Top 100 firme — Construcții, Harghita după capitaluri în 2025
1.079 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 772,4 mil. RON. Pragul de intrare în top este 1,3 mil. RON, iar liderul atinge 61,7 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BAYER STRADA S.R.L.= | Sat Remetea, Comuna Remetea, Harghita | 61,7 mil. RON▼ 20,7 % | ▼ 20,7 % | -15,6 mil. RON | |
| 2 | 2.VIADUCT SRL▲ 2 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 53,9 mil. RON▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 23,4 mil. RON | |
| 3 | 3.LASZLO-CONSTR SRL▲ 3 | Sat Morăreni, Comuna Lupeni, Harghita | 49,4 mil. RON▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | 8,4 mil. RON | |
| 4 | 4.TERMOLANG SRL▲ 1 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 48,5 mil. RON▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 9,9 mil. RON | |
| 5 | 5.MULTIPLAND SRL▼ 3 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 45,9 mil. RON▼ 25,6 % | ▼ 25,6 % | 5,7 mil. RON | |
| 6 | 6.HAMERLEMN 2004 SRL▲ 1 | Sat Joseni, Comuna Joseni, Harghita | 45,9 mil. RON▲ 20 % | ▲ 20 % | 9,6 mil. RON | |
| 7 | 7.ING SERVICE SRL▼ 4 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 36,6 mil. RON▼ 32,9 % | ▼ 32,9 % | 9,9 mil. RON | |
| 8 | 8.B & B TRANSINVEST SRL▲ 1 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 27,3 mil. RON▲ 21,5 % | ▲ 21,5 % | 4,8 mil. RON | |
| 9 | 9.WIKEND FOREST IMPEX SRL▼ 1 | Sat Remetea, Comuna Remetea, Harghita | 25,3 mil. RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 2,3 mil. RON | |
| 10 | 10.BERDIA SRL= | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 19,9 mil. RON▲ 6 % | ▲ 6 % | 1,5 mil. RON | |
| 11 | 11.WERNETTO SRL= | Municipiul Gheorgheni, Harghita | 16,3 mil. RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 12 | 12.BAYER BETON S.R.L.▲ 593 | Sat Remetea, Comuna Remetea, Harghita | 13,7 mil. RON▲ 28.713,1 % | ▲ 28.713,1 % | -619,5 K RON | |
| 13 | 13.CSALAJ SRL▼ 1 | Sat Lupeni, Comuna Lupeni, Harghita | 12,1 mil. RON▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 1,5 mil. RON | |
| 14 | 14.INTRAMUROS CONCEPT SRL▲ 22 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 11,9 mil. RON▲ 183 % | ▲ 183 % | 7,7 mil. RON | |
| 15 | 15.SELEMEN HOLZBAU SRL▼ 2 | Sat Vărşag, Comuna Vărşag, Harghita | 11,1 mil. RON▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 16 | 16.SMART ENERGY PRODUCT S.R.L.= | Sat Mădăraş, Comuna Mădăraş, Harghita | 10,3 mil. RON▲ 30,8 % | ▲ 30,8 % | 2,4 mil. RON | |
| 17 | 17.RENDER BAU CONSTRUCT S.R.L.▲ 12 | Sat Gârciu, Comuna Racu, Harghita | 10 mil. RON▲ 108,8 % | ▲ 108,8 % | 9,3 mil. RON | |
| 18 | 18.GEO-TECH SRL▼ 4 | Municipiul Gheorgheni, Harghita | 9,1 mil. RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 590,6 K RON | |
| 19 | 19.TIGRA-WILL SRL▼ 2 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 8 mil. RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 2,4 mil. RON | |
| 20 | 20.HIDROTRAN SRL▲ 7 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 7,4 mil. RON▲ 34,8 % | ▲ 34,8 % | 1,9 mil. RON | |
| 21 | 21.TRANSTRADE CONSTRUCT SRL▼ 3 | Sat Lupeni, Comuna Lupeni, Harghita | 7,2 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | 8,7 K RON | |
| 22 | 22.ROBCONSTRUCT SRL▲ 1 | Sat Remetea, Comuna Remetea, Harghita | 6,8 mil. RON▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | 736,7 K RON | |
| 23 | 23.KANAL CONSTRUCT-SERV SRL▲ 2 | Sat Lupeni, Comuna Lupeni, Harghita | 6,6 mil. RON▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 981 K RON | |
| 24 | 24.IMPEX AURORA SRL▼ 2 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 6,4 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 274,9 K RON | |
| 25 | 25.EX-PLUS CONSTRUCT SRL▼ 6 | Sat Remetea, Comuna Remetea, Harghita | 6,1 mil. RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 3 mil. RON | |
| 26 | 26.ÎNTREȚINERE DRUMURI HARGHITA S.R.L.▼ 6 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 5,9 mil. RON▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 9,6 K RON | |
| 27 | 27.M O N O BAU S.R.L.▲ 3 | Municipiul Topliţa, Harghita | 5,9 mil. RON▲ 25,2 % | ▲ 25,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 28 | 28.FORTAT-HAUSE SRL▲ 26 | Sat Valea Strâmbă, Comuna Suseni, Harghita | 5,9 mil. RON▲ 118 % | ▲ 118 % | 3,2 mil. RON | |
| 29 | 29.HARGITA CONSTRUCT SRL▼ 5 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 5,7 mil. RON▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 721,9 K RON | |
| 30 | 30.SZERKEZET ACS S.R.L.▲ 44 | Sat Racu, Comuna Racu, Harghita | 5,6 mil. RON▲ 168,4 % | ▲ 168,4 % | 5,6 mil. RON | |
| 31 | 31.COMPLEX UNION FUEL SERVICE SRL▼ 5 | Loc. Vlăhiţa, Oraş Vlăhiţa, Harghita | 5,2 mil. RON▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 619,5 K RON | |
| 32 | 32.SANKÓ-ÉP KFT BUDAPEST SUCURSALA REMETEA▲ 1 | Sat Remetea, Comuna Remetea, Harghita | 5,2 mil. RON▲ 19 % | ▲ 19 % | 832,7 K RON | |
| 33 | 33.MAXIM SRL▲ 1 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 5 mil. RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 667,3 K RON | |
| 34 | 34.VIOREL PRODUCTS SRL▲ 34 | Sat Joseni, Comuna Joseni, Harghita | 5 mil. RON▲ 120,5 % | ▲ 120,5 % | 2,7 mil. RON | |
| 35 | 35.LIGNO INVEST 2007 SRL▼ 7 | Municipiul Gheorgheni, Harghita | 4,9 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 4,6 K RON | |
| 36 | 36.VIASTRADA SRLnou | Sat Valea Strâmbă, Comuna Suseni, Harghita | 4,8 mil. RON▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | 900,5 K RON | |
| 37 | 37.LARENO-FA SRL▼ 5 | Sat Sâncrai, Comuna Dealu, Harghita | 4,3 mil. RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | -756,9 K RON | |
| 38 | 38.COM-TUR SRL▼ 3 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 4,2 mil. RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 256,1 K RON | |
| 39 | 39.GERSOLTECH S.R.L.▲ 11 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Harghita | 4,1 mil. RON▲ 37,2 % | ▲ 37,2 % | 3,1 mil. RON | |
| 40 | 40.LUKACS ALPIN'S SRL▼ 2 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 3,9 mil. RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 207,6 K RON | |
| 41 | 41.BEST DESIGN & EXHIBITION SRL▲ 4 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 3,8 mil. RON▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 809,3 K RON | |
| 42 | 42.MACOPS SRL▼ 1 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 3,8 mil. RON▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | 969,5 K RON | |
| 43 | 43.IZSO UNIVERSAL CONSTRUCȚIE S.R.L.▼ 3 | Municipiul Gheorgheni, Harghita | 3,6 mil. RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 181,8 K RON | |
| 44 | 44.BAUHAUS-SERVICE SRL▼ 13 | Loc. Vlăhiţa, Oraş Vlăhiţa, Harghita | 3,6 mil. RON▼ 23 % | ▼ 23 % | 24 K RON | |
| 45 | 45.Z & Z PIRO SRL▲ 1 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 3,5 mil. RON▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 616,8 K RON | |
| 46 | 46.HBA INVEST NEXT G SRL▲ 1 | Sat Lueta, Comuna Lueta, Harghita | 3,5 mil. RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 293,6 K RON | |
| 47 | 47.STRAVIA GROUP SRL▼ 5 | Sat Goagiu, Comuna Avrămeşti, Harghita | 3,5 mil. RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 126,5 K RON | |
| 48 | 48.KISS ELEKTROPARK SRL▼ 9 | Sat Tamaşu, Comuna Dealu, Harghita | 3,5 mil. RON▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 737,8 K RON | |
| 49 | 49.PAVING STONE FACTORY S.R.L.= | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 3,4 mil. RON▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 192,7 K RON | |
| 50 | 50.DURDEA CONSTRUCTII S.R.L.▲ 51 | Sat Runc, Comuna Sărmaş, Harghita | 3,3 mil. RON▲ 134,3 % | ▲ 134,3 % | 2,4 mil. RON | |
| 51 | 51.ZÖLD LIGET S.R.L.▲ 12 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 3,2 mil. RON▲ 28,7 % | ▲ 28,7 % | 705,2 K RON | |
| 52 | 52.ATLAS SRL▼ 1 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 2,9 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 13,6 K RON | |
| 53 | 53.ECCO-CRISTUR SRL▼ 1 | Loc. Cristuru Secuiesc, Oraş Cristuru Secuiesc, Harghita | 2,9 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -391,4 K RON | |
| 54 | 54.FACTOR SERVICE SRL▼ 1 | Sat Borzont, Comuna Joseni, Harghita | 2,9 mil. RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 20 K RON | |
| 55 | 55.RENDER BAU ELECTRO S.R.L.▲ 74 | Sat Sâncrăieni, Comuna Sâncrăieni, Harghita | 2,8 mil. RON▲ 149,1 % | ▲ 149,1 % | 1,9 mil. RON | |
| 56 | 56.KABET BAU SRL▼ 13 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Harghita | 2,8 mil. RON▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 492 K RON | |
| 57 | 57.MEDMA SRL▲ 20 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 2,7 mil. RON▲ 32,9 % | ▲ 32,9 % | 666 K RON | |
| 58 | 58.VIZIGOT IMMO SRL▲ 7 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 2,6 mil. RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | 275,6 K RON | |
| 59 | 59.GHECONSTAR SA▼ 1 | Municipiul Gheorgheni, Harghita | 2,6 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 6,6 K RON | |
| 60 | 60.GENIUS CONST S.R.L.▼ 1 | Sat Remetea, Comuna Remetea, Harghita | 2,6 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 10,5 K RON | |
| 61 | 61.MARK-TRIX BUILDING S.R.L.▲ 12 | Sat Brădeşti, Comuna Brădeşti, Harghita | 2,5 mil. RON▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | 2,5 mil. RON | |
| 62 | 62.HAMMETREK CONSTRUCT S.R.L.▲ 60 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 2,5 mil. RON▲ 101,9 % | ▲ 101,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 63 | 63.ZOZOVILL SRL▲ 28 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 2,4 mil. RON▲ 50,3 % | ▲ 50,3 % | 1,8 mil. RON | |
| 64 | 64.TIG-RAD SYSTEM SRL▲ 2 | Municipiul Gheorgheni, Harghita | 2,4 mil. RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 45,6 K RON | |
| 65 | 65.SIMMA FUTAR SRL▼ 5 | Sat Zetea, Comuna Zetea, Harghita | 2,3 mil. RON▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 88,5 K RON | |
| 66 | 66.DEPISTO STAR SRL▲ 51 | Municipiul Gheorgheni, Harghita | 2,3 mil. RON▲ 88,1 % | ▲ 88,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 67 | 67.SECOPLAN BUILDING SYSTEMS S.R.L.▼ 3 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 2,3 mil. RON▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 11,8 K RON | |
| 68 | 68.STABILITEX CONSTRUCTOR SRL▼ 31 | Sat Ditrău, Comuna Ditrău, Harghita | 2,3 mil. RON▼ 42,4 % | ▼ 42,4 % | 2,3 mil. RON | |
| 69 | 69.SOLARDEPO S.R.L.▼ 2 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 2,3 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 1,5 mil. RON | |
| 70 | 70.AXA GENIUS SRL▲ 10 | Sat Mihăileni, Comuna Mihăileni, Harghita | 2,3 mil. RON▲ 16,9 % | ▲ 16,9 % | 333,2 K RON | |
| 71 | 71.WELCO PROPERTY SRL▲ 1.071 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 2,3 mil. RON— | — | 3,7 mil. RON | |
| 72 | 72.TECTUM COMPANY SA▲ 36 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 2,2 mil. RON▲ 67,8 % | ▲ 67,8 % | 858,3 K RON | |
| 73 | 73.KONKALMI S.R.L.nou | Sat Leliceni, Comuna Leliceni, Harghita | 2,2 mil. RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 28,3 K RON | |
| 74 | 74.CABSAT EXECUTIE SI SERVICE SRL▲ 2 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 2,1 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 194,6 K RON | |
| 75 | 75.ELECTRO-BETA SRL▼ 6 | Municipiul Topliţa, Harghita | 2,1 mil. RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 141,5 K RON | |
| 76 | 76.ANDEZIT GROUP SRL▲ 5 | Loc. Vlăhiţa, Oraş Vlăhiţa, Harghita | 2,1 mil. RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 233,3 K RON | |
| 77 | 77.SILENT EVENTS SRL▲ 2 | Sat Şoimeni, Comuna Păuleni-Ciuc, Harghita | 2,1 mil. RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 74,7 K RON | |
| 78 | 78.ELECTRO SHOP SRL▼ 23 | Municipiul Topliţa, Harghita | 2 mil. RON▼ 24,3 % | ▼ 24,3 % | 260,7 K RON | |
| 79 | 79.LORINCZ BAU S.R.L.▼ 23 | Loc. Vlăhiţa, Oraş Vlăhiţa, Harghita | 1,9 mil. RON▼ 28,1 % | ▼ 28,1 % | -51,9 K RON | |
| 80 | 80.RATUS SRL▲ 14 | Sat Tuşnad, Comuna Tuşnad, Harghita | 1,9 mil. RON▲ 24,8 % | ▲ 24,8 % | 432,4 K RON | |
| 81 | 81.AMARILLO SRL▼ 20 | Municipiul Gheorgheni, Harghita | 1,9 mil. RON▼ 24,9 % | ▼ 24,9 % | 1,6 mil. RON | |
| 82 | 82.MC TESI BAU SRL▼ 12 | Sat Frumoasa, Comuna Frumoasa, Harghita | 1,9 mil. RON▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | -49,2 K RON | |
| 83 | 83.VIKING SRL▼ 12 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 1,9 mil. RON▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 263,1 K RON | |
| 84 | 84.KORONDI ARCSO SRL▼ 2 | Sat Corund, Comuna Corund, Harghita | 1,9 mil. RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 43,6 K RON | |
| 85 | 85.VIAHAR S.R.L.▼ 23 | Sat Suseni, Comuna Suseni, Harghita | 1,8 mil. RON▼ 27,2 % | ▼ 27,2 % | 45 K RON | |
| 86 | 86.BAUMONT SRL▼ 42 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 1,8 mil. RON▼ 45,4 % | ▼ 45,4 % | 675,9 K RON | |
| 87 | 87.LTL MECHAVILL S.R.L.▲ 24 | Sat Mihăileni, Comuna Mihăileni, Harghita | 1,6 mil. RON▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 88 | 88.TELEGLOB SRL▲ 2 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 1,6 mil. RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 361,1 K RON | |
| 89 | 89.ALPINTECH INSULATION S.R.L.▲ 94 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 1,5 mil. RON▲ 123 % | ▲ 123 % | 860,7 K RON | |
| 90 | 90.KOROTIK S.R.L.▲ 22 | Loc. Cristuru Secuiesc, Oraş Cristuru Secuiesc, Harghita | 1,5 mil. RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 91 | 91.EURO-NET TRADE SRL▼ 5 | Sat Lueta, Comuna Lueta, Harghita | 1,5 mil. RON▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 20,5 K RON | |
| 92 | 92.TOTAL STRUCTURE BAU S.R.L.▲ 206 | Sat Borzont, Comuna Joseni, Harghita | 1,4 mil. RON▲ 368,4 % | ▲ 368,4 % | 1,4 mil. RON | |
| 93 | 93.SOLARDOKTOR SRL▼ 8 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 1,4 mil. RON▼ 16,4 % | ▼ 16,4 % | 219,6 K RON | |
| 94 | 94.RSA MONTAGE S.R.L.▲ 77 | Sat Ineu, Comuna Cârţa, Harghita | 1,4 mil. RON▲ 90,5 % | ▲ 90,5 % | 985,1 K RON | |
| 95 | 95.SZILKER SRL▼ 12 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 1,4 mil. RON▼ 22,7 % | ▼ 22,7 % | 467,3 K RON | |
| 96 | 96.FARMEN SRL▲ 6 | Sat Ineu, Comuna Cârţa, Harghita | 1,4 mil. RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 459,8 K RON | |
| 97 | 97.SIELINST SRL▲ 16 | Sat Brădeşti, Comuna Brădeşti, Harghita | 1,4 mil. RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 110,2 K RON | |
| 98 | 98.GLIBET HARGITA SRL▼ 1 | Loc. Beteşti, Oraş Cristuru Secuiesc, Harghita | 1,4 mil. RON▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 275,5 K RON | |
| 99 | 99.CONSTRUCTASIST SRLnou | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 1,3 mil. RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 506,9 K RON | |
| 100 | 100.LORD-COM IMPEX SRL▲ 16 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 1,3 mil. RON▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 71,3 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Harghita
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
115 firme · 628,2 mil. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
434 firme · 591,1 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
21 firme · 265 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
101 firme · 191,8 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
85 firme · 85 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
54 firme · 60,7 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
56 firme · 56,3 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
57 firme · 45,4 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
7 firme · 36,5 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
20 firme · 27,7 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
19 firme · 25,9 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
2 firme · 23,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
15 firme · 9,8 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
16 firme · 6,9 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
18 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
14 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
7 firme · 4,3 mil. RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
2 firme · 4 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
7 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
5 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
5 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
2 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
8 firme · 973 K RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
2 firme · 477,4 K RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
2 firme · 252,2 K RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
2 firme · 202,4 K RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
1 firme · 84 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
2 firme · 36 K RON