Top 100 firme — Activități profesionale, Vâlcea după datorii în 2010
554 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 89,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este 129,1 K RON, iar liderul atinge 27,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - I.C.S.I. RAMNICU VALCEA▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 27,3 mil. RON▲ 196,8 % | ▲ 196,8 % | 354,9 K RON | |
| 2 | 2.ANTARES MANAGEMENT S.R.L.▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 11,9 mil. RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | -283,2 K RON | |
| 3 | 3.ELECTROVALCEA SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 11,3 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 716,9 K RON | |
| 4 | 4.ELINVEST SRL▲ 4 | Sat Zăvideni, Comuna Prundeni, Vâlcea | 2,2 mil. RON▲ 47 % | ▲ 47 % | 11,3 K RON | |
| 5 | 5.INTELIGIS SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2 mil. RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 1,4 K RON | |
| 6 | 6.METALIZARI INDUSTRIALE SRL= | Sat Bârseşti, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 1,9 mil. RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 30,3 K RON | |
| 7 | 7.IMMO CONSULT SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,7 mil. RON▼ 22,4 % | ▼ 22,4 % | 77 K RON | |
| 8 | 8.LEGAL CONSULTING SRL▲ 2 | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 1,3 mil. RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | -368,7 K RON | |
| 9 | 9.TEXCONF SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,3 mil. RON▲ 28,1 % | ▲ 28,1 % | -98 K RON | |
| 10 | 10.DISTINS SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,2 mil. RON▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 24,5 K RON | |
| 11 | 11.DARO PROIECT SRL▲ 20 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 875 K RON▲ 105,6 % | ▲ 105,6 % | 897,5 K RON | |
| 12 | 12.STINADESIGN SRL▲ 11 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 755,1 K RON▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | -91,9 K RON | |
| 13 | 13.TOPDESIGN SRL= | Sat Sânbotin, Comuna Dăeşti, Vâlcea | 702,9 K RON▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 71,7 K RON | |
| 14 | 14.RAMCONSULTING SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 693 K RON▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 24,5 K RON | |
| 15 | 15.RZ SPORT MANAGEMENT SRL▲ 9 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 646,9 K RON▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 620,5 K RON | |
| 16 | 16.PUBLICITAR COM SRL▲ 11 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 643,5 K RON▲ 28,5 % | ▲ 28,5 % | -129,4 K RON | |
| 17 | 17.PREDCONSULT SRL▲ 58 | Sat Călina, Comuna Prundeni, Vâlcea | 621,5 K RON▲ 252 % | ▲ 252 % | 91,9 K RON | |
| 18 | 18.CONSULTINVEST SRL▲ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 602 K RON▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 3,8 K RON | |
| 19 | 19.HATY CONSULT SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 598,5 K RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 15,6 K RON | |
| 20 | 20.MULTICONSULTING SRL▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 585,9 K RON▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | -183,5 K RON | |
| 21 | 21.TOPO CADASTRU SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 563,9 K RON▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | -192,6 K RON | |
| 22 | 22.DESIGNRO SA▼ 11 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 553,5 K RON▼ 52,8 % | ▼ 52,8 % | 141,1 K RON | |
| 23 | 23.CONEXPERT SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 550,8 K RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | -48,1 K RON | |
| 24 | 24.MAC-A.P.C. SRL▲ 110 | Oraş Băile Govora, Vâlcea | 547,2 K RON▲ 471,5 % | ▲ 471,5 % | 30,8 K RON | |
| 25 | 25.STARSIN CON SRL▼ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 487,1 K RON▼ 25,2 % | ▼ 25,2 % | -26,8 K RON | |
| 26 | 26.ZECE MEDIA SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 480,3 K RON▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | -67,4 K RON | |
| 27 | 27.MARKET IMPACT SRL▼ 11 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 466,9 K RON▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | 4,9 K RON | |
| 28 | 28.FONDEURO CONSULT SRL▲ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 458,7 K RON▲ 38,3 % | ▲ 38,3 % | -150,4 K RON | |
| 29 | 29.ANALYZ PLAN SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 443,8 K RON▼ 5 % | ▼ 5 % | 12,5 K RON | |
| 30 | 30.ALPHA MARKETING SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 439,6 K RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | -2 K RON | |
| 31 | 31.MATEI SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 412,8 K RON▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | 559 RON | |
| 32 | 32.DATCON EXPERT SRL▲ 25 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 412,6 K RON▲ 88,3 % | ▲ 88,3 % | 441,9 K RON | |
| 33 | 33.JUST CONSULTING SRL▲ 17 | Sat Măgura, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 411 K RON▲ 57,8 % | ▲ 57,8 % | 134,8 K RON | |
| 34 | 34.ACVIL GROUP SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 405,3 K RON▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 365,7 K RON | |
| 35 | 35.GLOBAL DEVELOPMNET CONCEPT S.R.L.▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 405,1 K RON▲ 25,4 % | ▲ 25,4 % | -7,7 K RON | |
| 36 | 36.LEX EDO SRL▲ 74 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 402,7 K RON▲ 248 % | ▲ 248 % | 47,4 K RON | |
| 37 | 37.OLTCONSULT SRL▼ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 364,2 K RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | -41,5 K RON | |
| 38 | 38.ERCOMI SRL▲ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 339,4 K RON▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 1 RON | |
| 39 | 39.GEORGE CONSULTING SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 333,7 K RON▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 1,1 K RON | |
| 40 | 40.ARHINET PLUS SRL▲ 34 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 333,3 K RON▲ 87,8 % | ▲ 87,8 % | 44,5 K RON | |
| 41 | 41.ARHIGRUP SRL▲ 59 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 323,3 K RON▲ 154,3 % | ▲ 154,3 % | 112,6 K RON | |
| 42 | 42.RIVES-DATA S.R.L.▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 313,6 K RON▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | -37,3 K RON | |
| 43 | 43.TOPO BUSINESS TEAM 3D S.R.L.▼ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 311,6 K RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 18,7 K RON | |
| 44 | 44.PROIECT VALCEA SA▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 311,4 K RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | -41,3 K RON | |
| 45 | 45.SERV CONTAB SRL= | Sat Vlădeşti, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 311,3 K RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | -740 RON | |
| 46 | 46.NECOGRUP SRL▼ 6 | Sat Trundin, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 310,5 K RON▲ 3 % | ▲ 3 % | -1,8 K RON | |
| 47 | 47.RIONVIL SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 299,6 K RON▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | 888 RON | |
| 48 | 48.PRACTIK ART COMPANY SRL▲ 22 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 297,4 K RON▲ 62,9 % | ▲ 62,9 % | 6,8 K RON | |
| 49 | 49.GTE CONSTRUCT SRL▲ 11 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 294,6 K RON▲ 40,8 % | ▲ 40,8 % | 40,2 K RON | |
| 50 | 50.SLAVUTEANU SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 293,6 K RON▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | -92,2 K RON | |
| 51 | 51.TO SMART CONSULT SRL▲ 16 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 280,6 K RON▲ 51,1 % | ▲ 51,1 % | 6,1 K RON | |
| 52 | 52.SAMI CONSULT SRL▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 278,1 K RON▲ 1 % | ▲ 1 % | 39,5 K RON | |
| 53 | 53.GINFLOR VET SRL▲ 23 | Sat Orleşti, Comuna Orleşti, Vâlcea | 266,3 K RON▲ 54,6 % | ▲ 54,6 % | -12,6 K RON | |
| 54 | 54.STEFANYSERV SRL▼ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 260,8 K RON▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 1,1 K RON | |
| 55 | 55.TARRM SRL▲ 11 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 247,3 K RON▲ 32,3 % | ▲ 32,3 % | 3,9 K RON | |
| 56 | 56.INITIAL ADVISORY SRL▲ 41 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 241,5 K RON▲ 84,2 % | ▲ 84,2 % | -14,9 K RON | |
| 57 | 57.ROMSOR CONSULTING SRL▲ 460 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 233,5 K RON▲ 63.530,8 % | ▲ 63.530,8 % | 3,9 K RON | |
| 58 | 58.PROMEO MEDIA SRL▲ 6 | Sat Dăeşti, Comuna Dăeşti, Vâlcea | 230,9 K RON▲ 21,5 % | ▲ 21,5 % | 6,6 K RON | |
| 59 | 59.DIELECTRA SRL▼ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 226,9 K RON▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 0 RON | |
| 60 | 60.PROPRAMM SRL▲ 149 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 226,7 K RON▲ 422 % | ▲ 422 % | 106,8 K RON | |
| 61 | 61.MINIVET PRO SRL▼ 23 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 226,1 K RON▼ 26,4 % | ▼ 26,4 % | 33,4 K RON | |
| 62 | 62.FILOSTYL ADVERTISING SRL▲ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 211,8 K RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | -61,4 K RON | |
| 63 | 63.INSTALCONSULT SRL▲ 51 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 207,3 K RON▲ 81,5 % | ▲ 81,5 % | 142 K RON | |
| 64 | 64.TOPO STAR SRL▼ 9 | Sat Rotarăşti, Comuna Nicolae Bălcescu, Vâlcea | 205,8 K RON▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | -54,6 K RON | |
| 65 | 65.DANUTZ EXPERT SRL▼ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 205,4 K RON▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 3,6 K RON | |
| 66 | 66.CONSINSTAL ENERGY SRL▲ 29 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 198,4 K RON▲ 47,8 % | ▲ 47,8 % | 108,9 K RON | |
| 67 | 67.VIA POD PROIECT SRL▼ 16 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 193,5 K RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 27,1 K RON | |
| 68 | 68.COLOR LAB SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 192,1 K RON▲ 5 % | ▲ 5 % | -9,5 K RON | |
| 69 | 69.ZENO CONSULTING SRL▲ 37 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 191,6 K RON▲ 60,6 % | ▲ 60,6 % | -83,6 K RON | |
| 70 | 70.MONIVET SRL▲ 37 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 191,2 K RON▲ 60,3 % | ▲ 60,3 % | -33 K RON | |
| 71 | 71.SEMTEX SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 190,5 K RON▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 3,5 K RON | |
| 72 | 72.STAR CONSULT SRL▲ 78 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 187 K RON▲ 134 % | ▲ 134 % | -46,8 K RON | |
| 73 | 73.ALM FINCON GRUP SRL▼ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 186,8 K RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 1,7 K RON | |
| 74 | 74.EUROFOND PROIECTE SRL▲ 420 | Sat Zăvideni, Comuna Prundeni, Vâlcea | 181,2 K RON▲ 17.840,8 % | ▲ 17.840,8 % | 6,6 K RON | |
| 75 | 75.ATOM SRL▲ 11 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 181 K RON▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | -42,1 K RON | |
| 76 | 76.CONSINLIFE S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 180,2 K RON▲ 33,4 % | ▲ 33,4 % | 64,2 K RON | |
| 77 | 77.RUMEXCOM SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 179 K RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 1,3 K RON | |
| 78 | 78.RAVI CONSULT SRL▼ 20 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 175,1 K RON▼ 18,8 % | ▼ 18,8 % | 30,5 K RON | |
| 79 | 79.FERGUS EXPERT SRL▲ 38 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 167,3 K RON▲ 51,5 % | ▲ 51,5 % | -52,3 K RON | |
| 80 | 80.ARASON SRL▲ 22 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 165,6 K RON▲ 34,1 % | ▲ 34,1 % | -28,8 K RON | |
| 81 | 81.FEREST ING SRL▼ 25 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 161,7 K RON▼ 26,4 % | ▼ 26,4 % | 52,9 K RON | |
| 82 | 82.HSG GROUP SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 161,3 K RON▲ 1 % | ▲ 1 % | -1,7 K RON | |
| 83 | 83.POSADA SRL▼ 15 | Sat Bujoreni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 159 K RON▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | -22,3 K RON | |
| 84 | 84.BIGAD SRL▼ 19 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 154,7 K RON▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | 40,8 K RON | |
| 85 | 85.CAMELOT GROUP SRL▼ 1 | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 152,7 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -24,9 K RON | |
| 86 | 86.INTELIGENTA SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 152 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 87 | 87.AS CONSULT PROIECT SRL▲ 85 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 149,6 K RON▲ 135,7 % | ▲ 135,7 % | 829 RON | |
| 88 | 88.LED DISPLAY SRL▲ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 148,3 K RON▲ 13,7 % | ▲ 13,7 % | -28,7 K RON | |
| 89 | 89.VIROTEHNIC SRL▲ 75 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 147,7 K RON▲ 106,8 % | ▲ 106,8 % | 154 K RON | |
| 90 | 90.AIRAM PRO SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 146,1 K RON▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 7,1 K RON | |
| 91 | 91.FARMASERV SRL▲ 45 | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 145,4 K RON▲ 54,5 % | ▲ 54,5 % | 73,9 K RON | |
| 92 | 92.ECLIMES TOPO SRL▲ 19 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 142,3 K RON▲ 23,5 % | ▲ 23,5 % | -23,6 K RON | |
| 93 | 93.SERPLAS SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 140,5 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -115 RON | |
| 94 | 94.CRINESTAR SRL▲ 21 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 140,3 K RON▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | 20,9 K RON | |
| 95 | 95.TOPO EXPERT SRL▼ 17 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 137,7 K RON▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | -39,7 K RON | |
| 96 | 96.GREEVET SERV S.R.L.▼ 35 | Sat Vlădeşti, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 135,9 K RON▼ 30,2 % | ▼ 30,2 % | -2,2 K RON | |
| 97 | 97.RONATEL SRL▼ 38 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 133 K RON▼ 37,2 % | ▼ 37,2 % | -24,5 K RON | |
| 98 | 98.ATLAS TOUR SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 131,7 K RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 242,1 K RON | |
| 99 | 99.IANA SERV SRL▼ 8 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 129,3 K RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 10,3 K RON | |
| 100 | 100.LACUDAS SRL▲ 84 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 129,1 K RON▲ 125,9 % | ▲ 125,9 % | 20,3 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Vâlcea
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
239 firme · 208,9 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
4 firme · 113,6 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
134 firme · 44,9 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
62 firme · 43,4 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
43 firme · 35 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
98 firme · 33,8 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
115 firme · 30,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
51 firme · 20,3 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
61 firme · 14,9 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
29 firme · 7,9 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
18 firme · 7,4 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
76 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
7 firme · 2 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
6 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
13 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
6 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
3 firme · 960 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
4 firme · 416,7 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
3 firme · 409,5 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
3 firme · 363,3 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
1 firme · 97,6 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 35 K RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
2 firme · 12 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
3 firme · 300 RON
CAEN 6910
Activități juridice
2 firme · 0 RON