Top 100 firme — Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri, Maramureș după datorii în 2013
75 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 75 cumulează 14,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 3,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.JET GRUP SRL= | Loc. Târgu Lăpuş, Oraş Târgu Lăpuş, Maramureş | 3,1 mil. RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | -490 K RON | |
| 2 | 2.CC SOFT SOLUTIONS SRL= | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,5 mil. RON▼ 19,8 % | ▼ 19,8 % | 167,9 K RON | |
| 3 | 3.BERNDORF BADERBAU SRL▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,1 mil. RON▲ 2 % | ▲ 2 % | -58,8 K RON | |
| 4 | 4.MARCON BAUMASCHINEN SRL▲ 1 | Loc. Baia Sprie, Oraş Baia Sprie, Maramureş | 890,6 K RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 1,6 K RON | |
| 5 | 5.DELORA S.R.L.▼ 2 | Sat Şişeşti, Comuna Şişeşti, Maramureş | 871,6 K RON▼ 22,8 % | ▼ 22,8 % | 801 RON | |
| 6 | 6.TOTAL BP GROUP SRL▲ 3 | Loc. Târgu Lăpuş, Oraş Târgu Lăpuş, Maramureş | 603,9 K RON▲ 58,4 % | ▲ 58,4 % | 18,7 K RON | |
| 7 | 7.MIHIS SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 578,4 K RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | -37,3 K RON | |
| 8 | 8.VASPROD FOREST IV SRL▲ 62 | Sat Moisei, Comuna Moisei, Maramureş | 560,5 K RON— | — | -34 RON | |
| 9 | 9.AGIFCO SA▼ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 498,9 K RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | -250,7 K RON | |
| 10 | 10.ÎNCHIRIERI ŞI CONSTRUCŢII DIN NORD SRL= | Sat Vişeu de Jos, Comuna Vişeu de Jos, Maramureş | 350,5 K RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 11,1 K RON | |
| 11 | 11.TROPEN-CON SRL= | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 344,9 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -8,9 K RON | |
| 12 | 12.GEO-GAB COMPANY SRLnou | Loc. Borsa, Oraş Borşa, Maramureş | 307,3 K RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 485 RON | |
| 13 | 13.TRANS BELBE SRL▲ 3 | Sat Cicârlău, Comuna Cicârlău, Maramureş | 275,6 K RON▲ 30,9 % | ▲ 30,9 % | -43,6 K RON | |
| 14 | 14.VARENA SRL▼ 2 | Sat Şişeşti, Comuna Şişeşti, Maramureş | 224,5 K RON▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 205 RON | |
| 15 | 15.GOBANI SRL▲ 4 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 215,3 K RON▲ 31 % | ▲ 31 % | -12 K RON | |
| 16 | 16.LAND TRADE SRL▼ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 215,1 K RON0,0% | 0,0% | -3 RON | |
| 17 | 17.GRAND HOMES SRL▼ 4 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 206,6 K RON▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 476 RON | |
| 18 | 18.RAVALPIP SRLnou | Sat Satulung, Comuna Satulung, Maramureş | 194,3 K RON— | — | — | 4,3 K RON |
| 19 | 19.A.S.P. TRANS SRL▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 191,2 K RON▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 3,8 K RON | |
| 20 | 20.TERNA SRL▲ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 168 K RON▲ 20,6 % | ▲ 20,6 % | 597 RON | |
| 21 | 21.WANDCON SRL▲ 1 | Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus, Maramureş | 150,2 K RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 9,5 K RON | |
| 22 | 22.ŞTEFANO - PONTEGGI SRL▲ 13 | Sat Moisei, Comuna Moisei, Maramureş | 132,8 K RON▲ 67,8 % | ▲ 67,8 % | -686 RON | |
| 23 | 23.DAN & VAS SRL▲ 4 | Sat Şindreşti, Comuna Dumbravita, Maramureş | 124,8 K RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | -10,8 K RON | |
| 24 | 24.CIOCAŞ TRANS SRL▲ 4 | Sat Berinta, Comuna Copalnic-Mănăştur, Maramureş | 116,4 K RON▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | -10,4 K RON | |
| 25 | 25.MARIOVIS BILD SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 116,1 K RON▲ 5.572,2 % | ▲ 5.572,2 % | 27,5 K RON | |
| 26 | 26.RICBOG SRL▲ 10 | Loc. Borsa, Oraş Borşa, Maramureş | 115,3 K RON▲ 56,4 % | ▲ 56,4 % | 58,9 K RON | |
| 27 | 27.T.L.K. TERASAMENTE LUCRĂRI KONSTRUCŢII SRL▲ 6 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 113 K RON▲ 22,8 % | ▲ 22,8 % | -2,5 K RON | |
| 28 | 28.PROSMARTECH SRL▼ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 108,8 K RON▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | -20,9 K RON | |
| 29 | 29.P.M.CP.COM SRL▲ 3 | Sat Cicârlău, Comuna Cicârlău, Maramureş | 101,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 30 | 30.CID TRANSMAC SRL▼ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 99,5 K RON▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | -22,2 K RON | |
| 31 | 31.KEDDO SRL▲ 19 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 93,5 K RON▲ 292,9 % | ▲ 292,9 % | 156,3 K RON | |
| 32 | 32.ADI ŞI FII COM SRLnou | Sat Moisei, Comuna Moisei, Maramureş | 88,1 K RON▲ 308 % | ▲ 308 % | 36,8 K RON | |
| 33 | 33.MARELI CONSTRUCT SRLnou | Sat Satu Nou de Jos, Comuna Groşi, Maramureş | 79,9 K RON— | — | 0 RON | |
| 34 | 34.SCOR PONT SRL▲ 7 | Loc. Borsa, Oraş Borşa, Maramureş | 79,2 K RON▲ 36,8 % | ▲ 36,8 % | -21,2 K RON | |
| 35 | 35.EXTRACT DAMAR SRL▲ 8 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 71,6 K RON▲ 41,3 % | ▲ 41,3 % | -5,3 K RON | |
| 36 | 36.ALPSIND SRL▲ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 70,6 K RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | -16,3 K RON | |
| 37 | 37.MIHNEA I.D.I. SRL= | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 70 K RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 3 K RON | |
| 38 | 38.MITREANU TRANSPORT SRL▲ 7 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 56,1 K RON▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | 1,3 K RON | |
| 39 | 39.MAT-BM SRL▲ 5 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 49,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 40 | 40.MYCMAT CON. SRL▼ 19 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 49,4 K RON▼ 67,3 % | ▼ 67,3 % | 28,2 K RON | |
| 41 | 41.DURASIST SRL▲ 18 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 48 K RON▲ 519 % | ▲ 519 % | 3,3 K RON | |
| 42 | 42.ARSETIM EXPO SRLnou | Loc. Borsa, Oraş Borşa, Maramureş | 46,4 K RON— | — | — | -10,5 K RON |
| 43 | 43.NORD EDIFICE SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 43,5 K RON— | — | — | 52,1 K RON |
| 44 | 44.CONSVIL-PETREUS SRL▲ 2 | Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus, Maramureş | 42,7 K RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | -13,7 K RON | |
| 45 | 45.INTEX RANDSTAFF SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 33,4 K RON— | — | — | 48,4 K RON |
| 46 | 46.MARCEL SOCIETATE DE CONSTRUCŢII SRL▲ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 30,6 K RON▲ 0 % | ▲ 0 % | 0 RON | |
| 47 | 47.MARATRUST SRL= | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 29,1 K RON▼ 32,9 % | ▼ 32,9 % | 51,7 K RON | |
| 48 | 48.UNIC BATCOR SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 29 K RON— | — | — | -28,6 K RON |
| 49 | 49.HABITAS SRL= | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 21,1 K RON▼ 16,1 % | ▼ 16,1 % | 2,2 K RON | |
| 50 | 50.MRM RAŢ CONSTRUCT S.R.L.▲ 2 | Sat Ardusat, Comuna Ardusat, Maramureş | 19,7 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | -50 RON | |
| 51 | 51.STIRAVACO SRL▲ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 19,6 K RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 11,7 K RON | |
| 52 | 52.EDIL MARIUS SRLnou | Sat Oarţa de Sus, Comuna Oarţa de Jos, Maramureş | 15,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 53 | 53.ADIRO EDIFICE SRLnou | Sat Mireşu Mare, Comuna Mireşu Mare, Maramureş | 14,6 K RON— | — | — | 28 K RON |
| 54 | 54.NOBLE SRL▲ 6 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 11,5 K RON▲ 61,6 % | ▲ 61,6 % | 56,4 K RON | |
| 55 | 55.DAN BATIMENT RENOVATION SRLnou | Sat Suciu de Jos, Comuna Suciu de Sus, Maramureş | 10,7 K RON— | — | — | 8,3 K RON |
| 56 | 56.SANPET SERV SRL▼ 5 | Sat Bârsana, Comuna Bârsana, Maramureş | 5,6 K RON▼ 75,5 % | ▼ 75,5 % | 116,7 K RON | |
| 57 | 57.GERAMI EDIL SRLnou | Oraş Tăuţii-Măgherăus, Maramureş | 5,4 K RON— | — | — | 5,3 K RON |
| 58 | 58.COMPAV - V&L SRL▲ 3 | Sat Recea, Comuna Recea, Maramureş | 4,9 K RON0,0% | 0,0% | 224 RON | |
| 59 | 59.SUNRISE BUILD SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4,5 K RON— | — | — | -3,5 K RON |
| 60 | 60.TEDY CONSTRUCTION SRL▼ 18 | Sat Şişeşti, Comuna Şişeşti, Maramureş | 4,1 K RON▼ 92,8 % | ▼ 92,8 % | -21,6 K RON | |
| 61 | 61.MACRO CONSTRUCT SRL▲ 8 | Sat Groşi, Comuna Groşi, Maramureş | 3,9 K RON▲ 3.203,4 % | ▲ 3.203,4 % | 5,3 K RON | |
| 62 | 62.CĂRĂRI DREPTE SRL▲ 1 | Sat Săcălăşeni, Comuna Săcălăşeni, Maramureş | 3,5 K RON▼ 0 % | ▼ 0 % | 0 RON | |
| 63 | 63.EDIL GRANDE SRL▼ 1 | Sat Moisei, Comuna Moisei, Maramureş | 2,6 K RON▼ 36,4 % | ▼ 36,4 % | -20,2 K RON | |
| 64 | 64.DOLOROCK SRL▲ 1 | Loc. Târgu Lăpuş, Oraş Târgu Lăpuş, Maramureş | 2,6 K RON▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | -188 RON | |
| 65 | 65.GEOV PONT SRL▼ 1 | Loc. Borsa, Oraş Borşa, Maramureş | 2,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 66 | 66.BAT MORII SRLnou | Loc. Târgu Lăpuş, Oraş Târgu Lăpuş, Maramureş | 2,4 K RON— | — | — | -264 RON |
| 67 | 67.GHESIMAR EDIL SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2,1 K RON— | — | — | 15 K RON |
| 68 | 68.OVI PONTEGGI SRL▼ 2 | Loc. Borsa, Oraş Borşa, Maramureş | 1,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 69 | 69.INTERINSTAL SRL▼ 1 | Loc. Cavnic, Oraş Cavnic, Maramureş | 466 RON▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | -1,7 K RON | |
| 70 | 70.LIBPROD SRLnou | Loc. Chiuzbaia, Oraş Baia Sprie, Maramureş | 200 RON— | — | — | -148 RON |
| 71 | 71.SAFTICA SRLnou | Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus, Maramureş | 1 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -51 K RON | |
| 72 | 72.TERACOTA SRL▼ 2 | Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus, Maramureş | 0 RON— | — | -17 K RON | |
| 73 | 73.VASI.BÎRLE.CONSTRUCŢII SRL▼ 6 | Sat Tulghieş, Comuna Mireşu Mare, Maramureş | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 3,6 K RON | |
| 74 | 74.GHIŢĂ INVESTIMENT CONSTRUCT SRL▼ 4 | Sat Moisei, Comuna Moisei, Maramureş | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 75 | 75.VALSMIN CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0 RON— | — | 0 RON |