Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Satu Mare după datorii în 2016
611 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 113,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este 334,6 K RON, iar liderul atinge 30,7 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ZIRMER BUD SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 30,7 mil. RON▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 6,3 K RON | |
| 2 | 2.DACIA S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6,4 mil. RON— | — | -667 RON | |
| 3 | 3.ARTEMIS PLATINIUM SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,5 mil. RON▲ 34 % | ▲ 34 % | -201,1 K RON | |
| 4 | 4.NORD TOM SRL▼ 1 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 2,3 mil. RON▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | 941 RON | |
| 5 | 5.CARPATOURS SRL▲ 24 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 2,1 mil. RON▲ 121,1 % | ▲ 121,1 % | 148,4 K RON | |
| 6 | 6.GRIMALDA SRL▲ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2 mil. RON▲ 38,8 % | ▲ 38,8 % | -413,6 K RON | |
| 7 | 7.CHALET NOSTALGIE SRL= | Sat Pomi, Comuna Pomi, Satu Mare | 2 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 8 RON | |
| 8 | 8.BENEDEK IN SRL▲ 4 | Municipiul Carei, Satu Mare | 1,8 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 9 | 9.DEEA SILVER SRL▼ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,8 mil. RON▼ 24,6 % | ▼ 24,6 % | 736,4 K RON | |
| 10 | 10.RESTAURANT BELVEDERE SRL▼ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,8 mil. RON▼ 22 % | ▼ 22 % | -628,9 K RON | |
| 11 | 11.POP & MAIER SRL= | Sat Beltiug, Comuna Beltiug, Satu Mare | 1,4 mil. RON▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | 37,3 K RON | |
| 12 | 12.CRUSHBAR SRL▲ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,4 mil. RON▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | 700 RON | |
| 13 | 13.ANGELINA SRL▼ 5 | Sat Călineşti-Oaş, Comuna Călineşti-Oaş, Satu Mare | 1,4 mil. RON▼ 27,7 % | ▼ 27,7 % | -86,3 K RON | |
| 14 | 14.AGROPROD TURISM SRL▲ 2 | Sat Iojib, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare | 1,3 mil. RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 1,4 K RON | |
| 15 | 15.NORD PARC SRL▲ 3 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 1,3 mil. RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 50 K RON | |
| 16 | 16.CELEBRATE TASTE SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,3 mil. RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 74,5 K RON | |
| 17 | 17.GEMELLI PIZZA E PASTA SRL▲ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,3 mil. RON▲ 25,5 % | ▲ 25,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 18 | 18.THERME VALEA MARIEI S.R.L.▼ 1 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 1,3 mil. RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 1,2 K RON | |
| 19 | 19.VILA CLASS S.R.L.▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 34,9 K RON | |
| 20 | 20.ERLI & GENG SRL▲ 8 | Sat Turulung, Comuna Turulung, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 17 % | ▲ 17 % | 6,9 K RON | |
| 21 | 21.TURISM COMPLEX BUD SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 71,9 K RON | |
| 22 | 22.ABC DOINA SRL▼ 2 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 1,1 mil. RON▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | 85,6 K RON | |
| 23 | 23.BRAND STYLE SRL▲ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,1 mil. RON▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | -27,9 K RON | |
| 24 | 24.OAŞ TURISM SRL▲ 3 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 1 mil. RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | -37,3 K RON | |
| 25 | 25.SELECT PLUS SRL▼ 19 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1 mil. RON▼ 54,5 % | ▼ 54,5 % | 145,4 K RON | |
| 26 | 26.DALLAS BIXAD SRL▲ 24 | Sat Trip, Comuna Bixad, Satu Mare | 1 mil. RON▲ 53,5 % | ▲ 53,5 % | -67,2 K RON | |
| 27 | 27.COM IMPEX SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 968,4 K RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | -61,6 K RON | |
| 28 | 28.POPASUL CODRENILOR SRL▲ 6 | Sat Homorodu de Sus, Comuna Homoroade, Satu Mare | 947,4 K RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 1,2 K RON | |
| 29 | 29.NO PARDON SRL▲ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 929,9 K RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 337,9 K RON | |
| 30 | 30.DINAMYC STOP SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 874 K RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 45,6 K RON | |
| 31 | 31.PUTUROASA SPA CENTER SRL▼ 18 | Sat Vama, Comuna Vama, Satu Mare | 860 K RON▼ 44,5 % | ▼ 44,5 % | 182,3 K RON | |
| 32 | 32.PINTEA CONSTRUCT SRL▲ 6 | Oraş Livada, Satu Mare | 859,9 K RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 670 RON | |
| 33 | 33.TIP TOP BOB SRL▲ 6 | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | 817,2 K RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 30,9 K RON | |
| 34 | 34.KARDINAL LTD SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 807,9 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -14,3 K RON | |
| 35 | 35.SAPORI BISTRO CAFE S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 772,8 K RON— | — | — | -57,5 K RON |
| 36 | 36.LIZA COM 2000 SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 762,8 K RON▼ 13,2 % | ▼ 13,2 % | 85,1 K RON | |
| 37 | 37.GOLDEN YAGO SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 758,1 K RON— | — | -19 K RON | |
| 38 | 38.RUNNER SLOTS SRL▲ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 751,5 K RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 15,8 K RON | |
| 39 | 39.ROVIL CO SRL▲ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 722,3 K RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 1,6 K RON | |
| 40 | 40.CARAMI SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 699 K RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 9,3 K RON | |
| 41 | 41.HUTA COV SRL▲ 10 | Sat Huta Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 692,3 K RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | -59,6 K RON | |
| 42 | 42.HARCRISTI SRL▲ 32 | Municipiul Carei, Satu Mare | 677,8 K RON▲ 43,3 % | ▲ 43,3 % | 157,8 K RON | |
| 43 | 43.MAGIC DRINKS SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 674 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | 90 K RON | |
| 44 | 44.AGRO SPRINT 05 SATU MARE SRL▲ 351 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 653,2 K RON▲ 1.848,8 % | ▲ 1.848,8 % | 93,3 K RON | |
| 45 | 45.PETRIC SRL▲ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 650,3 K RON▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 224,6 K RON | |
| 46 | 46.TOMI BOY SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 642,1 K RON▼ 13,9 % | ▼ 13,9 % | 194,9 K RON | |
| 47 | 47.BRATUSCHA SRL▲ 18 | Sat Bercu, Comuna Lazuri, Satu Mare | 641,9 K RON▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | -207,6 K RON | |
| 48 | 48.MARAFINCOM SRL▲ 5 | Sat Bixad, Comuna Bixad, Satu Mare | 639,3 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 6,7 K RON | |
| 49 | 49.DAVID ŞI APU SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 632,3 K RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | -4,1 K RON | |
| 50 | 50.PALMIER S I V SRL▲ 12 | Sat Odoreu, Comuna Odoreu, Satu Mare | 629,6 K RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | -51,7 K RON | |
| 51 | 51.ALI BABA CDH SRL▼ 14 | Municipiul Carei, Satu Mare | 619,6 K RON▼ 25,9 % | ▼ 25,9 % | 123,5 K RON | |
| 52 | 52.PARAD RIPOST SRL▼ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 614,3 K RON▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 50,9 K RON | |
| 53 | 53.ROMANTIC AIM SRL▲ 13 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 603,9 K RON▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 247,2 K RON | |
| 54 | 54.HOLLIDAY TRANS SRL▲ 18 | Municipiul Carei, Satu Mare | 591,3 K RON▲ 19 % | ▲ 19 % | -100,1 K RON | |
| 55 | 55.LUTZ COM SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 590,2 K RON— | — | -590,4 K RON | |
| 56 | 56.THE SCORE CAFE SRL▲ 43 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 574,2 K RON▲ 64,6 % | ▲ 64,6 % | 44,7 K RON | |
| 57 | 57.AURORA SA▼ 22 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 569,8 K RON▼ 33,8 % | ▼ 33,8 % | 265,7 K RON | |
| 58 | 58.BLUE ESCAPE SRL▼ 10 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 567,8 K RON▼ 16,2 % | ▼ 16,2 % | 1,4 K RON | |
| 59 | 59.RUSU IMPEX SRL▲ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 565,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 60 | 60.FARM MOL SRL▼ 19 | Municipiul Carei, Satu Mare | 556,4 K RON▼ 25,9 % | ▼ 25,9 % | -185,6 K RON | |
| 61 | 61.CAZARE SATU MARE SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 547,8 K RON▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 81,4 K RON | |
| 62 | 62.DOBRA COM SRL▲ 19 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 533 K RON▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 371,7 K RON | |
| 63 | 63.EDEN STAR SRL▲ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 510,6 K RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | -12,6 K RON | |
| 64 | 64.PUIU RUSULUI SRL▲ 11 | Sat Bixad, Comuna Bixad, Satu Mare | 508,9 K RON▲ 9 % | ▲ 9 % | -15,9 K RON | |
| 65 | 65.MULTI LINE SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 505,9 K RON▼ 4 % | ▼ 4 % | -34,9 K RON | |
| 66 | 66.VIVA BAR SRL▲ 1 | Sat Târşolţ, Comuna Târşolţ, Satu Mare | 502,3 K RON▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | -36,1 K RON | |
| 67 | 67.TAVERNA ITALIANA SRL▼ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 501,6 K RON▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | 0 RON | |
| 68 | 68.ALISIM COM SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 490,6 K RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 21 K RON | |
| 69 | 69.MOLDOVAN & CO SRL▲ 10 | Sat Bixad, Comuna Bixad, Satu Mare | 487 K RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | -37,5 K RON | |
| 70 | 70.DON MELISS SRL▲ 22 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 484,8 K RON▲ 20,3 % | ▲ 20,3 % | -47,2 K RON | |
| 71 | 71.BELIZA PUB SRL-D▲ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 484,2 K RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | -29,9 K RON | |
| 72 | 72.BVA SRL▲ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 481,3 K RON▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | 112,1 K RON | |
| 73 | 73.STADION SRL▼ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 478 K RON▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | -86,3 K RON | |
| 74 | 74.ZETEA SRL▲ 35 | Sat Medieşu Aurit, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare | 476,5 K RON▲ 55,1 % | ▲ 55,1 % | 62,2 K RON | |
| 75 | 75.COOPA SRL▲ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 468,6 K RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | -4,1 K RON | |
| 76 | 76.DYUKOVA SRL▼ 3 | Municipiul Carei, Satu Mare | 463,9 K RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | -136,5 K RON | |
| 77 | 77.FARMEC SRL▲ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 458,2 K RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | -71,2 K RON | |
| 78 | 78.HELLO MARGOT SRL▲ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 453,3 K RON▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | -51,1 K RON | |
| 79 | 79.ENIGMA M&M SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 444,6 K RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 39,5 K RON | |
| 80 | 80.SÂMBRA OILOR 2005 SRL▲ 4 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 439,5 K RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | -15,2 K RON | |
| 81 | 81.PALACE COMPANY SRL▼ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 436,9 K RON▼ 14,9 % | ▼ 14,9 % | -124 K RON | |
| 82 | 82.INFINITY BALLROOM S.R.L.▲ 491 | Sat Mărtineşti, Comuna Odoreu, Satu Mare | 433,5 K RON▲ 66.593,2 % | ▲ 66.593,2 % | 189,9 K RON | |
| 83 | 83.AGENŢIA IMOBILIARĂ LUP SRL▼ 38 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 403,6 K RON▼ 42,8 % | ▼ 42,8 % | 199,9 K RON | |
| 84 | 84.ORTONVILLE SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 402,4 K RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | -32,3 K RON | |
| 85 | 85.PRODCOM BB SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 402 K RON▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 25,9 K RON | |
| 86 | 86.D&N SRL▲ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 382,4 K RON▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 4,1 K RON | |
| 87 | 87.EUROSTART TEN SRL▲ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 376,4 K RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 13,3 K RON | |
| 88 | 88.BAR CORNELIUS SRL▲ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 369,9 K RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | -32,5 K RON | |
| 89 | 89.RAMALD SRL▼ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 368 K RON▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | 63,7 K RON | |
| 90 | 90.PRINC CAFFE SRL▲ 33 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 364,4 K RON▲ 35,5 % | ▲ 35,5 % | 18,2 K RON | |
| 91 | 91.FELIS SRL▲ 4 | Municipiul Carei, Satu Mare | 361,1 K RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 34,4 K RON | |
| 92 | 92.DAVID & SOFIA SRL▲ 16 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 358,2 K RON▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | -50,3 K RON | |
| 93 | 93.ALEHANDRA SRL▼ 3 | Municipiul Carei, Satu Mare | 355,5 K RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 51,3 K RON | |
| 94 | 94.NOUA SPERANTA SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 352,6 K RON0,0% | 0,0% | -7 K RON | |
| 95 | 95.TRACCY & DEAZY SRL▲ 24 | Sat Vezendiu, Comuna Tiream, Satu Mare | 351,6 K RON▲ 24,8 % | ▲ 24,8 % | 5,6 K RON | |
| 96 | 96.AUTORING SRL▲ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 341,4 K RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | -39,4 K RON | |
| 97 | 97.VILA POESIS SRL▲ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 341,3 K RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 1,1 K RON | |
| 98 | 98.BONNE CHANCE SRL▲ 52 | Sat Supuru de Sus, Comuna Supur, Satu Mare | 335,9 K RON▲ 53,7 % | ▲ 53,7 % | -66 K RON | |
| 99 | 99.BIG PLAYERS CAFE SRL▲ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 334,9 K RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 10,4 K RON | |
| 100 | 100.DANUBIA M&B SRL▲ 56 | Sat Lazuri, Comuna Lazuri, Satu Mare | 334,6 K RON▲ 57,4 % | ▲ 57,4 % | -13,4 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Satu Mare
CAEN 5610
Restaurante
168 firme · 138,1 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
52 firme · 90,9 mil. RON
CAEN 5611
Restaurante
64 firme · 74,3 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
187 firme · 62,6 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
28 firme · 13,7 mil. RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
8 firme · 6,3 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
20 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
46 firme · 4,4 mil. RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
1 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
3 firme · 192,1 K RON
CAEN 5540
Intermedieri pentru servicii de cazare
1 firme · 27,5 K RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
1 firme · 0 RON