Top 100 firme — Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a., Prahova după datorii în 2022
209 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 44,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este 22,1 K RON, iar liderul atinge 23,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MEDICAL CENTER GRAL SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 23,3 mil. RON▲ 25,5 % | ▲ 25,5 % | 2,3 mil. RON | |
| 2 | 2.SPITAL LOTUS SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2,9 mil. RON▼ 56,4 % | ▼ 56,4 % | 4,7 mil. RON | |
| 3 | 3.YATROS MEDICAL S.R.L.▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,4 mil. RON▲ 27,7 % | ▲ 27,7 % | 200,8 K RON | |
| 4 | 4.MIROPTIC MED SRL▲ 31 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,3 mil. RON▲ 632,4 % | ▲ 632,4 % | 274 K RON | |
| 5 | 5.CENTRUL DE IMAGISTICA DENTARA MARAFFKA SRL▲ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,3 mil. RON▲ 147,5 % | ▲ 147,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 6 | 6.MARISOL OPTIC SRL▼ 1 | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 922 K RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 64,1 K RON | |
| 7 | 7.TINMED CLINIC SRL▲ 4 | Sat Poienarii Apostoli, Comuna Gorgota, Prahova | 565,7 K RON▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 124,5 K RON | |
| 8 | 8.TOP KINETO MEDICAL SRL▼ 1 | Sat Belciug, Comuna Drăgăneşti, Prahova | 517,7 K RON▼ 28,5 % | ▼ 28,5 % | 74,8 K RON | |
| 9 | 9.LABORATOR DE ANALIZE MEDICALE "BELMEDICA" SRL▲ 16 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 513,8 K RON▲ 111,4 % | ▲ 111,4 % | 52,8 K RON | |
| 10 | 10.ZENOVIA SRL▲ 2 | Municipiul Câmpina, Prahova | 492,8 K RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 12,2 K RON | |
| 11 | 11.ALYNOPTIC SRL▼ 2 | Sat Lipăneşti, Comuna Lipăneşti, Prahova | 484,4 K RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 21,8 K RON | |
| 12 | 12.MARELFILOPTIC SRL▼ 4 | Sat Zamfira, Comuna Lipăneşti, Prahova | 454,2 K RON▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 79,7 K RON | |
| 13 | 13.KINETOKID MED SRL▲ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 440,8 K RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | -101,7 K RON | |
| 14 | 14.EXPRESS MARKETING CORPORATION SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 431,1 K RON▼ 0 % | ▼ 0 % | -426 RON | |
| 15 | 15.MEHEDINTI DECEBAL SRL▲ 11 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 426 K RON▲ 86,2 % | ▲ 86,2 % | -328,5 K RON | |
| 16 | 16.IRYANA SRL▲ 2 | Municipiul Câmpina, Prahova | 367,1 K RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | -4,7 K RON | |
| 17 | 17.TANGENT DATA S.R.L.▼ 4 | Sat Pioreşti, Comuna Poienarii Burchii, Prahova | 356,8 K RON▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | -207,5 K RON | |
| 18 | 18.COMO CLINIC SRL▲ 18 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 356,6 K RON▲ 107,9 % | ▲ 107,9 % | 861,9 K RON | |
| 19 | 19.FIZIOTEAM KINETICA S.R.L.▼ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 336,2 K RON▼ 16,1 % | ▼ 16,1 % | 70,7 K RON | |
| 20 | 20.CLINICA MEDICALA ACESO S.R.L.▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 324 K RON▲ 24,1 % | ▲ 24,1 % | 102,9 K RON | |
| 21 | 21.HEALTHY - LIFE ACU SRL▼ 15 | Sat Păuleştii Noi, Comuna Păuleşti, Prahova | 299,9 K RON▼ 61,4 % | ▼ 61,4 % | -10,9 K RON | |
| 22 | 22.YOKO GENETICS S.R.L.▲ 9 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 291,3 K RON▲ 40,9 % | ▲ 40,9 % | -433,5 K RON | |
| 23 | 23.A.H.T.B. SERV IMPEX SRL▲ 6 | Municipiul Câmpina, Prahova | 290,4 K RON▲ 35,1 % | ▲ 35,1 % | 124,7 K RON | |
| 24 | 24.CENTRUL MEDICAL DI - MEDICA SRL▲ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 264,5 K RON▲ 26,7 % | ▲ 26,7 % | -55,5 K RON | |
| 25 | 25.DIGI FAMILI RADIOLOGY S.R.L.▼ 3 | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 261,5 K RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 7,5 K RON | |
| 26 | 26.RX DENTA MĂRĂCINE S.R.L.▲ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 232,5 K RON▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | -40,7 K RON | |
| 27 | 27.CENTRUL MEDICAL JOLIMED SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 228,8 K RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | -6,8 K RON | |
| 28 | 28.CLINICA DE RECUPERARE LARISA IACOB SRL▲ 15 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 219,1 K RON▲ 89,9 % | ▲ 89,9 % | -37 K RON | |
| 29 | 29.SIA MEDICA HELP S.R.L.▲ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 203,1 K RON▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | -31,2 K RON | |
| 30 | 30.OWLS NICE PUB SRL▲ 36 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 199,3 K RON▲ 266,9 % | ▲ 266,9 % | -24,3 K RON | |
| 31 | 31.DOMIMED HELP SRL▲ 6 | Sat Ţânţăreni, Comuna Blejoi, Prahova | 193,8 K RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 493 RON | |
| 32 | 32.MARTERA OXYMAR SRL▲ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 187 K RON▲ 34,7 % | ▲ 34,7 % | -81,9 K RON | |
| 33 | 33.MIRACOL THERAPY S.R.L.▼ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 177,9 K RON▼ 18,8 % | ▼ 18,8 % | 147 K RON | |
| 34 | 34.ANAVIM ADUMIM SRL▲ 126 | Municipiul Câmpina, Prahova | 165 K RON— | — | -50,5 K RON | |
| 35 | 35.SIMMEDICAL CONSULT S.R.L.▲ 96 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 159,6 K RON▲ 4.944 % | ▲ 4.944 % | 275 K RON | |
| 36 | 36.WHITE DENTAL HEALTHCARE S.R.L.▼ 20 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 152,6 K RON▼ 61,4 % | ▼ 61,4 % | 20,4 K RON | |
| 37 | 37.SALTMED THERAPY S.R.L.▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 151,9 K RON▼ 5 % | ▼ 5 % | 15,1 K RON | |
| 38 | 38.KINETO SPORT REVOLUTION S.R.L.▼ 14 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 150,9 K RON▼ 38,2 % | ▼ 38,2 % | 12,1 K RON | |
| 39 | 39.NUTRI LITE SRL▼ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 143,3 K RON▼ 25,9 % | ▼ 25,9 % | -69,1 K RON | |
| 40 | 40.KINETICSHAPE S.R.L.nou | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 133,2 K RON— | — | — | -82,9 K RON |
| 41 | 41.QUANTUM BIO CENTER SRL▲ 11 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 132 K RON▲ 53,3 % | ▲ 53,3 % | -2,4 K RON | |
| 42 | 42.TOTI PROJECT S.R.L.▲ 12 | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 129,8 K RON▲ 56,1 % | ▲ 56,1 % | -111 K RON | |
| 43 | 43.HELPSANA LABORATOR SRL▲ 2 | Municipiul Câmpina, Prahova | 128,7 K RON▲ 13,7 % | ▲ 13,7 % | 11 K RON | |
| 44 | 44.ALMED KINETOFIT S.R.L.▲ 5 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 127,6 K RON▲ 42 % | ▲ 42 % | -49,3 K RON | |
| 45 | 45.PRO KINEVSIA MED S.R.L.▲ 43 | Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, Prahova | 120,3 K RON▲ 270,3 % | ▲ 270,3 % | -28,7 K RON | |
| 46 | 46.VLADIRIS ALEX SERV SRL▼ 2 | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 115,2 K RON0,0% | 0,0% | -41 RON | |
| 47 | 47.BEAUTIFUL MIND ABA THERAPY S.R.L.▲ 25 | Sat Cioranii de Sus, Comuna Ciorani, Prahova | 107,8 K RON▲ 126,6 % | ▲ 126,6 % | 340,6 K RON | |
| 48 | 48.MEDICO L.T.T. IMPEX SRL▼ 2 | ***localitatea negasita***, Prahova | 107,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 49 | 49.NED ORTOMED S.R.L.▲ 89 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 106,6 K RON▲ 4.751,8 % | ▲ 4.751,8 % | 44,5 K RON | |
| 50 | 50.THERAPY CONCEPT O3 S.R.L.▼ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 96,5 K RON▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 32,9 K RON | |
| 51 | 51.KINETIC MOOVEMENT S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 94 K RON— | — | — | -94 K RON |
| 52 | 52.CENTRUL DE RECUPERARE "FIZIO POINT" CAMPINA S.R.L.nou | Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova | 85,9 K RON— | — | — | -31,8 K RON |
| 53 | 53.VAYAN EYES OPTIK S.R.L.▼ 12 | Loc. Plopeni, Oraş Plopeni, Prahova | 69,3 K RON▼ 46,2 % | ▼ 46,2 % | 35,1 K RON | |
| 54 | 54.SINAMED FIZIOTERAPIE S.R.L.▲ 11 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 67,7 K RON▲ 22,6 % | ▲ 22,6 % | -15,2 K RON | |
| 55 | 55.SANACLEAN EXPERT SRL▲ 1 | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 66,6 K RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 544,2 K RON | |
| 56 | 56.ZEN THERAPY S.R.L.▲ 30 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 65,6 K RON▲ 98,8 % | ▲ 98,8 % | 7,9 K RON | |
| 57 | 57.PETRU OPTOMED SRL▲ 48 | Oraş Breaza, Prahova | 64,5 K RON▲ 430 % | ▲ 430 % | 56,5 K RON | |
| 58 | 58.UNIQUE DREAMS S.R.L.▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 64 K RON▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 0 RON | |
| 59 | 59.BIOKINETIK ADEFLOR SRL= | ***localitatea negasita***, Prahova | 63,8 K RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | -3,1 K RON | |
| 60 | 60.VIB ESTATE S.R.L.▲ 9 | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 63,8 K RON▲ 21,7 % | ▲ 21,7 % | 13 K RON | |
| 61 | 61.CLINICA MEDICALĂ MEDINA S.R.L.▼ 22 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 63,7 K RON▼ 58 % | ▼ 58 % | 176,1 K RON | |
| 62 | 62.FIT AND SHRED S.R.L.▼ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 61,6 K RON▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | -35,8 K RON | |
| 63 | 63.VEVEUI SRL▼ 2 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 60,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 64 | 64.ZENMED TERAPII ALTERNATIVE S.R.L.▼ 11 | Loc. Breaza de Jos, Oraş Breaza, Prahova | 59,2 K RON▼ 30,5 % | ▼ 30,5 % | 49,4 K RON | |
| 65 | 65.VIRGOMEDICA SRL▲ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 56,9 K RON▲ 8 % | ▲ 8 % | -24,4 K RON | |
| 66 | 66.GREEN LIFE KINETO S.R.L.▲ 8 | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 56,7 K RON▲ 23,4 % | ▲ 23,4 % | 57 K RON | |
| 67 | 67.CARPAT DIVERTLAND SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▼ 7 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 55,9 K RON▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | -26,8 K RON | |
| 68 | 68.MEDVIS CARE S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 55,6 K RON— | — | — | -2 K RON |
| 69 | 69.ANDOMED LIFE S.R.L.▲ 20 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 55,5 K RON▲ 78,6 % | ▲ 78,6 % | 38,2 K RON | |
| 70 | 70.DAVAMED SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 53,1 K RON▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | -11,8 K RON | |
| 71 | 71.MEDEOR AESTHET S.R.L.▲ 11 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 46,3 K RON▲ 33,9 % | ▲ 33,9 % | 24,3 K RON | |
| 72 | 72.DASCALU BEST OPTIC S.R.L.▲ 4 | Oraş Breaza, Prahova | 44,3 K RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 19,5 K RON | |
| 73 | 73.CENTRUL DE EVALUARE,CONSILIERE ȘI TERAPII"SF. NECTARIE" S.R.L.▲ 10 | Sat Chiţorani, Comuna Bucov, Prahova | 42,8 K RON▲ 24,9 % | ▲ 24,9 % | -31,1 K RON | |
| 74 | 74.ORIGINAL OPTIK SERV CONSULTING SRL▼ 3 | Sat Puchenii Mari, Comuna Puchenii Mari, Prahova | 40,8 K RON▼ 17,8 % | ▼ 17,8 % | 14,5 K RON | |
| 75 | 75.PROMAX OPTIC S.R.L.▼ 28 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 40,5 K RON▼ 60,8 % | ▼ 60,8 % | 92,5 K RON | |
| 76 | 76.AFAHHADD MASSAJ S.R.L.▲ 21 | Sat Brăteşti, Comuna Şirna, Prahova | 40 K RON▲ 95 % | ▲ 95 % | -19,9 K RON | |
| 77 | 77.NATBIOLIFE DIET S.R.L.▲ 16 | Sat Ţânţăreni, Comuna Blejoi, Prahova | 40 K RON▲ 47,3 % | ▲ 47,3 % | 16,4 K RON | |
| 78 | 78.DORYCHIRIAC KINETO S.R.L.nou | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 39,3 K RON— | — | — | -38,4 K RON |
| 79 | 79.TORVIC SPORT S.R.L.▼ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 39,1 K RON▼ 4 % | ▼ 4 % | 8,1 K RON | |
| 80 | 80.PSIHOSTUDIO DESIGN S.R.L.▼ 2 | Loc. Azuga, Oraş Azuga, Prahova | 39 K RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | -2,3 K RON | |
| 81 | 81.OPTOMED EMD SRL▼ 17 | Oraş Breaza, Prahova | 38,1 K RON▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | -20,8 K RON | |
| 82 | 82.KAZI HUB S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 37,6 K RON— | — | — | 7,6 K RON |
| 83 | 83.DIET TERAPYMED SRL▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 36 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | -150 RON | |
| 84 | 84.OPT & FRIZ 88 S.R.L.nou | Loc. Comarnic, Oraş Comarnic, Prahova | 34,8 K RON— | — | — | -14 K RON |
| 85 | 85.CARDIOKINETIC S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 34,1 K RON— | — | — | -24,2 K RON |
| 86 | 86.SATORI HEALING S.R.L.▼ 28 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 33,6 K RON▼ 50 % | ▼ 50 % | 24,7 K RON | |
| 87 | 87.VLAMIRO NUTRITION SRL▼ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 33,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 88 | 88.CLINICA KINETOLIFE S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 32,8 K RON— | — | — | 104,5 K RON |
| 89 | 89.VIZUAL DASCALU SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▲ 2 | Oraş Breaza, Prahova | 32,1 K RON▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 13,2 K RON | |
| 90 | 90.ORTHO REHAB CENTER SRL▲ 51 | Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova | 30,3 K RON▲ 1.692,4 % | ▲ 1.692,4 % | 97,4 K RON | |
| 91 | 91.MEHEDINTI DECEBAL SERV SRL▼ 1 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 29,8 K RON0,0% | 0,0% | -49 RON | |
| 92 | 92.ANDREM KINETICS S.R.L.▲ 68 | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 29,6 K RON— | — | -4,7 K RON | |
| 93 | 93.MÂNCARESENȚIALĂ S.R.L.▲ 30 | Sat Găgeni, Comuna Păuleşti, Prahova | 29,4 K RON▲ 374,9 % | ▲ 374,9 % | -27,4 K RON | |
| 94 | 94.TERALOGO CENTER S.R.L.▲ 2 | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 27,2 K RON▲ 31,4 % | ▲ 31,4 % | -6,3 K RON | |
| 95 | 95.LABORMED PRONTO SRL▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 27,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 96 | 96.SISTEME COMPLETE DE SĂNĂTATE SRLnou | Oraş Breaza, Prahova | 25,7 K RON— | — | 0 RON | |
| 97 | 97.OZONOMED ACTIV S.R.L.▲ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 25,5 K RON▲ 35,6 % | ▲ 35,6 % | 333,6 K RON | |
| 98 | 98.MARLENNE - DAY OPTIC S.R.L.▲ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 24,4 K RON▲ 45,4 % | ▲ 45,4 % | 6,6 K RON | |
| 99 | 99.ABC OPTIX S.R.L.▼ 51 | Sat Vadu Părului, Comuna Albeşti-Paleologu, Prahova | 23,5 K RON▼ 75,8 % | ▼ 75,8 % | 90,1 K RON | |
| 100 | 100.KINETOSLIM MED SRL▼ 21 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 22,1 K RON▼ 38,5 % | ▼ 38,5 % | 4,5 K RON |