Top 100 firme — Activități profesionale, Giurgiu după datorii în 2012
287 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 44 mil. RON. Pragul de intrare în top este 53 K RON, iar liderul atinge 4,5 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.PRO VALOR BUILDING SRL▲ 102 | Comuna Valea Dragului, Giurgiu | 4,5 mil. RON▲ 9.331,4 % | ▲ 9.331,4 % | 19,4 K RON | |
| 2 | 2.HARIS TEXTILE SRL▲ 1 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 4,2 mil. RON▲ 24,5 % | ▲ 24,5 % | -2,2 mil. RON | |
| 3 | 3.VOESTALPINE ROMÂNIA SRL▼ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 4,2 mil. RON▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | 178 K RON | |
| 4 | 4.Institututl de Cercetare si Inginerie Tehnologica pentru Irigatii si Drenaje▼ 2 | Comuna Baneasa, Giurgiu | 3,6 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | -39,8 K RON | |
| 5 | 5.ALDA COM HOLDING SRL▼ 1 | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 2,5 mil. RON▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 358,8 K RON | |
| 6 | 6.OMEGA CONSULTANCE SRL▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,5 mil. RON▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | 69,6 K RON | |
| 7 | 7.PROFIELD DIVISION SRL▲ 3 | Sat Popeşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 1,2 mil. RON▲ 41 % | ▲ 41 % | -509,1 K RON | |
| 8 | 8.MAPU SRL▼ 2 | Sat Comana, Comuna Comana, Giurgiu | 1,1 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 4 K RON | |
| 9 | 9.KARAT INTERNATIONAL SRL▼ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 974,2 K RON▼ 2 % | ▼ 2 % | -838 RON | |
| 10 | 10.CENTRUM SERV SRL▼ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 933,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 11 | 11.BUILDING STOCK CONSTRUCTION SRL▼ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 924,6 K RON▲ 2 % | ▲ 2 % | -27,1 K RON | |
| 12 | 12.CLACOS SRL▲ 53 | Sat Remuş, Comuna Frăteşti, Giurgiu | 889,7 K RON▲ 775,4 % | ▲ 775,4 % | 45,9 K RON | |
| 13 | 13.PROIECT CONSULT SRL▲ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 674 K RON▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | -5,3 K RON | |
| 14 | 14.CREATIV CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 663,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 15 | 15.CARO IMPEX SRL▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 655,9 K RON▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | -66,6 K RON | |
| 16 | 16.ENGINEERING BUREAU MK SRL▲ 31 | Sat Tântava, Comuna Grădinari, Giurgiu | 579,1 K RON▲ 300,9 % | ▲ 300,9 % | 31,8 K RON | |
| 17 | 17.GHE STUBEANU 2000 SRL▼ 6 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 541,4 K RON▼ 21,9 % | ▼ 21,9 % | 8,3 K RON | |
| 18 | 18.DELTA PROIECT CONSULTING SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 503,9 K RON— | — | 0 RON | |
| 19 | 19.AGER BUSINESS MANAGEMENT SRL▲ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 484,3 K RON▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | 14,5 K RON | |
| 20 | 20.SSM CONSULTINGSERV SRL▼ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 443,8 K RON▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 32,3 K RON | |
| 21 | 21.RBC PRODUCTIE PUBLICITARA SRL▲ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 416,1 K RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 97,7 K RON | |
| 22 | 22.AGROCOM PROIECT SRL▼ 9 | Sat Remuş, Comuna Frăteşti, Giurgiu | 390,6 K RON▼ 39,7 % | ▼ 39,7 % | 17,7 K RON | |
| 23 | 23.AGRINVEST FARM SRL▼ 7 | Sat Stejaru, Comuna Singureni, Giurgiu | 384,7 K RON▼ 29,7 % | ▼ 29,7 % | -63,3 K RON | |
| 24 | 24.LEADER CONSULTING SRL▼ 7 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 372,6 K RON▼ 30,2 % | ▼ 30,2 % | -97,4 K RON | |
| 25 | 25.GAB VET SRL▲ 1 | Sat Vedea, Comuna Vedea, Giurgiu | 360,6 K RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 18,2 K RON | |
| 26 | 26.HYPERTECH SRL▼ 4 | Sat Daia, Comuna Daia, Giurgiu | 349,4 K RON▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 23,9 K RON | |
| 27 | 27.PROCONSULT RAD SRL= | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 344,9 K RON▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | -27,6 K RON | |
| 28 | 28.DC GAMES SRL▼ 8 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 335,7 K RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 88,3 K RON | |
| 29 | 29.ADVANCED PROJECT SRLnou | Sat Poenari, Comuna Ulmi, Giurgiu | 330,8 K RON▼ 72,5 % | ▼ 72,5 % | 4,6 K RON | |
| 30 | 30.SAMI ROMBRANCH SRL▲ 45 | Sat Comana, Comuna Comana, Giurgiu | 328,5 K RON▲ 266,6 % | ▲ 266,6 % | 6,5 K RON | |
| 31 | 31.BEST IMAGE AGENCY SRL▲ 7 | Sat Moşteni, Comuna Ulmi, Giurgiu | 320 K RON▲ 63,3 % | ▲ 63,3 % | 48 K RON | |
| 32 | 32.MUSTTECH SRL▼ 4 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 304 K RON0,0% | 0,0% | -906 RON | |
| 33 | 33.AD NET SRL▲ 44 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 296,4 K RON▲ 241,2 % | ▲ 241,2 % | 78,7 K RON | |
| 34 | 34.ARFO SRL▼ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 280,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 35 | 35.METROTEST SRL▼ 3 | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 254,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 36 | 36.B T M CONSTRUCT SRL▲ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 252,3 K RON▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | 187,8 K RON | |
| 37 | 37.GINOVI MEDIA DESIGN SRL= | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 243 K RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | -38,7 K RON | |
| 38 | 38.RONA SRL▲ 5 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 232,1 K RON▲ 37,2 % | ▲ 37,2 % | -4,3 K RON | |
| 39 | 39.KAISER ROMAGROTEST SRL▼ 9 | Sat Stăneşti, Comuna Stăneşti, Giurgiu | 221,9 K RON▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | 1,8 K RON | |
| 40 | 40.AK & Partners International SRL▲ 2 | Sat Singureni, Comuna Singureni, Giurgiu | 206,2 K RON▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | -205,8 K RON | |
| 41 | 41.MARIEXPERT CONT SRL▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 203 K RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 1,2 K RON | |
| 42 | 42.ZIDART CONSULTING SRLnou | Sat Mihai Vodă, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 197,9 K RON▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 16,7 K RON | |
| 43 | 43.KAISERAGROCONSULT SRL▼ 2 | Sat Stăneşti, Comuna Stăneşti, Giurgiu | 193 K RON▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 2,5 K RON | |
| 44 | 44.LORA CONSTRUCT SRL▲ 10 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 186,8 K RON▲ 42,4 % | ▲ 42,4 % | -91,3 K RON | |
| 45 | 45.EXPERIMENT PRODUCT SERVICE SRLnou | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 185 K RON▼ 80,8 % | ▼ 80,8 % | 175,3 K RON | |
| 46 | 46.VET FARM SRL▼ 12 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 177,7 K RON▼ 26,5 % | ▼ 26,5 % | 14,9 K RON | |
| 47 | 47.TEOTOP SRL▼ 14 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 176,1 K RON▼ 27,6 % | ▼ 27,6 % | 72,9 K RON | |
| 48 | 48.EASY MARK SRL▲ 35 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 175,8 K RON▲ 126,6 % | ▲ 126,6 % | 22,9 K RON | |
| 49 | 49.COMPROIECT PARASE SRL▲ 14 | Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 175,8 K RON▲ 55,4 % | ▲ 55,4 % | -47,6 K RON | |
| 50 | 50.RAMCAD SRL▼ 25 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 174,3 K RON▼ 48,4 % | ▼ 48,4 % | -274,6 K RON | |
| 51 | 51.TOPOCONS SRL▼ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 168 K RON▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 13,6 K RON | |
| 52 | 52.TURBOGRUP TUR SRL▲ 14 | Sat Varlaam, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 141,6 K RON▲ 39,5 % | ▲ 39,5 % | -24,8 K RON | |
| 53 | 53.OVIDIU PROIECT ANDREI SRL▼ 9 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 139,8 K RON▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | -11,8 K RON | |
| 54 | 54.DANOTI SRL▼ 3 | Sat Cetatea, Comuna Frăteşti, Giurgiu | 138,4 K RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | -19,8 K RON | |
| 55 | 55.DRASIMAR VET SRLnou | Sat Malu Spart, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 138,3 K RON— | — | — | -16 K RON |
| 56 | 56.ECOGRUPPO ITALIA SRL CATANIA SUCURSALA HOTARELE▼ 7 | Comuna Hotarele, Giurgiu | 135 K RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | -2,9 K RON | |
| 57 | 57.ADAVIO AUTOTRANS SRL▲ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 134,8 K RON▲ 16 % | ▲ 16 % | 19,1 K RON | |
| 58 | 58.MON PROIECT SRL▲ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 131,3 K RON▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | -23,7 K RON | |
| 59 | 59.VOLUM COMIMPEX SRL▲ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 130,2 K RON▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 832 RON | |
| 60 | 60.SID VET COM SRL▲ 18 | Sat Ogrezeni, Comuna Ogrezeni, Giurgiu | 129,2 K RON▲ 49,6 % | ▲ 49,6 % | -27,2 K RON | |
| 61 | 61.TABBY VET EXPERT SRL▲ 13 | Sat Zorile, Comuna Grădinari, Giurgiu | 128,1 K RON▲ 40,2 % | ▲ 40,2 % | -33,9 K RON | |
| 62 | 62.SIGMA MANAGEMENT SRL▲ 2 | Sat Budeni, Comuna Comana, Giurgiu | 118,7 K RON▲ 8 % | ▲ 8 % | -65,4 K RON | |
| 63 | 63.FUNIVET SRL▼ 17 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 118,6 K RON▼ 20 % | ▼ 20 % | 9,2 K RON | |
| 64 | 64.ALFA PROIECT SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 117,4 K RON— | — | 0 RON | |
| 65 | 65.URBE PROIECT SRL▼ 10 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 111,4 K RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | -41,6 K RON | |
| 66 | 66.CONSULTING EXP SRL▼ 14 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 108,4 K RON▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 30,9 K RON | |
| 67 | 67.EDU TRADING PLUS SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 106,9 K RON— | — | — | -61,8 K RON |
| 68 | 68.DEMIDO CONSULTING SRL▲ 1 | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 106,5 K RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 19,4 K RON | |
| 69 | 69.ARISTORO SRL▲ 56 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 100,3 K RON▲ 301,2 % | ▲ 301,2 % | 35 K RON | |
| 70 | 70.UKY GRAF SRL▼ 35 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 100,3 K RON▼ 55,6 % | ▼ 55,6 % | -60,6 K RON | |
| 71 | 71.EMISAR PROIECT SRL▼ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 100,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 72 | 72.REPPER CON. SRL▲ 9 | Sat Bâcu, Comuna Joiţa, Giurgiu | 98,3 K RON▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | 10,4 K RON | |
| 73 | 73.ARINT SRL▲ 57 | Sat Bâcu, Comuna Joiţa, Giurgiu | 97,1 K RON▲ 385,3 % | ▲ 385,3 % | -8,6 K RON | |
| 74 | 74.TERRACAD SRL▲ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 95,4 K RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 63,5 K RON | |
| 75 | 75.OPORTUN GROUP SRL▼ 4 | Sat Vieru, Comuna Putineiu, Giurgiu | 95,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 76 | 76.CARB GRUP SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 95 K RON— | — | 0 RON | |
| 77 | 77.EMISAR GROUP SRL▼ 5 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 93,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 78 | 78.ALD MED VET SRL▼ 5 | Sat Stâlpu, Comuna Iepureşti, Giurgiu | 90,4 K RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | -4,6 K RON | |
| 79 | 79.PANAITAKIS & CO SRL▲ 75 | Sat Ogrezeni, Comuna Ogrezeni, Giurgiu | 88,8 K RON▲ 649,5 % | ▲ 649,5 % | 23 K RON | |
| 80 | 80.EUROFOND CONSULT SRL= | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 84,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 81 | 81.CONSDAN SRL▼ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 83,2 K RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | -8,2 K RON | |
| 82 | 82.VLD MANAGEMENT SRL▲ 9 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 81 K RON▲ 32,8 % | ▲ 32,8 % | 27,5 K RON | |
| 83 | 83.ADM ADVERTISING SRL▲ 5 | Sat Vărăşti, Comuna Vărăşti, Giurgiu | 79,6 K RON▲ 11 % | ▲ 11 % | -47,9 K RON | |
| 84 | 84.ANA INTERNATIONAL SRL▼ 2 | Sat Adunaţii-Copăceni, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 76,2 K RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 1,1 K RON | |
| 85 | 85.V D BRUG SRL▲ 33 | Sat Naipu, Comuna Ghimpaţi, Giurgiu | 75,2 K RON▲ 150,2 % | ▲ 150,2 % | 256,2 K RON | |
| 86 | 86.UMIMPEX SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 74,8 K RON— | — | 42,4 K RON | |
| 87 | 87.DELTA IMAGE SRL▲ 13 | Sat Oinacu, Comuna Oinacu, Giurgiu | 73,7 K RON▲ 41,8 % | ▲ 41,8 % | -42,9 K RON | |
| 88 | 88.CONTIM SRL▲ 32 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 71,9 K RON▲ 155,6 % | ▲ 155,6 % | -8,7 K RON | |
| 89 | 89.BÎRLAN CONSULTING SRL▼ 27 | Sat Vărăşti, Comuna Vărăşti, Giurgiu | 70,4 K RON▼ 37,8 % | ▼ 37,8 % | 12,6 K RON | |
| 90 | 90.AL SIM SRL▲ 4 | Sat Zorile, Comuna Grădinari, Giurgiu | 67,7 K RON▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 84,2 K RON | |
| 91 | 91.G & G SRL▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 66,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 92 | 92.ANF DESIGN SRL▲ 42 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 65,4 K RON▲ 255,9 % | ▲ 255,9 % | -24,4 K RON | |
| 93 | 93.PREMIUM CLASS SERVICES SRL▼ 9 | Sat Palanca, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 62,7 K RON▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | -2,9 K RON | |
| 94 | 94.EMANUEL IMPEX SRL▲ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 61,9 K RON▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | -16,5 K RON | |
| 95 | 95.TOTAL MEDIA OUTDOOR SRL▲ 17 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 60,9 K RON▲ 75,1 % | ▲ 75,1 % | 3,8 K RON | |
| 96 | 96.GLOBAL CORPORATION SRL▼ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 59,6 K RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | -139 RON | |
| 97 | 97.HYDRO GEO CONSULTING SRLnou | Sat Tântava, Comuna Grădinari, Giurgiu | 57 K RON— | — | — | -4,2 K RON |
| 98 | 98.EVAL PRO SRL▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 55,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 99 | 99.FREETIME ADVERTISING SRL▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 53,8 K RON0,0% | 0,0% | -11,9 K RON | |
| 100 | 100.RIBA EXPERT SRL▲ 47 | Sat Poenari, Comuna Ulmi, Giurgiu | 53 K RON▲ 275,9 % | ▲ 275,9 % | 7,7 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Giurgiu
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
88 firme · 38,7 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
80 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
44 firme · 21,6 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
64 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
48 firme · 13,9 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
5 firme · 12,1 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
32 firme · 11,6 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
42 firme · 11,4 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
4 firme · 6,9 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
10 firme · 4,1 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
24 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
50 firme · 3,2 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
14 firme · 2,5 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
6 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
2 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
15 firme · 784,9 K RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
4 firme · 584,1 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 446,4 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
1 firme · 386,3 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
2 firme · 291,5 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 46,5 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
3 firme · 29,5 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
1 firme · 0 RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
1 firme · 0 RON