Top 100 firme — Imobiliare, Suceava după datorii în 2010
215 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 429,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 89,9 K RON, iar liderul atinge 277,8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.IULIUS MALL SUCEAVA SRL= | Municipiul Suceava, Suceava | 277,8 mil. RON▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | -8,6 mil. RON | |
| 2 | 2.AMW IMOBILIARE SRL= | Municipiul Suceava, Suceava | 22,9 mil. RON▼ 21,2 % | ▼ 21,2 % | 22,5 K RON | |
| 3 | 3.RENT KEY S.R.L.= | Municipiul Suceava, Suceava | 19,7 mil. RON▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | -2,3 mil. RON | |
| 4 | 4.CEZAN - FLOR - TOUR SRL▲ 1 | Municipiul Suceava, Suceava | 11,5 mil. RON▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | -486,4 K RON | |
| 5 | 5.MOHAMED LTD RENTAL STORIES S.R.L.▼ 1 | Municipiul Suceava, Suceava | 11,1 mil. RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 890,3 K RON | |
| 6 | 6.REMCET SRLnou | Municipiul Suceava, Suceava | 8,4 mil. RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | -1,9 mil. RON | |
| 7 | 7.SID-INVESTMENT SRL▼ 1 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 5,2 mil. RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 157,7 K RON | |
| 8 | 8.TORA REAL ESTATE SRL▼ 1 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 4,9 mil. RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | -629 K RON | |
| 9 | 9.CHINA TOWN TRADE HOLDING SRL= | Municipiul Suceava, Suceava | 4,7 mil. RON▲ 26,3 % | ▲ 26,3 % | 26,1 K RON | |
| 10 | 10.ELGY SERVCOM SRL▼ 2 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 4,2 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 8,4 K RON | |
| 11 | 11.COMPLEX ZIMBRUL SRL▼ 1 | Municipiul Suceava, Suceava | 3,3 mil. RON▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 30,1 K RON | |
| 12 | 12.RIFFBURG SRL▼ 1 | Sat Tişăuţi, Comuna Ipoteşti, Suceava | 3,2 mil. RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | -159,8 K RON | |
| 13 | 13.ROVANA IMPEX SRL▼ 1 | Municipiul Suceava, Suceava | 2,9 mil. RON▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 329,3 K RON | |
| 14 | 14.DANICO IMPEX SRLnou | Municipiul Suceava, Suceava | 2,8 mil. RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 17,7 K RON | |
| 15 | 15.TEA-REIMONDO SRL▼ 1 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 2,7 mil. RON▲ 18 % | ▲ 18 % | 324,6 K RON | |
| 16 | 16.ARCOFRUCHT-SAFT-BUCOVINA SRL▼ 3 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 2,7 mil. RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 50,2 K RON | |
| 17 | 17.ODYSSEY SRL= | Municipiul Suceava, Suceava | 2,1 mil. RON▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | -162 K RON | |
| 18 | 18.SEYNAEVE IMOBILIAR SRL▼ 2 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 1,7 mil. RON▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 46,7 K RON | |
| 19 | 19.ASSIST REAL ESTATE SRL▼ 4 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,5 mil. RON▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | -743,1 K RON | |
| 20 | 20.SANADENTA SRL▼ 1 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,5 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | -2,5 K RON | |
| 21 | 21.IRIS IMOB SRL= | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 1,5 mil. RON▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | -52 K RON | |
| 22 | 22.PRINCIPAL COM SRL▼ 2 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 1,5 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | -41 K RON | |
| 23 | 23.EMPIRE SRL= | Municipiul Suceava, Suceava | 1,3 mil. RON▲ 1 % | ▲ 1 % | -13 K RON | |
| 24 | 24.BRADET TURISM SRL▼ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,2 mil. RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 48,8 K RON | |
| 25 | 25.PETDOR COM SRL▲ 1 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 1,2 mil. RON▲ 23,9 % | ▲ 23,9 % | 127,5 K RON | |
| 26 | 26.BERGAR SRL▼ 2 | Sat Vama, Comuna Vama, Suceava | 1,1 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | -3,5 K RON | |
| 27 | 27.ALIMENTEXP SAnou | Municipiul Suceava, Suceava | 1,1 mil. RON— | — | -1,1 mil. RON | |
| 28 | 28.AN.CLE IMOBILIARE SRL▼ 3 | Municipiul Suceava, Suceava | 1 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | -1,7 K RON | |
| 29 | 29.LEONESSA INVESTMENTS SRL▼ 2 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 886,7 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -1,7 K RON | |
| 30 | 30.BUCURESTI SRL▲ 4 | Municipiul Suceava, Suceava | 853,7 K RON▲ 26,5 % | ▲ 26,5 % | -20,4 K RON | |
| 31 | 31.GIMINVEST SRL▼ 2 | Sat Neagra Şarului, Comuna Şaru Dornei, Suceava | 817,8 K RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | -21,4 K RON | |
| 32 | 32.ROMASAB SRL▼ 2 | Sat Vama, Comuna Vama, Suceava | 807,1 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -1,7 K RON | |
| 33 | 33.IULSTAR SRL▲ 7 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 798,4 K RON▲ 56,3 % | ▲ 56,3 % | 4,2 K RON | |
| 34 | 34.DOX-POWER SRL▲ 1 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 781,5 K RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | -128,2 K RON | |
| 35 | 35.DETALCOM SRL▲ 4 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 754,2 K RON▲ 36 % | ▲ 36 % | 416 RON | |
| 36 | 36.PATRIBEL SRL▼ 4 | Sat Dumbrăveni, Comuna Dumbrăveni, Suceava | 731 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -1,7 K RON | |
| 37 | 37.ARO SERVICE SRL▼ 6 | Municipiul Suceava, Suceava | 728,4 K RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | -43,5 K RON | |
| 38 | 38.EURO PLUS SRL▼ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 675,6 K RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | -16,7 K RON | |
| 39 | 39.RIDIA SERV SRLnou | Sat Dorneşti, Comuna Dorneşti, Suceava | 600,2 K RON▲ 46.681 % | ▲ 46.681 % | -9,2 K RON | |
| 40 | 40.CONECTCOM SRL▼ 7 | Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava | 598,8 K RON▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 4,5 K RON | |
| 41 | 41.FĂBRICUŢA DE LACTATE SRLnou | Sat Sadova, Comuna Sadova, Suceava | 583,4 K RON— | — | — | -123 RON |
| 42 | 42.CONTIGO SRL▲ 6 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 552,7 K RON▲ 29,3 % | ▲ 29,3 % | -16,9 K RON | |
| 43 | 43.DAE GRUP SRLnou | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 542,1 K RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 2,7 K RON | |
| 44 | 44.DALY ENTERPRISES SRL▲ 58 | Loc. Siret, Oraş Siret, Suceava | 512,5 K RON▲ 578,8 % | ▲ 578,8 % | -2,9 K RON | |
| 45 | 45.PIATA MICA SRL▲ 4 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 477,2 K RON▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | -9,8 K RON | |
| 46 | 46.MANFIELD SRL▼ 3 | Sat Vama, Comuna Vama, Suceava | 469,9 K RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | -1,8 K RON | |
| 47 | 47.COŞUL SRL▼ 2 | Sat Vama, Comuna Vama, Suceava | 465,8 K RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | -3,3 K RON | |
| 48 | 48.FLY SHOPPING CENTER SRL▼ 10 | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 434,6 K RON▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | 37 K RON | |
| 49 | 49.FERMIN COM SRL▼ 5 | Municipiul Suceava, Suceava | 431,2 K RON▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 1,2 K RON | |
| 50 | 50.ITALFOR S.R.L.▼ 3 | Municipiul Suceava, Suceava | 398,2 K RON▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | -64,9 K RON | |
| 51 | 51.MARCUS SRLnou | Municipiul Suceava, Suceava | 383,9 K RON▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | -2,3 K RON | |
| 52 | 52.LOANS COMPANY SRL= | Municipiul Suceava, Suceava | 372,1 K RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 14,4 K RON | |
| 53 | 53.PROVESTIC SRL▼ 3 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 357,3 K RON▼ 12 % | ▼ 12 % | -31,1 K RON | |
| 54 | 54.GENERAL GRUP SRL▲ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 352,6 K RON▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 63 K RON | |
| 55 | 55.TRICONS INVEST SRL▼ 4 | Municipiul Suceava, Suceava | 352,5 K RON▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 11,2 K RON | |
| 56 | 56.TAYLAN EXIM SRL▲ 7 | Municipiul Suceava, Suceava | 352 K RON▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 172,8 K RON | |
| 57 | 57.SERENO MB SRL▲ 11 | Municipiul Suceava, Suceava | 325,3 K RON▲ 60,2 % | ▲ 60,2 % | -199,5 K RON | |
| 58 | 58.TRUST INVEST DNL SRL▼ 3 | Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava | 302,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 59 | 59.ROBY-MARY SRL▲ 50 | Municipiul Suceava, Suceava | 299,6 K RON▲ 501,2 % | ▲ 501,2 % | 19,2 K RON | |
| 60 | 60.CAMBIO SRL▼ 3 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 294,3 K RON▼ 2 % | ▼ 2 % | 8,5 K RON | |
| 61 | 61.MIREX & CO SRLnou | Municipiul Suceava, Suceava | 289,6 K RON▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | -43,4 K RON | |
| 62 | 62.FUN 4 ALL SRL▼ 21 | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 283,8 K RON▼ 41,2 % | ▼ 41,2 % | -179,7 K RON | |
| 63 | 63.CRISTIANO COMPANY SRL▼ 3 | Sat Strâmtura, Comuna Vama, Suceava | 276,1 K RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | -25,8 K RON | |
| 64 | 64.ALASTIS S.R.L.▼ 6 | Municipiul Suceava, Suceava | 276 K RON▼ 6 % | ▼ 6 % | -40,7 K RON | |
| 65 | 65.MOLDINVEST GRUP SRL▼ 6 | Loc. Broşteni, Oraş Broşteni, Suceava | 246,5 K RON▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 17,4 K RON | |
| 66 | 66.LEGUME FRUCTE SUCEAVA SA▼ 12 | Municipiul Suceava, Suceava | 244,7 K RON▼ 24,7 % | ▼ 24,7 % | 60,3 K RON | |
| 67 | 67.ECO-DRY CLEANING REKO S.R.L.▼ 14 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 243 K RON▼ 28,2 % | ▼ 28,2 % | -150,8 K RON | |
| 68 | 68.EURO NELL SRL▼ 7 | Municipiul Suceava, Suceava | 241,4 K RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | -21,7 K RON | |
| 69 | 69.NIPEVLA SRL▼ 4 | Sat Vama, Comuna Vama, Suceava | 236,3 K RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | -1,7 K RON | |
| 70 | 70.LUX PRIMA PLAST SRL▼ 6 | Municipiul Suceava, Suceava | 228,6 K RON▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | -1,5 K RON | |
| 71 | 71.JIJIA SA▼ 5 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 220,4 K RON▼ 5 % | ▼ 5 % | -21,7 K RON | |
| 72 | 72.SISTERHOOD SRL▼ 5 | Municipiul Suceava, Suceava | 210,1 K RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | -5,3 K RON | |
| 73 | 73.EXOTIC INVEST SRL▼ 4 | Municipiul Suceava, Suceava | 205,3 K RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | -28 K RON | |
| 74 | 74.BIG MASTER SRL▲ 21 | Municipiul Suceava, Suceava | 198,7 K RON▲ 101,3 % | ▲ 101,3 % | -52,4 K RON | |
| 75 | 75.IVETAS SRL▲ 11 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 196,2 K RON▲ 50,9 % | ▲ 50,9 % | -58,8 K RON | |
| 76 | 76.BETTAROM COMPANY SRL▼ 5 | Municipiul Suceava, Suceava | 195,5 K RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | -17,3 K RON | |
| 77 | 77.ANDICOZMI SRL▼ 5 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 177 K RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | -2,7 K RON | |
| 78 | 78.HUMER INTERCOM SRL▲ 7 | Sat Tişăuţi, Comuna Ipoteşti, Suceava | 161,1 K RON▲ 22,4 % | ▲ 22,4 % | -41,1 K RON | |
| 79 | 79.KARSELI SRL▲ 68 | Municipiul Suceava, Suceava | 160,8 K RON▲ 799,7 % | ▲ 799,7 % | 67,1 K RON | |
| 80 | 80.ELECTROHOUSE SRL= | Municipiul Suceava, Suceava | 154,5 K RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | -10,5 K RON | |
| 81 | 81.CRIS & DIA SRL▼ 7 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 149,7 K RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | -24,8 K RON | |
| 82 | 82.ANGRO-ANIDOR SRL▼ 3 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 149,3 K RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | -1,7 K RON | |
| 83 | 83.CEPEMA SRL▲ 8 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 143 K RON▲ 36,6 % | ▲ 36,6 % | -33,4 K RON | |
| 84 | 84.AITI SRL▼ 1 | Municipiul Suceava, Suceava | 139,5 K RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | -8,8 K RON | |
| 85 | 85.EDMIRO SRL▼ 4 | Municipiul Suceava, Suceava | 136,8 K RON▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 39 RON | |
| 86 | 86.VECTORIAL SRL▼ 9 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 136,5 K RON▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | -28,9 K RON | |
| 87 | 87.INTERACT GROUP SRL▼ 9 | Municipiul Suceava, Suceava | 135,2 K RON▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 14,1 K RON | |
| 88 | 88.IMOTUR SRL▲ 8 | Municipiul Suceava, Suceava | 131,5 K RON▲ 35,5 % | ▲ 35,5 % | -29,4 K RON | |
| 89 | 89.ASTRA STAR SRL▲ 26 | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 123,5 K RON▲ 162,8 % | ▲ 162,8 % | -980 RON | |
| 90 | 90.C.M. EXPO 92 COM SRL▼ 15 | Municipiul Suceava, Suceava | 122 K RON▼ 25,7 % | ▼ 25,7 % | -102,9 K RON | |
| 91 | 91.FIN - STAF SRL▲ 1 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 119,2 K RON▲ 14,2 % | ▲ 14,2 % | -19,2 K RON | |
| 92 | 92.BLUMEX SRL▼ 5 | Municipiul Suceava, Suceava | 115,3 K RON▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | -25,1 K RON | |
| 93 | 93.ALEX & VALI SRLnou | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 110,3 K RON▲ 140,6 % | ▲ 140,6 % | 4,6 K RON | |
| 94 | 94.KOGARTS SRL▼ 4 | Municipiul Suceava, Suceava | 109,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 95 | 95.BELLASTAR SRL▼ 58 | Municipiul Suceava, Suceava | 108,9 K RON▼ 80,8 % | ▼ 80,8 % | -81,2 K RON | |
| 96 | 96.INFO CAPITAL SRL▲ 1 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 108,8 K RON▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | -20,1 K RON | |
| 97 | 97.GEMIDAS GRUP SRL▼ 15 | Municipiul Suceava, Suceava | 97,6 K RON▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | 52,4 K RON | |
| 98 | 98.EXPERT IMOBILIARE SRL▲ 6 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 95,5 K RON▲ 37,6 % | ▲ 37,6 % | -26,5 K RON | |
| 99 | 99.ORIZONT SAnou | Municipiul Fălticeni, Suceava | 90 K RON— | — | -10,6 K RON | |
| 100 | 100.DUMBRAVITA-POLAR SRL= | Municipiul Suceava, Suceava | 89,9 K RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | -52,3 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Suceava
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
281 firme · 379,1 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
80 firme · 10,2 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
17 firme · 9,4 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
19 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
15 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
12 firme · 2,2 mil. RON