Top 100 firme — Imobiliare, Bistrița-Năsăud după datorii în 2020
153 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 132,2 mil. RON. Pragul de intrare în top este 11,9 K RON, iar liderul atinge 56,6 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.RIVIERA REZIDENCE SRL= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 56,6 mil. RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | -3,1 mil. RON | |
| 2 | 2.EMI CORPORATION SERV SRL▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 7,9 mil. RON▲ 57,5 % | ▲ 57,5 % | 230,1 K RON | |
| 3 | 3.BLOOM RENT IMOBIL S.R.L.▲ 6 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 5,1 mil. RON▲ 112,3 % | ▲ 112,3 % | 302,2 K RON | |
| 4 | 4.SPANIS VALCRIS SRL= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 5 mil. RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 219,2 K RON | |
| 5 | 5.AMG MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.▲ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 4,4 mil. RON▲ 151,3 % | ▲ 151,3 % | 153,7 K RON | |
| 6 | 6.SAMA GLOBAL TRUST S.R.L.▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,8 mil. RON▼ 27,1 % | ▼ 27,1 % | 466,4 K RON | |
| 7 | 7.PETERS-GROUP SRL▼ 2 | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,8 mil. RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 35,6 K RON | |
| 8 | 8.CARBIS SA▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,5 mil. RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | -600,1 K RON | |
| 9 | 9.PESCAR ODORHEI S.R.L.▼ 3 | Sat Sieu-Odorhei, Comuna Sieu-Odorhei, Bistriţa-Năsăud | 3,2 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 10 | 10.TRANSILVANIA SPORT TEAM S.R.L.▲ 116 | Loc. Sigmir, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,5 mil. RON▲ 233.224,8 % | ▲ 233.224,8 % | 64,7 K RON | |
| 11 | 11.ASTER INTERNATIONAL SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,5 mil. RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | -51 K RON | |
| 12 | 12.CRISTIRO SAnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,2 mil. RON▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | -8,7 K RON | |
| 13 | 13.ANDRES DIMU SRL▲ 4 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 2,2 mil. RON▲ 93,8 % | ▲ 93,8 % | 62,2 K RON | |
| 14 | 14.SACALUL SRL▼ 3 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 2,1 mil. RON▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | -264 K RON | |
| 15 | 15.NAVONA BUSINESS SRL▼ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,1 mil. RON▼ 11 % | ▼ 11 % | 35,3 K RON | |
| 16 | 16.ROXMYA RESIDENCE S.R.L.= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,8 mil. RON▲ 51,3 % | ▲ 51,3 % | 646,6 K RON | |
| 17 | 17.FOUR SEASONS RESIDENCE S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,6 mil. RON— | — | — | 2,8 mil. RON |
| 18 | 18.CLASS INTEGRITY S.R.L.▼ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,6 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | -8,2 K RON | |
| 19 | 19.NOA SELECT SOLUTION S.R.L.▲ 103 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,5 mil. RON▲ 82.468,4 % | ▲ 82.468,4 % | -59,3 K RON | |
| 20 | 20.TRADINGMETAL SRL▼ 6 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 1,3 mil. RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 519,2 K RON | |
| 21 | 21.RICCO LAND S.R.L.▼ 6 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,2 mil. RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 2,8 mil. RON | |
| 22 | 22.TEXRON SRL= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 966,4 K RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 26,7 K RON | |
| 23 | 23.OLTEA & CAMI SRL▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 942,9 K RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 14,8 K RON | |
| 24 | 24.DORSVIN STAR SRL▼ 6 | Loc. Sigmir, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 926,3 K RON▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | -395,9 K RON | |
| 25 | 25.ARDITA COM SRL▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 817,5 K RON▼ 10 % | ▼ 10 % | 75,6 K RON | |
| 26 | 26.HERMES ROMARTA SA▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 811,9 K RON▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 152,8 K RON | |
| 27 | 27.HERMES DECEBAL SA▼ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 765 K RON▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | 181,6 K RON | |
| 28 | 28.SILVER CONFORT BUILDING S.R.L.▲ 6 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 755,9 K RON▲ 110,4 % | ▲ 110,4 % | -15,9 K RON | |
| 29 | 29.TENC-ZEN TRUST SRL▼ 3 | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 754,3 K RON▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 18,5 K RON | |
| 30 | 30.INTERCONSULTING COMPANY SRL▼ 6 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 702,4 K RON▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | 80,8 K RON | |
| 31 | 31.MONDOIMOBIL SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 654,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 32 | 32.PAN-AROMA SRL▼ 5 | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 587 K RON▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | 95,9 K RON | |
| 33 | 33.DIACONTACT SRL▲ 54 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 539,5 K RON▲ 2.938,1 % | ▲ 2.938,1 % | 19,1 K RON | |
| 34 | 34.M.Z. ITALY IMOBILIAR SRL▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 510,6 K RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 30,2 K RON | |
| 35 | 35.SARA IMOBIL SRL▼ 4 | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 471,5 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | -8,9 K RON | |
| 36 | 36.CITI PROPERTIES SRL▼ 3 | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 413,9 K RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 42,5 K RON | |
| 37 | 37.SAMUS SRLnou | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 352,3 K RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 6,7 K RON | |
| 38 | 38.UMMCO IMOBIL SRL▲ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 325,8 K RON▲ 86,5 % | ▲ 86,5 % | -20,3 K RON | |
| 39 | 39.GEOTRADE BISTRITA SRL▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 291 K RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | -3,5 K RON | |
| 40 | 40.IAMAMORI SRL▼ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 281,8 K RON▼ 35,4 % | ▼ 35,4 % | 291,8 K RON | |
| 41 | 41.DATABIN SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 240,1 K RON▼ 29,5 % | ▼ 29,5 % | 72,6 K RON | |
| 42 | 42.SINELLI SRL▼ 6 | Sat Milas, Comuna Milas, Bistriţa-Năsăud | 235,5 K RON▼ 18 % | ▼ 18 % | 28,3 K RON | |
| 43 | 43.IONDAN EMY SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 210,5 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | -1,3 K RON | |
| 44 | 44.AXEL TELECOM SRL▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 195,6 K RON▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 13,5 K RON | |
| 45 | 45.PUNCTUAL COM IMPEX SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 185,4 K RON▼ 0 % | ▼ 0 % | -31,1 K RON | |
| 46 | 46.MARIA BEST TEEN S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 175,4 K RON— | — | — | -21,6 K RON |
| 47 | 47.LIDOM MARIO SRL▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 150,7 K RON▼ 8 % | ▼ 8 % | 32,7 K RON | |
| 48 | 48.MULTITRUST SRL▲ 34 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 146,7 K RON▲ 487,3 % | ▲ 487,3 % | 54,6 K RON | |
| 49 | 49.VATRA MALL S.R.L.nou | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 141,6 K RON— | — | — | -1,8 K RON |
| 50 | 50.HERMES DOMUS SA▲ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 134,6 K RON▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 1,6 mil. RON | |
| 51 | 51.TOTAL TRADE SRL▼ 14 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 129,2 K RON▼ 51,6 % | ▼ 51,6 % | 843,7 K RON | |
| 52 | 52.INDCOOP ENERGY S.R.L.▲ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 125,9 K RON▲ 32 % | ▲ 32 % | 271,8 K RON | |
| 53 | 53.ARKVEST SRL▲ 12 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 113,7 K RON▲ 72,3 % | ▲ 72,3 % | -271 RON | |
| 54 | 54.CONTILIS SERV SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 113,1 K RON▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | -5,7 K RON | |
| 55 | 55.ATA CLUB 2002 SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 106 K RON▼ 25,9 % | ▼ 25,9 % | 25,5 K RON | |
| 56 | 56.HERMES INDEPENDENTEI SA▼ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 105,7 K RON▼ 43,6 % | ▼ 43,6 % | 2,1 mil. RON | |
| 57 | 57.OXIGENUL SA▼ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 103,2 K RON▼ 34,4 % | ▼ 34,4 % | -43,4 K RON | |
| 58 | 58.ADI TURIST IN BISTRIȚA NĂSĂUD S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 99,9 K RON— | — | — | -168,8 K RON |
| 59 | 59.GENERALCOM INVEST SA▼ 6 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 92,5 K RON▼ 34,1 % | ▼ 34,1 % | 1,7 mil. RON | |
| 60 | 60.DIREKT IMOBILIARE BISTRITA SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 85,7 K RON▲ 5 % | ▲ 5 % | -4,6 K RON | |
| 61 | 61.VERONESE IMOBILI SRL▲ 48 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 81,8 K RON▲ 1.399,6 % | ▲ 1.399,6 % | 109,6 K RON | |
| 62 | 62.AMALGAM SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 78,8 K RON— | — | 1 K RON | |
| 63 | 63.VINCENTIO COM SRL▼ 16 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 78,7 K RON▼ 52,2 % | ▼ 52,2 % | 287 RON | |
| 64 | 64.DEMINI SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 77,1 K RON▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 65 | 65.SIELMAR IMOB SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 74,3 K RON▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 0 RON | |
| 66 | 66.IMOBILIARE STELZER SRL= | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 69,5 K RON▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | 2,4 mil. RON | |
| 67 | 67.VI-CRIS PRODCOM SRL▲ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 67,5 K RON▲ 113,2 % | ▲ 113,2 % | -34,6 K RON | |
| 68 | 68.ANDRE CONSTRUCT BISTRITA S.R.L.▲ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 62,2 K RON▲ 113,8 % | ▲ 113,8 % | -19 K RON | |
| 69 | 69.EURO CONSTRUCT 63 SRL▼ 19 | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 61,5 K RON▼ 60,2 % | ▼ 60,2 % | 76,9 K RON | |
| 70 | 70.TEEKCONSTRUCT PRODCOM SRL▼ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 59,1 K RON▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | 9,9 K RON | |
| 71 | 71.ATOUT SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 52,5 K RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | -797 RON | |
| 72 | 72.BIOSANTA SRL▼ 14 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 49,3 K RON▼ 41,6 % | ▼ 41,6 % | 1,9 K RON | |
| 73 | 73.ROMEXINTER SRL▼ 19 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 48,9 K RON▼ 64,4 % | ▼ 64,4 % | 90,4 K RON | |
| 74 | 74.BISTRITA DELUXE SRL▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 47,9 K RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 4,9 K RON | |
| 75 | 75.STIL PROIECT SA▼ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 46 K RON▼ 22,8 % | ▼ 22,8 % | 63,8 K RON | |
| 76 | 76.CELSABREN ROM SRL▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 39,2 K RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | -400 RON | |
| 77 | 77.CBAR ARDEALUL SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 37,1 K RON— | — | 0 RON | |
| 78 | 78.BUSINESS PARK BISTRIŢA SUD SRL▲ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 33,5 K RON▲ 68,8 % | ▲ 68,8 % | 162,2 K RON | |
| 79 | 79.SFERA ALBASTRA SRL▼ 5 | Sat Tonciu, Comuna Galaţii Bistriţei, Bistriţa-Năsăud | 32,5 K RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -196 RON | |
| 80 | 80.SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA DE GRADUL 1 "BICONFEX BISTRITA"nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 31,7 K RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | -31,7 K RON | |
| 81 | 81.CRISPET BN SRL▼ 2 | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 31,2 K RON▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | -4,7 K RON | |
| 82 | 82.HOLDING MOLET BN S.R.L.▼ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 30 K RON▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | 7,3 K RON | |
| 83 | 83.IMO EVOLUTION TREND S.R.L.▲ 45 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 29,8 K RON▲ 2.957,8 % | ▲ 2.957,8 % | 38,6 K RON | |
| 84 | 84.GENERALCOM CORA SA▼ 20 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 28,2 K RON▼ 57,4 % | ▼ 57,4 % | 594,6 K RON | |
| 85 | 85.VIMUS SRL▼ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 26,7 K RON▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 39,5 K RON | |
| 86 | 86.GABYDOR-LUX SRL▼ 6 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 25,4 K RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | -6,9 K RON | |
| 87 | 87.CERBUL SRL▲ 19 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 24,2 K RON▲ 298,9 % | ▲ 298,9 % | 22,2 K RON | |
| 88 | 88.GENEALOGIC SRL▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 23,2 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 20,1 K RON | |
| 89 | 89.AZA RENT BUSINESS S.R.L.▲ 5 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 22,2 K RON▲ 98,3 % | ▲ 98,3 % | 149,9 K RON | |
| 90 | 90.SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA DE GRADUL 1 "TRICOTEXTIL"▼ 9 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 18 K RON▼ 28,2 % | ▼ 28,2 % | -12,8 K RON | |
| 91 | 91.GRAND-CORA SRL= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 16,6 K RON▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 70,2 K RON | |
| 92 | 92.GIOIELLO SRL▼ 46 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 15,8 K RON▼ 90,9 % | ▼ 90,9 % | 30,8 K RON | |
| 93 | 93.WHITEHOUSE IMOBILIARE SRL▼ 4 | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 15,8 K RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 889 RON | |
| 94 | 94.VICA SRLnou | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 15,3 K RON▼ 40 % | ▼ 40 % | 20,1 K RON | |
| 95 | 95.ANERTI-VENTURE SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 13,7 K RON▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 53,9 K RON | |
| 96 | 96.REGRESO SRL▲ 17 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 13 K RON▲ 245,1 % | ▲ 245,1 % | 270,5 K RON | |
| 97 | 97.IMOBRAPID S.R.L.▲ 24 | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 12,9 K RON▲ 592,8 % | ▲ 592,8 % | 1,3 K RON | |
| 98 | 98.ALO SRL▼ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 12,2 K RON▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 13 K RON | |
| 99 | 99.GENERALCOM MERCUR SA▼ 24 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 12,1 K RON▼ 62,6 % | ▼ 62,6 % | 178,1 K RON | |
| 100 | 100.CONFPEL SA▼ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 11,9 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 870 RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Bistrița-Năsăud
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
143 firme · 66,9 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
7 firme · 16,4 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
77 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
13 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
15 firme · 2,5 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
6 firme · 1,6 mil. RON