Top 100 firme — Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri, Mureș după datorii în 2011
120 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 38,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este 2,9 K RON, iar liderul atinge 13,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TEAM W.O.G. COMPANY SRL▲ 45 | Sat Boiu, Comuna Albeşti, Mureş | 13,2 mil. RON▲ 14.756,5 % | ▲ 14.756,5 % | 131,2 K RON | |
| 2 | 2.IN-TES INDUSTRIAL PLANTS PRODUCTION LIMITED COMPANY SRL= | Municipiul Reghin, Mureş | 3,8 mil. RON▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | -370,2 K RON | |
| 3 | 3.LOGO INVEST SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,8 mil. RON— | — | -151,9 K RON | |
| 4 | 4.MACARALE MURES SRL▼ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,3 mil. RON▼ 30,1 % | ▼ 30,1 % | 49,3 K RON | |
| 5 | 5.FEDRA TRADING SRL▼ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,8 mil. RON▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | -137 K RON | |
| 6 | 6.FLORA CENTRAL SRL▼ 2 | Sat Bahnea, Comuna Bahnea, Mureş | 1,2 mil. RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | -158,9 K RON | |
| 7 | 7.MANSARDA INVESTMENT GROUP SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,1 mil. RON— | — | 10,7 K RON | |
| 8 | 8.PRESCONSTRUCT SRL▼ 3 | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 931,9 K RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 36,6 K RON | |
| 9 | 9.TELESAT SERVICE SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 924,1 K RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 12,4 K RON | |
| 10 | 10.ROMCONSTRUCT SRL▼ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 856,5 K RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 5,1 K RON | |
| 11 | 11.BOHN SRL▼ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 732,1 K RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | -10,9 K RON | |
| 12 | 12.ALMIDCOM SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 685 K RON▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | -7,5 K RON | |
| 13 | 13.VOMTRANS COM IMPEX SRL▲ 3 | Loc. Sovata, Oraş Sovata, Mureş | 610,4 K RON▲ 34,2 % | ▲ 34,2 % | 15,1 K RON | |
| 14 | 14.TMGIP SA= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 568,8 K RON▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 83,1 K RON | |
| 15 | 15.NEGOIU PROD SRL▼ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 534,5 K RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | -25,8 K RON | |
| 16 | 16.SORIN CONSTRUCT SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 458,7 K RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 2,2 K RON | |
| 17 | 17.MOTOMAT COM IMPEX SRL▲ 1 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 385,4 K RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 13,8 K RON | |
| 18 | 18.LEON TRANS SRL▲ 4 | Sat Rîciu, Comuna Rîciu, Mureş | 380,3 K RON▲ 38 % | ▲ 38 % | 8,9 K RON | |
| 19 | 19.PILFOR FUNDATII SPECIALE SRL= | Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti, Mureş | 315,2 K RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 1,8 K RON | |
| 20 | 20.WINPROIECT SRL▲ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 238,2 K RON▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | -58,5 K RON | |
| 21 | 21.CONSTRUCT CONSULT SRL▲ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 236,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 22 | 22.CIPRIS CONSTRUCT SRL▲ 26 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 235,7 K RON▲ 201,4 % | ▲ 201,4 % | 1,9 K RON | |
| 23 | 23.NORBET CONSTRUCT SRL▼ 2 | Sat Fânaţele Mădăraşului, Comuna Mădăraş, Mureş | 220,9 K RON▼ 24,9 % | ▼ 24,9 % | -85,6 K RON | |
| 24 | 24.BOTEX CONSTRUCT SRL▲ 10 | Sat Dumbrăvioara, Comuna Ernei, Mureş | 217 K RON▲ 49 % | ▲ 49 % | -62,8 K RON | |
| 25 | 25.IMOREX SRL▲ 1 | Comuna Sîngeorgiu de Mureş, Mureş | 210,5 K RON▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 2,9 K RON | |
| 26 | 26.MODEST CONSTRUCTII SRL▲ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 193,9 K RON▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | 9,8 K RON | |
| 27 | 27.SEB RAUL CONSTRUCT SRL▲ 6 | Municipiul Reghin, Mureş | 189,8 K RON▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 2,1 K RON | |
| 28 | 28.AUGUSTIN CONSTRUCT SRL▲ 7 | Municipiul Reghin, Mureş | 172 K RON▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | 75,6 K RON | |
| 29 | 29.RADANA CONSTRUCT SRL▲ 10 | Sat Sînmihai de Pădure, Comuna Beica de Jos, Mureş | 168,9 K RON▲ 46,3 % | ▲ 46,3 % | 5,5 K RON | |
| 30 | 30.FULGER CONSTRUCT SRL▲ 45 | Sat Beica de Jos, Comuna Beica de Jos, Mureş | 164,1 K RON▲ 699,2 % | ▲ 699,2 % | 6,6 K RON | |
| 31 | 31.AQUA BUILD SRL▼ 14 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 158,6 K RON▼ 62,7 % | ▼ 62,7 % | -230,1 K RON | |
| 32 | 32.LIFE RELAX WELLNESS CONCEPT SRL▲ 48 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 155,5 K RON▲ 806 % | ▲ 806 % | 48,6 K RON | |
| 33 | 33.VECTOR CO SRL▼ 20 | Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti, Mureş | 146,4 K RON▼ 72,3 % | ▼ 72,3 % | 7,9 K RON | |
| 34 | 34.DOX INVESTMENT SRL▲ 47 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 118,5 K RON▲ 729,6 % | ▲ 729,6 % | 456 RON | |
| 35 | 35.EUROMADERTA SRL▲ 95 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 117,6 K RON— | — | -2,6 K RON | |
| 36 | 36.LUKY CONSTRUCT SRL▲ 2 | Municipiul Reghin, Mureş | 116,1 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -310 RON | |
| 37 | 37.VODA & MAR COMPANY SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 107,1 K RON— | — | -49,5 K RON | |
| 38 | 38.POLIDECOR SRL▲ 4 | Sat Vălenii, Comuna Acăţari, Mureş | 98,5 K RON▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 8,1 K RON | |
| 39 | 39.MONTAN DIA SRL▲ 6 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 97,7 K RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 0 RON | |
| 40 | 40.PULS BETON SRL▼ 8 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 96,1 K RON▼ 36,8 % | ▼ 36,8 % | 48,1 K RON | |
| 41 | 41.LENA CONSTRUCT SRL▼ 1 | Sat Beica de Jos, Comuna Beica de Jos, Mureş | 94,4 K RON▼ 17,3 % | ▼ 17,3 % | 11,1 K RON | |
| 42 | 42.CONSTRUCT SAFOR SRL▲ 29 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 90,3 K RON▲ 281,7 % | ▲ 281,7 % | 593 RON | |
| 43 | 43.ANAGERI SRL▲ 6 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 87,8 K RON▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 54,8 K RON | |
| 44 | 44.ILCON SERV SRL▲ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 83,7 K RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | -60 K RON | |
| 45 | 45.STISEB PROD SRL▼ 25 | Comuna Rîciu, Mureş | 82,9 K RON▼ 72 % | ▼ 72 % | -48,3 K RON | |
| 46 | 46.ADAKOS CONSTRUCT SRL▲ 4 | Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | 78,9 K RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | -16,6 K RON | |
| 47 | 47.METALFEM SRL▼ 10 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 77,7 K RON▼ 37,4 % | ▼ 37,4 % | 27,7 K RON | |
| 48 | 48.FLINSTONE SRL▲ 7 | Sat Aluniş, Comuna Aluniş, Mureş | 64,4 K RON▲ 43,4 % | ▲ 43,4 % | 6,2 K RON | |
| 49 | 49.W & S CO SRL▼ 19 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 62,6 K RON▼ 61,8 % | ▼ 61,8 % | -8 RON | |
| 50 | 50.DIAMIR SRL▼ 6 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 61,6 K RON▼ 32,8 % | ▼ 32,8 % | 117,4 K RON | |
| 51 | 51.BATIZ SRL▲ 12 | Municipiul Reghin, Mureş | 58,6 K RON▲ 65,9 % | ▲ 65,9 % | 392 RON | |
| 52 | 52.IZO SIG SRL= | Municipiul Sighişoara, Mureş | 55,3 K RON0,0% | 0,0% | -3 RON | |
| 53 | 53.URBIS SRL= | Municipiul Reghin, Mureş | 51,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 54 | 54.EXIMOB SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 51,5 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -951 RON | |
| 55 | 55.VIVI LKW PKW SRL▲ 29 | Municipiul Reghin, Mureş | 49,2 K RON▲ 274,1 % | ▲ 274,1 % | 19,8 K RON | |
| 56 | 56.STEEL HOLDING SRL▼ 15 | Sat Curteni, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 44,8 K RON▼ 56,4 % | ▼ 56,4 % | 82,2 K RON | |
| 57 | 57.TERMO BAT SRL▼ 1 | Sat Batoş, Comuna Batoş, Mureş | 44,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 58 | 58.FULAREX TERMO ENERG SRL▲ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 42,8 K RON▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | -151,5 K RON | |
| 59 | 59.KLEIN CONSTRUCT SRL▼ 2 | Municipiul Reghin, Mureş | 42,1 K RON0,0% | 0,0% | 4,5 K RON | |
| 60 | 60.CHE+DA+MI CONSTRUCT SRL▼ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 40,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 61 | 61.YTC TEHNIC SRL▼ 1 | Municipiul Reghin, Mureş | 40,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 62 | 62.SHYBAU SRL▼ 1 | Loc. Sovata, Oraş Sovata, Mureş | 38,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 63 | 63.RIVAS CONSTRUCT SRL▲ 9 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 35,8 K RON▲ 53,2 % | ▲ 53,2 % | 106,5 K RON | |
| 64 | 64.SCORPION CONSTRUCT SRL▲ 2 | Sat Tisieu, Comuna Ibăneşti, Mureş | 33,7 K RON▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | -70 RON | |
| 65 | 65.VITECO TRANS SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 29,3 K RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 1,2 K RON | |
| 66 | 66.MACMA CONSTRUCT SRL▲ 54 | Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, Mureş | 27,1 K RON▲ 7.764,5 % | ▲ 7.764,5 % | -16,6 K RON | |
| 67 | 67.FEROARP SRLnou | Sat Agrişteu, Comuna Bălăuşeri, Mureş | 26,7 K RON▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | -3,8 K RON | |
| 68 | 68.ALPINDUSTRY SRL▲ 11 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 25,6 K RON▲ 47,3 % | ▲ 47,3 % | -6,8 K RON | |
| 69 | 69.TOVISSI CONSTRUCTII SRL▲ 22 | Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti, Mureş | 25,5 K RON▲ 164,6 % | ▲ 164,6 % | 3,7 K RON | |
| 70 | 70.DEBY CONSTRUCT SRL▼ 1 | Municipiul Reghin, Mureş | 25,2 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 0 RON | |
| 71 | 71.BOAR SRL▲ 2 | Loc. Iernut, Oraş Iernut, Mureş | 21,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 72 | 72.CONSART SRL▲ 6 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 20,6 K RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | -5,1 K RON | |
| 73 | 73.CONS BAT SRL▲ 3 | Sat Batoş, Comuna Batoş, Mureş | 20,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 74 | 74.SOCOL CAMBIALIV SRL▲ 3 | Loc. Ungheni, Oraş Ungheni, Mureş | 17,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 75 | 75.BRIGADIERUL SRL▲ 11 | Sat Aluniş, Comuna Aluniş, Mureş | 15,1 K RON▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 27,9 K RON | |
| 76 | 76.NICCOTRANS SRL▲ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 14,2 K RON▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | -27 K RON | |
| 77 | 77.MISFOR SRL▲ 10 | Loc. Sovata, Oraş Sovata, Mureş | 13,9 K RON▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | -2,7 K RON | |
| 78 | 78.MARROB CONSTRUCT SRL▲ 4 | Sat Găneşti, Comuna Găneşti, Mureş | 13,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 79 | 79.LISCONSTRUCT SRL▼ 9 | Municipiul Reghin, Mureş | 13,5 K RON▼ 43,5 % | ▼ 43,5 % | -5,6 K RON | |
| 80 | 80.GUARANTAT CONSTRUCTION SRL▲ 5 | Municipiul Reghin, Mureş | 13,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 81 | 81.ADEMAR CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 12,7 K RON— | — | — | 42,6 K RON |
| 82 | 82.CONSTRUCT PREST SRL▲ 8 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 12,6 K RON▲ 24,6 % | ▲ 24,6 % | -2,9 K RON | |
| 83 | 83.PRO BUILDING SRL▲ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 11,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 84 | 84.ALPDER SRL▲ 14 | Loc. Sângeorgiu de Pădure, Oraş Sângeorgiu de Pădure, Mureş | 11,5 K RON▲ 126,4 % | ▲ 126,4 % | 16,7 K RON | |
| 85 | 85.UTILCONS SRL▲ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 11,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 86 | 86.COSTAN CONSTRUCT SRL▲ 15 | Municipiul Reghin, Mureş | 8,7 K RON▲ 102,4 % | ▲ 102,4 % | 5,7 K RON | |
| 87 | 87.CIPRIS CONS COM SRL▲ 8 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 8,5 K RON▲ 58,4 % | ▲ 58,4 % | -35,9 K RON | |
| 88 | 88.ALPIN CONSTRUCT SRL▲ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 8 K RON▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | -1,7 K RON | |
| 89 | 89.ADY DAN CONSTRUCT SRL▲ 17 | Sat Goreni, Comuna Batoş, Mureş | 7,2 K RON▲ 162,4 % | ▲ 162,4 % | 12,5 K RON | |
| 90 | 90.BGI METAL CONF SRL▲ 4 | Municipiul Reghin, Mureş | 6,7 K RON▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 4,6 K RON | |
| 91 | 91.FUX CONSTRUCT SRL▲ 11 | Sat Aluniş, Comuna Aluniş, Mureş | 6,1 K RON▲ 75,9 % | ▲ 75,9 % | -37,8 K RON | |
| 92 | 92.NADASAN CONSTRUCT SRL▲ 4 | Municipiul Reghin, Mureş | 5,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 93 | 93.PROFESSIONAL BUILT SRL▲ 4 | Municipiul Reghin, Mureş | 5,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 94 | 94.SAS CONSTRUCT SRL▲ 11 | Sat Fiţcău, Comuna Aluniş, Mureş | 5 K RON▲ 74,2 % | ▲ 74,2 % | 4,3 K RON | |
| 95 | 95.ROBKRISZ CONS SRL▲ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 96 | 96.CONSTAR SERVICE SRL▲ 17 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4,2 K RON▲ 383,8 % | ▲ 383,8 % | 13,7 K RON | |
| 97 | 97.GRANIBET SRL▲ 3 | Sat Batoş, Comuna Batoş, Mureş | 3,7 K RON▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 1 K RON | |
| 98 | 98.TOP ONE SRL▲ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 99 | 99.ATOBCOM SRL▲ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 100 | 100.PARINJECT SRL▲ 9 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,9 K RON▲ 44,8 % | ▲ 44,8 % | 6,8 K RON |