Top 100 firme — Activități profesionale, Giurgiu după datorii în 2023
526 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 132,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este 130,9 K RON, iar liderul atinge 73,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.AGER DEVELOPMENT S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 73,4 mil. RON— | — | — | -2,2 mil. RON |
| 2 | 2.ALDA COM HOLDING SRL▼ 1 | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 14,1 mil. RON▲ 19 % | ▲ 19 % | 954 K RON | |
| 3 | 3.HYPERTECH SRL= | Sat Daia, Comuna Daia, Giurgiu | 8,4 mil. RON▲ 47,3 % | ▲ 47,3 % | 2,8 mil. RON | |
| 4 | 4.CADEXPERT GEO SRL▲ 32 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 2,5 mil. RON▲ 662,6 % | ▲ 662,6 % | 693,4 K RON | |
| 5 | 5.ADAVIO AUTOTRANS SRL▲ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,6 mil. RON▲ 29,8 % | ▲ 29,8 % | 17,1 K RON | |
| 6 | 6.RBC PRODUCTIE PUBLICITARA SRL▲ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1 mil. RON▼ 13 % | ▼ 13 % | 492,8 K RON | |
| 7 | 7.BLU CAPITAL PARTNERS S.R.L.▼ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1 mil. RON▼ 41,1 % | ▼ 41,1 % | 986,7 K RON | |
| 8 | 8.VET FARM SRL▲ 78 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 965,7 K RON▲ 640,7 % | ▲ 640,7 % | 148,8 K RON | |
| 9 | 9.ACCES FIRE CONSULTING S.R.L.▲ 31 | Sat Puţu Greci, Comuna Greaca, Giurgiu | 882,6 K RON▲ 191,5 % | ▲ 191,5 % | 187,5 K RON | |
| 10 | 10.VENTOR GRUP CONSULTING S.R.L.▲ 6 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 835 K RON▲ 32,4 % | ▲ 32,4 % | 2,1 mil. RON | |
| 11 | 11.PISLARU JR SRL▲ 3 | Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 780,2 K RON▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | -228,1 K RON | |
| 12 | 12.B T M CONSTRUCT SRL▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 747,5 K RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | -689,1 K RON | |
| 13 | 13.TEAMWORK SOLUTIONS SRL▲ 65 | Sat Vieru, Comuna Putineiu, Giurgiu | 690,7 K RON▲ 350,4 % | ▲ 350,4 % | 747,1 K RON | |
| 14 | 14.EPINE RUCHER SRLnou | Sat Copaciu, Comuna Ghimpaţi, Giurgiu | 688,5 K RON▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | 272,3 K RON | |
| 15 | 15.ARHISENSE CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 677,2 K RON— | — | -90,9 K RON | |
| 16 | 16.OMEGA CONSULTANCE SRL▲ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 670,2 K RON▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | -134,2 K RON | |
| 17 | 17.ESCUGRUP MANAGEMENT S.R.L.▲ 178 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 661,6 K RON▲ 1.876,9 % | ▲ 1.876,9 % | 43,4 K RON | |
| 18 | 18.LEAFWAY PROPERTY CO S.R.L.▼ 5 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 633,2 K RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 1,8 K RON | |
| 19 | 19.MARIEXPERT CONT SRL▲ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 606,4 K RON▲ 21,5 % | ▲ 21,5 % | 71,2 K RON | |
| 20 | 20.GHE STUBEANU 2000 SRL▲ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 604,4 K RON▲ 32,4 % | ▲ 32,4 % | 146,3 K RON | |
| 21 | 21.HIGH QUALITY ENGINEERING S.R.L.▼ 4 | Sat Joiţa, Comuna Joiţa, Giurgiu | 596,3 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 19,3 K RON | |
| 22 | 22.CAT FACILITY MANAGEMENT S.R.L.▲ 8 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 595,5 K RON▲ 49,1 % | ▲ 49,1 % | 488,1 K RON | |
| 23 | 23.RONA SRL▼ 8 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 577,1 K RON▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 153,4 K RON | |
| 24 | 24.DC GAMES SRL▼ 5 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 537,8 K RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 13,9 K RON | |
| 25 | 25.DETON INTERNATIONAL SRL▼ 1 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 529,9 K RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 977 K RON | |
| 26 | 26.CIB CONSULTING SERVICES S.R.L.▲ 61 | Sat Joiţa, Comuna Joiţa, Giurgiu | 508,2 K RON▲ 296,9 % | ▲ 296,9 % | 219 K RON | |
| 27 | 27.MTALSA NEW AMENAGMENT S.R.L.▲ 1 | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 500 K RON▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | -64,9 K RON | |
| 28 | 28.RONIC GENERAL SERVICES S.R.L.▲ 30 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 490,9 K RON▲ 144,9 % | ▲ 144,9 % | 81 K RON | |
| 29 | 29.DEMIDO CONSULTING SRL▼ 9 | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 490,5 K RON▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | 276 K RON | |
| 30 | 30.RDK SECURITY CONSULTING S.R.L.▼ 5 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 481,7 K RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | -148 K RON | |
| 31 | 31.ADVANCED AUTO SERVICE S.R.L.nou | Sat Cosoba, Comuna Cosoba, Giurgiu | 477 K RON— | — | — | -61 K RON |
| 32 | 32.PROCESS INNOVATION NUCLEUS SRL▼ 3 | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 434,2 K RON▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | -31,4 K RON | |
| 33 | 33.FASHION COORDINATOR SRL▼ 7 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 426,1 K RON▼ 2 % | ▼ 2 % | 28,6 K RON | |
| 34 | 34.BUH - STEELCONSTRUCTIONS SRL▼ 22 | Sat Palanca, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 416,1 K RON▼ 36,6 % | ▼ 36,6 % | -51,3 K RON | |
| 35 | 35.NOUTATI CONTABILE SRL▼ 26 | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 400,7 K RON▼ 52 % | ▼ 52 % | 344,4 K RON | |
| 36 | 36.ANA INTERNATIONAL SRL▼ 2 | Sat Adunaţii-Copăceni, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 392,5 K RON▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 837 RON | |
| 37 | 37.UKY GRAF SRL▼ 16 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 387,6 K RON▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | 340,7 K RON | |
| 38 | 38.SIMPLARIS S.R.L.▲ 6 | Sat Dărăşti-Vlaşca, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 366,6 K RON▲ 40,4 % | ▲ 40,4 % | 66 K RON | |
| 39 | 39.DRASIMAR VET SRL= | Sat Malu Spart, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 349,4 K RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 135,9 K RON | |
| 40 | 40.REAL TEHNIC CONSULT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 324,4 K RON▼ 2 % | ▼ 2 % | 742,2 K RON | |
| 41 | 41.ALD MED VET SRL▲ 173 | Sat Stâlpu, Comuna Iepureşti, Giurgiu | 317,1 K RON▲ 1.028,3 % | ▲ 1.028,3 % | 152,1 K RON | |
| 42 | 42.DARIVET MEDICAL S.R.L.▼ 5 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 315 K RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | -157 K RON | |
| 43 | 43.SIGMA MANAGEMENT SRL▲ 9 | Sat Budeni, Comuna Comana, Giurgiu | 307,5 K RON▲ 44,2 % | ▲ 44,2 % | 363,9 K RON | |
| 44 | 44.HANDS AND PAWS VET S.R.L.▼ 11 | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 302,6 K RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 45 | 45.ELYFLOV EXPERT GAZ SRL▲ 22 | Sat Cetatea, Comuna Frăteşti, Giurgiu | 296,8 K RON▲ 70,4 % | ▲ 70,4 % | -54,9 K RON | |
| 46 | 46.V D BRUG SRL▼ 19 | Sat Naipu, Comuna Ghimpaţi, Giurgiu | 293,5 K RON▼ 30,8 % | ▼ 30,8 % | 137,5 K RON | |
| 47 | 47.ADAPTĂRI AUTO S.R.L.▼ 6 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 287,3 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | -49,1 K RON | |
| 48 | 48.EQUINOX EVOLUTION S.R.L.▲ 162 | Sat Daia, Comuna Daia, Giurgiu | 286,5 K RON▲ 876,3 % | ▲ 876,3 % | 73,6 K RON | |
| 49 | 49.PIFAB CONSTRUCT S.R.L.▲ 11 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 284,6 K RON▲ 45,4 % | ▲ 45,4 % | 49,5 K RON | |
| 50 | 50.FRESH MECHANISM S.R.L.▲ 264 | Sat Cosoba, Comuna Cosoba, Giurgiu | 263,8 K RON▲ 4.567,3 % | ▲ 4.567,3 % | 7 K RON | |
| 51 | 51.RM MANAGEMENT INTEGRAT SRL▼ 6 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 258,4 K RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 29,8 K RON | |
| 52 | 52.VET ANIMAL TERAPEUTIC S.R.L.▲ 58 | Sat Colibaşi, Comuna Colibaşi, Giurgiu | 252,7 K RON▲ 165,1 % | ▲ 165,1 % | 10,5 K RON | |
| 53 | 53.MRG EXPERT SRL▼ 11 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 241,5 K RON▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 131,6 K RON | |
| 54 | 54.PISIVISUAL S.R.L.▼ 7 | Sat Dărăşti-Vlaşca, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 240,4 K RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 38,3 K RON | |
| 55 | 55.GAGARIN BEST SERV S.R.L.▲ 162 | Sat Uzunu, Comuna Călugăreni, Giurgiu | 239,6 K RON▲ 776,4 % | ▲ 776,4 % | -174,6 K RON | |
| 56 | 56.EURO SALES SOLUTIONS SRL▼ 6 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 228 K RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 91,9 K RON | |
| 57 | 57.CONSULTING EXP SRL▲ 63 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 227,5 K RON▲ 191 % | ▲ 191 % | 430,6 K RON | |
| 58 | 58.DELTA IMAGE SRL▼ 4 | Sat Oinacu, Comuna Oinacu, Giurgiu | 217,6 K RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 302,4 K RON | |
| 59 | 59.NNC CONSULTING PROD INVEST S.R.L.nou | Sat Oinacu, Comuna Oinacu, Giurgiu | 217,5 K RON— | — | — | 13 K RON |
| 60 | 60.ZARFIELD VETMED S.R.L.▲ 49 | Sat Sadina, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 214,7 K RON▲ 118,9 % | ▲ 118,9 % | 25,7 K RON | |
| 61 | 61.MARON POWER S.R.L.nou | Sat Mogoşeşti, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 213,2 K RON— | — | — | 4,8 K RON |
| 62 | 62.YASMI-CORY-DESIGN SRL▼ 9 | Sat Izvoru, Comuna Vânătorii Mici, Giurgiu | 211,3 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 43,5 K RON | |
| 63 | 63.EDLAAUTO SRL▲ 37 | Sat Gorneni, Comuna Iepureşti, Giurgiu | 209,7 K RON▲ 99,2 % | ▲ 99,2 % | 45,9 K RON | |
| 64 | 64.LORA CONSTRUCT SRL▼ 9 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 208,5 K RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | -109,4 K RON | |
| 65 | 65.AGRO MANEA CONSULTING SRL▲ 80 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 206,1 K RON▲ 246,7 % | ▲ 246,7 % | 587,6 K RON | |
| 66 | 66.IWELL DATA SERVICES S.R.L.▲ 42 | Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 204,9 K RON▲ 105 % | ▲ 105 % | 38,3 K RON | |
| 67 | 67.AMA FINANCIAL CONSULTANCY & AUDIT GRIGORE S.R.L.▼ 6 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 204,2 K RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 159,9 K RON | |
| 68 | 68.POTECA STUDIO S.R.L.nou | Sat Brăniştari, Comuna Călugăreni, Giurgiu | 199,4 K RON— | — | 300,3 K RON | |
| 69 | 69.NICO FARMVET SRL▲ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 192,4 K RON▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 8,7 K RON | |
| 70 | 70.ANASOF ENGINEERING S.R.L.▲ 14 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 192 K RON▲ 42,2 % | ▲ 42,2 % | 556,6 K RON | |
| 71 | 71.RAMI MONDOVIA CONSTRUCT SRL▼ 15 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 190,5 K RON▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 1 mil. RON | |
| 72 | 72.VET CONSULT SRL▲ 72 | Sat Colibaşi, Comuna Colibaşi, Giurgiu | 188,7 K RON▲ 216,9 % | ▲ 216,9 % | 16,1 K RON | |
| 73 | 73.MASTER VET SRL▼ 25 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 184,8 K RON▼ 20,8 % | ▼ 20,8 % | 156,8 K RON | |
| 74 | 74.TOTAL BRAND 2013 S.R.L.▼ 8 | Sat Palanca, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 181,1 K RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | -4,2 K RON | |
| 75 | 75.BDE TEST SRL▲ 13 | Sat Mogoşeşti, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 179 K RON▲ 40,1 % | ▲ 40,1 % | 88,5 K RON | |
| 76 | 76.FIRST PROFI GRUP S.R.L.▼ 11 | Sat Stăneşti, Comuna Stăneşti, Giurgiu | 176 K RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | -36,1 K RON | |
| 77 | 77.MUSTTECH SRL▼ 8 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 174,3 K RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | -12,9 K RON | |
| 78 | 78.NICO VETPET SRL▼ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 170 K RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | -19,8 K RON | |
| 79 | 79.STUDIO ART CRISTINA NISTOR S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 169,2 K RON— | — | — | -21,1 K RON |
| 80 | 80.DENISA LECU SOCIAL MEDIA SRLnou | Comuna Ogrezeni, Giurgiu | 168,4 K RON— | — | 81,3 K RON | |
| 81 | 81.DESIGN TECHNOLOGY TERRA SRL▲ 32 | Sat Budeni, Comuna Comana, Giurgiu | 167,1 K RON▲ 79,9 % | ▲ 79,9 % | 137,9 K RON | |
| 82 | 82.NMV&PA PROFESIONAL S.R.L.▲ 17 | Sat Popeşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 166,7 K RON▲ 52,2 % | ▲ 52,2 % | 2,9 K RON | |
| 83 | 83.NOT FOUND AGENCY S.R.L.▼ 11 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 164,3 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | -80,5 K RON | |
| 84 | 84.CR PROIECT SRL▼ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 160,1 K RON▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 43,4 K RON | |
| 85 | 85.DIGITALSMILES TEC S.R.L.▲ 335 | Sat Adunaţii-Copăceni, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 159,5 K RON▲ 26.046,7 % | ▲ 26.046,7 % | 148,7 K RON | |
| 86 | 86.ARISTORO SRL▼ 9 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 158,2 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -10,5 K RON | |
| 87 | 87.FLASH PIXELS STUDIO S.R.L.▲ 210 | Sat Stoeneşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 158 K RON▲ 1.891,4 % | ▲ 1.891,4 % | 113,9 K RON | |
| 88 | 88.EXPERT GRUP STÎNGĂ SRL▼ 9 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 152,7 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | -1,7 K RON | |
| 89 | 89.GEOCAD SERVICES S.R.L.▼ 43 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 151,6 K RON▼ 38,3 % | ▼ 38,3 % | 444,5 K RON | |
| 90 | 90.PROJECT CONSTRUCT A-Z S.R.L.▲ 223 | Sat Frăteşti, Comuna Frăteşti, Giurgiu | 149,8 K RON▲ 2.516,1 % | ▲ 2.516,1 % | 40,2 K RON | |
| 91 | 91.TOPOGRAF AUTORIZAT SRL▼ 10 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 148,5 K RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 43,5 K RON | |
| 92 | 92.EXPRESS ROAD DESIGN S.R.L.▲ 375 | Sat Braniştea, Comuna Oinacu, Giurgiu | 147,8 K RON— | — | 85,6 K RON | |
| 93 | 93.ALODA ADVERTISING SRL▼ 17 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 146,2 K RON▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 117 K RON | |
| 94 | 94.NOVA TOP EXPERT CONTA CONSULTING S.R.L.nou | Sat Falaştoaca, Comuna Comana, Giurgiu | 144,7 K RON— | — | — | 76,6 K RON |
| 95 | 95.SAPH CONSULT S.R.L.▲ 337 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 142,8 K RON▲ 36.334,7 % | ▲ 36.334,7 % | -15,4 K RON | |
| 96 | 96.CLEAR INTEGRATE CONSULTING S.R.L.▲ 319 | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 141,7 K RON▲ 19.441,7 % | ▲ 19.441,7 % | 713,1 K RON | |
| 97 | 97.STMAL & CO SRL▼ 4 | Sat Stoeneşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 140,3 K RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | -14,7 K RON | |
| 98 | 98.DR. HARA VET S.R.L.▲ 125 | Sat Bulbucata, Comuna Bulbucata, Giurgiu | 140,3 K RON▲ 438,2 % | ▲ 438,2 % | 171,8 K RON | |
| 99 | 99.DAC STEEL SRL▲ 79 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 133,4 K RON▲ 234 % | ▲ 234 % | -66,7 K RON | |
| 100 | 100.PROPER CONSTRUCT PM S.R.L.▼ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 130,9 K RON▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 8,9 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Giurgiu
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
88 firme · 38,7 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
80 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
44 firme · 21,6 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
64 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
48 firme · 13,9 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
5 firme · 12,1 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
32 firme · 11,6 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
42 firme · 11,4 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
4 firme · 6,9 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
10 firme · 4,1 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
24 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
50 firme · 3,2 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
14 firme · 2,5 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
6 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
2 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
15 firme · 784,9 K RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
4 firme · 584,1 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 446,4 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
1 firme · 386,3 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
2 firme · 291,5 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 46,5 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
3 firme · 29,5 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
1 firme · 0 RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
1 firme · 0 RON