Top 100 firme — Construcții, Timiș după datorii în 2015
3.165 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 3,8 mld. RON. Pragul de intrare în top este 6,3 mil. RON, iar liderul atinge 834 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CONFORT SA= | Municipiul Timişoara, Timiş | 834 mil. RON▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | -15,5 mil. RON | |
| 2 | 2.WEBUILD S.P.A. - SUCURSALA TIMIŞOARA= | Municipiul Timişoara, Timiş | 500,4 mil. RON▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | -20,3 mil. RON | |
| 3 | 3.SERVICII ENERGETICE BANAT SA= | Municipiul Timişoara, Timiş | 160,6 mil. RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | -6 mil. RON | |
| 4 | 4.SOCIETATEA DE INTRETINERE SI REPARATII DRUMURI TIMISOARA SA= | Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiş | 134,1 mil. RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | -6,7 mil. RON | |
| 5 | 5.ANALOG CONSTRUCȚII S.R.L.= | Municipiul Timişoara, Timiş | 129,3 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | -552,1 K RON | |
| 6 | 6.TIMCON SA= | Municipiul Timişoara, Timiş | 94,7 mil. RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | -3,8 mil. RON | |
| 7 | 7.GRUPUL IMOBILIAR TRUSTEE SA= | Municipiul Timişoara, Timiş | 77,1 mil. RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | -5,4 mil. RON | |
| 8 | 8.POLICENTRO ROMANIA SRL▲ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 71,1 mil. RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | -269,5 K RON | |
| 9 | 9.URBAN DEVELOPMENT & CONSTRUCTION SRL= | Municipiul Timişoara, Timiş | 67,4 mil. RON▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 822,5 K RON | |
| 10 | 10.CORPORATE MANAGEMENT SOLUTIONS SRL= | Municipiul Timişoara, Timiş | 65,5 mil. RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 21 K RON | |
| 11 | 11.BRIXIA REAL ESTATE SRL= | Municipiul Timişoara, Timiş | 56,3 mil. RON▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | -209,3 K RON | |
| 12 | 12.GB TRADE SRL▲ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 55,9 mil. RON▲ 7 % | ▲ 7 % | -3,5 mil. RON | |
| 13 | 13.TIEFBAU SRL▲ 30 | Municipiul Timişoara, Timiş | 54 mil. RON▲ 216,1 % | ▲ 216,1 % | 1,5 mil. RON | |
| 14 | 14.D & T INDUSTRIAL EQUIPEMENT SRL▲ 2 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 51,8 mil. RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | -1,9 mil. RON | |
| 15 | 15.TECHNOCER SRL▲ 6 | Sat Nădrag, Comuna Nădrag, Timiş | 51,1 mil. RON▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | 5,5 mil. RON | |
| 16 | 16.UNIMPRESA SRL▲ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 47,5 mil. RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | -456 K RON | |
| 17 | 17.DWT IMMO SRL▲ 2 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 45,9 mil. RON0,0% | 0,0% | -13 RON | |
| 18 | 18.SAMAN CONSTRUCTIONS SRL▲ 5 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 38,3 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 162,2 K RON | |
| 19 | 19.A.D.M. UPPERSIDE SRL▲ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 35,5 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | -135,8 K RON | |
| 20 | 20.ESPAROM SA▲ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 35,4 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | -596,3 K RON | |
| 21 | 21.SEDAKO GROUP SRL▼ 7 | Municipiul Timişoara, Timiş | 34,3 mil. RON▼ 41,3 % | ▼ 41,3 % | 4,6 mil. RON | |
| 22 | 22.CONSTRUCTIM SA▲ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 31,4 mil. RON▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 23 | 23.TRANS CONSTRUCT IMPORT EXPORT S.R.L.▲ 17 | Municipiul Timişoara, Timiş | 31,3 mil. RON▲ 59 % | ▲ 59 % | 4,7 mil. RON | |
| 24 | 24.FINZETA INVESTMENTS SRL▲ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 30,2 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | -330,3 K RON | |
| 25 | 25.BENNERT GMBH BETRIEB FUR BAUWERKSICHERUNG GERMANIA SUCURSALA ROMANIA▲ 82 | Municipiul Timişoara, Timiş | 30 mil. RON▲ 383,9 % | ▲ 383,9 % | 2,2 mil. RON | |
| 26 | 26.KASDUM-GF SRL▲ 99 | Municipiul Timişoara, Timiş | 30 mil. RON▲ 472,1 % | ▲ 472,1 % | 356,1 K RON | |
| 27 | 27.GRUP CONSTRUCT SRL▲ 10 | Sat Mănăstire, Comuna Birda, Timiş | 29,2 mil. RON▲ 38,4 % | ▲ 38,4 % | 215,3 K RON | |
| 28 | 28.LUDWIG PFEIFFER SRL▲ 34 | Municipiul Timişoara, Timiş | 28,5 mil. RON▲ 141,4 % | ▲ 141,4 % | 11 mil. RON | |
| 29 | 29.HUSER SRL▼ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 28,3 mil. RON▼ 17 % | ▼ 17 % | 126,6 K RON | |
| 30 | 30.CONSTRUCTII EFRAIM SRL= | Sat Lenauheim, Comuna Lenauheim, Timiş | 25 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 31 | 31.MONTELLO RO SRL▲ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 24,7 mil. RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | -368,8 K RON | |
| 32 | 32.NIMB SA▲ 12 | Sat Giarmata, Comuna Giarmata, Timiş | 24,1 mil. RON▲ 42,1 % | ▲ 42,1 % | -1,7 mil. RON | |
| 33 | 33.AGASI SRL▲ 44 | Municipiul Timişoara, Timiş | 23,8 mil. RON▲ 159,2 % | ▲ 159,2 % | 8,8 mil. RON | |
| 34 | 34.BUILD SERV TRADE SRL= | Loc. Gătaia, Oraş Gătaia, Timiş | 23,5 mil. RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | -306 K RON | |
| 35 | 35.S & M CONECT SRL▼ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 22,8 mil. RON▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 239,1 K RON | |
| 36 | 36.URBICON TEAM S.R.L.▲ 34 | Municipiul Lugoj, Timiş | 21,7 mil. RON▲ 111,8 % | ▲ 111,8 % | 1,7 mil. RON | |
| 37 | 37.SAIF-TIM SA▼ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 21,7 mil. RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | -802,6 K RON | |
| 38 | 38.DEL BONO & CO SA▼ 7 | Municipiul Timişoara, Timiş | 21,4 mil. RON▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | -1,4 mil. RON | |
| 39 | 39.G.D.M. COSTRUZIONI SRL▼ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 20,7 mil. RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | -239,4 K RON | |
| 40 | 40.INVEST4SEE PROPCO THREE SRL▼ 12 | Municipiul Timişoara, Timiş | 17,1 mil. RON▼ 45,4 % | ▼ 45,4 % | 11,1 mil. RON | |
| 41 | 41.BITEA IMOBILIARE SRL▲ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 16,3 mil. RON▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | -363,9 K RON | |
| 42 | 42.AVENUE ONE ACTIV SRL▲ 6 | Municipiul Timişoara, Timiş | 16,2 mil. RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | -695,9 K RON | |
| 43 | 43.RADEL & HAHN SRL▼ 4 | Sat Şag, Comuna Şag, Timiş | 16,1 mil. RON▼ 20 % | ▼ 20 % | 3,5 mil. RON | |
| 44 | 44.AVANT GARDE SISTEME SRL▼ 6 | Municipiul Timişoara, Timiş | 16 mil. RON▼ 21,7 % | ▼ 21,7 % | 268,8 K RON | |
| 45 | 45.FELIX UNO SRL= | Municipiul Timişoara, Timiş | 15,7 mil. RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | -933,8 K RON | |
| 46 | 46.SMF COMPANY SRL▲ 11 | Municipiul Timişoara, Timiş | 15,3 mil. RON▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | -384,5 K RON | |
| 47 | 47.ANTREPRIZA DEZVOLTARE CDA SRL▲ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 15,2 mil. RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | -154 K RON | |
| 48 | 48.DOSETIMPEX SRL▲ 20 | Municipiul Timişoara, Timiş | 15,1 mil. RON▲ 44,1 % | ▲ 44,1 % | 334,7 K RON | |
| 49 | 49.ITAL FIMCO SRL▲ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 14,9 mil. RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | -512,7 K RON | |
| 50 | 50.MARRATI CONSTRUCTII SRL▲ 1 | Sat Giarmata, Comuna Giarmata, Timiş | 14,8 mil. RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | -400,5 K RON | |
| 51 | 51.FLEXIK AUTOMATION SRL▲ 22 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 14,4 mil. RON▲ 43,8 % | ▲ 43,8 % | 4,9 mil. RON | |
| 52 | 52.FMZ DEVELOPMENT RO SRL▲ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 14 mil. RON▲ 1 % | ▲ 1 % | -161,7 K RON | |
| 53 | 53.NCT REAL ESTATE SRL▲ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 13,9 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | -53,8 K RON | |
| 54 | 54.M.C.T METAL TM SRL▲ 2 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 13,8 mil. RON0,0% | 0,0% | -100 RON | |
| 55 | 55.DRUMURI MUNICIPALE TIMISOARA SA▼ 9 | Municipiul Timişoara, Timiş | 13,8 mil. RON▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 1,9 mil. RON | |
| 56 | 56.TAVOS CONSTRUCT SRL▲ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 13,1 mil. RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | -418,1 K RON | |
| 57 | 57.WERK MB CONSTRUCT SRL▼ 8 | Loc. Buziaş, Oraş Buziaş, Timiş | 12,8 mil. RON▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 858,8 K RON | |
| 58 | 58.BITEA ANTREPRIZA SRL▲ 11 | Municipiul Timişoara, Timiş | 12,5 mil. RON▲ 20 % | ▲ 20 % | 310,2 K RON | |
| 59 | 59.MARTIN ROSE ROMANIA SRL▲ 33 | Municipiul Timişoara, Timiş | 12,3 mil. RON▲ 61,7 % | ▲ 61,7 % | 1,7 mil. RON | |
| 60 | 60.CIELLE SRL▲ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 12,1 mil. RON▲ 1 % | ▲ 1 % | -114,1 K RON | |
| 61 | 61.SUPER CONSTRUCT SRL▲ 15 | Municipiul Timişoara, Timiş | 11,6 mil. RON▲ 25,4 % | ▲ 25,4 % | 7,9 mil. RON | |
| 62 | 62.GROUP D.C.M. SRL▲ 2 | Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş | 11,4 mil. RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 3,4 mil. RON | |
| 63 | 63.AXELA CONSTRUCTII SRL▲ 28 | Municipiul Timişoara, Timiş | 11,1 mil. RON▲ 40,6 % | ▲ 40,6 % | 3,4 mil. RON | |
| 64 | 64.ANTREPRIZA LUCA SRLnou | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 11 mil. RON— | — | -11 mil. RON | |
| 65 | 65.RBB RE SRL= | Municipiul Timişoara, Timiş | 11 mil. RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | -93,2 K RON | |
| 66 | 66.MICROROYAL SRL▲ 9 | Municipiul Lugoj, Timiş | 11 mil. RON▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 257,6 K RON | |
| 67 | 67.TRIDENT PRODUCTION SRL▼ 8 | Municipiul Timişoara, Timiş | 10,8 mil. RON▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 172,7 K RON | |
| 68 | 68.ARB EDIFIX SRL▲ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 10,2 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | -14,5 K RON | |
| 69 | 69.RADISSON INVESTMENT GROUP SRL▲ 9 | Municipiul Timişoara, Timiş | 9,9 mil. RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 0 RON | |
| 70 | 70.NGF CONSTRUCT SRL▼ 29 | Municipiul Timişoara, Timiş | 9,9 mil. RON▼ 44 % | ▼ 44 % | 2,6 mil. RON | |
| 71 | 71.BANU CONSTRUCT SRL▲ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 9,6 mil. RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | -957,9 K RON | |
| 72 | 72.GRIMMING HOLDING SRL▲ 130 | Municipiul Timişoara, Timiş | 9,4 mil. RON▲ 261 % | ▲ 261 % | -660,9 K RON | |
| 73 | 73.REAL SYSTEMS SRL▲ 50 | Municipiul Timişoara, Timiş | 9,2 mil. RON▲ 75,1 % | ▲ 75,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 74 | 74.DEVELOPERS SRL= | Municipiul Timişoara, Timiş | 9,2 mil. RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | -101,3 K RON | |
| 75 | 75.GLOBAL INVEST SERVICES TWO SRL▲ 25 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 9 mil. RON▲ 35,5 % | ▲ 35,5 % | -24,5 K RON | |
| 76 | 76.SLY HOME SRL▲ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 9 mil. RON▲ 1 % | ▲ 1 % | -92 K RON | |
| 77 | 77.17 MARKS COMPANY SRL▲ 13 | Municipiul Timişoara, Timiş | 9 mil. RON▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 323 K RON | |
| 78 | 78.SFS GRUP SRL▲ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 8,7 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 79 | 79.A-INVEST SRL▲ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 8,7 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -49,2 K RON | |
| 80 | 80.A&B TRADE CO SRL▼ 20 | Municipiul Timişoara, Timiş | 8,7 mil. RON▼ 29,2 % | ▼ 29,2 % | -3,3 mil. RON | |
| 81 | 81.ECODOMUS SRL▲ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 8,4 mil. RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | -50,9 K RON | |
| 82 | 82.CAMPANA & PATERLINI COSTRUZIONI SRL▲ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 8,3 mil. RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | -264 K RON | |
| 83 | 83.MOTICICA GRUP S.R.L.▼ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 8,3 mil. RON▼ 8 % | ▼ 8 % | 1,2 mil. RON | |
| 84 | 84.MULTINSTAL SRL▲ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 8,3 mil. RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 29,5 K RON | |
| 85 | 85.HESTI ROSSMANN SRL▲ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 7,9 mil. RON▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 283,3 K RON | |
| 86 | 86.CONS ELECTRIFICAREA INSTAL SRL▲ 15 | Municipiul Timişoara, Timiş | 7,6 mil. RON▲ 15,1 % | ▲ 15,1 % | -340,4 K RON | |
| 87 | 87.CONF-MET SA▲ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 7,5 mil. RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 1,4 mil. RON | |
| 88 | 88.T.H.A. BAU SRL▲ 187 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 7,5 mil. RON▲ 332,2 % | ▲ 332,2 % | 626,8 K RON | |
| 89 | 89.SCHOENHOFER IMMOBILIEN SRL▲ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 7,4 mil. RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | -60,3 K RON | |
| 90 | 90.BIAR BS SRL▲ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 7,1 mil. RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | -328,2 K RON | |
| 91 | 91.DELTA EXPERT SRL▲ 13 | Municipiul Timişoara, Timiş | 7 mil. RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | -540,1 K RON | |
| 92 | 92.SERVCON SA▲ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 6,9 mil. RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 450 K RON | |
| 93 | 93.DATECO SRL▼ 10 | Municipiul Lugoj, Timiş | 6,7 mil. RON▼ 21,7 % | ▼ 21,7 % | 377,7 K RON | |
| 94 | 94.INVEST SA▲ 9 | Municipiul Timişoara, Timiş | 6,7 mil. RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | -448 K RON | |
| 95 | 95.ERROMED SRL▲ 16 | Municipiul Timişoara, Timiş | 6,6 mil. RON▲ 12 % | ▲ 12 % | -3,3 mil. RON | |
| 96 | 96.CONSTRUCTII FEROVIARE SA▲ 6 | Municipiul Timişoara, Timiş | 6,6 mil. RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | -2,9 mil. RON | |
| 97 | 97.MELBO INSTAL SRL▲ 285 | Sat Giarmata, Comuna Giarmata, Timiş | 6,6 mil. RON▲ 508,4 % | ▲ 508,4 % | 1,7 mil. RON | |
| 98 | 98.SPIRAL COLONADE SRL▲ 48 | Municipiul Timişoara, Timiş | 6,3 mil. RON▲ 62,6 % | ▲ 62,6 % | 132,1 K RON | |
| 99 | 99.BLISS GROUP SRL▼ 2 | Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş | 6,3 mil. RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 307,6 K RON | |
| 100 | 100.SFS CONSTRUCT SRL▲ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 6,3 mil. RON0,0% | 0,0% | -95 RON |
Codurile CAEN din construcții — Timiș
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
654 firme · 1,4 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.470 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
113 firme · 998,5 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
528 firme · 958,7 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
487 firme · 840,3 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
47 firme · 353 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
409 firme · 280 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
185 firme · 179,3 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
176 firme · 130 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
134 firme · 121,7 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
94 firme · 95,4 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
151 firme · 77,8 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
24 firme · 33,3 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
7 firme · 29,9 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
7 firme · 28,1 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
25 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
20 firme · 18,1 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
22 firme · 17,6 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
29 firme · 15,9 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
44 firme · 15,6 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
42 firme · 12,7 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
21 firme · 12 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
28 firme · 10,9 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
2 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
9 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
4 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
1 firme · 360 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
2 firme · 248,1 K RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
1 firme · 166,2 K RON