Top 100 firme — Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri, Maramureș după datorii în 2020
64 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 64 cumulează 26,6 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 6,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CC SOFT SOLUTIONS SRL= | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 6,1 mil. RON▼ 38,7 % | ▼ 38,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 2 | 2.BORȘA RUTIER TRANS SRLnou | Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus, Maramureş | 5,3 mil. RON▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | 2,3 mil. RON | |
| 3 | 3.CONSULTING GLOBAL EXPERT SRL▲ 1 | Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus, Maramureş | 2,3 mil. RON▲ 70,7 % | ▲ 70,7 % | 103,5 K RON | |
| 4 | 4.BOBOC TRANS SRL▼ 1 | Sat Fărcaşa, Comuna Fărcaşa, Maramureş | 1,8 mil. RON▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 5,9 K RON | |
| 5 | 5.DELORA S.R.L.= | Sat Şişeşti, Comuna Şişeşti, Maramureş | 1,3 mil. RON▲ 35,3 % | ▲ 35,3 % | 498,7 K RON | |
| 6 | 6.TRANS BELBE SRL▲ 1 | Sat Cicârlău, Comuna Cicârlău, Maramureş | 929,7 K RON▲ 32,1 % | ▲ 32,1 % | -176,1 K RON | |
| 7 | 7.SANPET SERV SRL▲ 1 | Sat Bârsana, Comuna Bârsana, Maramureş | 761,6 K RON▲ 32,1 % | ▲ 32,1 % | 54,3 K RON | |
| 8 | 8.PARA FER ONE SRL▼ 2 | Loc. Târgu Lăpuş, Oraş Târgu Lăpuş, Maramureş | 515,3 K RON▼ 41,7 % | ▼ 41,7 % | 469,7 K RON | |
| 9 | 9.TRANS TUR ARDELEAN SRL▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 482,1 K RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 24,7 K RON | |
| 10 | 10.MIHIS SRL▼ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 437,7 K RON▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 14 K RON | |
| 11 | 11.GUTIN METAL SRL▲ 16 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 418,1 K RON▲ 161,8 % | ▲ 161,8 % | 23,6 K RON | |
| 12 | 12.TOTAL BP GROUP SRL= | Loc. Târgu Lăpuş, Oraş Târgu Lăpuş, Maramureş | 408,4 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 104,4 K RON | |
| 13 | 13.ŞTEFANO - PONTEGGI SRL▲ 1 | Sat Moisei, Comuna Moisei, Maramureş | 400,2 K RON▲ 6 % | ▲ 6 % | 40,2 K RON | |
| 14 | 14.ÎNCHIRIERI ŞI CONSTRUCŢII DIN NORD SRL▼ 1 | Sat Vişeu de Jos, Comuna Vişeu de Jos, Maramureş | 393,1 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 44 RON | |
| 15 | 15.MIRROR'S EXPERTS SRL▲ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 364,1 K RON▲ 29,7 % | ▲ 29,7 % | 19,6 K RON | |
| 16 | 16.DRIO FERO S.R.L.▲ 4 | Sat Săbisa, Oraş Seini, Maramureş | 360,5 K RON▲ 59,5 % | ▲ 59,5 % | -115,5 K RON | |
| 17 | 17.KEDDO SRL▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 359,4 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 2,2 K RON | |
| 18 | 18.ANDREI - PATI SRL▲ 3 | Sat Şişeşti, Comuna Şişeşti, Maramureş | 339,3 K RON▲ 51,2 % | ▲ 51,2 % | 3,3 K RON | |
| 19 | 19.TROPEN-CON SRL▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 337,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 20 | 20.VARENA SRL▼ 4 | Sat Şişeşti, Comuna Şişeşti, Maramureş | 327,1 K RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 492 RON | |
| 21 | 21.GEOV PONT SRL▲ 3 | Loc. Borsa, Oraş Borşa, Maramureş | 288,6 K RON▲ 59,4 % | ▲ 59,4 % | 82,9 K RON | |
| 22 | 22.TOM CONSTRUCŢII S.R.L.▲ 14 | Sat Vişeu de Jos, Comuna Vişeu de Jos, Maramureş | 278,1 K RON▲ 190,3 % | ▲ 190,3 % | 3,5 K RON | |
| 23 | 23.MARCON BAUMASCHINEN SRL▼ 12 | Loc. Baia Sprie, Oraş Baia Sprie, Maramureş | 234,9 K RON▼ 44 % | ▼ 44 % | 993 RON | |
| 24 | 24.TEHNOCOMPANY SRL▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 210,7 K RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | -18,1 K RON | |
| 25 | 25.GOBANI SRL▲ 3 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 158,5 K RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | -4,8 K RON | |
| 26 | 26.PIRON EXCAVAŢII SRL▲ 6 | Oraş Ulmeni, Maramureş | 152,1 K RON▲ 32,6 % | ▲ 32,6 % | -17,6 K RON | |
| 27 | 27.CIOCAŞ TRANS SRLnou | Sat Berinta, Comuna Copalnic-Mănăştur, Maramureş | 143,6 K RON— | — | 0 RON | |
| 28 | 28.ENERGY TRANSILVANIA-WIND S.R.L.▲ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 134,1 K RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | -5,2 K RON | |
| 29 | 29.MACRO CONSTRUCT SRL▲ 8 | Sat Groşi, Comuna Groşi, Maramureş | 132,9 K RON▲ 68,4 % | ▲ 68,4 % | 244,1 K RON | |
| 30 | 30.TRANSPORT RAZZ SRLnou | Loc. Borsa, Oraş Borşa, Maramureş | 127,6 K RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | -86,5 K RON | |
| 31 | 31.ALPSIND SRL▼ 12 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 117,7 K RON▼ 52,8 % | ▼ 52,8 % | 4,3 K RON | |
| 32 | 32.CID TRANSMAC SRL▲ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 109,9 K RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | -2,4 K RON | |
| 33 | 33.ŞEMINEUL TĂU S.R.L.▲ 8 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 96,6 K RON▲ 59,5 % | ▲ 59,5 % | 18,4 K RON | |
| 34 | 34.SABLARE RAPIDA S.R.L.▲ 6 | Loc. Cavnic, Oraş Cavnic, Maramureş | 91,1 K RON▲ 49,6 % | ▲ 49,6 % | -97,6 K RON | |
| 35 | 35.ANAWIND SRL= | Sat Recea, Comuna Recea, Maramureş | 89,6 K RON▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 3,6 K RON | |
| 36 | 36.NOBLE DUAL SRL▲ 7 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 75,3 K RON▲ 206,9 % | ▲ 206,9 % | -18,9 K RON | |
| 37 | 37.SAMUEL ANDREI CONSTRUCŢII S.R.L.▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 66,2 K RON0,0% | 0,0% | -534 RON | |
| 38 | 38.DOBRANIA SRL▲ 1 | Sat Şişeşti, Comuna Şişeşti, Maramureş | 65,8 K RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | -25,8 K RON | |
| 39 | 39.NOBLE SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 60,1 K RON▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 40,4 K RON | |
| 40 | 40.MITREANU TRANSPORT SRL▼ 9 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 54,2 K RON▼ 57,3 % | ▼ 57,3 % | -77,8 K RON | |
| 41 | 41.KLEBE FLY SRL▼ 12 | Sat Recea, Comuna Recea, Maramureş | 47,3 K RON▼ 68,1 % | ▼ 68,1 % | 322,3 K RON | |
| 42 | 42.TRANS ALSA SRL= | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 39,2 K RON▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | -5,1 K RON | |
| 43 | 43.GABATHA FOREVER S.R.L.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 24,3 K RON— | — | — | 1,7 K RON |
| 44 | 44.FOCUL VIU S.R.L.▲ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 23 K RON▲ 399,9 % | ▲ 399,9 % | -14,3 K RON | |
| 45 | 45.MRM RAŢ CONSTRUCT S.R.L.= | Sat Ardusat, Comuna Ardusat, Maramureş | 20,7 K RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | -250 RON | |
| 46 | 46.CML BUILD ROBAN S.R.L.nou | Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus, Maramureş | 20,3 K RON— | — | — | 98,5 K RON |
| 47 | 47.WESTANDS BUSINESS INTELLIGENCE SRL▲ 1 | Loc. Baia Sprie, Oraş Baia Sprie, Maramureş | 12,5 K RON▲ 218,4 % | ▲ 218,4 % | 51,6 K RON | |
| 48 | 48.WANDCON SRL▼ 2 | Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus, Maramureş | 4,7 K RON▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 156,4 K RON | |
| 49 | 49.CARPYCONSTRUCT SRL▲ 6 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4,6 K RON▲ 426,8 % | ▲ 426,8 % | -23 K RON | |
| 50 | 50.SCOR PONT SRL▼ 1 | Loc. Borsa, Oraş Borşa, Maramureş | 3,1 K RON▼ 14,9 % | ▼ 14,9 % | 30,3 K RON | |
| 51 | 51.GHESIMAR EDIL SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2,9 K RON— | — | 106,8 K RON | |
| 52 | 52.STR HIDROCONSTRUCT PROIECT S.R.L.-D.▲ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2,8 K RON▲ 167,7 % | ▲ 167,7 % | 35,9 K RON | |
| 53 | 53.ATELIER ALPIN S.R.L.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2,5 K RON— | — | — | -792 RON |
| 54 | 54.RICBOG SRL▼ 3 | Loc. Borsa, Oraş Borşa, Maramureş | 2,5 K RON▼ 26,6 % | ▼ 26,6 % | 1,4 K RON | |
| 55 | 55.OVI PONTEGGI SRL▼ 2 | Loc. Borsa, Oraş Borşa, Maramureş | 2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 56 | 56.BIO STRUCTURE ORIZONT S.R.L.nou | Sat Săcel, Comuna Săcel, Maramureş | 620 RON— | — | — | 14,7 K RON |
| 57 | 57.M & G BUSSINES CENTER S.R.L.▼ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 21 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 58 | 58.ANCUŢA RĂCHITĂ SRLnou | Loc. Dragomireşti, Oraş Dragomireşti, Maramureş | 0 RON— | — | — | 0 RON |
| 59 | 59.INTERINSTAL SRL▼ 2 | Loc. Cavnic, Oraş Cavnic, Maramureş | 0 RON— | — | -867 RON | |
| 60 | 60.GHIŢĂ INVESTIMENT CONSTRUCT SRL▼ 3 | Sat Moisei, Comuna Moisei, Maramureş | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 61 | 61.NORD EDIFICE SRL▼ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0 RON— | — | -12 RON | |
| 62 | 62.GERAMI EDIL SRL▼ 5 | Oraş Tăuţii-Măgherăus, Maramureş | 0 RON— | — | -4,7 K RON | |
| 63 | 63.TOADER DEZURĂ SRL▼ 11 | Loc. Borsa, Oraş Borşa, Maramureş | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -3,5 K RON | |
| 64 | 64.BAT MORII SRLnou | Loc. Târgu Lăpuş, Oraş Târgu Lăpuş, Maramureş | 0 RON— | — | 0 RON |