Top 100 firme — Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale, Iași după datorii în 2019
181 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 23,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este 26,7 K RON, iar liderul atinge 2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MEDICAL CENTER VIVA SRL▲ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2 mil. RON▲ 66,4 % | ▲ 66,4 % | 68,3 K RON | |
| 2 | 2.EDENTA RADIOLOGIE DENTARA SRL▲ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,4 mil. RON▲ 65 % | ▲ 65 % | 759,9 K RON | |
| 3 | 3.MAR CONSULT SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,3 mil. RON— | — | 4,4 K RON | |
| 4 | 4.INVESTIGATII MEDICALE PRAXIS SRL▲ 14 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,3 mil. RON▲ 347,8 % | ▲ 347,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 5 | 5.CENTRUL MEDICAL DOMENICO SRL▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,2 mil. RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | -490,4 K RON | |
| 6 | 6.VITAL TEST SRL▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,2 mil. RON▼ 30,1 % | ▼ 30,1 % | 712,3 K RON | |
| 7 | 7.LUMISAN SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 928,3 K RON▼ 23,1 % | ▼ 23,1 % | 152,7 K RON | |
| 8 | 8.TRITEST SRL▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 810,8 K RON▲ 68,2 % | ▲ 68,2 % | 831,3 K RON | |
| 9 | 9.TOP MEDICAL GRUP SRL▲ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 618,1 K RON▲ 79,8 % | ▲ 79,8 % | -96,4 K RON | |
| 10 | 10.MEDIMAGIS SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 557,1 K RON▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 336 K RON | |
| 11 | 11.SIVOMED SRL▲ 9 | Sat Paun, Comuna Bârnova, Iaşi | 459 K RON▲ 67,1 % | ▲ 67,1 % | 213,7 K RON | |
| 12 | 12.FOR YOU MED RD S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 453 K RON— | — | — | -39,6 K RON |
| 13 | 13.CAAS NEAMŢU SRLnou | Loc. Hârlău, Oraş Hârlău, Iaşi | 432,2 K RON— | — | -58,1 K RON | |
| 14 | 14.CLINICA SRL▲ 59 | Sat Poieni, Comuna Schitu Duca, Iaşi | 404,6 K RON▲ 985,7 % | ▲ 985,7 % | 188,7 K RON | |
| 15 | 15.OCULOOPTIC SRL▼ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 363,3 K RON▼ 32,9 % | ▼ 32,9 % | 257,6 K RON | |
| 16 | 16.ESTET ANESTEZIA IAŞI SRL▲ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 357,6 K RON▲ 61,1 % | ▲ 61,1 % | 138,5 K RON | |
| 17 | 17.SFERA OPTIC SRL▼ 8 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 351,7 K RON▼ 31,4 % | ▼ 31,4 % | 528,7 K RON | |
| 18 | 18.OPTILUX SRL▲ 67 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 333,3 K RON▲ 1.321 % | ▲ 1.321 % | 18,6 K RON | |
| 19 | 19.TRANSPARENTA SRL▼ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 329,1 K RON▼ 19,8 % | ▼ 19,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 20 | 20.KINETIC FIT SRL▲ 30 | Sat Valea Ursului, Comuna Miroslava, Iaşi | 311,3 K RON▲ 314 % | ▲ 314 % | 614,5 K RON | |
| 21 | 21.MEDIUNO OPTIC S.R.L.nou | Municipiul Paşcani, Iaşi | 286,3 K RON— | — | — | -87,1 K RON |
| 22 | 22.ONE & ONLY MED S.R.L.nou | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | 283,7 K RON— | — | — | -27,1 K RON |
| 23 | 23.EMERSON CAPITAL PARTNERS S.R.L.▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 274,8 K RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 878 RON | |
| 24 | 24.LIFE PRO ASIST SRL▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 271 K RON▲ 35 % | ▲ 35 % | 263,5 K RON | |
| 25 | 25.OSTEOMED CENTER SRL▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 260,9 K RON▲ 35,1 % | ▲ 35,1 % | -9,6 K RON | |
| 26 | 26.FIZIO-KINETO SRL▼ 1 | Sat Hălăuceşti, Comuna Hălăuceşti, Iaşi | 259,1 K RON▲ 21,7 % | ▲ 21,7 % | -19,8 K RON | |
| 27 | 27.ACTUA MEDICAL SRL▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 230,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 28 | 28.CLINICA ELIXIR S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 223,4 K RON— | — | — | -52,5 K RON |
| 29 | 29.EIS MEDICAL RECOVERY S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 221,5 K RON— | — | — | -21,5 K RON |
| 30 | 30.OPTICA VISION FOR YOU S.R.L.▼ 14 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 216,5 K RON▼ 35,5 % | ▼ 35,5 % | 66,8 K RON | |
| 31 | 31.MAYAMEDIA.RO SRLnou | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 215,6 K RON▲ 399,3 % | ▲ 399,3 % | -19,6 K RON | |
| 32 | 32.MADENT SRL▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 207,7 K RON▲ 31 % | ▲ 31 % | -52,7 K RON | |
| 33 | 33.OPTICA AMELIA S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 196,4 K RON— | — | — | -55,2 K RON |
| 34 | 34.ORATIO S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 196,1 K RON— | — | — | 7,5 K RON |
| 35 | 35.TRANQUIL LIMITED SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 193,2 K RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 1,9 K RON | |
| 36 | 36.DOBRIN & CO SRL▼ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 182,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 37 | 37.OPTIX REY SRL▼ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 168,8 K RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 50,4 K RON | |
| 38 | 38.EVO VISION OPTIC SRL▼ 12 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 162,7 K RON▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 28,2 K RON | |
| 39 | 39.TERRAMOLD SRL▼ 18 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 161,6 K RON▼ 40 % | ▼ 40 % | 228,3 K RON | |
| 40 | 40.DIETIS JYM SRL▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 159,2 K RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 93,1 K RON | |
| 41 | 41.MEDVERO SRL▼ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 154,1 K RON▼ 39,8 % | ▼ 39,8 % | 223,3 K RON | |
| 42 | 42.INCOSAN SRL▼ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 146,2 K RON▼ 13,8 % | ▼ 13,8 % | 51 RON | |
| 43 | 43.DALPOSTO SRL▼ 8 | Sat Breazu, Comuna Rediu, Iaşi | 141,5 K RON▼ 7 % | ▼ 7 % | -11,2 K RON | |
| 44 | 44.SENECTUTIS SRL▲ 4 | Sat Uricani, Comuna Miroslava, Iaşi | 139,3 K RON▲ 62,2 % | ▲ 62,2 % | 9,1 K RON | |
| 45 | 45.CODRIN VIZUAL S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 132,8 K RON— | — | — | 7,5 K RON |
| 46 | 46.TPX-HR SRL▼ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 116,3 K RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | -3 K RON | |
| 47 | 47.R&B MEDICAL SOLUTIONS SRL▼ 10 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 112,3 K RON▼ 16,6 % | ▼ 16,6 % | 5,9 K RON | |
| 48 | 48.LEVEL INTERNATIONAL S.R.L.nou | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 111,8 K RON— | — | — | -52,5 K RON |
| 49 | 49.FIZIOMED EXPERT SRL▼ 6 | Sat Hălăuceşti, Comuna Hălăuceşti, Iaşi | 107,6 K RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 85,9 K RON | |
| 50 | 50.BALNEOFIZIOTERAPEUTICA SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 103,7 K RON▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 23,7 K RON | |
| 51 | 51.MAVIC MED S.R.L.nou | Sat Scanteia, Comuna Scânteia, Iaşi | 100,6 K RON— | — | — | -13,6 K RON |
| 52 | 52.GOOD VISION FOR YOU SRL▲ 22 | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | 99,4 K RON▲ 174,7 % | ▲ 174,7 % | -4,7 K RON | |
| 53 | 53.GRAND SANTE SRL▼ 12 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 98,9 K RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 50,9 K RON | |
| 54 | 54.AMBULANTA PRIVATA IASI SRL▼ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 98,7 K RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | -16,2 K RON | |
| 55 | 55.SF. PARASCHEVA-ÎNGRIJIRI MEDICALE LA DOMICILIU SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 97,9 K RON▲ 62,7 % | ▲ 62,7 % | 2,2 K RON | |
| 56 | 56.MEDIS LAND CLINIC SRL▼ 11 | Sat Rediu, Comuna Rediu, Iaşi | 95,6 K RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 1 K RON | |
| 57 | 57.MAYA BEAUTY CLINIC S.R.L.▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 94,5 K RON▲ 88,1 % | ▲ 88,1 % | 855 RON | |
| 58 | 58.CABINET DE HOMEOPATIE DR. GENTIANA CIUBUC S.R.L.nou | Sat Dobrovăţ, Comuna Dobrovăţ, Iaşi | 94,2 K RON— | — | — | 61,9 K RON |
| 59 | 59.EQUILIBRIUM THERAPY SRL▼ 8 | Sat Pietraria, Comuna Bârnova, Iaşi | 94 K RON▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 29,2 K RON | |
| 60 | 60.MEDAVENTIS S.R.L.▲ 86 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 90,9 K RON▲ 100.888,9 % | ▲ 100.888,9 % | 18,2 K RON | |
| 61 | 61.CENTRUL DE HOMEOPATIE REMEDIU SRL▼ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 88,9 K RON▲ 46,8 % | ▲ 46,8 % | -27,8 K RON | |
| 62 | 62.HOLISTIC BODY S.R.L.▲ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 87,2 K RON▲ 111,3 % | ▲ 111,3 % | -46,3 K RON | |
| 63 | 63.CONSIMEDICA SRL▼ 17 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 87 K RON▼ 4 % | ▼ 4 % | -2,4 K RON | |
| 64 | 64.PSYCHE HARMONY SRL▼ 15 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 83,2 K RON0,0% | 0,0% | -13,8 K RON | |
| 65 | 65.S.M.S.C.-NUTRIDIAB SRL▼ 23 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 83,2 K RON▼ 18,8 % | ▼ 18,8 % | 27,8 K RON | |
| 66 | 66.EDEN LYFE GROUP S.R.L.▼ 10 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 78,9 K RON▲ 33,7 % | ▲ 33,7 % | -48,7 K RON | |
| 67 | 67.CENTRUL MEDICAL KINETERA S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 72,3 K RON— | — | — | -32,6 K RON |
| 68 | 68.BESST ACADEMY S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 69,8 K RON— | — | — | -44,3 K RON |
| 69 | 69.RX-DENTIS SRL▼ 52 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 66,6 K RON▼ 79,8 % | ▼ 79,8 % | 174,8 K RON | |
| 70 | 70.D.D.I. RADIOLOGIE DENTARĂ S.R.L.▼ 18 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 64,3 K RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 2,7 mil. RON | |
| 71 | 71.PROMPT MED SERV SRL▼ 24 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 63,6 K RON▼ 26,5 % | ▼ 26,5 % | 60 K RON | |
| 72 | 72.SMART OPTICAL GLASSES SRL▼ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 63,5 K RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | -5,7 K RON | |
| 73 | 73.VISION CARE OPTIC S.R.L.-D.▲ 8 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 63,1 K RON▲ 150,9 % | ▲ 150,9 % | 12,5 K RON | |
| 74 | 74.CAMI CRIS CLINIC SRL▼ 15 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 62,9 K RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | -8 K RON | |
| 75 | 75.ANA VIAȚĂ SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 62,5 K RON▲ 42,7 % | ▲ 42,7 % | -19 K RON | |
| 76 | 76.MSG-RO S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 61,8 K RON— | — | — | -182,6 K RON |
| 77 | 77.FIZIO PRO CLINIC S.R.L.▲ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 59,3 K RON▲ 173,5 % | ▲ 173,5 % | -22,5 K RON | |
| 78 | 78.MASKINEGO SRL▼ 20 | Sat Valea Ursului, Comuna Miroslava, Iaşi | 58,1 K RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 23,7 K RON | |
| 79 | 79.NECTARIA MED SRL▼ 22 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 55,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 80 | 80.DOMKINEGO SRL▼ 15 | Sat Valea Ursului, Comuna Miroslava, Iaşi | 54,6 K RON▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 675 RON | |
| 81 | 81.NUTRI DIET SRL▼ 20 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 53,5 K RON▲ 5 % | ▲ 5 % | 642 RON | |
| 82 | 82.DIET HELP CENTER S.R.L.▼ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 53,1 K RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | -4,4 K RON | |
| 83 | 83.SANROPLUS MEDICA SRL▼ 23 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 50,1 K RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 21,9 K RON | |
| 84 | 84.CO-NAISSANCE SRL▼ 20 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 49,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 85 | 85.MEDOPTICA SRL▼ 17 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 46,6 K RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 667,3 K RON | |
| 86 | 86.ICON-FIZIO S.R.L.▼ 20 | Sat Solonet, Comuna Bivolari, Iaşi | 46,3 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 525 RON | |
| 87 | 87.OPTIMED CONSULT SRL▼ 1 | Sat Breazu, Comuna Rediu, Iaşi | 43,8 K RON▲ 91,9 % | ▲ 91,9 % | 5,9 K RON | |
| 88 | 88.LUVIMAX ENERGY S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 39,1 K RON— | — | — | 9,6 K RON |
| 89 | 89.CENTRUL MEDICAL HYGEEA SRL▼ 49 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 39,1 K RON▼ 63,9 % | ▼ 63,9 % | 213,7 K RON | |
| 90 | 90.PEN REABILITARE S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 38,5 K RON▲ 65,7 % | ▲ 65,7 % | 22,1 K RON | |
| 91 | 91.A.S.A.-DA ÎNGRIJIRI MEDICALE SRL▼ 15 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 38,3 K RON▲ 25 % | ▲ 25 % | 100,1 K RON | |
| 92 | 92.AIO PHARMA S.R.L.▼ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 34,8 K RON▲ 57,3 % | ▲ 57,3 % | -7,6 K RON | |
| 93 | 93.WELLNESS SRL▼ 18 | Sat Balciu, Comuna Miroslava, Iaşi | 33,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 94 | 94.KINETICFIZ ANASTASIA S.R.L.nou | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 30,8 K RON— | — | — | -14,6 K RON |
| 95 | 95.BOWTECH SANDU COVACIU S.R.L.nou | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | 29,8 K RON— | — | — | -16,2 K RON |
| 96 | 96.CENTRUL MEDICAL TÂRGU FRUMOS SRL▼ 13 | Loc. Târgu Frumos, Oraş Târgu Frumos, Iaşi | 28,4 K RON▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 227,7 K RON | |
| 97 | 97.QEMA SRL▼ 18 | Sat Dancu, Comuna Holboca, Iaşi | 28,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 98 | 98.RADOMED SRL▼ 18 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 27,6 K RON▲ 7 % | ▲ 7 % | -9,6 K RON | |
| 99 | 99.TEO & LUCA MED SRL▲ 4 | Sat Tătărusi, Comuna Tătăruşi, Iaşi | 27,3 K RON▲ 115,3 % | ▲ 115,3 % | -21,7 K RON | |
| 100 | 100.NEW BODY SRL▲ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 26,7 K RON▲ 111,8 % | ▲ 111,8 % | 1,3 K RON |