Top 100 firme — Sănătate, București după datorii în 2014
3.263 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1,5 mld. RON. Pragul de intrare în top este 2 mil. RON, iar liderul atinge 171 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MED LIFE SA▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 171 mil. RON▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 9,4 mil. RON | |
| 2 | 2.DIAVERUM ROMANIA SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 162,8 mil. RON▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | -11,1 mil. RON | |
| 3 | 3.CENTRUL MEDICAL "POLICLINICO DI MONZA" SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 151,5 mil. RON▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | -20 mil. RON | |
| 4 | 4.FRESENIUS NEPHROCARE ROMANIA SRL= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 113,2 mil. RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 9,7 mil. RON | |
| 5 | 5.INTERNAŢIONAL HEALTHCARE SYSTEMS SA▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 83 mil. RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | -7,7 mil. RON | |
| 6 | 6.CENTRUL MEDICAL UNIREA SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 80,2 mil. RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 7,5 mil. RON | |
| 7 | 7.SANADOR SRL= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 54,7 mil. RON▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 6,6 mil. RON | |
| 8 | 8.MEDICOVER HOSPITALS SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 50,9 mil. RON▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | -9,3 mil. RON | |
| 9 | 9.MEDICOVER SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 44,3 mil. RON▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | -4,1 mil. RON | |
| 10 | 10.PHARMACEUTICAL RESEARCH ASSOCIATES ROMANIA SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 44,2 mil. RON▲ 43,1 % | ▲ 43,1 % | 565,8 K RON | |
| 11 | 11.MEDCENTER SRL= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 40,7 mil. RON▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | -28 K RON | |
| 12 | 12.AFFIDEA ROMANIA SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 39,6 mil. RON▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 3,7 mil. RON | |
| 13 | 13.GRAL MEDICAL SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 35,3 mil. RON▲ 31,4 % | ▲ 31,4 % | 3,7 mil. RON | |
| 14 | 14.SYNEVO ROMANIA SRL= | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 27,6 mil. RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 13,9 mil. RON | |
| 15 | 15.NEFROMED DIALYSIS CENTERS SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 18,9 mil. RON▼ 29,4 % | ▼ 29,4 % | 3,1 mil. RON | |
| 16 | 16.LAURUS MEDICAL SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 17,7 mil. RON▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | -3,1 mil. RON | |
| 17 | 17.RONTIS ROMANIA HEALTHCARE S.A.▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 16 mil. RON▲ 19,3 % | ▲ 19,3 % | -2 mil. RON | |
| 18 | 18.MEDICAL PRESTIGE SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 15,5 mil. RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 382,5 K RON | |
| 19 | 19.EUROCLINIC HOSPITAL SA▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 14 mil. RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 913,7 K RON | |
| 20 | 20.LABORATOARELE SYNLAB SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 13,8 mil. RON▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | -241,9 K RON | |
| 21 | 21.PERSONAL GENETICS SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 13,3 mil. RON▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | -2 mil. RON | |
| 22 | 22.ANIMA SPECIALITY MEDICAL SERVICES SRL▲ 9 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 9,8 mil. RON▲ 48,5 % | ▲ 48,5 % | 2,5 mil. RON | |
| 23 | 23.GENESYS FERTILITY CENTER SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 9 mil. RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 220,8 K RON | |
| 24 | 24.BIACI MED SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 8,5 mil. RON▼ 9 % | ▼ 9 % | -512,5 K RON | |
| 25 | 25.Policlinica CCBR SRL▲ 98 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 8,5 mil. RON▲ 449,7 % | ▲ 449,7 % | -1,1 mil. RON | |
| 26 | 26.REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A.▲ 15 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 7,8 mil. RON▲ 51,1 % | ▲ 51,1 % | 1,9 mil. RON | |
| 27 | 27.NEFROCARE DJ SRL= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 7,5 mil. RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | -673,1 K RON | |
| 28 | 28.HIPARION MED S.A.▲ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 7,4 mil. RON▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | -1,2 mil. RON | |
| 29 | 29.NEFROMED SJ SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 7,3 mil. RON▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | 287,3 K RON | |
| 30 | 30.CABINET MEDICAL "DR. FRUNZA MICHAELA" SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 7,1 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | -8,1 K RON | |
| 31 | 31.NEFROMED BM SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 7 mil. RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | -546,6 K RON | |
| 32 | 32.NEFROCARE MED SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 6,3 mil. RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | -777,1 K RON | |
| 33 | 33.WEST EYE HOSPITAL SRL▲ 11 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 6,3 mil. RON▲ 30,1 % | ▲ 30,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 34 | 34.GHENCEA MEDICAL CENTER S.A.▲ 90 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 5,9 mil. RON▲ 283,6 % | ▲ 283,6 % | 43,3 K RON | |
| 35 | 35.ST LUKAS CLINIC SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 5,7 mil. RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | -62,6 K RON | |
| 36 | 36.DENTALMED - CLINICA STOMATOLOGICA SRL▲ 15 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 5,6 mil. RON▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 37 | 37.CLINICA ROMGERMED SRL= | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 5,3 mil. RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 554,5 K RON | |
| 38 | 38.DELTA HEALTH CARE SRL▲ 28 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 5,2 mil. RON▲ 71,1 % | ▲ 71,1 % | 2 mil. RON | |
| 39 | 39.NEFROCARE MS SRL▼ 13 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 5,2 mil. RON▼ 30,1 % | ▼ 30,1 % | 2,7 mil. RON | |
| 40 | 40.NEFROCARE SIG SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 5,2 mil. RON▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 213,9 K RON | |
| 41 | 41.D&R SWISS DENTAL SOLUTIONS SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 5,1 mil. RON▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | -471,4 K RON | |
| 42 | 42.REVITAL - SAENCIUC SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 5 mil. RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 182,3 K RON | |
| 43 | 43.ROMAR DIAGNOSTIC CENTER SRL▲ 9 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 4,6 mil. RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | -323,2 K RON | |
| 44 | 44.CENTRUL MEDICAL ROMAR SRL▲ 10 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 4,6 mil. RON▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 2,4 K RON | |
| 45 | 45.SAPIENS MEDICAL CENTER SRL▼ 13 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4,6 mil. RON▼ 26,7 % | ▼ 26,7 % | -301,2 K RON | |
| 46 | 46.NEFROCARE CL SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4,5 mil. RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 134,4 K RON | |
| 47 | 47.EURO EYE SRL▼ 13 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 4,5 mil. RON▼ 26,4 % | ▼ 26,4 % | 667,7 K RON | |
| 48 | 48.POTAISSA RENAL CARE SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4,3 mil. RON▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | 404 K RON | |
| 49 | 49.MEDICLASS SANANOVA SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 4,3 mil. RON▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 1,9 K RON | |
| 50 | 50.SUTER INN COM SRL▲ 14 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 4,3 mil. RON▲ 32,8 % | ▲ 32,8 % | -1,1 mil. RON | |
| 51 | 51.AMBULANTA BGS MEDICAL UNIT SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 4,3 mil. RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 52 | 52.CLINICA NEWMEDICS SRL▲ 19 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 4 mil. RON▲ 42 % | ▲ 42 % | -751,1 K RON | |
| 53 | 53.EUREKA MEDICAL GROUP SRL▼ 8 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,9 mil. RON▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | 518,9 K RON | |
| 54 | 54.DIASYS MEDICAL SRL▲ 26 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,8 mil. RON▲ 48,6 % | ▲ 48,6 % | 23,2 K RON | |
| 55 | 55.CLINICA MEDICALA HIPOCRAT 2000 SRL▲ 19 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,8 mil. RON▲ 37,8 % | ▲ 37,8 % | 8,8 mil. RON | |
| 56 | 56.DIA MEDICAL PORT SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 3,7 mil. RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 106,6 K RON | |
| 57 | 57.PRIMA MEDICAL SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,7 mil. RON▼ 4 % | ▼ 4 % | 443,3 K RON | |
| 58 | 58.HIFU TERRAMED CONFORMAL SRL= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,7 mil. RON▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | -112 K RON | |
| 59 | 59.TRIDENT DENTAL SRL▲ 1.151 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 3,6 mil. RON▲ 4.204,9 % | ▲ 4.204,9 % | 159,8 K RON | |
| 60 | 60.CLINICA ELIADE SRL▲ 45 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,6 mil. RON▲ 91,8 % | ▲ 91,8 % | -325,5 K RON | |
| 61 | 61.ALFA MEDICAL CENTER & THERAPY SRL▼ 12 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 3,6 mil. RON▼ 22,9 % | ▼ 22,9 % | 4,6 mil. RON | |
| 62 | 62.BIOS DIAGNOSTIC MEDICAL SERVICES SRL▲ 23 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,5 mil. RON▲ 47,8 % | ▲ 47,8 % | -1,3 mil. RON | |
| 63 | 63.MEDICABLE LIFE HOSPITAL SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 3,3 mil. RON— | — | — | -2 mil. RON |
| 64 | 64.MEDICARE ANALYTICS S.R.L.▲ 1.373 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,2 mil. RON▲ 5.517 % | ▲ 5.517 % | -1,5 mil. RON | |
| 65 | 65.HEMODINAMIC SRL▲ 10 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,2 mil. RON▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | 128 K RON | |
| 66 | 66.MEDICAL IMAGING CONCEPT SRL▼ 11 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,1 mil. RON▼ 19,8 % | ▼ 19,8 % | 968,3 K RON | |
| 67 | 67.FOCUS LAB PLUS SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,1 mil. RON▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 535,8 K RON | |
| 68 | 68.FM MEDIDENT SRL▼ 22 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3 mil. RON▼ 35,8 % | ▼ 35,8 % | 1,5 mil. RON | |
| 69 | 69.CLINICA LOKOROBOTIC SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3 mil. RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | -461,7 K RON | |
| 70 | 70.ANAIS MEDICAL CENTER SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 3 mil. RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 29,4 K RON | |
| 71 | 71.CENTRUL MEDICAL MATEI BASARAB SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3 mil. RON▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 36,6 K RON | |
| 72 | 72.DENTEXPERT MAGIC SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 3 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 13,4 K RON | |
| 73 | 73.TUL KAREM COMP SRL▼ 11 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,9 mil. RON▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | -57,3 K RON | |
| 74 | 74.ALFA MEDICAL SERVICES SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2,8 mil. RON▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 10,5 K RON | |
| 75 | 75.MEDINST DIAGNOSTIC ROMANO-GERMAN SRL▼ 16 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 2,8 mil. RON▼ 25,8 % | ▼ 25,8 % | 621,2 K RON | |
| 76 | 76.CARE ZONE MEDICAL SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,6 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 0 RON | |
| 77 | 77.NICOLESCU & AGATSTEIN SRL▲ 21 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,6 mil. RON▲ 28,5 % | ▲ 28,5 % | 324,1 K RON | |
| 78 | 78.CENTRUL MEDICAL DELFINULUI SRL▲ 6 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 2,5 mil. RON▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 96 RON | |
| 79 | 79.CENTRUL MEDICAL NICOMED SRL▲ 31 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,5 mil. RON▲ 39,8 % | ▲ 39,8 % | 848,4 K RON | |
| 80 | 80.PULS MEDICA S.A.▲ 21 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,5 mil. RON▲ 27,4 % | ▲ 27,4 % | -88 K RON | |
| 81 | 81.DENT - A - AMERICA STOMACLINIC SRL▲ 1.458 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,5 mil. RON▲ 5.133,7 % | ▲ 5.133,7 % | -450,3 K RON | |
| 82 | 82.MED LIFE OCUPAŢIONAL SRL▲ 24 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,5 mil. RON▲ 32 % | ▲ 32 % | -467 K RON | |
| 83 | 83.GENETIC LAB SRL▲ 6 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,5 mil. RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | -296,1 K RON | |
| 84 | 84.PETROMED SOLUTIONS SRL▲ 6 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,4 mil. RON▲ 4 % | ▲ 4 % | 247,8 K RON | |
| 85 | 85.INTERNATIONAL STEM CELLS RESERVE SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,4 mil. RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | -194,5 K RON | |
| 86 | 86.BLOOM CLINICS S.R.L.▲ 36 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,3 mil. RON▲ 43,7 % | ▲ 43,7 % | 28,7 K RON | |
| 87 | 87.MED. TELESYSTEMS SRL▲ 53 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,3 mil. RON▲ 78,9 % | ▲ 78,9 % | -1,1 mil. RON | |
| 88 | 88.IXIA MEDICA SRL▲ 33 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,3 mil. RON▲ 38,1 % | ▲ 38,1 % | 623 RON | |
| 89 | 89.CLINICA LIL MED SRL▼ 19 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 2,3 mil. RON▼ 19 % | ▼ 19 % | -232,1 K RON | |
| 90 | 90.TRIGON GALAXY S.R.L.▼ 13 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,2 mil. RON▼ 16,4 % | ▼ 16,4 % | 224,4 K RON | |
| 91 | 91.MEDSANA BUCHAREST MEDICAL CENTER SRL▼ 13 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 2,2 mil. RON▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | -564,2 K RON | |
| 92 | 92.NEFROCARE VS SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,2 mil. RON▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 777,4 K RON | |
| 93 | 93.LOTUS MEDICA 2002 SRL▼ 12 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 2,2 mil. RON▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | 63,9 K RON | |
| 94 | 94.CENTRUL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT PROVITA S.A.▼ 34 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,1 mil. RON▼ 42,4 % | ▼ 42,4 % | 44,1 K RON | |
| 95 | 95.PHOENIX IMAGISTIC CENTER SRL▼ 27 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,1 mil. RON▼ 28 % | ▼ 28 % | 416,4 K RON | |
| 96 | 96.BIO TERRA MED SRL▼ 9 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,1 mil. RON▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | 30,7 K RON | |
| 97 | 97.DENTICARE IMPLANTOLOGY CENTER SRL▼ 32 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 2,1 mil. RON▼ 32,6 % | ▼ 32,6 % | -130,2 K RON | |
| 98 | 98.DENT ESTET CLINIC S.A.▲ 31 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,1 mil. RON▲ 41,2 % | ▲ 41,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 99 | 99.AIS CLINICS & HOSPITAL SRL▲ 17 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 2 mil. RON▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | 554,2 K RON | |
| 100 | 100.CENTRUL MEDICAL "SANATATEA TA" SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 2 mil. RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 2,9 K RON |
Codurile CAEN din sănătate — București
CAEN 8622
Activități de asistență medicală specializată
2.726 firme · 8,5 mld. RON
CAEN 8623
Activități de asistență stomatologică
2.588 firme · 2,1 mld. RON
CAEN 8610
Activități de asistență spitalicească
87 firme · 1,7 mld. RON
CAEN 8690
Alte activități referitoare la sănătatea umană
813 firme · 889,1 mil. RON
CAEN 8691
Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
56 firme · 863,6 mil. RON
CAEN 8621
Activități de asistență medicală generală
411 firme · 583,6 mil. RON
CAEN 8730
Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
77 firme · 159,6 mil. RON
CAEN 8699
Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
180 firme · 146,8 mil. RON
CAEN 8891
Activități de îngrijire zilnică pentru copii
211 firme · 66,5 mil. RON
CAEN 8695
Activități de fizioterapie
51 firme · 33 mil. RON
CAEN 8790
Alte activități de asistență socială, cu cazare n.c.a.
3 firme · 25,8 mil. RON
CAEN 8810
Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
19 firme · 24,6 mil. RON
CAEN 8697
Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană
17 firme · 9 mil. RON
CAEN 8693
Activități ale psihologilor și psihoterapeuților, cu excepția medicilor
22 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 8899
Alte activități de asistență socială, fără cazare, n.c.a.
13 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 8696
Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă
36 firme · 4,4 mil. RON
CAEN 8694
Activități ale infirmierelor și moașelor
10 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 8799
Alte activități de asistență socială, cu cazare n.c.a.
2 firme · 2,6 mil. RON
CAEN 8710
Activități ale centrelor de îngrijire medicală
10 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 8692
Transportul pacienților cu ambulanța
7 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 8720
Activități ale centrelor de recuperare psihică și de dezintoxicare, exclusiv spitale
2 firme · 350,4 K RON
CAEN 8791
Activități de intermediere pentru servicii de îngrijire la domiciliu
1 firme · 0 RON