Top 100 firme — Sănătate, Călărași după datorii în 2016
81 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 81 cumulează 9 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 1,9 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BROTAC MEDICAL LABOR - FARM SRL= | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 1,9 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 267,6 K RON | |
| 2 | 2.CABINET MEDICAL DR.TOPOLOGEANU GABRIELA SRL▲ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 689 K RON▲ 77,8 % | ▲ 77,8 % | 65,9 K RON | |
| 3 | 3.ALPHA MEDICAL INVEST SRL▲ 9 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 541,2 K RON▲ 206,1 % | ▲ 206,1 % | 303,4 K RON | |
| 4 | 4.CABINET MEDICAL DR. ADASCĂLIŢĂ SRL▼ 1 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 469,9 K RON▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 173,4 K RON | |
| 5 | 5.MARIDENTA SRL= | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 457,2 K RON▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | 95,7 K RON | |
| 6 | 6.GRINEI MEDICAL SRL▲ 39 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 421,1 K RON▲ 4.240,7 % | ▲ 4.240,7 % | 179,9 K RON | |
| 7 | 7.BABEL MODEL SRL▼ 1 | Sat Modelu, Comuna Modelu, Călăraşi | 364,2 K RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | -7,8 K RON | |
| 8 | 8.ROYALMED SRL▲ 3 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 300,5 K RON▲ 29,5 % | ▲ 29,5 % | 98,1 K RON | |
| 9 | 9.CENTRUL DE DIAGNOSTIC ŞI TRATAMENT MEDISAN SRL▼ 2 | Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, Călăraşi | 295,5 K RON▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 10,8 K RON | |
| 10 | 10.OVA GENERAL CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 249,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 11 | 11.EXQUISITE MEDICAL SRL▼ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 217,9 K RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 59,5 K RON | |
| 12 | 12.GRINEI LIFE SRL▲ 17 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 184 K RON▲ 357,6 % | ▲ 357,6 % | 207,6 K RON | |
| 13 | 13.MUNTENIA DENTAL CLINIC SRL▼ 4 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 167,5 K RON▼ 32,4 % | ▼ 32,4 % | 31,9 K RON | |
| 14 | 14.ANCA MED SRL▲ 2 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 163,6 K RON▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | 3,7 K RON | |
| 15 | 15.ANDROGRAPHIS SRL= | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 154,7 K RON▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | -20,3 K RON | |
| 16 | 16.ECOSER MED SRL▼ 3 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 148,9 K RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 4,2 K RON | |
| 17 | 17.ADENT PLUS CLINIC SRL▲ 3 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 130,5 K RON▲ 51,3 % | ▲ 51,3 % | -12,7 K RON | |
| 18 | 18.DENTAL CLAS BY DR. BENGA SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 116 K RON— | — | — | 284,4 K RON |
| 19 | 19.ANTI AGING & BODY SCULPTING S.R.L.▲ 29 | Sat Frumuşani, Comuna Frumuşani, Călăraşi | 112,4 K RON▲ 2.148,4 % | ▲ 2.148,4 % | -8,4 K RON | |
| 20 | 20.CLINICA FIDENT SRL▲ 52 | Sat Floroaica, Comuna Vâlcelele, Călăraşi | 105,5 K RON▲ 146.426,4 % | ▲ 146.426,4 % | 109,9 K RON | |
| 21 | 21.SAN CRIS SRL▲ 5 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 103,9 K RON▲ 100,5 % | ▲ 100,5 % | 183,8 K RON | |
| 22 | 22.ANES HEALTH CONCEPT SRL▲ 20 | Sat Chirnogi, Comuna Chirnogi, Călăraşi | 102,4 K RON▲ 621,5 % | ▲ 621,5 % | 1,3 K RON | |
| 23 | 23.SANGVITEST SRL▼ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 102,3 K RON▲ 23,7 % | ▲ 23,7 % | 98,2 K RON | |
| 24 | 24.AETERNUS MED SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 99,3 K RON— | — | — | 5,4 K RON |
| 25 | 25.ORAL PROSMILE SRL▼ 7 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 93,9 K RON▼ 12,6 % | ▼ 12,6 % | 7,6 K RON | |
| 26 | 26.CENTRUL MEDICAL SFÂNTUL DUMITRU SRL▼ 4 | Loc. Fundulea, Oraş Fundulea, Călăraşi | 89,4 K RON▲ 33,9 % | ▲ 33,9 % | 512 RON | |
| 27 | 27.ACS MEDICAL SRL▼ 8 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 87,5 K RON▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | 57,2 K RON | |
| 28 | 28.CENTRUL DE SANATATE VITAL SRL▲ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 78,2 K RON▲ 95,1 % | ▲ 95,1 % | 145,7 K RON | |
| 29 | 29.SATYA MEDISAN SRL▲ 21 | Sat Dragalina, Comuna Dragalina, Călăraşi | 77,2 K RON▲ 1.730,5 % | ▲ 1.730,5 % | 86,6 K RON | |
| 30 | 30.DISTINCT OPTIC MED S.R.L.▲ 9 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 72,1 K RON▲ 288,6 % | ▲ 288,6 % | -20,8 K RON | |
| 31 | 31.DO-RA TRAD SRL▼ 8 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 64,7 K RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | -233 RON | |
| 32 | 32.OCULO MED SRLnou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 64,6 K RON▲ 50,4 % | ▲ 50,4 % | 150,5 K RON | |
| 33 | 33.APRILLIA TEO SRL▼ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 52,8 K RON▲ 43,2 % | ▲ 43,2 % | 202,3 K RON | |
| 34 | 34.MIOBIG MEDICAL SRL▲ 33 | Sat Coţofanca, Comuna Gurbăneşti, Călăraşi | 48,3 K RON▲ 13.050,1 % | ▲ 13.050,1 % | 2,8 K RON | |
| 35 | 35.BAC MEDICAL CABINET SRL▼ 18 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 47,6 K RON▼ 58 % | ▼ 58 % | 143,5 K RON | |
| 36 | 36.PULMODENT SRL▼ 8 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 46,1 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -16 RON | |
| 37 | 37.PROMED SRL▲ 6 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 43,4 K RON▲ 279,3 % | ▲ 279,3 % | 74,2 K RON | |
| 38 | 38.PSIHOMED SRL▼ 24 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 41,9 K RON▼ 70,4 % | ▼ 70,4 % | 121,7 K RON | |
| 39 | 39.DROGHERIA NATURALIS S.R.L.▼ 2 | Sat Constantin Brâncoveanu, Comuna Dragalina, Călăraşi | 40,4 K RON▲ 91,9 % | ▲ 91,9 % | -11,3 K RON | |
| 40 | 40.DENTARION SRL▼ 15 | Loc. Lehliu-Gară, Oraş Lehliu Gară, Călăraşi | 37,5 K RON▼ 27,7 % | ▼ 27,7 % | 79,2 K RON | |
| 41 | 41.MED INT SRL▼ 7 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 35,3 K RON▲ 46,6 % | ▲ 46,6 % | 107,1 K RON | |
| 42 | 42.MEDICMEM AUTO SRL▲ 4 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 32,9 K RON▲ 354,9 % | ▲ 354,9 % | 57,7 K RON | |
| 43 | 43.BIODENT SRL▼ 12 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 32,8 K RON▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | 7,2 K RON | |
| 44 | 44.PULMO SANA SRL▲ 20 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 31 K RON▲ 3.963,5 % | ▲ 3.963,5 % | 83,8 K RON | |
| 45 | 45.CABINET MEDICAL DR. TUDOR NICOLETA SRL▲ 10 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 25,3 K RON▲ 644,1 % | ▲ 644,1 % | 101,4 K RON | |
| 46 | 46.PROMEDICAL SERVICES SRL▼ 8 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 22,1 K RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 261,5 K RON | |
| 47 | 47.FORMED SRL▼ 14 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 20,2 K RON▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 101 K RON | |
| 48 | 48.SAS SRL▼ 13 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 19,4 K RON▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | 3,4 K RON | |
| 49 | 49.CRS 86 MIRAL OPTIC S.R.L.▼ 9 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 15,5 K RON▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 70,3 K RON | |
| 50 | 50.DISPO MED PLUS S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 15 K RON▼ 75,7 % | ▼ 75,7 % | 113,5 K RON | |
| 51 | 51.MEDICAL LINE CONSULTING SRLnou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 12 K RON— | — | — | -440 RON |
| 52 | 52.HEARTMED NCH SRL-Dnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 11,3 K RON— | — | — | 11 K RON |
| 53 | 53.MEDICAL LIVING SRL▲ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 10,9 K RON▲ 212,8 % | ▲ 212,8 % | 10,5 K RON | |
| 54 | 54.EXPERT-MED 2003 SRL▼ 10 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 9,2 K RON▼ 13 % | ▼ 13 % | 120,3 K RON | |
| 55 | 55.DERZELAS PAX SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 9,1 K RON— | — | — | 54,8 K RON |
| 56 | 56.MOSIA BUNICILOR MEDICAL S.R.L.▲ 1 | Sat Nuci, Comuna Vasilaţi, Călăraşi | 8,3 K RON▲ 172,9 % | ▲ 172,9 % | 98,9 K RON | |
| 57 | 57.MED FAM APOLO SRL▼ 21 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 8,2 K RON▼ 64,2 % | ▼ 64,2 % | 164,6 K RON | |
| 58 | 58.DR. MOIA SORINA SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 8,1 K RON— | — | — | 73,5 K RON |
| 59 | 59.AMES RESEARCH CENTER SRL▼ 12 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 8 K RON▲ 22,7 % | ▲ 22,7 % | 197 RON | |
| 60 | 60.CABINET MEDICAL DR. MÂINECI MARIA SRL▲ 2 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 8 K RON▲ 556,7 % | ▲ 556,7 % | 31,5 K RON | |
| 61 | 61.DIOPTER CONSULT SRL▲ 4 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 7,6 K RON▲ 1.411 % | ▲ 1.411 % | 4,5 K RON | |
| 62 | 62.MEDMIN SRL▼ 9 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 7,1 K RON▲ 90 % | ▲ 90 % | 94,5 K RON | |
| 63 | 63.SALT '93 SRL▼ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 5,6 K RON▲ 179,7 % | ▲ 179,7 % | -6,7 K RON | |
| 64 | 64.CABINET MEDICAL DR. GHITA LIVIU SRL▼ 13 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 4,4 K RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 222,5 K RON | |
| 65 | 65.MEDSAN SRL▼ 24 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 4,4 K RON▼ 72,4 % | ▼ 72,4 % | 18,5 K RON | |
| 66 | 66.CABINET MEDICAL VITAL TOP SRL▼ 14 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 4,4 K RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 129,9 K RON | |
| 67 | 67.ONCOTRIAL PLUS S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 4 K RON— | — | — | 27 K RON |
| 68 | 68.MEDICAL VITAL CARE SRL▼ 19 | Sat Iezeru, Comuna Jegălia, Călăraşi | 4 K RON▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | 1,8 K RON | |
| 69 | 69.CABINET MEDICAL CIOBANU MĂDĂLINA SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 3,6 K RON— | — | — | 28,7 K RON |
| 70 | 70.EMICORA SRL▼ 14 | Sat Negoeşti, Comuna Şoldanu, Călăraşi | 3,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 71 | 71.IVO SRL▼ 8 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 3,1 K RON▲ 190,4 % | ▲ 190,4 % | -662 RON | |
| 72 | 72.SMILEBOUTIQUE SRL-D▼ 14 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 73 | 73.TOMEK MARIA SRL▼ 13 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 74 | 74.ADA VITAL CENTER SRLnou | Sat Nucetu, Comuna Lupşanu, Călăraşi | 1 K RON— | — | — | -200 RON |
| 75 | 75.ONCOLOGIE MEDICALĂ SRLnou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 871 RON— | — | — | 6,3 K RON |
| 76 | 76.CRISTINA STANCIU DENT S.R.L.▼ 7 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 430 RON▲ 50,9 % | ▲ 50,9 % | 34,1 K RON | |
| 77 | 77.J & P MED SERV SRL▼ 9 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 117,3 K RON | |
| 78 | 78.SANATATEA SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 79 | 79.OPRIDENT GRUP SRL▼ 8 | Sat Perişoru, Comuna Perişoru, Călăraşi | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 3,2 K RON | |
| 80 | 80.MEDICAL CRISTI SRL▼ 7 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 81 | 81.AESTHETIC DENTAL CLINIC SRL▼ 8 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 0 RON— | — | 0 RON |
Codurile CAEN din sănătate — Călărași
CAEN 8623
Activități de asistență stomatologică
41 firme · 52 mil. RON
CAEN 8610
Activități de asistență spitalicească
5 firme · 47,5 mil. RON
CAEN 8622
Activități de asistență medicală specializată
46 firme · 30,2 mil. RON
CAEN 8621
Activități de asistență medicală generală
17 firme · 14 mil. RON
CAEN 8690
Alte activități referitoare la sănătatea umană
28 firme · 10,4 mil. RON
CAEN 8699
Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
5 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 8710
Activități ale centrelor de îngrijire medicală
1 firme · 778 K RON
CAEN 8810
Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
1 firme · 594,5 K RON
CAEN 8730
Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
2 firme · 534,2 K RON
CAEN 8695
Activități de fizioterapie
2 firme · 7,1 K RON
CAEN 8899
Alte activități de asistență socială, fără cazare, n.c.a.
1 firme · 1 K RON
CAEN 8694
Activități ale infirmierelor și moașelor
1 firme · 0 RON
CAEN 8891
Activități de îngrijire zilnică pentru copii
1 firme · 0 RON
CAEN 8692
Transportul pacienților cu ambulanța
1 firme · 0 RON