Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit, Teleorman după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2025
210 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 14,1 %, iar liderul atinge 180,3 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.AGRO TIB - NIC COMPANY S.R.L.▲ 1 | Sat Talpa-Bâscoveni, Comuna Talpa, Teleorman | 180,3 %▲ 75,9 % | ▲ 75,9 % | 197,4 K RON | |
| 2 | 2.SAVA SAnou | Sat Măgura, Comuna Măgura, Teleorman | 160,6 %▲ 486,7 % | ▲ 486,7 % | 668,2 K RON | |
| 3 | 3.BRAȚUL AGRO PAVEL COOPERATIVĂ AGRICOLĂnou | Sat Seaca, Comuna Seaca, Teleorman | 107,9 %▲ 322,1 % | ▲ 322,1 % | -167,7 K RON | |
| 4 | 4.DANUBE GRAIN SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Alexandria, Teleorman | 105,7 %▲ 1.667,5 % | ▲ 1.667,5 % | 65,9 K RON | |
| 5 | 5.CORNIŞOR AGRO S.R.L.nou | Sat Băcăleşti, Comuna Călmăţuiu de Sus, Teleorman | 101,7 %▲ 47,8 % | ▲ 47,8 % | 219,1 K RON | |
| 6 | 6.NEACŞU TIERA AGRAR SRLnou | Sat Năsturelu, Comuna Năsturelu, Teleorman | 91,5 %▲ 575,5 % | ▲ 575,5 % | 28,6 K RON | |
| 7 | 7.AGRICOOP VALEA MORII COOPERATIVĂ AGRICOLĂ= | Sat Cucueţi, Comuna Scrioaştea, Teleorman | 89,3 %▲ 151,2 % | ▲ 151,2 % | -102 K RON | |
| 8 | 8.AGRICOOP LA OLTEANCA COOPERATIVĂ AGRICOLĂnou | Sat Crângeni, Comuna Crângeni, Teleorman | 82,7 %▲ 46,4 % | ▲ 46,4 % | 8,5 K RON | |
| 9 | 9.ELENA & DARIA S.R.L.▲ 78 | Sat Răduleşti, Comuna Crevenicu, Teleorman | 69 %▲ 57,5 % | ▲ 57,5 % | 130,4 K RON | |
| 10 | 10.REGINA DIN SUD S.R.L.nou | Sat Nanov, Comuna Nanov, Teleorman | 68,5 %▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 33,2 K RON | |
| 11 | 11.AGRO INTEX SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂnou | Sat Cervenia, Comuna Cervenia, Teleorman | 64,6 %▲ 97,8 % | ▲ 97,8 % | -149,2 K RON | |
| 12 | 12.FERMA VĂCĂRESCU SRL▲ 40 | Sat Călineşti, Comuna Călineşti, Teleorman | 63,6 %▲ 65,3 % | ▲ 65,3 % | 25,9 K RON | |
| 13 | 13.BIOPEL AGRO SRL▲ 2 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 60,6 %▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | -1,2 mil. RON | |
| 14 | 14.FERMASUN PROGRESUL SRLnou | Sat Lăceni, Comuna Orbeasca, Teleorman | 59,8 %▲ 142,2 % | ▲ 142,2 % | 448,3 K RON | |
| 15 | 15.GENERAL COMPANY SRLnou | Sat Năsturelu, Comuna Năsturelu, Teleorman | 52 %▲ 1.313,8 % | ▲ 1.313,8 % | -440,2 K RON | |
| 16 | 16.DARIANNE BUSINESS CONSULTING SRLnou | Sat Gălăteni, Comuna Gălăteni, Teleorman | 50,7 %▲ 93,5 % | ▲ 93,5 % | 442,8 K RON | |
| 17 | 17.AGRONIS DARLUC SRLnou | Sat Smârdioasa, Comuna Smârdioasa, Teleorman | 49,7 %▲ 130,1 % | ▲ 130,1 % | -507,7 K RON | |
| 18 | 18.NETEJORU PRESCOM SRLnou | Comuna Talpa, Teleorman | 49 %— | — | 872,4 K RON | |
| 19 | 19.EASTERN ROPE ACCES S.R.L.nou | Sat Merenii de Sus, Comuna Mereni, Teleorman | 48,5 %▲ 100,5 % | ▲ 100,5 % | 1,3 mil. RON | |
| 20 | 20.AGRONIC CONSULT SRL▲ 40 | Sat Conţeşti, Comuna Conţeşti, Teleorman | 47,1 %▲ 38,9 % | ▲ 38,9 % | 377 K RON | |
| 21 | 21.CTN 2018 S.R.L.▲ 81 | Sat Scurtu Mare, Comuna Scurtu Mare, Teleorman | 44,6 %▲ 19,5 % | ▲ 19,5 % | 224,8 K RON | |
| 22 | 22.MATEI AGRICULTURE S.R.L.nou | Sat Siliştea, Comuna Siliştea, Teleorman | 43,4 %▲ 106,5 % | ▲ 106,5 % | 73,3 K RON | |
| 23 | 23.LUMINIŢA CRIS SRLnou | Sat Blejeşti, Comuna Blejeşti, Teleorman | 42,2 %▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | 2,4 K RON | |
| 24 | 24.AGRO MOHORUL S.R.L.▼ 13 | Sat Poeni, Comuna Poeni, Teleorman | 41,9 %▲ 49,2 % | ▲ 49,2 % | 244,8 K RON | |
| 25 | 25.AGRI IONICA IULIANA S.R.L.nou | Sat Vârtoapele de Sus, Comuna Vârtoape, Teleorman | 37,9 %▲ 1.088,4 % | ▲ 1.088,4 % | 192,9 K RON | |
| 26 | 26.PRESTOAGRI SRL▼ 12 | Sat Gresia, Comuna Stejaru, Teleorman | 36,9 %▲ 58,4 % | ▲ 58,4 % | 4,7 mil. RON | |
| 27 | 27.MARA PROD COM SRL▼ 15 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 36,2 %▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 28 | 28.A & C AGRICOLA SRLnou | Sat Băduleasa, Comuna Putineiu, Teleorman | 36,1 %▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | 186,3 K RON | |
| 29 | 29.PISCICOLA ALIN & STEF S.R.L.▲ 2 | Sat Perii Broşteni, Comuna Olteni, Teleorman | 35,7 %▲ 120,4 % | ▲ 120,4 % | 0 RON | |
| 30 | 30.AGROGON NIKOS S.R.L.nou | Sat Necşeşti, Comuna Necşeşti, Teleorman | 35,2 %▲ 265,2 % | ▲ 265,2 % | -32,2 K RON | |
| 31 | 31.AGRAR PRODUCTION S.R.L.▼ 30 | Loc. Zimnicea, Oraş Zimnicea, Teleorman | 35,1 %▲ 526,4 % | ▲ 526,4 % | 2,7 mil. RON | |
| 32 | 32.ILEANA NEW LAND S.R.L.nou | Sat Cucueţi, Comuna Scrioaştea, Teleorman | 34,6 %▲ 264,3 % | ▲ 264,3 % | -86 K RON | |
| 33 | 33.GREEN FOREST UNU S.R.L.nou | Municipiul Alexandria, Teleorman | 34,6 %▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | -23,7 K RON | |
| 34 | 34.VALPEST SRLnou | Sat Botoroaga, Comuna Botoroaga, Teleorman | 33 %▲ 57,6 % | ▲ 57,6 % | 5,3 K RON | |
| 35 | 35.DANIV SRLnou | Comuna Bujoreni, Teleorman | 32,7 %▲ 83,4 % | ▲ 83,4 % | 13 K RON | |
| 36 | 36.LEOAGRI COMPANY S.R.L.nou | Sat Deparaţi, Comuna Trivalea-Moşteni, Teleorman | 32,2 %▲ 28,5 % | ▲ 28,5 % | 164,7 K RON | |
| 37 | 37.AROMA PLANT SRLnou | Sat Furculeşti, Comuna Furculeşti, Teleorman | 30,9 %▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 27,9 K RON | |
| 38 | 38.CEREAL PROD CONŢEŞTI SRL▼ 5 | Sat Conţeşti, Comuna Conţeşti, Teleorman | 30,9 %▲ 154,6 % | ▲ 154,6 % | 179 K RON | |
| 39 | 39.DABOR SRLnou | Municipiul Alexandria, Teleorman | 30,6 %▲ 52,2 % | ▲ 52,2 % | 439,7 K RON | |
| 40 | 40.HOLLEMAN AGRO PROD S.R.L.nou | Sat Clăniţa, Comuna Frăsinet, Teleorman | 30,3 %▲ 108,6 % | ▲ 108,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 41 | 41.FISHING SPORT SRLnou | Sat Poroschia, Comuna Poroschia, Teleorman | 30,3 %▲ 76,4 % | ▲ 76,4 % | 0 RON | |
| 42 | 42.GEOCRIS SRLnou | Sat Blejeşti, Comuna Blejeşti, Teleorman | 29,7 %▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | 85,6 K RON | |
| 43 | 43.MARE SOLE SRLnou | Municipiul Alexandria, Teleorman | 29,5 %▲ 875,3 % | ▲ 875,3 % | 219,2 K RON | |
| 44 | 44.CRIS AGRO SRLnou | Sat Plosca, Comuna Plosca, Teleorman | 28 %▲ 534,4 % | ▲ 534,4 % | 420,8 K RON | |
| 45 | 45.BIENVENUE SELL PROD S.R.L.▼ 3 | Sat Conţeşti, Comuna Conţeşti, Teleorman | 27,4 %▲ 20,3 % | ▲ 20,3 % | 125,1 K RON | |
| 46 | 46.GLAXO MIALEX SRLnou | Sat Balta Sărată, Comuna Crângeni, Teleorman | 27,3 %▲ 2.107,4 % | ▲ 2.107,4 % | 473,9 K RON | |
| 47 | 47.AGROMOVCON SRLnou | Sat Conţeşti, Comuna Conţeşti, Teleorman | 26,7 %▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | 22,4 K RON | |
| 48 | 48.STOENESCU COM SRLnou | Sat Merenii de Jos, Comuna Mereni, Teleorman | 26,1 %▲ 59,8 % | ▲ 59,8 % | 925,9 K RON | |
| 49 | 49.COPDAT IMPEX SRL▼ 41 | Sat Viişoara, Comuna Viişoara, Teleorman | 26 %▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | 8,7 mil. RON | |
| 50 | 50.ARGO COM SRL▲ 59 | Loc. Videle, Oraş Videle, Teleorman | 25,9 %▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 761,8 K RON | |
| 51 | 51.PAV AGRO PRODUCT SRLnou | Sat Islaz, Comuna Islaz, Teleorman | 25,6 %▲ 722,1 % | ▲ 722,1 % | 489,1 K RON | |
| 52 | 52.SIMION AGRO SERVICE S.R.L.nou | Loc. Zimnicea, Oraş Zimnicea, Teleorman | 25,3 %▲ 93,5 % | ▲ 93,5 % | 75,7 K RON | |
| 53 | 53.TERRAPON AGRO SRL▼ 5 | Sat Vităneşti, Comuna Vităneşti, Teleorman | 25,2 %▲ 95,4 % | ▲ 95,4 % | 979,9 K RON | |
| 54 | 54.FLUTURAŞ SERVCOM SRLnou | Sat Islaz, Comuna Islaz, Teleorman | 25 %▲ 95,2 % | ▲ 95,2 % | 129,1 K RON | |
| 55 | 55.INDEPENDENTA G & T PREST SRLnou | Municipiul Alexandria, Teleorman | 24,9 %▲ 73,9 % | ▲ 73,9 % | -1,5 mil. RON | |
| 56 | 56.CATANI MARI STAR SRLnou | Sat Talpa-Bâscoveni, Comuna Talpa, Teleorman | 24,3 %▲ 83,3 % | ▲ 83,3 % | 185,6 K RON | |
| 57 | 57.TEL AGRU STOR SRL▲ 26 | Sat Ştorobăneasa, Comuna Ştorobăneasa, Teleorman | 24,2 %▲ 118,6 % | ▲ 118,6 % | 516,3 K RON | |
| 58 | 58.MANAGRO SRLnou | Sat Furculeşti, Comuna Furculeşti, Teleorman | 23,6 %▲ 28,2 % | ▲ 28,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 59 | 59.A.T. GRUP PROD IMPEX SRL▲ 3 | Sat Drăgăneşti-Vlaşca, Comuna Drăgăneşti-Vlaşca, Teleorman | 23,6 %▲ 62,1 % | ▲ 62,1 % | 7,6 mil. RON | |
| 60 | 60.FUDULU AGRO FARM S.R.L.nou | Sat Năsturelu, Comuna Năsturelu, Teleorman | 23,5 %▲ 34,3 % | ▲ 34,3 % | -13,9 K RON | |
| 61 | 61.DRAGOLEX AGRICULTURĂ S.R.L.nou | Sat Gălăteni, Comuna Gălăteni, Teleorman | 23,5 %▲ 153,6 % | ▲ 153,6 % | 6,3 K RON | |
| 62 | 62.DEEA AGRO COMPANY SRLnou | Sat Albeşti, Comuna Vedea, Teleorman | 23,3 %▲ 34,2 % | ▲ 34,2 % | 934,7 K RON | |
| 63 | 63.AGROMEC SERVICE DAN SRLnou | Sat Rădoieşti-Vale, Comuna Rădoieşti, Teleorman | 23,2 %▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 98,3 K RON | |
| 64 | 64.COMBIREM CONCEPT 94 S.R.L.▼ 28 | Sat Măgura, Comuna Măgura, Teleorman | 22,9 %▲ 87,1 % | ▲ 87,1 % | 54,4 K RON | |
| 65 | 65.AGRIDVS BIONATURA S.R.L.nou | Sat Măgura, Comuna Măgura, Teleorman | 22,8 %▲ 218,9 % | ▲ 218,9 % | -54,5 K RON | |
| 66 | 66.BILL AGRO INVEST SRL▲ 11 | Sat Baciu, Comuna Blejeşti, Teleorman | 22,8 %▲ 88,5 % | ▲ 88,5 % | 18,1 K RON | |
| 67 | 67.ANDRIMAD AGROCOM S.R.L.▲ 53 | Sat Guruieni, Comuna Măgura, Teleorman | 22,7 %▲ 80,9 % | ▲ 80,9 % | 398 RON | |
| 68 | 68.AGRO STOENESCU SRLnou | Sat Merenii de Jos, Comuna Mereni, Teleorman | 22,4 %▲ 37,6 % | ▲ 37,6 % | 337,6 K RON | |
| 69 | 69.AGRO FERMA LUCA S.R.L.nou | Sat Bujoru, Comuna Bujoru, Teleorman | 22,4 %▲ 70,4 % | ▲ 70,4 % | 22,6 K RON | |
| 70 | 70.INTERPREST AGROTEX S.R.L.nou | Sat Călineşti, Comuna Călineşti, Teleorman | 22 %▲ 176,8 % | ▲ 176,8 % | 126,3 K RON | |
| 71 | 71.NED FAMILY FARM S.R.L.▼ 52 | Sat Conţeşti, Comuna Conţeşti, Teleorman | 21,6 %▲ 70,6 % | ▲ 70,6 % | 255,5 K RON | |
| 72 | 72.DORIGO-VITO E B.G.S. SRLnou | Sat Gălăteni, Comuna Gălăteni, Teleorman | 21,2 %▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | 378,6 K RON | |
| 73 | 73.AGROFARM MIHADI S.R.L.nou | Sat Balta Sărată, Comuna Crângeni, Teleorman | 20,3 %▲ 155,8 % | ▲ 155,8 % | 29,5 K RON | |
| 74 | 74.IANIS IMPEX SRLnou | Municipiul Alexandria, Teleorman | 20,2 %▲ 101 % | ▲ 101 % | 383,6 K RON | |
| 75 | 75.AGROPREST EVANA SRLnou | Sat Cucueţi, Comuna Scrioaştea, Teleorman | 19,8 %▲ 257,1 % | ▲ 257,1 % | 2,6 mil. RON | |
| 76 | 76.AGROSERV MIRCEA SRLnou | Sat Teleormanu, Comuna Mârzăneşti, Teleorman | 19,8 %▲ 406 % | ▲ 406 % | 394,3 K RON | |
| 77 | 77.IULY AGRI SRLnou | Sat Călmăţuiu de Sus, Comuna Călmăţuiu de Sus, Teleorman | 19,6 %▲ 40,1 % | ▲ 40,1 % | 13,4 K RON | |
| 78 | 78.AGRO RĂDANA-DEAL S.R.L.▼ 34 | Sat Rădoieşti-Deal, Comuna Rădoieşti, Teleorman | 19,4 %▲ 88,8 % | ▲ 88,8 % | 21,8 K RON | |
| 79 | 79.LIA AGRI 2017 SRLnou | Sat Călmăţuiu de Sus, Comuna Călmăţuiu de Sus, Teleorman | 19,1 %▲ 119,5 % | ▲ 119,5 % | 425,4 K RON | |
| 80 | 80.MIHAI CEREALS S.R.L.▼ 56 | Sat Vârtoapele de Jos, Comuna Vârtoape, Teleorman | 18,7 %▲ 43,6 % | ▲ 43,6 % | 45,8 K RON | |
| 81 | 81.AGRICLAS PRODCOM SRLnou | Comuna Talpa, Teleorman | 18,6 %— | — | 392,5 K RON | |
| 82 | 82.COOP DEALUL CETĂŢII COOPERATIVĂ AGRICOLĂ▼ 54 | Sat Cervenia, Comuna Cervenia, Teleorman | 18,4 %▲ 58,9 % | ▲ 58,9 % | 24,7 K RON | |
| 83 | 83.AGROTRUST SRLnou | Sat Segarcea-Deal, Comuna Segarcea-Vale, Teleorman | 17,9 %▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 1,7 mil. RON | |
| 84 | 84.AGRICOLA CETATEA SRLnou | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 17,6 %▲ 38,4 % | ▲ 38,4 % | 39,2 K RON | |
| 85 | 85.AGRICULTURĂ DAN SERVICII SRLnou | Sat Purani, Comuna Vităneşti, Teleorman | 17,2 %▲ 430 % | ▲ 430 % | 203,6 K RON | |
| 86 | 86.MEDIA GRUP INTERNAŢIONAL SRLnou | Sat Drăcşenei, Comuna Drăcşenei, Teleorman | 17 %▲ 448,6 % | ▲ 448,6 % | -204,3 K RON | |
| 87 | 87.LIVFLORR GOLD SRL▼ 29 | Sat Vităneşti, Comuna Vităneşti, Teleorman | 16,6 %▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 11 K RON | |
| 88 | 88.THINK CLEAN SRL▲ 3 | Sat Secara, Comuna Crângu, Teleorman | 16,6 %▲ 55,7 % | ▲ 55,7 % | 11,5 K RON | |
| 89 | 89.ALEX-AGRI TRANS SRL▲ 25 | Comuna Siliştea, Teleorman | 16,6 %▲ 91,9 % | ▲ 91,9 % | 764,7 K RON | |
| 90 | 90.AGRICOOP TIMPURI NOI COOPERATIVĂ AGRICOLĂnou | Sat Ştorobăneasa, Comuna Ştorobăneasa, Teleorman | 16,5 %— | — | 13 K RON | |
| 91 | 91.MIHAGRIM PROD SRL▲ 15 | Sat Băduleasa, Comuna Putineiu, Teleorman | 16,4 %▲ 78,8 % | ▲ 78,8 % | 83,6 K RON | |
| 92 | 92.BODE COM IMPEX SRLnou | Comuna Saelele, Teleorman | 16,1 %▲ 645,5 % | ▲ 645,5 % | 1 mil. RON | |
| 93 | 93.B & J COMPANY SRLnou | Sat Măldăeni, Comuna Măldăeni, Teleorman | 16,1 %▲ 87,6 % | ▲ 87,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 94 | 94.AGRODUMAS CEREALE SRL▼ 38 | Sat Cervenia, Comuna Cervenia, Teleorman | 16 %▲ 48,2 % | ▲ 48,2 % | 60 K RON | |
| 95 | 95.MIHAGROCOS SRLnou | Sat Licuriciu, Comuna Călineşti, Teleorman | 15,3 %▲ 72 % | ▲ 72 % | 114,3 K RON | |
| 96 | 96.PROFIT CONSULT CONSTRUCŢII SRL▼ 35 | Sat Frăsinet, Comuna Frăsinet, Teleorman | 14,8 %▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | 255,8 K RON | |
| 97 | 97.AGRO GIGI PAD SRL▼ 4 | Sat Tecuci, Comuna Balaci, Teleorman | 14,7 %▲ 41,3 % | ▲ 41,3 % | 17 K RON | |
| 98 | 98.AGRICOLA UDUPU 2018 S.R.L.nou | Sat Udupu, Comuna Tătărăştii de Sus, Teleorman | 14,6 %▲ 33 % | ▲ 33 % | 102,3 K RON | |
| 99 | 99.AGRILUC S.R.L.▲ 25 | Sat Purani, Comuna Vităneşti, Teleorman | 14,5 %▲ 48,1 % | ▲ 48,1 % | 1 mil. RON | |
| 100 | 100.AGRO ANTRAN SRLnou | Sat Călineşti, Comuna Călineşti, Teleorman | 14,1 %▲ 79,5 % | ▲ 79,5 % | 64,1 K RON |
Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — Teleorman
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
597 firme · 2,2 mld. RON
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
11 firme · 60,3 mil. RON
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
11 firme · 49,3 mil. RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
10 firme · 31,3 mil. RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
28 firme · 9,6 mil. RON
CAEN 0163
Activități după recoltare
1 firme · 7,2 mil. RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
18 firme · 3,2 mil. RON
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
7 firme · 2,5 mil. RON
CAEN 0312
Pescuitul în ape dulci
7 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
3 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 0240
Activități de servicii anexe silviculturii
2 firme · 896,4 K RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
4 firme · 552 K RON
CAEN 0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
2 firme · 267,6 K RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
12 firme · 253,9 K RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
2 firme · 52,9 K RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
4 firme · 47 K RON
CAEN 0170
Vânătoare,capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii
2 firme · 31,4 K RON
CAEN 0116
Cultivarea plantelor pentru fibre textile
1 firme · 0 RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
2 firme · 0 RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
2 firme · 0 RON