Top 100 firme — Lucrări de izolații, Cluj după datorii în 2010
81 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 81 cumulează 41,6 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 18,7 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CONSIZO SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 18,7 mil. RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | -2,3 mil. RON | |
| 2 | 2.TOMSA IMPORT EXPORT SRL= | Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj | 5,4 mil. RON▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 4,6 K RON | |
| 3 | 3.GENERAL SECURITY SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,5 mil. RON▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 2 mil. RON | |
| 4 | 4.INTERMAT CONSTRUCT SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,9 mil. RON▲ 27,6 % | ▲ 27,6 % | -303,2 K RON | |
| 5 | 5.REGALE ENERGY S.R.L.= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,7 mil. RON▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 144,4 K RON | |
| 6 | 6.HEIBL ISOLIERTECHNIK SRL IZSAK FILIALA CLUJ NAPOCA= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,6 mil. RON▲ 39 % | ▲ 39 % | 437,2 K RON | |
| 7 | 7.ALLDACHSERVICE SANDRU SRL▲ 2 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 1,1 mil. RON▲ 47,3 % | ▲ 47,3 % | 1,2 K RON | |
| 8 | 8.RABERA SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 825,3 K RON— | — | 10,9 K RON | |
| 9 | 9.CTU IMPEX SRL▲ 6 | Municipiul Gherla, Cluj | 699,8 K RON▲ 154,3 % | ▲ 154,3 % | -286,6 K RON | |
| 10 | 10.VALEXIA SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 644,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 11 | 11.LEADER CONSTRUCTII COMERT SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 568,1 K RON▲ 32,9 % | ▲ 32,9 % | -140,9 K RON | |
| 12 | 12.ANDRA HAUS PLUS S.R.L.▲ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 420,6 K RON▲ 84,3 % | ▲ 84,3 % | 127,6 K RON | |
| 13 | 13.OIGAN & KATY CONSTRUCT SRL= | Municipiul Turda, Cluj | 380,5 K RON▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | -1,8 K RON | |
| 14 | 14.IAIEBET FIRE PROTECTOR SRL▲ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 335,6 K RON▲ 67,3 % | ▲ 67,3 % | -164,5 K RON | |
| 15 | 15.FAVIT SERVCOM SRL▲ 3 | Comuna Savadisla, Cluj | 284,2 K RON▲ 40,6 % | ▲ 40,6 % | 356 RON | |
| 16 | 16.AREX C T B IMPEX SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 272 K RON▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | -101,4 K RON | |
| 17 | 17.FIORETO COMEXIM SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 256,6 K RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 6,9 K RON | |
| 18 | 18.INSTMAR SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 209,5 K RON▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | -56,1 K RON | |
| 19 | 19.ANSIF CONSTRUCT SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 185 K RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 69,8 K RON | |
| 20 | 20.FORCE SERVICII SRL▲ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 152,9 K RON▲ 29,5 % | ▲ 29,5 % | -67,4 K RON | |
| 21 | 21.HTF IZOLATII SRL▲ 4 | Sat Luna de Sus, Comuna Floreşti, Cluj | 143,5 K RON▲ 3 % | ▲ 3 % | -1,5 K RON | |
| 22 | 22.MODINSTAL PROIECT IMPEX SRL▲ 2 | Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj | 143,4 K RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | -2,8 K RON | |
| 23 | 23.SPRING FRIEND IMPEX SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 134,8 K RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -14 RON | |
| 24 | 24.PROD IMPEX COS SRL▲ 33 | Sat Petreşti, Comuna Mintiu Gherlii, Cluj | 131,5 K RON▲ 425,4 % | ▲ 425,4 % | 1,1 K RON | |
| 25 | 25.CONDOR SERVICII SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 117,3 K RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 31,2 K RON | |
| 26 | 26.PROFINSTAL PROIECT SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 115 K RON▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | -104 K RON | |
| 27 | 27.EPIC SERV SRL▲ 2 | Municipiul Dej, Cluj | 114,6 K RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | -122,2 K RON | |
| 28 | 28.VERS CONSTRUCT SRL▲ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 106,7 K RON▲ 68,4 % | ▲ 68,4 % | -32,9 K RON | |
| 29 | 29.SICONFECT SRL▲ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 92,7 K RON▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | -14,1 K RON | |
| 30 | 30.AUROMEX IMPORT EXPORT SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 91,8 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | -197 RON | |
| 31 | 31.BADY CONSTRUCT INSTAL SRL▲ 20 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 83,3 K RON▲ 149,1 % | ▲ 149,1 % | -50,9 K RON | |
| 32 | 32.NEW COM IZ SRL▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 83 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 33 | 33.DORANA IMPEX SRL▲ 16 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 79,1 K RON▲ 77,5 % | ▲ 77,5 % | 50,4 K RON | |
| 34 | 34.VARASOAIA TURISM SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 75,4 K RON▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | 15,6 K RON | |
| 35 | 35.DACRIS INSTALL SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 66,1 K RON▼ 20,6 % | ▼ 20,6 % | 26,8 K RON | |
| 36 | 36.AC CONS SRLnou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 63,1 K RON— | — | — | -60,5 K RON |
| 37 | 37.ZENTEX SRL▲ 37 | Sat Sâncraiu, Comuna Sâncraiu, Cluj | 56,5 K RON▲ 856,7 % | ▲ 856,7 % | 20,3 K RON | |
| 38 | 38.INOX PROFESSIONAL SRL▲ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 55,9 K RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 20,7 K RON | |
| 39 | 39.IZOROM PRODCONST SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 53,8 K RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 6 K RON | |
| 40 | 40.ENERGOTERM SRL▲ 6 | Sat Dezmir, Comuna Apahida, Cluj | 46,1 K RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | -2,2 K RON | |
| 41 | 41.GLOBINSTAL SRL▼ 18 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 45,6 K RON▼ 70,4 % | ▼ 70,4 % | 19,3 K RON | |
| 42 | 42.INSTAL HOLDING SRL▲ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 43,6 K RON0,0% | 0,0% | -1,1 K RON | |
| 43 | 43.D & G CONS SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 41,8 K RON— | — | -5,3 K RON | |
| 44 | 44.STINGREX SERV SRL▼ 1 | Municipiul Gherla, Cluj | 39,3 K RON▼ 26,3 % | ▼ 26,3 % | 2,4 K RON | |
| 45 | 45.MASTER CONSTRUCT SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 36,8 K RON▼ 46 % | ▼ 46 % | -4,1 K RON | |
| 46 | 46.MIBEEA IMPORT EXPORT SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 34,8 K RON— | — | 17,3 K RON | |
| 47 | 47.TAMUR COMAG SRL▲ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 30,7 K RON▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | -6,9 K RON | |
| 48 | 48.ASCENSOR SERVICE SRL▲ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 30,3 K RON▲ 72,4 % | ▲ 72,4 % | 49,4 K RON | |
| 49 | 49.LED TEHNIC IMPEX SRL▼ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 29,4 K RON▼ 60,8 % | ▼ 60,8 % | -24,3 K RON | |
| 50 | 50.TEST IMPORT EXPORT SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 26,3 K RON▼ 46,5 % | ▼ 46,5 % | -29,2 K RON | |
| 51 | 51.ANUBIS SRL▲ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 25,2 K RON▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | 98,9 K RON | |
| 52 | 52.EXPERT ASCENSO SRL▲ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 25,2 K RON▲ 96,8 % | ▲ 96,8 % | -10,5 K RON | |
| 53 | 53.IGNIFOC SRL▲ 12 | Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj | 21,5 K RON▲ 42,2 % | ▲ 42,2 % | 18,9 K RON | |
| 54 | 54.ROMASCENS SERV SRL▲ 28 | Sat Corusu, Comuna Baciu, Cluj | 21,5 K RON▲ 643,6 % | ▲ 643,6 % | -5 K RON | |
| 55 | 55.LOWAS GROUP SRL▲ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20,2 K RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | -132 RON | |
| 56 | 56.TIMOS SRL= | Sat Aghireşu-Fabrici, Comuna Aghireşu, Cluj | 20,1 K RON▼ 23,8 % | ▼ 23,8 % | -11,5 K RON | |
| 57 | 57.COAMA SERVICII SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 18,7 K RON▼ 29,3 % | ▼ 29,3 % | -18,2 K RON | |
| 58 | 58.INSTAL LAND SRL▲ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 17,7 K RON▲ 61,9 % | ▲ 61,9 % | -9,1 K RON | |
| 59 | 59.ION SI VASILE IMPEX SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 17 K RON▼ 23,1 % | ▼ 23,1 % | 25,4 K RON | |
| 60 | 60.VASI COM IMPORT EXPORT SRL▲ 4 | Municipiul Gherla, Cluj | 15,4 K RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -88 RON | |
| 61 | 61.NOVASTYL SRL▲ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 8,7 K RON▲ 23,5 % | ▲ 23,5 % | -2,2 K RON | |
| 62 | 62.DIKAPPA SRL▲ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 7,4 K RON▼ 40,2 % | ▼ 40,2 % | 11,6 K RON | |
| 63 | 63.CONAPT PRODCOM SRL▼ 30 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 7,1 K RON▼ 92,3 % | ▼ 92,3 % | 48,1 K RON | |
| 64 | 64.DAVID IMPEX SRL▲ 13 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6,8 K RON▲ 61,3 % | ▲ 61,3 % | -2,6 K RON | |
| 65 | 65.DVD INSTAL SRL▲ 13 | Municipiul Turda, Cluj | 6,7 K RON▲ 61,7 % | ▲ 61,7 % | 507 RON | |
| 66 | 66.EUGEN CONSTRUCT SRLnou | Sat Călăraşi, Comuna Călărasi, Cluj | 6,3 K RON▼ 71,8 % | ▼ 71,8 % | 6,1 K RON | |
| 67 | 67.INEDIT IMPORT EXPORT SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,7 K RON— | — | -1,7 K RON | |
| 68 | 68.LIKOMA CONSTRUCT SRL▲ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,6 K RON▲ 55 % | ▲ 55 % | -2,2 K RON | |
| 69 | 69.AL & ROX LST SRL▲ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 70 | 70.ACKRON DIM SRL▲ 13 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,6 K RON▲ 79 % | ▲ 79 % | 6,2 K RON | |
| 71 | 71.SBS GRUP SRL▲ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 72 | 72.EUROPA AIR INTERNATIONAL SRLnou | Municipiul Dej, Cluj | 2,1 K RON— | — | — | -1,4 K RON |
| 73 | 73.ROZEN SRL▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,9 K RON▼ 57,3 % | ▼ 57,3 % | 136 RON | |
| 74 | 74.EURO SCALA THERMO SERV S.R.L.▲ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 75 | 75.SEPTA SRL▲ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,2 K RON▼ 37,2 % | ▼ 37,2 % | 3,2 K RON | |
| 76 | 76.IZOCOR PROEX SRL▲ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 869 RON▼ 44 % | ▼ 44 % | -10,5 K RON | |
| 77 | 77.SAVPO SRL▲ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 488 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 78 | 78.IZO4INSTAL SRL▲ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 203 RON▼ 46,9 % | ▼ 46,9 % | 8,8 K RON | |
| 79 | 79.RUS CONSTRUCTII IMPEX SNC▲ 11 | Municipiul Dej, Cluj | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 80 | 80.LIFT SERVICII JUNIOR SRL▲ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 81 | 81.CHALEUR CORP. SYSTEM SRL▼ 60 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -14,1 K RON |