Top 100 firme — Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a., Prahova după datorii în 2016
84 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 84 cumulează 39,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 19,6 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TIMPUL ARMONIEI S.R.L.= | Sat Filipeştii de Pădure, Comuna Filipeştii de Pădure, Prahova | 19,6 mil. RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 417 K RON | |
| 2 | 2.MEDICAL CENTER GRAL SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 6 mil. RON▲ 1 % | ▲ 1 % | 140,5 K RON | |
| 3 | 3.SPITAL LOTUS SRL▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 3,7 mil. RON▲ 290,3 % | ▲ 290,3 % | 3,2 mil. RON | |
| 4 | 4.BRISTOL MED SRL▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,6 mil. RON▲ 73,8 % | ▲ 73,8 % | 18,8 K RON | |
| 5 | 5.MARISOL OPTIC SRL▲ 1 | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 876,7 K RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | -5,8 K RON | |
| 6 | 6.HEALTHY - LIFE ACU SRL▲ 19 | Sat Păuleştii Noi, Comuna Păuleşti, Prahova | 867,4 K RON▲ 752,8 % | ▲ 752,8 % | 189,3 K RON | |
| 7 | 7.YATROS MEDICAL S.R.L.▲ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 785 K RON▲ 110,2 % | ▲ 110,2 % | 91,3 K RON | |
| 8 | 8.ALYNOPTIC SRL= | Sat Lipăneşti, Comuna Lipăneşti, Prahova | 486,5 K RON▼ 2 % | ▼ 2 % | -53,4 K RON | |
| 9 | 9.EXPRESS MARKETING CORPORATION SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 467,3 K RON0,0% | 0,0% | -10,4 K RON | |
| 10 | 10.LIFESTYLE BUSINESS SOLUTIONS SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 416,2 K RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | -61,7 K RON | |
| 11 | 11.MIROPTIC MED SRL▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 370,3 K RON▲ 38,8 % | ▲ 38,8 % | 207,3 K RON | |
| 12 | 12.AL - MEDICA BERLIN SRL▼ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 358,2 K RON▼ 48,1 % | ▼ 48,1 % | 314,6 K RON | |
| 13 | 13.IRYANA SRLnou | Municipiul Câmpina, Prahova | 348,9 K RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 9 K RON | |
| 14 | 14.A.H.T.B. SERV IMPEX SRL▲ 8 | Municipiul Câmpina, Prahova | 326,3 K RON▲ 161,3 % | ▲ 161,3 % | 280,3 K RON | |
| 15 | 15.MARELFILOPTIC SRL▲ 32 | Sat Zamfira, Comuna Lipăneşti, Prahova | 305,3 K RON▲ 1.246,7 % | ▲ 1.246,7 % | 39,1 K RON | |
| 16 | 16.HELPSANA LABORATOR SRL▼ 2 | Municipiul Câmpina, Prahova | 258,6 K RON▲ 36,4 % | ▲ 36,4 % | -39,7 K RON | |
| 17 | 17.MEHEDINTI DECEBAL SRL= | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 242,6 K RON▲ 46,8 % | ▲ 46,8 % | 63,7 K RON | |
| 18 | 18.OPTIKON PLUS SRL▲ 1 | Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova | 198,9 K RON▲ 39,5 % | ▲ 39,5 % | 191,3 K RON | |
| 19 | 19.CENTRUL MEDICAL JOLIMED SRL▼ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 189,2 K RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 382 RON | |
| 20 | 20.TEVEBO STAR SRL▼ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 165,9 K RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | -5,6 K RON | |
| 21 | 21.FIZIOTEAM KINETICA S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 158,1 K RON— | — | — | -104 K RON |
| 22 | 22.ASIMED SERV SRL▲ 10 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 155,8 K RON▲ 112,7 % | ▲ 112,7 % | -12,3 K RON | |
| 23 | 23.LABORMED PRONTO SRL▼ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 144,4 K RON▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | 28,7 K RON | |
| 24 | 24.VLADIRIS ALEX SERV SRL▼ 3 | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 141,5 K RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | -15,2 K RON | |
| 25 | 25.CENTRUL MEDICAL DI - MEDICA SRL▼ 9 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 126 K RON▼ 25,6 % | ▼ 25,6 % | 25,9 K RON | |
| 26 | 26.TANGENT DATA S.R.L.▼ 2 | Sat Pioreşti, Comuna Poienarii Burchii, Prahova | 124,1 K RON▲ 18,3 % | ▲ 18,3 % | -63,7 K RON | |
| 27 | 27.VIRGOMEDICA SRL▼ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 121,7 K RON▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | -11,1 K RON | |
| 28 | 28.HUGO DENT SRL▲ 25 | Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova | 119,9 K RON▲ 1.288,8 % | ▲ 1.288,8 % | 16,6 K RON | |
| 29 | 29.MEDICO L.T.T. IMPEX SRL▼ 6 | ***localitatea negasita***, Prahova | 107,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 30 | 30.BIOKINETIK ADEFLOR SRL▼ 2 | ***localitatea negasita***, Prahova | 106,4 K RON▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | -25,3 K RON | |
| 31 | 31.CLINIMEDIS DIAGNOSTICS SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 97,1 K RON▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 29,8 K RON | |
| 32 | 32.MAJESTIQ STORY SRL▲ 9 | Sat Brazii de Sus, Comuna Brazi, Prahova | 94 K RON▲ 144,3 % | ▲ 144,3 % | 182,8 K RON | |
| 33 | 33.OGIFUROM SRL▼ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 91,2 K RON▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 38,5 K RON | |
| 34 | 34.KHINETIC LIV BIOMED SRL▼ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 75,3 K RON▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | 281 RON | |
| 35 | 35.VEVEUI SRL▼ 5 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 66,9 K RON▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | -3,3 K RON | |
| 36 | 36.DENTISTRY EDUCATION S.R.L.▲ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 66,4 K RON▲ 80,8 % | ▲ 80,8 % | 12,4 K RON | |
| 37 | 37.CLINICA MEDICALA ACESO S.R.L.▲ 15 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 62,3 K RON▲ 444,9 % | ▲ 444,9 % | -64,6 K RON | |
| 38 | 38.CLARISS TRADING SRL▼ 12 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 48,2 K RON▼ 48,4 % | ▼ 48,4 % | -27,2 K RON | |
| 39 | 39.LABORGEN MED SRLnou | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 46,4 K RON— | — | — | 26,9 K RON |
| 40 | 40.REVITALIA - CENTER SRL▼ 3 | Sat Ghiocel, Comuna Podenii Noi, Prahova | 45,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 41 | 41.BODOMAR FAMILY SRL▼ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 42,5 K RON0,0% | 0,0% | -3,8 K RON | |
| 42 | 42.MINICMED SRL▼ 15 | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 41,3 K RON▼ 52,8 % | ▼ 52,8 % | 44,9 K RON | |
| 43 | 43.AKTIV LIFESTYLE SRL▲ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 35,9 K RON▲ 38,1 % | ▲ 38,1 % | -22 K RON | |
| 44 | 44.DIET TERAPYMED SRL▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 32,6 K RON0,0% | 0,0% | -1,4 K RON | |
| 45 | 45.PETRU OPTOMED SRL▲ 30 | Oraş Breaza, Prahova | 32 K RON— | — | 2,4 K RON | |
| 46 | 46.MEHEDINTI DECEBAL SERV SRL▼ 2 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 29,8 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 0 RON | |
| 47 | 47.ROXANA VIDENT SRL▲ 26 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 24,9 K RON▲ 15.994,2 % | ▲ 15.994,2 % | 91 RON | |
| 48 | 48.ROLIV SERV SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 20,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 49 | 49.MEDERGO SRL▲ 5 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 20 K RON▲ 147,7 % | ▲ 147,7 % | 26,2 K RON | |
| 50 | 50.KINETOKID MED SRL▼ 15 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 19,8 K RON▼ 69,7 % | ▼ 69,7 % | 45,2 K RON | |
| 51 | 51.SISTEME COMPLETE DE SĂNĂTATE SRL▲ 21 | Oraş Breaza, Prahova | 17,8 K RON▲ 6.474,8 % | ▲ 6.474,8 % | -15,1 K RON | |
| 52 | 52.MANUDENT SERVICII DE TEHNICA DENTARA SRL▼ 1 | Municipiul Câmpina, Prahova | 14,5 K RON▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 3,4 K RON | |
| 53 | 53.DOMIMED HELP SRLnou | Sat Ţânţăreni, Comuna Blejoi, Prahova | 11,2 K RON— | — | — | 12 K RON |
| 54 | 54.ECORADIOLOGY SRLnou | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 7,2 K RON— | — | — | 10,1 K RON |
| 55 | 55.TINMED CLINIC SRLnou | Sat Poienarii Apostoli, Comuna Gorgota, Prahova | 7,2 K RON— | — | — | 153 RON |
| 56 | 56.YOTERTOV GROUP SRL▼ 1 | Municipiul Câmpina, Prahova | 7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 57 | 57.ELIMED SERVCOMIMPEX SRL▼ 17 | Sat Fulga de Sus, Comuna Fulga, Prahova | 5,5 K RON▼ 86,5 % | ▼ 86,5 % | 10,1 K RON | |
| 58 | 58.TERAPIASAN CENTER SRL▼ 22 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 4,9 K RON▼ 91,3 % | ▼ 91,3 % | 72,7 K RON | |
| 59 | 59.ZENOVIA SRL▼ 14 | Municipiul Câmpina, Prahova | 4,7 K RON▼ 83,4 % | ▼ 83,4 % | 30,5 K RON | |
| 60 | 60.FUTURE OPTIK SRL▼ 22 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,6 K RON▼ 89,4 % | ▼ 89,4 % | 0 RON | |
| 61 | 61.NUTRI LITE SRL▼ 12 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,2 K RON▼ 74,8 % | ▼ 74,8 % | 67,8 K RON | |
| 62 | 62.ARIANI CONSULTING SRL▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 63 | 63.DODE MOTORS S.R.L.▼ 3 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 64 | 64.EXPRESS MEDICAL OPTIC SRL▼ 2 | Sat Vadu Părului, Comuna Albeşti-Paleologu, Prahova | 3,5 K RON▼ 0 % | ▼ 0 % | 0 RON | |
| 65 | 65.SENOGIN SRL▼ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 3,1 K RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 77,2 K RON | |
| 66 | 66.SPA IRINA BEAUTY SRL▼ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 67 | 67.ASICS KINETOTHERAPY SRLnou | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 2,6 K RON— | — | — | 14,1 K RON |
| 68 | 68.SHANTI E.V.U. SRL▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 69 | 69.PIMAV CONS SRL▼ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2,4 K RON▼ 39,2 % | ▼ 39,2 % | 135,8 K RON | |
| 70 | 70.BIONIS MEDICAL SRL▼ 4 | Municipiul Câmpina, Prahova | 2,1 K RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 22,6 K RON | |
| 71 | 71.KINETOSLIM MED SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,9 K RON— | — | — | -559 RON |
| 72 | 72.COVER MEDICAL CENTER SRL▼ 5 | Sat Păuleştii Noi, Comuna Păuleşti, Prahova | 1,8 K RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | -87 RON | |
| 73 | 73.ABC OPTIX S.R.L.nou | Sat Vadu Părului, Comuna Albeşti-Paleologu, Prahova | 1,8 K RON— | — | — | -1,4 K RON |
| 74 | 74.PROTERAPIA WELLNESS SRL▼ 16 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,6 K RON▼ 62,8 % | ▼ 62,8 % | 2,2 K RON | |
| 75 | 75.CITOTEST MED SRL▼ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,3 K RON▲ 52,4 % | ▲ 52,4 % | 34,1 K RON | |
| 76 | 76.DRILCO SRL▼ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,2 K RON▲ 111,2 % | ▲ 111,2 % | 22,8 K RON | |
| 77 | 77.BLUE BION HEALTH SRLnou | Sat Cocoşeşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 896 RON— | — | — | -896 RON |
| 78 | 78.IODAFI SANO SRLnou | Sat Brebu Manăstirei, Comuna Brebu, Prahova | 850 RON— | — | — | -476 RON |
| 79 | 79.NĂSTASE MIHAIL INTERMED SRLnou | Sat Vărbilău, Comuna Vărbilău, Prahova | 789 RON— | — | — | 24,7 K RON |
| 80 | 80.TETA WIN BIOENERGY SRLnou | Sat Nucet, Comuna Gornet, Prahova | 740 RON— | — | — | 2 K RON |
| 81 | 81.NATSUTSUBAKI SRLnou | Municipiul Câmpina, Prahova | 31 RON— | — | — | -204 RON |
| 82 | 82.OLIMED - CONSULT SRL▼ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 83 | 83.WESTPREST SAN SRL▼ 8 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 84 | 84.EMI BIOMED ALEX SRL▼ 9 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 0 RON— | — | 0 RON |