Top 100 firme — Imobiliare, Galați după datorii în 2024
464 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 368,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 647,1 K RON, iar liderul atinge 48 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BOCKHOLD BV, BOCHOLT - SUCURSALA GALAȚInou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 48 mil. RON— | — | — | -496,4 K RON |
| 2 | 2.MAKINVEST COM SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 27 mil. RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 3 | 3.SPATII SRL▲ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 23,2 mil. RON▲ 249,3 % | ▲ 249,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 4 | 4.DUNĂREA ESTATE S.R.L.▲ 338 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 18 mil. RON▲ 372.444,4 % | ▲ 372.444,4 % | 68,4 K RON | |
| 5 | 5.MARIANO SRL▼ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 14,7 mil. RON▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | 2,6 mil. RON | |
| 6 | 6.ROM CAPITAL INVERSIONES SRL▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 14,3 mil. RON▼ 25,9 % | ▼ 25,9 % | -27,9 mil. RON | |
| 7 | 7.AVIDA RENT S.R.L.▲ 25 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 10,7 mil. RON▲ 404,7 % | ▲ 404,7 % | 668,4 K RON | |
| 8 | 8.B.DEN BREEJEN VASTGOED B.V. GIESSENBURG - SUCURSALA GALAȚI▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 8,5 mil. RON▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 74,1 K RON | |
| 9 | 9.COLIBRI-38 SRL▲ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 8,2 mil. RON▲ 49,7 % | ▲ 49,7 % | 87,3 K RON | |
| 10 | 10.GHEDIN TEST SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 8,1 mil. RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 21,6 K RON | |
| 11 | 11.M&R PROPERTY INVESTMENT S.R.L.▼ 4 | Sat Munteni, Comuna Munteni, Galaţi | 7,7 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -19,9 K RON | |
| 12 | 12.POPA NAN PROJECT S.R.L.▼ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 7,6 mil. RON▼ 31,5 % | ▼ 31,5 % | 317,6 K RON | |
| 13 | 13.CITY GAS IMPEX SRL▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 7,5 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | -47,7 K RON | |
| 14 | 14.COZAMIN IMOBILIARE SRL▼ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 6,9 mil. RON▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 653,1 K RON | |
| 15 | 15.QUANTUM FACTORY SRL▲ 251 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Galaţi | 6,5 mil. RON▲ 38.651,7 % | ▲ 38.651,7 % | -503,9 K RON | |
| 16 | 16.NDI MARKET SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 5,4 mil. RON▲ 38,8 % | ▲ 38,8 % | 300,4 K RON | |
| 17 | 17.EXTREM HOUSE S.R.L.▲ 378 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 5,1 mil. RON▲ 982.387,7 % | ▲ 982.387,7 % | 70,6 K RON | |
| 18 | 18.ORON TRADE SRL▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 5,1 mil. RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 213,2 K RON | |
| 19 | 19.AURORA LERYON HOLDINGS S.R.L.▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,9 mil. RON▲ 2 % | ▲ 2 % | 100,9 K RON | |
| 20 | 20.RYBRED INVEST S.R.L.= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,8 mil. RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | -30,4 K RON | |
| 21 | 21.APRICO CONSULT SRL▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,8 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -3 K RON | |
| 22 | 22.VERSAHOME REALTA S.R.L.▲ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,8 mil. RON▲ 47,9 % | ▲ 47,9 % | -178,4 K RON | |
| 23 | 23.CVS VLADKIT S.R.L.▲ 3 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 3,8 mil. RON▲ 36,5 % | ▲ 36,5 % | -255,1 K RON | |
| 24 | 24.REINVEST RESIDENCE SORMAR SRL▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,8 mil. RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | -876,8 K RON | |
| 25 | 25.ML-INVESTMENT IMB S.R.L.▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,7 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 257,3 K RON | |
| 26 | 26.EUROPICMIC IMOBILIARE S.R.L.▼ 8 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 3,6 mil. RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 145,7 K RON | |
| 27 | 27.SOFTSTORM INC SRL▼ 15 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,3 mil. RON▼ 36,6 % | ▼ 36,6 % | 18,2 K RON | |
| 28 | 28.RER ENERGIE REGENERABILA S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,3 mil. RON▲ 254.626,1 % | ▲ 254.626,1 % | -65,1 K RON | |
| 29 | 29.SISTEM IMPEX SRL▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,2 mil. RON▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 783,3 K RON | |
| 30 | 30.PARC INDUSTRIAL DICOR LAND S.R.L.▼ 6 | Sat Şerbeştii Vechi, Comuna Şendreni, Galaţi | 3,1 mil. RON▼ 1 % | ▼ 1 % | -84,7 K RON | |
| 31 | 31.PREMIUM HOUSE REAL ESTATE SRL▼ 8 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 2,9 mil. RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | -198,5 K RON | |
| 32 | 32.TRAIAN IMMOBILIARE S.R.L.▼ 17 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,9 mil. RON▼ 26,6 % | ▼ 26,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 33 | 33.GOLD&STEIN INVEST S.R.L.▼ 19 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,8 mil. RON▼ 30,5 % | ▼ 30,5 % | 196,1 K RON | |
| 34 | 34.DEN BREEJEN INVESTMENTS SRL▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,7 mil. RON▲ 23 % | ▲ 23 % | -95,3 K RON | |
| 35 | 35.MCC REALIMOB S.R.L.▼ 8 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 2,5 mil. RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 42,9 K RON | |
| 36 | 36.ORBIQS TECHNOLOGIES S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,5 mil. RON— | — | — | 8 K RON |
| 37 | 37.EXTREM REZIDENCE S.R.L.▼ 8 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,4 mil. RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 145,7 K RON | |
| 38 | 38.SORAMEX GRUP SRL▲ 12 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,3 mil. RON▲ 97,6 % | ▲ 97,6 % | 555,6 K RON | |
| 39 | 39.MED-COM FUNGHI SRL▲ 324 | Sat Pechea, Comuna Pechea, Galaţi | 2,2 mil. RON▲ 74.890,6 % | ▲ 74.890,6 % | 1,4 mil. RON | |
| 40 | 40.SKY REAL ESTATE SRL▲ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,2 mil. RON▲ 42,7 % | ▲ 42,7 % | -27,7 K RON | |
| 41 | 41.PUNTO CASE SRL▼ 8 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,1 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | -18,5 K RON | |
| 42 | 42.HOME INVESTMENT MLA S.R.L.▲ 50 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2 mil. RON▲ 339,6 % | ▲ 339,6 % | -52,2 K RON | |
| 43 | 43.DRAMON SERV TEC S.R.L.nou | Municipiul Tecuci, Galaţi | 1,9 mil. RON▲ 137 % | ▲ 137 % | 33,1 K RON | |
| 44 | 44.MARINACC PROPERTIES SRL▼ 8 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,9 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -2,4 K RON | |
| 45 | 45.ADMINISTRATIA PIETELOR AGROALIMENTARE SA▼ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,8 mil. RON▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | 358,3 K RON | |
| 46 | 46.URBAN SPACES S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,8 mil. RON— | — | — | -10,1 K RON |
| 47 | 47.DUNĂREA RESORT S.R.L.▼ 17 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,8 mil. RON▼ 23,6 % | ▼ 23,6 % | 292,1 K RON | |
| 48 | 48.TERRAMAR IMOBILIARE INVEST S.R.L.▼ 8 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,7 mil. RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 616,9 K RON | |
| 49 | 49.CZN SIM BEACH S.R.L.▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,6 mil. RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 28,1 K RON | |
| 50 | 50.PHARMAKON SRL▲ 100 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,6 mil. RON▲ 730,5 % | ▲ 730,5 % | -64,2 K RON | |
| 51 | 51.POIANA ESTATE S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,6 mil. RON— | — | — | -20,3 K RON |
| 52 | 52.METALMAN SRL▼ 13 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,5 mil. RON▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 39,6 K RON | |
| 53 | 53.L & C PLATINUM PROPERTY S.R.L.▼ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,5 mil. RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | -20,6 K RON | |
| 54 | 54.SPES SRL▼ 19 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,5 mil. RON▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | 761,7 K RON | |
| 55 | 55.EVENTS BY LAVINIA S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,4 mil. RON— | — | — | 5,1 K RON |
| 56 | 56.DIN VORBA-N VORBA S.R.L.▼ 10 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,3 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | -51,1 K RON | |
| 57 | 57.ELIZABETH HOUSE S.R.L.▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,3 mil. RON▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | -378,2 K RON | |
| 58 | 58.PAOLA FINSTAR SRL▼ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,3 mil. RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 15,1 K RON | |
| 59 | 59.COSOTI SRL▼ 21 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,2 mil. RON▼ 30,9 % | ▼ 30,9 % | 704,4 K RON | |
| 60 | 60.RSK EAST LANDS SRL▼ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,2 mil. RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | -93,2 K RON | |
| 61 | 61.RAMOMED S.R.L.▼ 13 | Sat Şendreni, Comuna Şendreni, Galaţi | 1,1 mil. RON▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | 64,1 K RON | |
| 62 | 62.ZEUS SRL▼ 13 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,1 mil. RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 572,2 K RON | |
| 63 | 63.ULTIMEX TRADING SRL▼ 12 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,1 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 17,1 K RON | |
| 64 | 64.NOEMYY SRL▲ 31 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,1 mil. RON▲ 143,8 % | ▲ 143,8 % | 66 K RON | |
| 65 | 65.BAUROM SRL▲ 43 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,1 mil. RON▲ 198,9 % | ▲ 198,9 % | 623 K RON | |
| 66 | 66.AUTOTURISMUL SRL▼ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,1 mil. RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 209,6 K RON | |
| 67 | 67.NICOMROM SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | -11,3 K RON | |
| 68 | 68.MGN INDUSTRY S.R.L.▲ 51 | Sat Pechea, Comuna Pechea, Galaţi | 1 mil. RON▲ 223,2 % | ▲ 223,2 % | 27,8 K RON | |
| 69 | 69.ZODIAR LIVE EVENTS SRL▼ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1 mil. RON▲ 39,5 % | ▲ 39,5 % | 103,9 K RON | |
| 70 | 70.DM SMART MOVE SRL▼ 14 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1 mil. RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 5,7 K RON | |
| 71 | 71.IMOBCROWN GS S.R.L.▼ 16 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 992 K RON▼ 4 % | ▼ 4 % | 47,9 K RON | |
| 72 | 72.ALPASO INVEST S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 974,6 K RON▼ 10 % | ▼ 10 % | 70 K RON | |
| 73 | 73.ADMA RESIDENCE INVEST S.R.L.▼ 15 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 964,3 K RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | -1,9 K RON | |
| 74 | 74.ROSHMAN INTERNATIONAL SRL▼ 37 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 963,1 K RON▼ 47,5 % | ▼ 47,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 75 | 75.COMET SRL▲ 47 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 953,7 K RON▲ 231 % | ▲ 231 % | 358,5 K RON | |
| 76 | 76.SYNTHEGRA ONE S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 950,7 K RON— | — | — | 5,1 mil. RON |
| 77 | 77.DIMA & FIII SA▼ 32 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 918 K RON▼ 32,2 % | ▼ 32,2 % | 109,9 K RON | |
| 78 | 78.EUROPRINT SRL▲ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 913,5 K RON▲ 64,1 % | ▲ 64,1 % | 181,1 K RON | |
| 79 | 79.AGRIVERDE SRL▲ 31 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 910,9 K RON▲ 150,3 % | ▲ 150,3 % | 744,4 K RON | |
| 80 | 80.TRAFALGAR SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 905,5 K RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 42,2 K RON | |
| 81 | 81.SUD LOISIR S.R.L.▲ 21 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 897,4 K RON▲ 124,8 % | ▲ 124,8 % | -1,4 K RON | |
| 82 | 82.RENTINO TEAM S.R.L.▼ 30 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 883,2 K RON▼ 20,6 % | ▼ 20,6 % | 937,4 K RON | |
| 83 | 83.LOCONFORT SA▼ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 882,7 K RON▲ 29,6 % | ▲ 29,6 % | -191,6 K RON | |
| 84 | 84.SIROCCO BLU ESTATE S.R.L.▼ 21 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 847,1 K RON▲ 3 % | ▲ 3 % | 116,8 K RON | |
| 85 | 85.EURO CONCEPT IMOBILIARE S.R.L.▲ 27 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 816,7 K RON▲ 139 % | ▲ 139 % | 68,3 K RON | |
| 86 | 86.CST LOGISTIK SRL▼ 19 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 787,8 K RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | -39,2 K RON | |
| 87 | 87.ANDRO NINA DORI SRL▼ 23 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 753 K RON▼ 3 % | ▼ 3 % | -54,7 K RON | |
| 88 | 88.VIV MGB PROTRAVEL BUSINES S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 750,2 K RON▼ 25,7 % | ▼ 25,7 % | -96,4 K RON | |
| 89 | 89.SPES CONCEPT SRL▼ 27 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 737,5 K RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 11,7 K RON | |
| 90 | 90.PIEŢE PREST TEC SRL▼ 5 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 720,1 K RON▲ 44,7 % | ▲ 44,7 % | -177,1 K RON | |
| 91 | 91.CECILIA SRL▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 712,1 K RON▲ 43,6 % | ▲ 43,6 % | 454,2 K RON | |
| 92 | 92.VEROMAR RENTAL SRL▼ 31 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 711,6 K RON▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 104,9 K RON | |
| 93 | 93.CONSTRUCTII AVRAM IANCU SRL▼ 27 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 704,4 K RON▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 37 K RON | |
| 94 | 94.DEGAS MANAGEMENT SRL▼ 34 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 699,2 K RON▼ 26,1 % | ▼ 26,1 % | -167,4 K RON | |
| 95 | 95.UNIBA FARM SRL▼ 25 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Galaţi | 694,1 K RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 218,7 K RON | |
| 96 | 96.TEHNOROM GRUP SRL▼ 19 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 667,9 K RON▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | -121,5 K RON | |
| 97 | 97.PROJECT AMBIENT DESIGN SRL▼ 23 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 661,8 K RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | -9,6 K RON | |
| 98 | 98.DECROM CO SRL▲ 29 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 656,7 K RON▲ 141,6 % | ▲ 141,6 % | 519,3 K RON | |
| 99 | 99.EUROPRINT SERVICE SRL▼ 26 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 650,7 K RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 9,1 K RON | |
| 100 | 100.NAVEXIM EVALUĂRI SRL▼ 31 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 647,1 K RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 49,8 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Galați
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
295 firme · 140,6 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
90 firme · 12,9 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
28 firme · 11,9 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
27 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
5 firme · 529,2 K RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
6 firme · 248,2 K RON