9 | Sat Urecheşti, Comuna Urecheşti, Vrancea | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 73 | 73.COMPACT JUNIOR SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 0 RON— | — | 0 RON |