Top 100 firme — Sănătate, Călărași după datorii în 2018
99 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 99 cumulează 13,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 2,8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ALPHA MEDICAL INVEST SRL▲ 2 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 2,8 mil. RON▲ 220,2 % | ▲ 220,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 2 | 2.BROTAC MEDICAL LABOR - FARM SRL= | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 2,1 mil. RON▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 3 | 3.CABINET MEDICAL DR.TOPOLOGEANU GABRIELA SRL▲ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 818,6 K RON▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 160,8 K RON | |
| 4 | 4.MARIDENTA SRL▲ 11 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 679,3 K RON▲ 319,7 % | ▲ 319,7 % | 128,9 K RON | |
| 5 | 5.SIGECO TRADING S.R.L.▲ 53 | Sat Săruleşti-Gară, Comuna Săruleşti, Călăraşi | 653 K RON▲ 9.426,6 % | ▲ 9.426,6 % | 217,7 K RON | |
| 6 | 6.GIBRO CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 446,2 K RON— | — | — | -139,6 K RON |
| 7 | 7.CABINET MEDICAL DR. ADASCĂLIŢĂ SRL▼ 1 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 400,1 K RON▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | 140,2 K RON | |
| 8 | 8.PROMED SRL▼ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 382,7 K RON▼ 12,6 % | ▼ 12,6 % | 69,1 K RON | |
| 9 | 9.GRINEI MEDICAL SRL▼ 4 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 304,2 K RON▼ 37,2 % | ▼ 37,2 % | 151,1 K RON | |
| 10 | 10.DENTAL CLAS BY DR. BENGA SRL▲ 12 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 292,8 K RON▲ 179,6 % | ▲ 179,6 % | 1,4 mil. RON | |
| 11 | 11.SAMB IMPEX SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 284,7 K RON▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 8,5 K RON | |
| 12 | 12.AETERNUS MED SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 284,3 K RON— | — | 109,1 K RON | |
| 13 | 13.BABEL MODEL SRL▼ 4 | Sat Modelu, Comuna Modelu, Călăraşi | 262,1 K RON▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | 17,1 K RON | |
| 14 | 14.MED FAM APOLO SRL▲ 37 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 221,5 K RON▲ 2.330,5 % | ▲ 2.330,5 % | 225,8 K RON | |
| 15 | 15.EXQUISITE MEDICAL SRL▼ 3 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 220 K RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 106,7 K RON | |
| 16 | 16.DROGHERIA NATURALIS S.R.L.▲ 16 | Sat Constantin Brâncoveanu, Comuna Dragalina, Călăraşi | 218,5 K RON▲ 244,6 % | ▲ 244,6 % | 16,2 K RON | |
| 17 | 17.CARPATINA FARM SRL▼ 9 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 199 K RON▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | 84 K RON | |
| 18 | 18.ANTI AGING & BODY SCULPTING S.R.L.▲ 1 | Sat Frumuşani, Comuna Frumuşani, Călăraşi | 172,7 K RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | -48,4 K RON | |
| 19 | 19.ROYALMED SRL▼ 8 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 155,1 K RON▼ 32,5 % | ▼ 32,5 % | 202,9 K RON | |
| 20 | 20.INTER DENTAL SRL= | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 149,2 K RON▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | -40,3 K RON | |
| 21 | 21.INTERMED OPTIC VISIO SRL▲ 50 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 143,8 K RON▲ 6.745,8 % | ▲ 6.745,8 % | -1,2 K RON | |
| 22 | 22.CABINET MEDICAL DR. TUDOR NICOLETA SRL▲ 13 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 143,5 K RON▲ 168,7 % | ▲ 168,7 % | 165,5 K RON | |
| 23 | 23.ESTETIC ARK MED CLINIC SRL▲ 29 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 115,5 K RON▲ 1.182,8 % | ▲ 1.182,8 % | 3 K RON | |
| 24 | 24.CENTRUL MEDICAL SFÂNTUL DUMITRU SRL= | Loc. Fundulea, Oraş Fundulea, Călăraşi | 110,3 K RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | -12,3 K RON | |
| 25 | 25.ORAL PROSMILE SRL▼ 4 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 101,9 K RON▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | 27,3 K RON | |
| 26 | 26.ANCA MED SRLnou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 101,6 K RON— | — | 38,8 K RON | |
| 27 | 27.ANES HEALTH CONCEPT SRL▼ 4 | Sat Chirnogi, Comuna Chirnogi, Călăraşi | 101,6 K RON0,0% | 0,0% | -98 RON | |
| 28 | 28.MEDICMEM AUTO SRL▼ 3 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 100,2 K RON▲ 5 % | ▲ 5 % | 13,6 K RON | |
| 29 | 29.ECOSER MED SRL▼ 13 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 98,8 K RON▼ 36,1 % | ▼ 36,1 % | 44,7 K RON | |
| 30 | 30.APRILLIA TEO SRL▲ 4 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 97,1 K RON▲ 76,8 % | ▲ 76,8 % | 217,5 K RON | |
| 31 | 31.MEDICAL LINE CONSULTING SRL▼ 1 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 81 K RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | -9,7 K RON | |
| 32 | 32.CLINICA SOFIA S.R.L.nou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 79 K RON— | — | — | -43,6 K RON |
| 33 | 33.PSIHOMED SRL▲ 6 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 77,3 K RON▲ 112,7 % | ▲ 112,7 % | 290,6 K RON | |
| 34 | 34.MED INT SRL▲ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 75,6 K RON▲ 59,2 % | ▲ 59,2 % | 133,5 K RON | |
| 35 | 35.REUMAPROF SRL▼ 7 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 71,9 K RON▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 3,3 K RON | |
| 36 | 36.CENTRUL DE SANATATE VITAL SRL▼ 10 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 70,6 K RON▼ 22,7 % | ▼ 22,7 % | 139,3 K RON | |
| 37 | 37.SAN CRIS SRL▼ 10 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 70,6 K RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 21,2 K RON | |
| 38 | 38.DR. MOIA SORINA SRL▲ 17 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 69,2 K RON▲ 855,1 % | ▲ 855,1 % | 269,8 K RON | |
| 39 | 39.ACS MEDICAL SRL▼ 8 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 67,3 K RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 99,5 K RON | |
| 40 | 40.ADENT PLUS CLINIC SRL▼ 11 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 64 K RON▼ 20 % | ▼ 20 % | 2,2 K RON | |
| 41 | 41.DISPO MED PLUS S.R.L.▲ 9 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 55,4 K RON▲ 505,6 % | ▲ 505,6 % | 75,3 K RON | |
| 42 | 42.BIODENT SRL▼ 9 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 52,1 K RON▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | 17,4 K RON | |
| 43 | 43.PULMODENT SRL▼ 5 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 46,5 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 27,4 K RON | |
| 44 | 44.CRISTINA STANCIU DENT S.R.L.▼ 7 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 45,8 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | -13,5 K RON | |
| 45 | 45.SANGVITEST SRL▼ 28 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 39 K RON▼ 74,4 % | ▼ 74,4 % | 66,9 K RON | |
| 46 | 46.ONCOTRIAL PLUS S.R.L.▼ 4 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 29,4 K RON▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 62,5 K RON | |
| 47 | 47.DERZELAS PAX SRL▼ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 28,1 K RON▲ 85,5 % | ▲ 85,5 % | 246,5 K RON | |
| 48 | 48.DOCTOR TELEŞCU S.R.L.▲ 24 | Sat Oltina, Comuna Unirea, Călăraşi | 27,5 K RON▲ 1.740,2 % | ▲ 1.740,2 % | 123,5 K RON | |
| 49 | 49.AMES RESEARCH CENTER SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 25,4 K RON— | — | 122,9 K RON | |
| 50 | 50.DENTARION SRLnou | Loc. Lehliu-Gară, Oraş Lehliu Gară, Călăraşi | 20,9 K RON— | — | 195,9 K RON | |
| 51 | 51.MEDICAL LIVING SRL▲ 8 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 19,9 K RON▲ 200,9 % | ▲ 200,9 % | 78,3 K RON | |
| 52 | 52.MOSIA BUNICILOR MEDICAL S.R.L.▲ 2 | Sat Nuci, Comuna Vasilaţi, Călăraşi | 17,9 K RON▲ 146,4 % | ▲ 146,4 % | 32,5 K RON | |
| 53 | 53.CRS 86 MIRAL OPTIC S.R.L.▼ 6 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 16,6 K RON▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 91,8 K RON | |
| 54 | 54.CABINET MEDICAL DR. GHITA LIVIU SRL▼ 9 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 14,4 K RON▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 369,1 K RON | |
| 55 | 55.CABINET MEDICAL DR. MÂINECI MARIA SRL▼ 14 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 13,1 K RON▼ 60,5 % | ▼ 60,5 % | 148,8 K RON | |
| 56 | 56.IVO SRL▲ 6 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 12,4 K RON▲ 130,8 % | ▲ 130,8 % | -7 K RON | |
| 57 | 57.NORAH PRODENT S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 9,6 K RON— | — | — | 167,8 K RON |
| 58 | 58.CLARLUX VISION S.R.L.-D.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 8,9 K RON— | — | — | 32 K RON |
| 59 | 59.CABINET MEDICAL CIOBANU MĂDĂLINA SRL▲ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 8,3 K RON▲ 52,2 % | ▲ 52,2 % | 104 K RON | |
| 60 | 60.CABINET MEDICAL VITAL TOP SRL▼ 4 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 8 K RON▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 117,4 K RON | |
| 61 | 61.FORMED SRL▼ 8 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 7,7 K RON▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 57,8 K RON | |
| 62 | 62.SATYA MEDISAN SRL▼ 22 | Sat Dragalina, Comuna Dragalina, Călăraşi | 7,2 K RON▼ 78,9 % | ▼ 78,9 % | 113,4 K RON | |
| 63 | 63.SANITA INTERMEDICUS S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 6,8 K RON— | — | — | 122,2 K RON |
| 64 | 64.PROMEDICAL SERVICES SRL▼ 15 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 6,7 K RON▼ 38,7 % | ▼ 38,7 % | 323,6 K RON | |
| 65 | 65.MD LIANANEGRU S.R.L.▼ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 6,4 K RON▲ 79,4 % | ▲ 79,4 % | -3,2 K RON | |
| 66 | 66.ONCO MED SILVANIA S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 6 K RON— | — | — | -5,2 K RON |
| 67 | 67.MEDICAL VITAL CARE SRL▼ 2 | Sat Iezeru, Comuna Jegălia, Călăraşi | 6 K RON▲ 74,9 % | ▲ 74,9 % | 11,2 K RON | |
| 68 | 68.KORALIA HEALTH & CARE CENTER S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 4,4 K RON— | — | — | -4,3 K RON |
| 69 | 69.MED FAM ASKLEPIOS S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 4 K RON— | — | — | 29,4 K RON |
| 70 | 70.EMICORA SRL▼ 4 | Sat Negoeşti, Comuna Şoldanu, Călăraşi | 3,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 71 | 71.SMILEBOUTIQUE SRL-D▼ 4 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 72 | 72.BAC MEDICAL CABINET SRL▼ 4 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 2,8 K RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 124,1 K RON | |
| 73 | 73.MEDASTAN SRL▲ 9 | Loc. Lehliu-Gară, Oraş Lehliu Gară, Călăraşi | 2,8 K RON— | — | 25,5 K RON | |
| 74 | 74.GRINEI LIFE SRL▼ 61 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2,7 K RON▼ 98,7 % | ▼ 98,7 % | 225,4 K RON | |
| 75 | 75.TOMEK MARIA SRL▼ 6 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 76 | 76.ALPHA SUD IMOBILIARE S.R.L.▲ 4 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2,2 K RON▲ 823,1 % | ▲ 823,1 % | -2,1 K RON | |
| 77 | 77.MAGIC LARIDENT S.R.L.▼ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2,1 K RON▲ 255,4 % | ▲ 255,4 % | -1,5 K RON | |
| 78 | 78.MEDMIN SRL▼ 18 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2,1 K RON▼ 66 % | ▼ 66 % | 192,9 K RON | |
| 79 | 79.ALPHA CLINIC CĂLĂRAȘI S.R.L.▲ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2,1 K RON▲ 744,9 % | ▲ 744,9 % | -2,1 K RON | |
| 80 | 80.GREEN EYES OPTIC S.R.L.nou | Sat Vlad Ţepeş, Comuna Vlad Ţepeş, Călăraşi | 1,8 K RON— | — | — | -1,3 K RON |
| 81 | 81.ONCOLOGIE MEDICALĂ SRL▼ 11 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 1,6 K RON▼ 32 % | ▼ 32 % | 13,7 K RON | |
| 82 | 82.PULMO SANA SRL▼ 8 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,6 K RON▲ 89 % | ▲ 89 % | 118,9 K RON | |
| 83 | 83.J & P MED SERV SRL▼ 5 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 744 RON▲ 145,5 % | ▲ 145,5 % | 9,7 K RON | |
| 84 | 84.ELA LUCKY DENT S.R.L.nou | Sat Ulmeni, Comuna Ulmeni, Călăraşi | 650 RON— | — | — | -344 RON |
| 85 | 85.PRINCEA SMILE HOUSE S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 562 RON— | — | — | 36,1 K RON |
| 86 | 86.INA KINETO KIDS S.R.L.nou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 500 RON— | — | — | -89 RON |
| 87 | 87.HIOHI MED SRLnou | Loc. Lehliu-Gară, Oraş Lehliu Gară, Călăraşi | 464 RON▼ 88,5 % | ▼ 88,5 % | 77,8 K RON | |
| 88 | 88.DR. STADNIŢCHI DENT SRL▼ 40 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 426 RON▼ 96,8 % | ▼ 96,8 % | 9,3 K RON | |
| 89 | 89.CECOI DENTAL S.R.L.▼ 13 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 399 RON▼ 29,9 % | ▼ 29,9 % | 4,6 K RON | |
| 90 | 90.ORL SERVMED TAUT S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 372 RON— | — | — | -371 RON |
| 91 | 91.GINSERV TAUT S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 372 RON— | — | — | -371 RON |
| 92 | 92.MEDSAN SRL▼ 13 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 367 RON▲ 49,8 % | ▲ 49,8 % | 22,6 K RON | |
| 93 | 93.IVANCIUSTOMA S.R.L.nou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 280 RON— | — | — | 25,5 K RON |
| 94 | 94.ALECU MONALISA S.R.L.nou | Sat Stancea, Comuna Spanţov, Călăraşi | 270 RON— | — | — | 17 K RON |
| 95 | 95.DIOPTER CONSULT SRL▼ 38 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 230 RON▼ 96,7 % | ▼ 96,7 % | 7,3 K RON | |
| 96 | 96.MEDIC SERV SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 0 RON— | — | — | 0 RON |
| 97 | 97.HEARTMED NCH SRL-D▼ 15 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 0 RON— | — | -1 K RON | |
| 98 | 98.SANATATEA SRL▼ 16 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 99 | 99.PSIHOLOGIC TEST SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 0 RON— | — | 0 RON |
Codurile CAEN din sănătate — Călărași
CAEN 8623
Activități de asistență stomatologică
41 firme · 52 mil. RON
CAEN 8610
Activități de asistență spitalicească
5 firme · 47,5 mil. RON
CAEN 8622
Activități de asistență medicală specializată
46 firme · 30,2 mil. RON
CAEN 8621
Activități de asistență medicală generală
17 firme · 14 mil. RON
CAEN 8690
Alte activități referitoare la sănătatea umană
28 firme · 10,4 mil. RON
CAEN 8699
Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
5 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 8710
Activități ale centrelor de îngrijire medicală
1 firme · 778 K RON
CAEN 8810
Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
1 firme · 594,5 K RON
CAEN 8730
Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
2 firme · 534,2 K RON
CAEN 8695
Activități de fizioterapie
2 firme · 7,1 K RON
CAEN 8899
Alte activități de asistență socială, fără cazare, n.c.a.
1 firme · 1 K RON
CAEN 8694
Activități ale infirmierelor și moașelor
1 firme · 0 RON
CAEN 8891
Activități de îngrijire zilnică pentru copii
1 firme · 0 RON
CAEN 8692
Transportul pacienților cu ambulanța
1 firme · 0 RON