Top 100 firme — Lucrări de izolații, Cluj după datorii în 2022
93 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 93 cumulează 28,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 7,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SKY PARK SYSTEMS SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 7,1 mil. RON▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | 275,1 K RON | |
| 2 | 2.TOMSA IMPORT EXPORT SRL= | Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj | 2,3 mil. RON▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | 46,2 K RON | |
| 3 | 3.HEIBL ISOLIERTECHNIK SRL IZSAK FILIALA CLUJ NAPOCA= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,1 mil. RON0,0% | 0,0% | -111,5 K RON | |
| 4 | 4.GRUP LIFT IMO S.R.L.▲ 72 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 1,7 mil. RON▲ 137.216,1 % | ▲ 137.216,1 % | -19,9 K RON | |
| 5 | 5.DOOR SERVICE SRL= | Sat Mihai Viteazu, Comuna Mihai Viteazu, Cluj | 1,6 mil. RON▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 353,1 K RON | |
| 6 | 6.ALLDACHSERVICE SANDRU SRL▼ 2 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 1,5 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 7 | 7.ARI INSTAL INOVATION SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 997,9 K RON▼ 10,8 % | ▼ 10,8 % | -429,7 K RON | |
| 8 | 8.ZINVEST GROUP SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 963,6 K RON▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | 383,4 K RON | |
| 9 | 9.VICIU CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 653,5 K RON— | — | — | 549,4 K RON |
| 10 | 10.WEST INTERCOM SRL▼ 1 | Sat Savadisla, Comuna Savadisla, Cluj | 639,9 K RON▼ 34,2 % | ▼ 34,2 % | 197,5 K RON | |
| 11 | 11.EPIC SERV SRL▲ 1 | Municipiul Dej, Cluj | 580,9 K RON▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | 227,4 K RON | |
| 12 | 12.SEA DAV INSTALATII S.R.L.▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 567,4 K RON▲ 64,2 % | ▲ 64,2 % | 171,3 K RON | |
| 13 | 13.ARCA TECHNOLOGY S.R.L.▲ 18 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 495,3 K RON▲ 285,3 % | ▲ 285,3 % | 1,6 mil. RON | |
| 14 | 14.TRIZONE TECHNOLOGY S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 433,1 K RON— | — | — | 43,6 K RON |
| 15 | 15.MELINDA ELECTRO INSTAL S.R.L.▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 418,9 K RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | -8,9 K RON | |
| 16 | 16.SERVICETRANSILVANIA FEHER SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 403,7 K RON▲ 20,6 % | ▲ 20,6 % | 310,2 K RON | |
| 17 | 17.TOM BETON SRL▼ 6 | Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj | 348,5 K RON▼ 41,3 % | ▼ 41,3 % | 15,5 K RON | |
| 18 | 18.TRIF TOTAL INSTAL SRL▼ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 341 K RON▼ 65,2 % | ▼ 65,2 % | 920,2 K RON | |
| 19 | 19.AXA REAL ESTATE CONSTRUCT S.R.L.= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 323,6 K RON▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | -37,4 K RON | |
| 20 | 20.MTECHNICS PARTS SRL▲ 4 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 307,9 K RON▲ 66,1 % | ▲ 66,1 % | 146,5 K RON | |
| 21 | 21.REGALE ENERGY S.R.L.▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 291,2 K RON▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 8,5 K RON | |
| 22 | 22.MARIAN AUTOMATIZARI ELECTRONICA SOFTWARE SRL▼ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 270,4 K RON▼ 70,3 % | ▼ 70,3 % | -58,9 K RON | |
| 23 | 23.COAMA SERVICII SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 224 K RON▲ 28 % | ▲ 28 % | 175,3 K RON | |
| 24 | 24.VERS CONSTRUCT SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 201,1 K RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | -3 K RON | |
| 25 | 25.PYROSTOP SECURITY SRL▼ 3 | Sat Căpusu Mic, Comuna Căpusu Mare, Cluj | 188,3 K RON▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | 15,8 K RON | |
| 26 | 26.PPS DOORS SRL▼ 5 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 173,4 K RON▼ 26,6 % | ▼ 26,6 % | -1,3 K RON | |
| 27 | 27.ELECTRO AUTOMATIC SYSTEM S.R.L.▲ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 166,9 K RON▲ 59,9 % | ▲ 59,9 % | 36,6 K RON | |
| 28 | 28.BETON FIL SRL▼ 2 | Sat Sic, Comuna Sic, Cluj | 151,3 K RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | -44,1 K RON | |
| 29 | 29.DACRIS INSTALL SRL▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 143,4 K RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | -9 K RON | |
| 30 | 30.ALES INSTALAȚII A Z SRL-D▲ 5 | Sat Cămăraşu, Comuna Cămăraşu, Cluj | 141,7 K RON▲ 33,2 % | ▲ 33,2 % | 152,5 K RON | |
| 31 | 31.SPRING FRIEND IMPEX SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 134,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 32 | 32.COCODOORS 98 SRL▲ 7 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 115,4 K RON▲ 48,2 % | ▲ 48,2 % | 16,8 K RON | |
| 33 | 33.ELECTROFORST SRL▲ 4 | Sat Aghireşu, Comuna Aghireşu, Cluj | 112,5 K RON▲ 23,9 % | ▲ 23,9 % | 413 RON | |
| 34 | 34.SEREBO PROCONSTRUCT S.R.L.▼ 6 | Municipiul Dej, Cluj | 107,2 K RON▼ 21,5 % | ▼ 21,5 % | 313,1 K RON | |
| 35 | 35.ENERGOTERM SRL▼ 10 | Sat Dezmir, Comuna Apahida, Cluj | 106,2 K RON▼ 41,9 % | ▼ 41,9 % | 82,5 K RON | |
| 36 | 36.ASCENSOR SERVICE SRL▲ 20 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 105,7 K RON▲ 546,1 % | ▲ 546,1 % | 115,3 K RON | |
| 37 | 37.ROMTEO MENTENANTA S.R.L.▲ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 100,9 K RON▲ 69,8 % | ▲ 69,8 % | -35,1 K RON | |
| 38 | 38.REMAT DINAMIC S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 98,3 K RON▲ 44,4 % | ▲ 44,4 % | 521,6 K RON | |
| 39 | 39.ROMASCENS SERV SRL▲ 28 | Sat Corusu, Comuna Baciu, Cluj | 93,7 K RON▲ 2.148,1 % | ▲ 2.148,1 % | 97,6 K RON | |
| 40 | 40.EDYJOY CONSTRUCT SRL▲ 8 | Sat Sânmărghita, Comuna Mica, Cluj | 83,9 K RON▲ 86,1 % | ▲ 86,1 % | -164,5 K RON | |
| 41 | 41.PETRANA HIDRO SRL▲ 1 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 81,7 K RON▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | 11,6 K RON | |
| 42 | 42.INOX PROFESSIONAL SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 81,5 K RON0,0% | 0,0% | -27,6 K RON | |
| 43 | 43.LIFT TECH CONCEPT S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 81,1 K RON▲ 5.596,5 % | ▲ 5.596,5 % | 153 K RON | |
| 44 | 44.TOTAL SOLUTION NW SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 64,2 K RON▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 774 RON | |
| 45 | 45.ZHT INSTAL SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 62,1 K RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 68,3 K RON | |
| 46 | 46.TEOLUC SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 56,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 47 | 47.RED TECHNIC SRL▼ 27 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 53,5 K RON▼ 78,6 % | ▼ 78,6 % | 287,4 K RON | |
| 48 | 48.IGNIFOC SRL▲ 3 | Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj | 50,5 K RON▲ 27,5 % | ▲ 27,5 % | 77,7 K RON | |
| 49 | 49.MODINSTAL PROIECT IMPEX SRL= | Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj | 48,5 K RON▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 35,1 K RON | |
| 50 | 50.TAMUR COMAG SRL▼ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 47 K RON▼ 37,3 % | ▼ 37,3 % | 36,8 K RON | |
| 51 | 51.SURUBEL LIFT S.R.L.▲ 6 | Sat Gădălin, Comuna Jucu, Cluj | 44,1 K RON▲ 209,3 % | ▲ 209,3 % | 29,9 K RON | |
| 52 | 52.LEADER CONSTRUCTII COMERT SRL▼ 39 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 40,9 K RON▼ 90,1 % | ▼ 90,1 % | 4,6 K RON | |
| 53 | 53.BOCA RAZINA CONSTRUCT S.R.L.▲ 7 | Sat Cutca, Comuna Sinmartin, Cluj | 39 K RON▲ 246,4 % | ▲ 246,4 % | 134,5 K RON | |
| 54 | 54.PROTECT IGNIFIRE SRL▼ 21 | Sat Deusu, Comuna Chinteni, Cluj | 37,6 K RON▼ 70,2 % | ▼ 70,2 % | 233,9 K RON | |
| 55 | 55.VARASOAIA TURISM SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 36,4 K RON▼ 3 % | ▼ 3 % | -17,6 K RON | |
| 56 | 56.ARCA TOTAL DISTRIBUTIE S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 36,1 K RON▲ 356,3 % | ▲ 356,3 % | 58,7 K RON | |
| 57 | 57.LIFT EXPERT SOLUTION S.R.L.▲ 5 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 35,1 K RON▲ 323,9 % | ▲ 323,9 % | 225,8 K RON | |
| 58 | 58.LASZLO INSTAL S.R.L.▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 33,5 K RON▲ 84,1 % | ▲ 84,1 % | -9 K RON | |
| 59 | 59.LIFT SERVICE SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 32,9 K RON▲ 56,5 % | ▲ 56,5 % | -8 K RON | |
| 60 | 60.BENY DOORS GARAGES S.R.L.nou | Municipiul Dej, Cluj | 32,1 K RON— | — | 137,6 K RON | |
| 61 | 61.EXPERT ELEVATOR SERVICII SRL▲ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 31,8 K RON▲ 1.355,8 % | ▲ 1.355,8 % | 182,2 K RON | |
| 62 | 62.SEDO AUTOSERV MONT S.R.L.▲ 2 | Sat Cîţcău, Comuna Cîţcău, Cluj | 26,3 K RON▲ 265,4 % | ▲ 265,4 % | 37 K RON | |
| 63 | 63.MIVABO SALES S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 22,8 K RON▲ 987,8 % | ▲ 987,8 % | 91 K RON | |
| 64 | 64.DORANA IMPEX SRL▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 22,2 K RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | -99 RON | |
| 65 | 65.DILEVIDA SERV S.R.L.▲ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 19,6 K RON▲ 19.258,4 % | ▲ 19.258,4 % | 53,1 K RON | |
| 66 | 66.CORNEL IMPEX SRL▼ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 18,8 K RON▼ 22,9 % | ▼ 22,9 % | 5 K RON | |
| 67 | 67.TERMOSPUM S.R.L.nou | Sat Vâlcele, Comuna Feleacu, Cluj | 16,3 K RON— | — | — | -696 RON |
| 68 | 68.DVD INSTAL SRL▼ 10 | Municipiul Turda, Cluj | 15,5 K RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 23 K RON | |
| 69 | 69.ROMASCENS LIFT SRL= | Sat Corusu, Comuna Baciu, Cluj | 13,8 K RON▲ 281,6 % | ▲ 281,6 % | 75,2 K RON | |
| 70 | 70.AGRO PRODUCT LEV SRL▼ 5 | Sat Gheorghieni, Comuna Feleacu, Cluj | 12,6 K RON▲ 98,4 % | ▲ 98,4 % | -6,6 K RON | |
| 71 | 71.GF MEISTER AUTOMATIK S.R.L.nou | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 11,8 K RON— | — | 41,5 K RON | |
| 72 | 72.NEXTIL INSTAL SRL▼ 57 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,7 K RON▼ 97,1 % | ▼ 97,1 % | 119,9 K RON | |
| 73 | 73.PRODOLAND S.R.L.▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 7,5 K RON▲ 97,6 % | ▲ 97,6 % | 86 RON | |
| 74 | 74.NED FOC SRL▼ 4 | Sat Cacova Ierii, Comuna Iara, Cluj | 6,8 K RON▲ 140,3 % | ▲ 140,3 % | -4,3 K RON | |
| 75 | 75.ADM MAD CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Mociu, Comuna Mociu, Cluj | 6 K RON— | — | — | 27,2 K RON |
| 76 | 76.FININSTAL SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,5 K RON▼ 60,3 % | ▼ 60,3 % | -28,5 K RON | |
| 77 | 77.HIDRO DORIS S.R.L.▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4 K RON▲ 122,4 % | ▲ 122,4 % | 122,1 K RON | |
| 78 | 78.EXPERT ASCENSO SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,2 K RON▲ 96,6 % | ▲ 96,6 % | 187,7 K RON | |
| 79 | 79.DIKAPPA SRL▼ 29 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,7 K RON▼ 93,3 % | ▼ 93,3 % | 52,2 K RON | |
| 80 | 80.LIFT DEVELOPMENT S.R.L.▼ 33 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 2,7 K RON▼ 95,2 % | ▼ 95,2 % | 234,3 K RON | |
| 81 | 81.MASTER CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,3 K RON▼ 32,9 % | ▼ 32,9 % | 189,4 K RON | |
| 82 | 82.THERMO PAINTS PROFESSIONAL S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,4 K RON— | — | — | 5,3 K RON |
| 83 | 83.CLASEB CONSTRUCT SRL▼ 6 | Municipiul Dej, Cluj | 250 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 84 | 84.SPZ CONSTRUCT S.R.L.▼ 6 | Sat Sânmărghita, Comuna Mica, Cluj | 230 RON0,0% | 0,0% | -29 RON | |
| 85 | 85.SALDOM SPY TECHNOLOGY S.R.L.▼ 19 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 199 RON▼ 96,1 % | ▼ 96,1 % | -2,5 K RON | |
| 86 | 86.ELECTRO SRB POWER S.R.L.▼ 27 | Sat Gădălin, Comuna Jucu, Cluj | 100 RON▼ 99,1 % | ▼ 99,1 % | 31,6 K RON | |
| 87 | 87.ADI-UŞI DOORS S.R.L.▼ 7 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 38 RON▼ 53,1 % | ▼ 53,1 % | 16,2 K RON | |
| 88 | 88.BEL AMI PRESTARI SERVICII SRL▼ 17 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 17 RON▼ 99,3 % | ▼ 99,3 % | 9,1 K RON | |
| 89 | 89.IZOCOR PROEX SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 90 | 90.BMS AUTOMATIZARI CLADIRI SRL▼ 46 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 91 | 91.HTF IZOLATII SRL▼ 9 | Sat Luna de Sus, Comuna Floreşti, Cluj | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 92 | 92.SOOS STABILUS SRL-D▼ 10 | Sat Frata, Comuna Frata, Cluj | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 93 | 93.VON ZEPPELIN SRL▼ 12 | Sat Muntele Băişorii, Comuna Băişoara, Cluj | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -174 RON |