Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit, Teleorman după datorii în 2015
502 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 2,7 mld. RON. Pragul de intrare în top este 3,1 mil. RON, iar liderul atinge 1,5 mld. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.INTERAGRO SRL= | Loc. Zimnicea, Oraş Zimnicea, Teleorman | 1,5 mld. RON▼ 13,8 % | ▼ 13,8 % | -104,6 mil. RON | |
| 2 | 2.INTERVITT SRL= | Loc. Zimnicea, Oraş Zimnicea, Teleorman | 71,6 mil. RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | -7,4 mil. RON | |
| 3 | 3.ALPHA-ALPHA CORPORATION SRLnou | Loc. Zimnicea, Oraş Zimnicea, Teleorman | 52,6 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 4 | 4.AGRINATURA SRL= | Municipiul Alexandria, Teleorman | 52,4 mil. RON▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | -1,5 mil. RON | |
| 5 | 5.FERMA SALCIA S.A.▲ 2 | Sat Salcia, Comuna Salcia, Teleorman | 50 mil. RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 89,3 K RON | |
| 6 | 6.RECOND-COM-IMPEX SRL▼ 1 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 42,7 mil. RON▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 8,1 mil. RON | |
| 7 | 7.AGRIFARM ALIPROD SRL▼ 1 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 41,7 mil. RON▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 5,1 mil. RON | |
| 8 | 8.AGRINATURA SA= | Sat Nanov, Comuna Nanov, Teleorman | 38,8 mil. RON▲ 9 % | ▲ 9 % | 8,9 mil. RON | |
| 9 | 9.AGROINTER SRL▼ 6 | Sat Ţigăneşti, Comuna Ţigăneşti, Teleorman | 38,6 mil. RON▼ 41,9 % | ▼ 41,9 % | 6,9 mil. RON | |
| 10 | 10.AGROPEST SEED SRLnou | Municipiul Alexandria, Teleorman | 32 mil. RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 4,6 mil. RON | |
| 11 | 11.AGRI CONSORTIUM VIDELE SRL▼ 2 | Sat Blejeşti, Comuna Blejeşti, Teleorman | 30,8 mil. RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | -728,7 K RON | |
| 12 | 12.INTERCEREAL SRL▼ 2 | Comuna Năsturelu, Teleorman | 27,5 mil. RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | -1,2 mil. RON | |
| 13 | 13.CEREALCOM SAnou | Municipiul Alexandria, Teleorman | 25,9 mil. RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | -7,9 mil. RON | |
| 14 | 14.GRUP AGRI SRL▼ 1 | Sat Ciolăneştii din Vale, Comuna Ciolăneşti, Teleorman | 25,8 mil. RON▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | -2,2 mil. RON | |
| 15 | 15.SEEDS PROCESING SRL▼ 4 | Loc. Zimnicea, Oraş Zimnicea, Teleorman | 23,9 mil. RON▼ 6 % | ▼ 6 % | -1,3 mil. RON | |
| 16 | 16.AGROTEL 001 SA▲ 1 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 21,9 mil. RON▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 496 K RON | |
| 17 | 17.CERERE SRL▼ 2 | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 21,5 mil. RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | -876,9 K RON | |
| 18 | 18.INTERAGRICULTURA SRL▲ 9 | Loc. Zimnicea, Oraş Zimnicea, Teleorman | 21,3 mil. RON▲ 106,3 % | ▲ 106,3 % | -2,6 mil. RON | |
| 19 | 19.AGRO INVEST SRL▼ 7 | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 20,3 mil. RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 13,9 K RON | |
| 20 | 20.DONAU FISH SRL▼ 4 | Sat Suhaia, Comuna Suhaia, Teleorman | 20 mil. RON▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | -221,3 K RON | |
| 21 | 21.A.T. GRUP PROD IMPEX SRL▼ 7 | Sat Drăgăneşti-Vlaşca, Comuna Drăgăneşti-Vlaşca, Teleorman | 19,9 mil. RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 14,8 K RON | |
| 22 | 22.MARA PROD COM SRLnou | Municipiul Alexandria, Teleorman | 17,5 mil. RON▼ 27,2 % | ▼ 27,2 % | 187,3 K RON | |
| 23 | 23.AGROLEMN SRL▲ 23 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 15,4 mil. RON▲ 144,2 % | ▲ 144,2 % | 299 K RON | |
| 24 | 24.AGRO HOLDING CONŢEŞTI SRL▲ 10 | Sat Conţeşti, Comuna Conţeşti, Teleorman | 14,1 mil. RON▲ 62,9 % | ▲ 62,9 % | -3,1 mil. RON | |
| 25 | 25.VIF 2000 SRL▼ 7 | Sat Drăgăneşti-Vlaşca, Comuna Drăgăneşti-Vlaşca, Teleorman | 13,6 mil. RON▼ 17,2 % | ▼ 17,2 % | 33,2 K RON | |
| 26 | 26.MULTIFRUCT IMPEX SRL▼ 1 | Sat Pietroşani, Comuna Pietroşani, Teleorman | 13,5 mil. RON▲ 24,6 % | ▲ 24,6 % | 2,8 K RON | |
| 27 | 27.EDMA SRL▼ 3 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 13,3 mil. RON▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 697,7 K RON | |
| 28 | 28.CSID IMPEX SRLnou | Sat Nanov, Comuna Nanov, Teleorman | 13,1 mil. RON▼ 43,8 % | ▼ 43,8 % | 147,2 K RON | |
| 29 | 29.AGRAR PRODUCTION S.R.L.▼ 7 | Loc. Zimnicea, Oraş Zimnicea, Teleorman | 12,4 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | -967,2 K RON | |
| 30 | 30.OVIS CULTURA SRL▼ 9 | Sat Zimnicele, Comuna Năsturelu, Teleorman | 12,3 mil. RON▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | -926,5 K RON | |
| 31 | 31.IVAGRI SRL▲ 6 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 12,2 mil. RON▲ 46 % | ▲ 46 % | 1,4 mil. RON | |
| 32 | 32.REFDAN COM SRL▲ 11 | Sat Islaz, Comuna Islaz, Teleorman | 9,7 mil. RON▲ 39,8 % | ▲ 39,8 % | 889,3 K RON | |
| 33 | 33.AGROMERIDIAN SRL▲ 26 | Loc. Zimnicea, Oraş Zimnicea, Teleorman | 9,5 mil. RON▲ 85,6 % | ▲ 85,6 % | 266,2 K RON | |
| 34 | 34.DANUBE GRAIN SERVICES S.R.L.▼ 5 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 9,5 mil. RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | -76,5 K RON | |
| 35 | 35.AVIALEX SRL▲ 1 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 9,3 mil. RON▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | -1,5 mil. RON | |
| 36 | 36.ELLADA SRL▼ 5 | Comuna Bujoru, Teleorman | 9,1 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | -57,3 K RON | |
| 37 | 37.NUTRELO GROUP S.A.▼ 11 | Sat Liţa, Comuna Liţa, Teleorman | 9 mil. RON▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 2,8 mil. RON | |
| 38 | 38.BIT BAD AGRICULTURĂ SRL▲ 12 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 8,5 mil. RON▲ 48,6 % | ▲ 48,6 % | -521,3 K RON | |
| 39 | 39.EURO SERV SRL▼ 4 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 8,3 mil. RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 652,6 K RON | |
| 40 | 40.AGROIND MIHAI SRL▲ 5 | Sat Bratcovu, Comuna Stejaru, Teleorman | 8 mil. RON▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | -1,3 mil. RON | |
| 41 | 41.ARGO COM SRL▲ 1 | Loc. Videle, Oraş Videle, Teleorman | 7,9 mil. RON▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 197 K RON | |
| 42 | 42.DGI IMPEX SRL▼ 19 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 7,9 mil. RON▼ 35,7 % | ▼ 35,7 % | 25 K RON | |
| 43 | 43.ALMIRA GROUP SRL▲ 8 | Sat Peretu, Comuna Peretu, Teleorman | 7,8 mil. RON▲ 37,1 % | ▲ 37,1 % | 809,7 K RON | |
| 44 | 44.AGRO IVĂNUŞ SRL▼ 11 | Sat Prunaru, Comuna Bujoreni, Teleorman | 7,8 mil. RON▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 261,9 K RON | |
| 45 | 45.INTERPLANT PROD SRL▼ 7 | Sat Pietroşani, Comuna Pietroşani, Teleorman | 7,5 mil. RON▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 6,1 K RON | |
| 46 | 46.AGRONICA SRL▼ 14 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 7,4 mil. RON▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 616,2 K RON | |
| 47 | 47.AGROMEC DRAGANESTI SA▲ 14 | Sat Drăgăneşti-Vlaşca, Comuna Drăgăneşti-Vlaşca, Teleorman | 7,4 mil. RON▲ 47,7 % | ▲ 47,7 % | -543,7 K RON | |
| 48 | 48.BIOPLANT SRL▼ 4 | Comuna Măgura, Teleorman | 6,9 mil. RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | -428,4 K RON | |
| 49 | 49.BODE COM IMPEX SRL▼ 19 | Comuna Saelele, Teleorman | 6,6 mil. RON▼ 30,1 % | ▼ 30,1 % | 94,5 K RON | |
| 50 | 50.AGROPAN INTER SRL▼ 30 | Comuna Nanov, Teleorman | 6,4 mil. RON▼ 57,4 % | ▼ 57,4 % | 233,9 K RON | |
| 51 | 51.PLAY PROMOTION GRUP S.R.L.▲ 94 | Sat Călineşti, Comuna Călineşti, Teleorman | 6,3 mil. RON▲ 316,8 % | ▲ 316,8 % | 9,9 K RON | |
| 52 | 52.AGRITAC SRL▲ 40 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 6,2 mil. RON▲ 104,5 % | ▲ 104,5 % | -1,3 mil. RON | |
| 53 | 53.EDI AGRO CEREAL SRL▼ 6 | Sat Cervenia, Comuna Cervenia, Teleorman | 6,2 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 85 K RON | |
| 54 | 54.GENERAL COMPANY SRL▼ 5 | Sat Năsturelu, Comuna Năsturelu, Teleorman | 6,2 mil. RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 40,5 K RON | |
| 55 | 55.A & N EXPERT SRL▼ 14 | Sat Năsturelu, Comuna Năsturelu, Teleorman | 6,1 mil. RON▼ 14 % | ▼ 14 % | 8 K RON | |
| 56 | 56.TATUS PROD 2001 SRL▼ 1 | Comuna Nenciuleşti, Teleorman | 6 mil. RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 227,9 K RON | |
| 57 | 57.GRUFAL SUIN SRL▼ 5 | Sat Viişoara, Comuna Viişoara, Teleorman | 5,8 mil. RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | -200 K RON | |
| 58 | 58.AGROSALIX SRL▲ 8 | Sat Nenciuleşti, Comuna Nenciuleşti, Teleorman | 5,7 mil. RON▲ 27 % | ▲ 27 % | 669 K RON | |
| 59 | 59.AGROPROD ARENDA SRL▼ 6 | Sat Năsturelu, Comuna Năsturelu, Teleorman | 5,7 mil. RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 42,5 K RON | |
| 60 | 60.NIDIS SRL▲ 49 | Sat Băbăiţa, Comuna Băbăiţa, Teleorman | 5,5 mil. RON▲ 126,9 % | ▲ 126,9 % | 9,6 K RON | |
| 61 | 61.MOARA VOIEVODA SRL▼ 33 | Sat Voievoda, Comuna Furculeşti, Teleorman | 5,4 mil. RON▼ 47 % | ▼ 47 % | 147 K RON | |
| 62 | 62.BOBOC & CO SRL▲ 14 | Sat Furculeşti, Comuna Furculeşti, Teleorman | 5,4 mil. RON▲ 41,6 % | ▲ 41,6 % | 252,1 K RON | |
| 63 | 63.TMC AGROFARM SRL▼ 1 | Sat Copăceanca, Comuna Călineşti, Teleorman | 5,4 mil. RON▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 148,1 K RON | |
| 64 | 64.AGROMAR PRODIMPEX SRL▼ 16 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 5,3 mil. RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 137,6 K RON | |
| 65 | 65.ALVALEX SRL▲ 20 | Sat Călineşti, Comuna Călineşti, Teleorman | 5,3 mil. RON▲ 55,9 % | ▲ 55,9 % | 24,1 K RON | |
| 66 | 66.AGROTRUST CEREAL SRL▼ 27 | Sat Segarcea-Vale, Comuna Segarcea-Vale, Teleorman | 5,3 mil. RON▼ 28,7 % | ▼ 28,7 % | 1,6 mil. RON | |
| 67 | 67.AGROPARTI SA▼ 13 | Sat Putineiu, Comuna Putineiu, Teleorman | 5,2 mil. RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 68 | 68.MIVAL SRL▲ 21 | Sat Drăgăneşti-Vlaşca, Comuna Drăgăneşti-Vlaşca, Teleorman | 5,2 mil. RON▲ 63,6 % | ▲ 63,6 % | 103,9 K RON | |
| 69 | 69.HOLLEMAN AGRO PROD S.R.L.nou | Sat Clăniţa, Comuna Frăsinet, Teleorman | 5,1 mil. RON— | — | — | 7,9 K RON |
| 70 | 70.NICO CRIS SRL▼ 13 | Sat Orbeasca de Jos, Comuna Orbeasca, Teleorman | 5 mil. RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 383,7 K RON | |
| 71 | 71.TECHNICAL SEEDS INDUSTRY SRL▼ 11 | Loc. Zimnicea, Oraş Zimnicea, Teleorman | 5 mil. RON▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | -1,4 mil. RON | |
| 72 | 72.STOENESCU COM SRL▲ 1 | Sat Merenii de Jos, Comuna Mereni, Teleorman | 4,8 mil. RON▲ 19,6 % | ▲ 19,6 % | 66,8 K RON | |
| 73 | 73.AGROSUR COM SRL▼ 2 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 4,7 mil. RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | -1,4 mil. RON | |
| 74 | 74.QUEEN VERTAGRI S.R.L.▲ 8 | Sat Vităneşti, Comuna Vităneşti, Teleorman | 4,7 mil. RON▲ 34,6 % | ▲ 34,6 % | 2,3 mil. RON | |
| 75 | 75.AGRONAT SRL▼ 11 | Sat Merişani, Comuna Băbăiţa, Teleorman | 4,5 mil. RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 21,5 K RON | |
| 76 | 76.AMSTEEL TRADING 2004 SRL▼ 11 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 4,4 mil. RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 28,7 K RON | |
| 77 | 77.AGROPOP UDUPU S.R.L.▲ 46 | Sat Tătărăştii de Sus, Comuna Tătărăştii de Sus, Teleorman | 4,4 mil. RON▲ 122,4 % | ▲ 122,4 % | 4,8 K RON | |
| 78 | 78.MAGER 2000 PROD SRL▼ 15 | Comuna Ştorobăneasa, Teleorman | 4,4 mil. RON▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 279 K RON | |
| 79 | 79.POLIROM PROD SRL▼ 23 | Comuna Scurtu Mare, Teleorman | 4,4 mil. RON▼ 17,3 % | ▼ 17,3 % | 397,7 K RON | |
| 80 | 80.AROMA PLANT SRL▼ 11 | Sat Furculeşti, Comuna Furculeşti, Teleorman | 4,3 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 275 RON | |
| 81 | 81.DANIV SRL▼ 13 | Comuna Bujoreni, Teleorman | 4 mil. RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 31,1 K RON | |
| 82 | 82.AGRO MUNTENIA SRL▼ 7 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 4 mil. RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 218,7 K RON | |
| 83 | 83.ZENEX SRL▲ 14 | Sat Bujoreni, Comuna Bujoreni, Teleorman | 4 mil. RON▲ 43,1 % | ▲ 43,1 % | 454 K RON | |
| 84 | 84.RONOSCA SRL▼ 14 | Sat Călineşti, Comuna Călineşti, Teleorman | 4 mil. RON▼ 5 % | ▼ 5 % | 26,5 K RON | |
| 85 | 85.MILANOVICI SRL▲ 85 | Sat Moşteni, Comuna Furculeşti, Teleorman | 4 mil. RON▲ 244,2 % | ▲ 244,2 % | 460,8 K RON | |
| 86 | 86.MAGRA SRL▲ 18 | Comuna Măgura, Teleorman | 3,9 mil. RON▲ 48,6 % | ▲ 48,6 % | 980,9 K RON | |
| 87 | 87.INTERAGRICOLA DUNĂREA SRL▼ 10 | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 3,8 mil. RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | -9,1 K RON | |
| 88 | 88.AGRO LISSCALIFORNIA SRL▼ 8 | Sat Vânători, Comuna Lisa, Teleorman | 3,6 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 50,3 K RON | |
| 89 | 89.AGROPRODUCȚIA CERES S.A.▲ 13 | Sat Peretu, Comuna Peretu, Teleorman | 3,5 mil. RON▲ 35,6 % | ▲ 35,6 % | 8,1 K RON | |
| 90 | 90.NICO ADI SRL▼ 12 | Comuna Ciuperceni, Teleorman | 3,5 mil. RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 633,4 K RON | |
| 91 | 91.CRISCOM SRL▲ 30 | Sat Caravaneţi, Comuna Călmăţuiu, Teleorman | 3,5 mil. RON▲ 72,6 % | ▲ 72,6 % | 297,8 K RON | |
| 92 | 92.ZOOTEHNICA CONŢEŞTI SRL▼ 52 | Sat Conţeşti, Comuna Conţeşti, Teleorman | 3,5 mil. RON▼ 52,3 % | ▼ 52,3 % | -608,4 K RON | |
| 93 | 93.AGRO STOENESCU SRL▼ 6 | Sat Merenii de Jos, Comuna Mereni, Teleorman | 3,4 mil. RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 110,8 K RON | |
| 94 | 94.AGROLAZ SRL▼ 1 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 3,3 mil. RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 331,6 K RON | |
| 95 | 95.MIHAGRO SRL▼ 11 | Sat Vânători, Comuna Lisa, Teleorman | 3,3 mil. RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 96 | 96.INDEPENDENTA SERV SRL▲ 10 | Sat Smârdioasa, Comuna Smârdioasa, Teleorman | 3,3 mil. RON▲ 33 % | ▲ 33 % | -51,2 K RON | |
| 97 | 97.ZIMBEV SRL▼ 9 | Loc. Zimnicea, Oraş Zimnicea, Teleorman | 3,3 mil. RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 1 mil. RON | |
| 98 | 98.VILCOM SRL▼ 19 | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 3,2 mil. RON▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 240 K RON | |
| 99 | 99.AGRICHOBA SRL▼ 5 | Sat Florica, Comuna Dracea, Teleorman | 3,2 mil. RON▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | 61,8 K RON | |
| 100 | 100.AGROMAR FRĂSINET SRL▼ 28 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 3,1 mil. RON▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | 8 K RON |
Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — Teleorman
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
597 firme · 2,2 mld. RON
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
11 firme · 60,3 mil. RON
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
11 firme · 49,3 mil. RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
10 firme · 31,3 mil. RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
28 firme · 9,6 mil. RON
CAEN 0163
Activități după recoltare
1 firme · 7,2 mil. RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
18 firme · 3,2 mil. RON
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
7 firme · 2,5 mil. RON
CAEN 0312
Pescuitul în ape dulci
7 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
3 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 0240
Activități de servicii anexe silviculturii
2 firme · 896,4 K RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
4 firme · 552 K RON
CAEN 0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
2 firme · 267,6 K RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
12 firme · 253,9 K RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
2 firme · 52,9 K RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
4 firme · 47 K RON
CAEN 0170
Vânătoare,capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii
2 firme · 31,4 K RON
CAEN 0116
Cultivarea plantelor pentru fibre textile
1 firme · 0 RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
2 firme · 0 RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
2 firme · 0 RON