COMERCIAL.ro

THERAPY CONTRAST S.R.L.

Loc. Tălmaciu, Oraş Tălmaciu, Sibiu
În funcțiune

Activitate principală: 8690 — Alte activități referitoare la sănătatea umană

Înregistrată la 27 septembrie 2022 · 4 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
89,8 K RON▲ 108,6 %
Profit net (2025)
38,7 K RON▼ 788,3 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
10,9 K RON▼ 139,1 %

Cifra de afaceri și profitul — THERAPY CONTRAST S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 89.780 lei, profit net de 38.683 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 4 ani (2022–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 16.670 lei în 2023 la 89.780 lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre THERAPY CONTRAST S.R.L.

THERAPY CONTRAST S.R.L. are CUI 46909719 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J32/2119/2022. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 27 septembrie 2022, cu o vechime de 4 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Loc. Tălmaciu, Oraș Tălmaciu, Sibiu. Activitatea principală este CAEN 8690 – Alte activități referitoare la sănătatea umană.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 8690 – Alte activități referitoare la sănătatea umană · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre THERAPY CONTRAST S.R.L.

Care este CUI-ul firmei THERAPY CONTRAST S.R.L.?

CUI-ul firmei THERAPY CONTRAST S.R.L. este 46909719. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J32/2119/2022.

Unde are sediul THERAPY CONTRAST S.R.L.?

THERAPY CONTRAST S.R.L. are sediul social în Loc. Tălmaciu, Oraș Tălmaciu, Sibiu.

Ce activitate are THERAPY CONTRAST S.R.L.?

Activitatea principală declarată de THERAPY CONTRAST S.R.L. este CAEN 8690 – Alte activități referitoare la sănătatea umană.

Ce cifră de afaceri are THERAPY CONTRAST S.R.L.?

În 2025, THERAPY CONTRAST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 89.780 lei. Profitul net a fost de 38.683 lei.

Câți angajați are THERAPY CONTRAST S.R.L.?

În 2025, THERAPY CONTRAST S.R.L. a avut în medie 1 angajat.

Pe ce loc se află THERAPY CONTRAST S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, THERAPY CONTRAST S.R.L. se află pe locul 1.979 din 4.070 de firme active cu CAEN 8690 care au depus bilanț, iar în județul Sibiu pe locul 39 din 78. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 83.150 lei.

Cât de veche este THERAPY CONTRAST S.R.L. față de alte firme din domeniu?

THERAPY CONTRAST S.R.L. are o vechime de 4 ani și este mai nouă decât 65,2% dintre cele 4.070 de firme active cu CAEN 8690 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 6 ani.

Câte firme cu CAEN 8690 înființate în 2022 mai sunt active?

Dintre cele 1.417 firme cu CAEN 8690 înființate în 2022 care au depus cel puțin un bilanț, 1.196 (84,4%) mai sunt active, iar THERAPY CONTRAST S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 8690?

Cele mai multe firme active cu CAEN 8690 sunt în București: 813 din 4.070 (20%). În județul Sibiu sunt 78.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci