Top 100 firme — Construcții, Harghita după datorii în 2022
1.103 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1,1 mld. RON. Pragul de intrare în top este 1,5 mil. RON, iar liderul atinge 450,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BAYER STRADA S.R.L.= | Sat Remetea, Comuna Remetea, Harghita | 450,1 mil. RON▲ 310,9 % | ▲ 310,9 % | 26,6 mil. RON | |
| 2 | 2.AQUA PROVIDEBIT SRL▲ 111 | Sat Sânsimion, Comuna Sânsimion, Harghita | 52,6 mil. RON▲ 5.259,8 % | ▲ 5.259,8 % | -586,3 K RON | |
| 3 | 3.BARADI AGRO S.R.L.▲ 33 | Sat Remetea, Comuna Remetea, Harghita | 50,6 mil. RON▲ 1.270,3 % | ▲ 1.270,3 % | -1,9 mil. RON | |
| 4 | 4.ING SERVICE SRL▲ 2 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 34,3 mil. RON▲ 84,8 % | ▲ 84,8 % | 10,9 mil. RON | |
| 5 | 5.WINFOR TRADE SRL▼ 2 | Sat Misentea, Comuna Leliceni, Harghita | 30,1 mil. RON▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | -567,6 K RON | |
| 6 | 6.LASZLO-CONSTR SRL▼ 4 | Sat Morăreni, Comuna Lupeni, Harghita | 28,1 mil. RON▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 9,2 mil. RON | |
| 7 | 7.TOTAL MEAT SOLUTIONS S.R.L.▲ 13 | Sat Borzont, Comuna Joseni, Harghita | 22,9 mil. RON▲ 333,5 % | ▲ 333,5 % | 3,3 mil. RON | |
| 8 | 8.FORTUNA PARK SRL▲ 1 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 19,1 mil. RON▲ 35,1 % | ▲ 35,1 % | 5,5 mil. RON | |
| 9 | 9.BERDIA SRL▼ 5 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 15,8 mil. RON▼ 35,8 % | ▼ 35,8 % | 11,3 mil. RON | |
| 10 | 10.GLOVER CONSTRUCTS SRL▲ 6 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 15,5 mil. RON▲ 90,7 % | ▲ 90,7 % | -1 mil. RON | |
| 11 | 11.VIZIGOT IMMO SRL▼ 3 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 14,5 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 595,2 K RON | |
| 12 | 12.FORTUNA PARK BRAND SRL▲ 3 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 13,8 mil. RON▲ 66,4 % | ▲ 66,4 % | 2,2 mil. RON | |
| 13 | 13.VIADUCT SRL▼ 3 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 13,7 mil. RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 1,6 mil. RON | |
| 14 | 14.ZÖLD LIGET S.R.L.▼ 9 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 13,4 mil. RON▼ 44,1 % | ▼ 44,1 % | 2,1 mil. RON | |
| 15 | 15.COLOR HELP S.R.L.▲ 607 | Sat Remetea, Comuna Remetea, Harghita | 13 mil. RON▲ 42.836,5 % | ▲ 42.836,5 % | 141,8 K RON | |
| 16 | 16.IMPEX AURORA SRL▼ 9 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 12,8 mil. RON▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 487,2 K RON | |
| 17 | 17.WERNETTO SRL▼ 5 | Municipiul Gheorgheni, Harghita | 12,2 mil. RON▲ 21,9 % | ▲ 21,9 % | 5,6 mil. RON | |
| 18 | 18.HAMERLEMN 2004 SRL▲ 3 | Sat Joseni, Comuna Joseni, Harghita | 10,7 mil. RON▲ 104 % | ▲ 104 % | 7,8 mil. RON | |
| 19 | 19.BETON REMETE S.R.L.▲ 10 | Sat Valea Strâmbă, Comuna Suseni, Harghita | 10,6 mil. RON▲ 178 % | ▲ 178 % | 240,5 K RON | |
| 20 | 20.CSALAJ SRL▼ 7 | Sat Lupeni, Comuna Lupeni, Harghita | 9,6 mil. RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 1,8 mil. RON | |
| 21 | 21.HAR WASSER ENERGIE SRL▼ 2 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 9,4 mil. RON▲ 67,9 % | ▲ 67,9 % | -2 mil. RON | |
| 22 | 22.TERMOLANG SRL▼ 5 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 9 mil. RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 7,4 mil. RON | |
| 23 | 23.SICULUS BAU SRLnou | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 8,5 mil. RON— | — | -891,7 K RON | |
| 24 | 24.COMPLEX UNION FUEL SERVICE SRL▼ 13 | Loc. Vlăhiţa, Oraş Vlăhiţa, Harghita | 8,5 mil. RON▼ 17 % | ▼ 17 % | 4,9 mil. RON | |
| 25 | 25.MULTIPLAND SRL▼ 11 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 6,9 mil. RON▼ 24,4 % | ▼ 24,4 % | 4,6 mil. RON | |
| 26 | 26.FORTAT-HAUSE SRL▼ 8 | Sat Valea Strâmbă, Comuna Suseni, Harghita | 6,8 mil. RON▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 27 | 27.DEPISTO STAR SRL▼ 4 | Municipiul Gheorgheni, Harghita | 6,7 mil. RON▲ 50,7 % | ▲ 50,7 % | 133,1 K RON | |
| 28 | 28.HIDROTRAN SRL▲ 13 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 6,2 mil. RON▲ 99 % | ▲ 99 % | 2,4 mil. RON | |
| 29 | 29.FARKAS-CONSTRUCT SRL▼ 1 | Sat Ciumani, Comuna Ciumani, Harghita | 5,8 mil. RON▲ 45,5 % | ▲ 45,5 % | 346,2 K RON | |
| 30 | 30.SELEMEN HOLZBAU SRL▲ 18 | Sat Vărşag, Comuna Vărşag, Harghita | 5,6 mil. RON▲ 110,2 % | ▲ 110,2 % | 3,4 mil. RON | |
| 31 | 31.FUNDAMENTA SRLnou | Municipiul Gheorgheni, Harghita | 5,3 mil. RON— | — | -775,7 K RON | |
| 32 | 32.SILENT EVENTS SRL▲ 72 | Sat Şoimeni, Comuna Păuleni-Ciuc, Harghita | 5,1 mil. RON▲ 367,7 % | ▲ 367,7 % | 83,5 K RON | |
| 33 | 33.KORONDI ARCSO SRL▲ 30 | Sat Corund, Comuna Corund, Harghita | 4,9 mil. RON▲ 163,8 % | ▲ 163,8 % | 77,5 K RON | |
| 34 | 34.WINFOR BUILDING S.R.L.▲ 6 | Sat Misentea, Comuna Leliceni, Harghita | 4,9 mil. RON▲ 48,4 % | ▲ 48,4 % | 612 K RON | |
| 35 | 35.TIG-RAD SYSTEM SRL▲ 3 | Municipiul Gheorgheni, Harghita | 4,5 mil. RON▲ 32,1 % | ▲ 32,1 % | 200,8 K RON | |
| 36 | 36.KVADRUM AXIS SRL▲ 7 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 4,4 mil. RON▲ 44,4 % | ▲ 44,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 37 | 37.TÖLGY PANORÁMA SRL▼ 13 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 4,4 mil. RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 64 K RON | |
| 38 | 38.BIGYO IMPEX SRLnou | Sat Lunca de Jos, Comuna Lunca de Jos, Harghita | 4,3 mil. RON▲ 31,4 % | ▲ 31,4 % | 181 K RON | |
| 39 | 39.HARBAU SRL▼ 17 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 4,3 mil. RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | -144,8 K RON | |
| 40 | 40.ROBCONSTRUCT SRL▲ 4 | Sat Remetea, Comuna Remetea, Harghita | 4,1 mil. RON▲ 38,3 % | ▲ 38,3 % | 508 K RON | |
| 41 | 41.VIKING SRL▼ 14 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 4,1 mil. RON▲ 3 % | ▲ 3 % | 1,2 mil. RON | |
| 42 | 42.ALL CONSTRUCT SERV SRL▼ 16 | Municipiul Topliţa, Harghita | 4,1 mil. RON▼ 2 % | ▼ 2 % | -550,3 K RON | |
| 43 | 43.TECTUM COMPANY SA▼ 18 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 4 mil. RON▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | 183 K RON | |
| 44 | 44.VIAHAR S.R.L.▲ 26 | Sat Suseni, Comuna Suseni, Harghita | 3,8 mil. RON▲ 120,6 % | ▲ 120,6 % | 616,3 K RON | |
| 45 | 45.XINDEX ECO SRL▼ 12 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 3,7 mil. RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 787,9 K RON | |
| 46 | 46.TRIGA SRL▼ 11 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 3,6 mil. RON▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 86 K RON | |
| 47 | 47.SANKÓ-ÉP KFT BUDAPEST SUCURSALA REMETEA▲ 4 | Sat Remetea, Comuna Remetea, Harghita | 3,6 mil. RON▲ 40,5 % | ▲ 40,5 % | 107,9 K RON | |
| 48 | 48.MAXIM SRL▼ 16 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 3,6 mil. RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 541,5 K RON | |
| 49 | 49.DULGHERGOLD SRL▲ 39 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 3,6 mil. RON▲ 173,1 % | ▲ 173,1 % | -2,5 mil. RON | |
| 50 | 50.RESIDENCE IMOBIL S.R.L.▲ 60 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 3,5 mil. RON▲ 244,8 % | ▲ 244,8 % | 82,2 K RON | |
| 51 | 51.GARDEN POOL SOLUTIONS SRL▲ 41 | Sat Brădeşti, Comuna Brădeşti, Harghita | 3,4 mil. RON▲ 176,6 % | ▲ 176,6 % | 126,8 K RON | |
| 52 | 52.TIGRA-WILL SRL▲ 8 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 3,3 mil. RON▲ 58,5 % | ▲ 58,5 % | 496,4 K RON | |
| 53 | 53.SMART ENERGY PRODUCT S.R.L.▲ 54 | Sat Mădăraş, Comuna Mădăraş, Harghita | 3,2 mil. RON▲ 209,2 % | ▲ 209,2 % | 3 mil. RON | |
| 54 | 54.CAZANTECH SRL▼ 9 | Sat Joseni, Comuna Joseni, Harghita | 3,1 mil. RON▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | -51,9 K RON | |
| 55 | 55.LAZAR-BRICO SRL▼ 16 | Sat Ocland, Comuna Ocland, Harghita | 2,9 mil. RON▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | 109,4 K RON | |
| 56 | 56.M O N O BAU S.R.L.▲ 17 | Municipiul Topliţa, Harghita | 2,8 mil. RON▲ 69,4 % | ▲ 69,4 % | 2,5 mil. RON | |
| 57 | 57.WELCO PROPERTY SRL▼ 7 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 2,7 mil. RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | -478,3 K RON | |
| 58 | 58.LUKACS ALPIN'S SRL▲ 20 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 2,6 mil. RON▲ 73,8 % | ▲ 73,8 % | 1,9 mil. RON | |
| 59 | 59.SECURITY GROUP NETSYSTEM SRL▲ 24 | Municipiul Gheorgheni, Harghita | 2,6 mil. RON▲ 83,3 % | ▲ 83,3 % | 546 K RON | |
| 60 | 60.PATKO SRL▲ 29 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 2,6 mil. RON▲ 103,5 % | ▲ 103,5 % | -158 K RON | |
| 61 | 61.ECOSIS CONTRACTORS S.R.L.▲ 19 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 2,4 mil. RON▲ 61,3 % | ▲ 61,3 % | 334,8 K RON | |
| 62 | 62.MC TESI BAU SRL▲ 3 | Sat Frumoasa, Comuna Frumoasa, Harghita | 2,4 mil. RON▲ 30 % | ▲ 30 % | 737,2 K RON | |
| 63 | 63.GENERAL HOUSE TECH SRL▼ 29 | Sat Racu, Comuna Racu, Harghita | 2,3 mil. RON▼ 37,8 % | ▼ 37,8 % | 614 K RON | |
| 64 | 64.HUROM-BUDA SRL▼ 9 | Sat Ciumani, Comuna Ciumani, Harghita | 2,3 mil. RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 8,5 K RON | |
| 65 | 65.GERSOLTECH S.R.L.▲ 351 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Harghita | 2,2 mil. RON▲ 2.053,4 % | ▲ 2.053,4 % | 471 K RON | |
| 66 | 66.MACOPS SRL▼ 24 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 2,2 mil. RON▼ 29 % | ▼ 29 % | 685 K RON | |
| 67 | 67.PALPRODEX SRL▼ 11 | Sat Frumoasa, Comuna Frumoasa, Harghita | 2,1 mil. RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 1,6 K RON | |
| 68 | 68.BAR-AT SYSTEM SRL▼ 1 | Sat Joseni, Comuna Joseni, Harghita | 2,1 mil. RON▲ 22,7 % | ▲ 22,7 % | -457,3 K RON | |
| 69 | 69.HAMMETREK CONSTRUCT S.R.L.▼ 16 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 2,1 mil. RON▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | 342,8 K RON | |
| 70 | 70.INSER SRL▲ 138 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 2,1 mil. RON▲ 406,6 % | ▲ 406,6 % | 1,7 mil. RON | |
| 71 | 71.NOVATHERM SRL▲ 52 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 2,1 mil. RON▲ 129,3 % | ▲ 129,3 % | 14 K RON | |
| 72 | 72.BEN COM MIXT CONSTRUCT SRL▼ 1 | Municipiul Gheorgheni, Harghita | 2 mil. RON▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | 44,5 K RON | |
| 73 | 73.FACTOR SERVICE SRL▼ 9 | Sat Borzont, Comuna Joseni, Harghita | 2 mil. RON▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 205,6 K RON | |
| 74 | 74.SANDOR TERRA CONSTRUCT SRL▲ 12 | Sat Joseni, Comuna Joseni, Harghita | 1,9 mil. RON▲ 45,3 % | ▲ 45,3 % | 9 K RON | |
| 75 | 75.SMART GREEN SOLUTIONS S.R.L.▲ 423 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 1,9 mil. RON▲ 2.871,8 % | ▲ 2.871,8 % | 971,4 K RON | |
| 76 | 76.COM-TUR SRL▲ 44 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 1,9 mil. RON▲ 104,1 % | ▲ 104,1 % | 708,3 K RON | |
| 77 | 77.KALERNO SRL▼ 9 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Harghita | 1,9 mil. RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 699,5 K RON | |
| 78 | 78.SERVEX PLUSZ SRL▲ 48 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 1,9 mil. RON▲ 109,9 % | ▲ 109,9 % | 122,1 K RON | |
| 79 | 79.ZOZOVILL SRL▲ 357 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 1,8 mil. RON▲ 1.847,2 % | ▲ 1.847,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 80 | 80.INSTEL SRL▼ 18 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 1,8 mil. RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 332,8 K RON | |
| 81 | 81.INVENTUM CONSTRUCT S.R.L.▲ 216 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 1,7 mil. RON▲ 633,1 % | ▲ 633,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 82 | 82.LORD-COM IMPEX SRL▼ 7 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 1,7 mil. RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 603,6 K RON | |
| 83 | 83.UNICONS SRL▼ 29 | Loc. Cristuru Secuiesc, Oraş Cristuru Secuiesc, Harghita | 1,7 mil. RON▼ 31,5 % | ▼ 31,5 % | 139,6 K RON | |
| 84 | 84.TELEKFALVI MESTER SRL▲ 49 | Sat Sâncrai, Comuna Dealu, Harghita | 1,6 mil. RON▲ 99,1 % | ▲ 99,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 85 | 85.INSTALIMPEX TOTAL-SERV SRL▲ 33 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 1,6 mil. RON▲ 74,5 % | ▲ 74,5 % | 681,7 K RON | |
| 86 | 86.WIKEND FOREST IMPEX SRL▼ 25 | Sat Remetea, Comuna Remetea, Harghita | 1,6 mil. RON▼ 20 % | ▼ 20 % | 163,8 K RON | |
| 87 | 87.PIUK & LEVENTE SRL▼ 11 | Sat Frumoasa, Comuna Frumoasa, Harghita | 1,6 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | -39,5 K RON | |
| 88 | 88.KISS ELEKTROPARK SRL▲ 199 | Sat Tamaşu, Comuna Dealu, Harghita | 1,6 mil. RON▲ 529 % | ▲ 529 % | 747,5 K RON | |
| 89 | 89.ELECTRO-BETA SRL▲ 13 | Municipiul Topliţa, Harghita | 1,6 mil. RON▲ 44 % | ▲ 44 % | 192,1 K RON | |
| 90 | 90.TIBZSO PREST SRL▲ 15 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 1,6 mil. RON▲ 48,4 % | ▲ 48,4 % | 13,4 K RON | |
| 91 | 91.TRITEC COMPANY S.R.L.▲ 5 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 1,6 mil. RON▲ 34 % | ▲ 34 % | 131,1 K RON | |
| 92 | 92.BAUHAUS-SERVICE SRL▲ 43 | Loc. Vlăhiţa, Oraş Vlăhiţa, Harghita | 1,6 mil. RON▲ 96,7 % | ▲ 96,7 % | 3,8 mil. RON | |
| 93 | 93.PERFECTCONSERV SRL▼ 16 | Sat Dăneşti, Comuna Dăneşti, Harghita | 1,6 mil. RON▲ 2 % | ▲ 2 % | 4 K RON | |
| 94 | 94.SOVIDEK EPSZER S.R.L.nou | Sat Becaş, Comuna Praid, Harghita | 1,6 mil. RON— | — | — | 425,7 K RON |
| 95 | 95.SIELINST SRL▲ 56 | Sat Brădeşti, Comuna Brădeşti, Harghita | 1,6 mil. RON▲ 140,6 % | ▲ 140,6 % | 75 K RON | |
| 96 | 96.ACTUM ALEX SRL▼ 24 | Sat Tulgheş, Comuna Tulgheş, Harghita | 1,5 mil. RON▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | -798,5 K RON | |
| 97 | 97.SIGMA MOSAIK JACUZZI SRL▼ 4 | Sat Brădeşti, Comuna Brădeşti, Harghita | 1,5 mil. RON▲ 24,4 % | ▲ 24,4 % | 75,5 K RON | |
| 98 | 98.HOD INVEST SRL▼ 19 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 1,5 mil. RON▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 92,1 K RON | |
| 99 | 99.HAUST INVEST S.R.L.nou | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 1,5 mil. RON— | — | 0 RON | |
| 100 | 100.BOROLAK INVEST S.R.L.▲ 78 | Sat Tamaşu, Comuna Dealu, Harghita | 1,5 mil. RON▲ 188,5 % | ▲ 188,5 % | 5,7 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Harghita
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
115 firme · 628,2 mil. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
434 firme · 591,1 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
21 firme · 265 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
101 firme · 191,8 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
85 firme · 85 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
54 firme · 60,7 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
56 firme · 56,3 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
57 firme · 45,4 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
7 firme · 36,5 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
20 firme · 27,7 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
19 firme · 25,9 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
2 firme · 23,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
15 firme · 9,8 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
16 firme · 6,9 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
18 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
14 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
7 firme · 4,3 mil. RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
2 firme · 4 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
7 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
5 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
5 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
2 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
8 firme · 973 K RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
2 firme · 477,4 K RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
2 firme · 252,2 K RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
2 firme · 202,4 K RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
1 firme · 84 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
2 firme · 36 K RON