Top 100 firme — Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a., Sibiu după datorii în 2024
125 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 20,4 mil. RON. Pragul de intrare în top este 3,9 K RON, iar liderul atinge 5,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DEXA DIAGNOSTIC S.R.L.= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 5,4 mil. RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 2 | 2.RMN DIAGNOSTICA SRL= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4,4 mil. RON▲ 43,9 % | ▲ 43,9 % | 122,2 K RON | |
| 3 | 3.SAM SERVICII AVANSATE MEDICALE SRL= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 785 K RON▼ 19,9 % | ▼ 19,9 % | -449,3 K RON | |
| 4 | 4.EPILAVERDE SRLnou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 775,7 K RON▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | -89,4 K RON | |
| 5 | 5.PHYSIO CORNER S.R.L.▲ 19 | Sat Şura Mare, Comuna Şura Mare, Sibiu | 570,4 K RON▲ 361,8 % | ▲ 361,8 % | 91,4 K RON | |
| 6 | 6.CENTRUL DE MEDICINA AMBULATORIE SIBIU VEST SRL▼ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 422,3 K RON▼ 22,6 % | ▼ 22,6 % | 174,1 K RON | |
| 7 | 7.BRAIN THERAPY S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 420,6 K RON— | — | — | 2,3 K RON |
| 8 | 8.PRELI CONSULTING SRL▼ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 409,5 K RON0,0% | 0,0% | -8,1 K RON | |
| 9 | 9.HELPCARE INGRIJIRI MEDICALE S.R.L.▼ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 385,6 K RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 116,2 K RON | |
| 10 | 10.FIZIOTERAPIE SIBIU S.R.L.▲ 70 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 324,3 K RON▲ 4.336,4 % | ▲ 4.336,4 % | -74,2 K RON | |
| 11 | 11.LIFE THERAPY CLINIC S.R.L.▲ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 313,4 K RON▲ 70,8 % | ▲ 70,8 % | 19,2 K RON | |
| 12 | 12.SERCAL MED S.R.L.▼ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 297,8 K RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 276 K RON | |
| 13 | 13.EUROMED SIB S.R.L.▲ 12 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 290,8 K RON▲ 159,5 % | ▲ 159,5 % | 758,2 K RON | |
| 14 | 14.KUZODENT SRL▼ 6 | Loc. Avrig, Oraş Avrig, Sibiu | 276,4 K RON▼ 25,3 % | ▼ 25,3 % | 40,7 K RON | |
| 15 | 15.LIODENT CLINIQUE SRL▼ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 274,4 K RON▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 4,2 K RON | |
| 16 | 16.SIMELSON CONSULTING S.R.L.▲ 40 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 248,6 K RON▲ 638,2 % | ▲ 638,2 % | -45,9 K RON | |
| 17 | 17.TOP KINETIC MOBILITY S.R.L.▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 246,6 K RON▲ 55,8 % | ▲ 55,8 % | -108,6 K RON | |
| 18 | 18.ELLADA MED TECH S.R.L.▼ 1 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 217,1 K RON▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | -20,6 K RON | |
| 19 | 19.CARPE DIEM SRL= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 215,2 K RON▲ 53,3 % | ▲ 53,3 % | 305,5 K RON | |
| 20 | 20.KINETO BY CORINA S.R.L.▲ 58 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 194,8 K RON▲ 2.189,1 % | ▲ 2.189,1 % | 153,4 K RON | |
| 21 | 21.CLINIQUE VITALITE S.R.L.▲ 24 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 186,8 K RON▲ 305,1 % | ▲ 305,1 % | 58,1 K RON | |
| 22 | 22.SMD MEDICAL SERVICES MEDIAŞ SRL▼ 2 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 186,3 K RON▲ 34,2 % | ▲ 34,2 % | -66,1 K RON | |
| 23 | 23.PROKINETIC & NUTRITION S.R.L.▲ 28 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 159,5 K RON▲ 312,4 % | ▲ 312,4 % | 9,1 K RON | |
| 24 | 24.HEALTH & PSYCHOTHERAPY S.R.L.▼ 3 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 147,7 K RON▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | -35,4 K RON | |
| 25 | 25.NUTRIX HELP CARE S.R.L.▼ 3 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 145,7 K RON▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | -28,1 K RON | |
| 26 | 26.MARIA LICHT S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 142,8 K RON— | — | — | -34,7 K RON |
| 27 | 27.PHYSIO STAR S.R.L.▲ 36 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 133,7 K RON▲ 531,3 % | ▲ 531,3 % | 95,7 K RON | |
| 28 | 28.EUROMED AMBULANCE SRL▼ 23 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 115 K RON▼ 77,7 % | ▼ 77,7 % | 583 RON | |
| 29 | 29.DR. CONSTANTIN MED S.R.L.▼ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 113,7 K RON▼ 16,4 % | ▼ 16,4 % | 219,5 K RON | |
| 30 | 30.AMEDO COMPLET S.R.L.nou | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 113,5 K RON▲ 199,8 % | ▲ 199,8 % | -25,3 K RON | |
| 31 | 31.NEURO-STIM S.R.L.▼ 21 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 112,2 K RON▼ 56,9 % | ▼ 56,9 % | -57,5 K RON | |
| 32 | 32.NATURALISS THERAPY 888 SIB S.R.L.▼ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 107,2 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | -787 RON | |
| 33 | 33.PEDIATRIC PHYSIO S.R.L.▲ 69 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 96 K RON▲ 3.837,5 % | ▲ 3.837,5 % | 25,5 K RON | |
| 34 | 34.FRESH PED SIBIU S.R.L.▲ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 93,3 K RON▲ 40,5 % | ▲ 40,5 % | -42,2 K RON | |
| 35 | 35.WELLNESS SYSTEM S.R.L.▼ 7 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 92,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 36 | 36.ALESSIA MED SRL▲ 8 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 91,3 K RON▲ 96,8 % | ▲ 96,8 % | 326,6 K RON | |
| 37 | 37.OPTICA ELEGANT SRL▼ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 90,6 K RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | -46,2 K RON | |
| 38 | 38.KINETIKA DOVI SRL▼ 5 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 79,9 K RON▲ 7 % | ▲ 7 % | 1,8 K RON | |
| 39 | 39.A+REHABKIDS S.R.L.▼ 12 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 78,6 K RON▼ 25,3 % | ▼ 25,3 % | 70,1 K RON | |
| 40 | 40.BADEA KINETO SRL▼ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 75,4 K RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | -10,4 K RON | |
| 41 | 41.TOP MANU MED S.R.L.▲ 48 | Loc. Cisnădioara, Oraş Cisnădie, Sibiu | 65,7 K RON▲ 1.428,8 % | ▲ 1.428,8 % | 2,4 K RON | |
| 42 | 42.HOLISTIC RIM S.R.L.▲ 15 | Sat Caşolt, Comuna Roşia, Sibiu | 65,5 K RON▲ 115,2 % | ▲ 115,2 % | -19,1 K RON | |
| 43 | 43.ILF NEUROFEEDBACK SIBIU S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 61,1 K RON— | — | — | -7 K RON |
| 44 | 44.EDENSPA MANAGEMENT SRL▼ 12 | Loc. Cisnădioara, Oraş Cisnădie, Sibiu | 60,3 K RON▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | 7,7 K RON | |
| 45 | 45.PEDISANTE CLINIC SRL▼ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 59,2 K RON▲ 20 % | ▲ 20 % | -11 K RON | |
| 46 | 46.HARREMAN CONCEPT S.R.L.▲ 18 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 58 K RON▲ 206,4 % | ▲ 206,4 % | -35 K RON | |
| 47 | 47.NAMORA SIB S.R.L.▼ 6 | Comuna Şura Mare, Sibiu | 57,1 K RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | -20,4 K RON | |
| 48 | 48.PRIETENII SĂNĂTĂŢII SRL▼ 14 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 54,9 K RON▼ 19,2 % | ▼ 19,2 % | 174,1 K RON | |
| 49 | 49.BLUEBERRY CONSULTANTS SRL▼ 35 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 51,8 K RON▼ 72,5 % | ▼ 72,5 % | 625,5 K RON | |
| 50 | 50.ERMIS KINETIC SOLUTIONS S.R.L.▼ 20 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 51,1 K RON▼ 40,8 % | ▼ 40,8 % | 100,3 K RON | |
| 51 | 51.MEDIALCARE24 S.R.L.▼ 38 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 50,3 K RON▼ 74 % | ▼ 74 % | 110,4 K RON | |
| 52 | 52.ELPIDA KAI YGEIA S.R.L.▲ 1 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 48,2 K RON▲ 27,2 % | ▲ 27,2 % | -1,2 K RON | |
| 53 | 53.OPTIMPSI S.R.L.▼ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 47,7 K RON▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 8,7 K RON | |
| 54 | 54.EURO - DOC ON CALL SRL▼ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 47,6 K RON▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | -3,4 K RON | |
| 55 | 55.SIMEX COM SRL▼ 8 | Sat Orlat, Comuna Orlat, Sibiu | 45,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 56 | 56.THERAPY CONTRAST S.R.L.▼ 13 | Loc. Tălmaciu, Oraş Tălmaciu, Sibiu | 45,1 K RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | -5,6 K RON | |
| 57 | 57.LAND GROUP SRL▼ 8 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 43,1 K RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 8,1 K RON | |
| 58 | 58.PRO LIFE CARE S.R.L.▼ 18 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 33,8 K RON▼ 39,7 % | ▼ 39,7 % | -11,3 K RON | |
| 59 | 59.VITAL POSTURE S.R.L.▲ 24 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 32,9 K RON▲ 408,2 % | ▲ 408,2 % | 724 RON | |
| 60 | 60.ES HEALTH SPA SRL▼ 6 | Loc. Cisnădioara, Oraş Cisnădie, Sibiu | 30,2 K RON▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | 37,7 K RON | |
| 61 | 61.OFELIA TRADING SRLnou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 30,2 K RON▲ 273,7 % | ▲ 273,7 % | 142,5 K RON | |
| 62 | 62.JOVIAL THERAPY S.R.L.▼ 10 | Sat Slimnic, Comuna Slimnic, Sibiu | 29,5 K RON▼ 23,3 % | ▼ 23,3 % | 30,6 K RON | |
| 63 | 63.CABINET DE REABILITARE SANA SRL▼ 25 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 27,2 K RON▼ 52,2 % | ▼ 52,2 % | 56,2 K RON | |
| 64 | 64.IRIS OPTIC ROVAEL SRL▼ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 27 K RON▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 92,6 K RON | |
| 65 | 65.ALEXANDRA OPTIC LENS SRL▼ 6 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 26,9 K RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 232,8 K RON | |
| 66 | 66.PRO FINAT SRL▼ 6 | Loc. Ocna Sibiului, Oraş Ocna Sibiului, Sibiu | 24,3 K RON▲ 2 % | ▲ 2 % | -239 RON | |
| 67 | 67.OSTEOPATIE SIBIU S.R.L.▲ 3 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Sibiu | 23,9 K RON▲ 49,5 % | ▲ 49,5 % | 37,5 K RON | |
| 68 | 68.ENERGY LIGHT INFORMATION SRL▼ 6 | Comuna Tilişca, Sibiu | 20,8 K RON▼ 5 % | ▼ 5 % | -15,8 K RON | |
| 69 | 69.NEFERU SERVICE SRL▲ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 20,6 K RON▲ 74,9 % | ▲ 74,9 % | -11 K RON | |
| 70 | 70.LIFE SAVERS S.R.L.▲ 4 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 20,1 K RON▲ 67 % | ▲ 67 % | 251,5 K RON | |
| 71 | 71.GREEN VITA GRUP SRL▼ 13 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 20 K RON▼ 29 % | ▼ 29 % | 5,7 K RON | |
| 72 | 72.HULPUSCH MEDICAL S.R.L.▼ 26 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 19,5 K RON▼ 57,1 % | ▼ 57,1 % | 274,9 K RON | |
| 73 | 73.DOMUS MEDICA S.R.L.▼ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 17,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 74 | 74.KINESIO WAY S.R.L.▼ 8 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 17,5 K RON▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | -1,5 K RON | |
| 75 | 75.DAMODARA S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 16,6 K RON— | — | — | 93,1 K RON |
| 76 | 76.HOLISTIC HEALING CENTER SRL▼ 21 | Loc. Cisnădioara, Oraş Cisnădie, Sibiu | 15,8 K RON▼ 54,9 % | ▼ 54,9 % | 36,4 K RON | |
| 77 | 77.STARMED HOLISTIC S.R.L.▼ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 14,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 78 | 78.CITOCERVIX LAB SRL▲ 40 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 12,9 K RON▲ 26.810,4 % | ▲ 26.810,4 % | 72 K RON | |
| 79 | 79.GEVIANA MEDICA SRL▲ 14 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 12,5 K RON▲ 270,2 % | ▲ 270,2 % | 380,2 K RON | |
| 80 | 80.GENUKINETIC S.R.L.▲ 23 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 12,4 K RON▲ 499,1 % | ▲ 499,1 % | 48,9 K RON | |
| 81 | 81.CLARO MAG S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 11,1 K RON— | — | — | -11,3 K RON |
| 82 | 82.KINETO INCLUSIVE S.R.L.nou | Sat Răşinari, Comuna Răşinari, Sibiu | 10,9 K RON— | — | — | -4,5 K RON |
| 83 | 83.NEW MED SRL▲ 16 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 10,3 K RON▲ 269,4 % | ▲ 269,4 % | 26,5 K RON | |
| 84 | 84.MUNDE SHANTI S.R.L.▲ 31 | Loc. Sibiel, Oraş Sălişte, Sibiu | 9,8 K RON▲ 4.214,1 % | ▲ 4.214,1 % | -9,2 K RON | |
| 85 | 85.DERMASIL VISION S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 9,6 K RON— | — | — | 176,2 K RON |
| 86 | 86.X-DENT SRL= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 9,5 K RON▲ 54,6 % | ▲ 54,6 % | 249,7 K RON | |
| 87 | 87.VITALY HOME CENTER S.R.L.▼ 16 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 9 K RON▼ 42,7 % | ▼ 42,7 % | 138,8 K RON | |
| 88 | 88.IDEAL IVF SERVICES S.R.L.▼ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 8,3 K RON▲ 30,6 % | ▲ 30,6 % | 140,9 K RON | |
| 89 | 89.DIETEEA S.R.L.▲ 2 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Sibiu | 7,4 K RON▲ 101 % | ▲ 101 % | 47,6 K RON | |
| 90 | 90.KASIDA DENT SRL▼ 11 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 7,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 91 | 91.LV HEALTH S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 7,1 K RON— | — | — | -2,3 K RON |
| 92 | 92.CENTRUL DE DEZVOLTARE PERSONALĂ COPACUL VIEŢII SRL▼ 27 | Sat Rod, Comuna Tilişca, Sibiu | 6,8 K RON▼ 62 % | ▼ 62 % | -735 RON | |
| 93 | 93.PEM TEHNIC S.R.L.▼ 11 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 6,7 K RON0,0% | 0,0% | 66 RON | |
| 94 | 94.ASISTENT MED HOME S.R.L.nou | Sat Cristian, Comuna Cristian, Sibiu | 6,5 K RON— | — | — | 7,1 K RON |
| 95 | 95.FRANKEL SRL▼ 10 | Loc. Cisnădioara, Oraş Cisnădie, Sibiu | 5,9 K RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | -17,4 K RON | |
| 96 | 96.INTERNATIONAL LADANIE CENTER S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 5,5 K RON— | — | 16,1 K RON | |
| 97 | 97.CASMED CARE SIBIU S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4,6 K RON— | — | — | 10,8 K RON |
| 98 | 98.ATELIERUL DE NUTRITIE SRL▼ 11 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4,5 K RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | -60 RON | |
| 99 | 99.PREVIA PSIHOSERV SRL▼ 11 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 100 | 100.TUREANSIB S.R.L.▼ 10 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 3,9 K RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 12,4 K RON |