Top 100 firme — IT și comunicații, Bacău după datorii în 2025
657 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 58,3 mil. RON. Pragul de intrare în top este 147,1 K RON, iar liderul atinge 5,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BUSINESS SOFTWARE SOLUTIONS SRL▲ 1 | Sat Luncani, Comuna Mărgineni, Bacău | 5,4 mil. RON▲ 64,5 % | ▲ 64,5 % | 3,6 mil. RON | |
| 2 | 2.AUDIT IT&C SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 4,3 mil. RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 642,8 K RON | |
| 3 | 3.WOOD SPHERE S.R.L.▲ 93 | Loc. Slănic Moldova, Oraş Slănic Moldova, Bacău | 3,5 mil. RON▲ 2.158,4 % | ▲ 2.158,4 % | 924,5 K RON | |
| 4 | 4.ROVIMED PUBLISHING HOUSE SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,4 mil. RON▲ 41 % | ▲ 41 % | 89,4 K RON | |
| 5 | 5.TV NET STAR 2018 S.R.L.▲ 3 | Municipiul Moineşti, Bacău | 2 mil. RON▲ 53 % | ▲ 53 % | -119,9 K RON | |
| 6 | 6.THESEVEN SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,9 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 40,9 K RON | |
| 7 | 7.IMISOFT SRL▲ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,6 mil. RON▲ 21,9 % | ▲ 21,9 % | 887 K RON | |
| 8 | 8.INTERNAŢIONAL OLISAT SRL▼ 2 | Sat Sănduleni, Comuna Sănduleni, Bacău | 1,5 mil. RON▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 107,7 K RON | |
| 9 | 9.MICHEL GRUP SRL▲ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,3 mil. RON▲ 72,6 % | ▲ 72,6 % | 138,9 K RON | |
| 10 | 10.UP DIGITAL SOLUTIONS S.R.L.▲ 3 | Municipiul Moineşti, Bacău | 1,1 mil. RON▲ 7 % | ▲ 7 % | 1,2 mil. RON | |
| 11 | 11.SKYBASE SOLAR SRL▲ 16 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,1 mil. RON▲ 107,3 % | ▲ 107,3 % | 318,7 K RON | |
| 12 | 12.DESTEPTAREA S.R.L.▲ 13 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,1 mil. RON▲ 62,7 % | ▲ 62,7 % | 20,6 K RON | |
| 13 | 13.DEYVID COM SRL▼ 2 | Sat Pânceşti, Comuna Pânceşti, Bacău | 1 mil. RON▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 125,8 K RON | |
| 14 | 14.AT NET SRL▲ 9 | Sat Brusturoasa, Comuna Brusturoasa, Bacău | 863 K RON▲ 26 % | ▲ 26 % | 338,2 K RON | |
| 15 | 15.UM-SOFT SRL▼ 1 | Municipiul Oneşti, Bacău | 843,3 K RON▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 18,6 K RON | |
| 16 | 16.LIVE CRAFT SRL▲ 1 | Municipiul Oneşti, Bacău | 822,1 K RON▼ 4 % | ▼ 4 % | 593,5 K RON | |
| 17 | 17.MOBIS DEVELOPMENT S.R.L.▲ 595 | Sat Brusturoasa, Comuna Brusturoasa, Bacău | 806,5 K RON— | — | 14,4 K RON | |
| 18 | 18.STATHUNTER S.R.L.▲ 41 | Municipiul Bacău, Bacău | 736,1 K RON▲ 236,5 % | ▲ 236,5 % | -28,6 K RON | |
| 19 | 19.CNC SYSTEM SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 705,1 K RON▼ 29,4 % | ▼ 29,4 % | 208,5 K RON | |
| 20 | 20.BIZZCOM OUTSOURCING SPECIALISTS S.R.L.▲ 33 | Municipiul Oneşti, Bacău | 673,7 K RON▲ 167,9 % | ▲ 167,9 % | 578,4 K RON | |
| 21 | 21.PAV COMUNICATION SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 635,9 K RON▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | -192,5 K RON | |
| 22 | 22.MASS GLOBAL SOLUTION S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 599,2 K RON▲ 112,4 % | ▲ 112,4 % | 164,6 K RON | |
| 23 | 23.GREEN IT ROM SOLUTIONS SRL▲ 38 | Municipiul Bacău, Bacău | 575,7 K RON▲ 173 % | ▲ 173 % | 447 K RON | |
| 24 | 24.OMEGA NET SRL▲ 55 | Municipiul Bacău, Bacău | 573 K RON▲ 210,9 % | ▲ 210,9 % | -207,4 K RON | |
| 25 | 25.SOLAR MAZE S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 565,2 K RON— | — | 199,3 K RON | |
| 26 | 26.TELESATELIT SRL▲ 8 | Sat Pânceşti, Comuna Pânceşti, Bacău | 551,8 K RON▲ 30 % | ▲ 30 % | 211,2 K RON | |
| 27 | 27.CM EVA ENERGY HOLDING SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 518,5 K RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 11,7 K RON | |
| 28 | 28.DELTATECH SRL▲ 76 | Sat Filipeşti, Comuna Filipeşti, Bacău | 507,6 K RON▲ 252,4 % | ▲ 252,4 % | 268,6 K RON | |
| 29 | 29.CARPATHIANS LIFESTYLE S.R.L.▲ 49 | Sat Podiş, Comuna Mărgineni, Bacău | 505,9 K RON▲ 174,3 % | ▲ 174,3 % | 232,3 K RON | |
| 30 | 30.EASY MEDIA CORPORATION S.R.L.▲ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 503,6 K RON▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | -76,1 K RON | |
| 31 | 31.YOUR IDEAL DEVELOPMENT PLUS S.R.L.▲ 19 | Municipiul Bacău, Bacău | 495,4 K RON▲ 77,7 % | ▲ 77,7 % | 278,5 K RON | |
| 32 | 32.TECFRUIT SRL▲ 43 | Municipiul Oneşti, Bacău | 477,9 K RON▲ 146,5 % | ▲ 146,5 % | 77,9 K RON | |
| 33 | 33.BARBICAN SERVICE S.R.L.▼ 4 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 451,9 K RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 5,1 K RON | |
| 34 | 34.MICADI PLUS SRLnou | Municipiul Oneşti, Bacău | 451,5 K RON▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | -94,1 K RON | |
| 35 | 35.RIGITAL INFRA S.R.L.▲ 542 | Municipiul Bacău, Bacău | 451,3 K RON▲ 58.811,6 % | ▲ 58.811,6 % | 571,5 K RON | |
| 36 | 36.IT & C TECHNOLOGIES S.R.L.= | Municipiul Bacău, Bacău | 441 K RON▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | -7,7 K RON | |
| 37 | 37.NETVEILLANCE SRL▲ 6 | Sat Crihan, Comuna Măgura, Bacău | 433,4 K RON▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 218 K RON | |
| 38 | 38.FEEDBRAIN S.R.L.▲ 43 | Municipiul Bacău, Bacău | 418,7 K RON▲ 136,3 % | ▲ 136,3 % | -139,7 K RON | |
| 39 | 39.POS PAYMENT SOLUTIONS S.R.L.▲ 21 | Municipiul Bacău, Bacău | 409,8 K RON▲ 90,6 % | ▲ 90,6 % | 853,8 K RON | |
| 40 | 40.ACTIVE WHITE SRL▼ 9 | Municipiul Oneşti, Bacău | 399,2 K RON▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 825,7 K RON | |
| 41 | 41.A & B COMPUTERS SRL▼ 17 | Municipiul Bacău, Bacău | 399 K RON▼ 41,4 % | ▼ 41,4 % | 97,8 K RON | |
| 42 | 42.SERVICII MEDIANET SRL▲ 98 | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 396,9 K RON▲ 348,2 % | ▲ 348,2 % | 100,2 K RON | |
| 43 | 43.BCA TELECOMUNICAŢII SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 390 K RON▲ 179,9 % | ▲ 179,9 % | 91,8 K RON | |
| 44 | 44.WILDLIFE FILM PRODUCTION ROMANIA S.R.L.▲ 13 | Comuna Mărgineni, Bacău | 388 K RON▲ 71 % | ▲ 71 % | -52,2 K RON | |
| 45 | 45.OSF GENESIS S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 380,4 K RON— | — | 235,9 K RON | |
| 46 | 46.WEB BUILDING ASSOCIATION S.R.L.▼ 1 | Sat Letea Veche, Comuna Letea Veche, Bacău | 336,9 K RON▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | 280,2 K RON | |
| 47 | 47.ATLAS VENTURES TECHNOLOGY S.R.L.= | Municipiul Oneşti, Bacău | 336,6 K RON▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | -98,3 K RON | |
| 48 | 48.REVYONIX S.R.L.▲ 311 | Municipiul Bacău, Bacău | 336,5 K RON▲ 3.344,9 % | ▲ 3.344,9 % | 357,1 K RON | |
| 49 | 49.NEXUM DIGITAL S.R.L.▲ 353 | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 335,5 K RON▲ 4.441,2 % | ▲ 4.441,2 % | 397,2 K RON | |
| 50 | 50.DIGITALMIND STUDIOS S.R.L.▼ 18 | Sat Dofteana, Comuna Dofteana, Bacău | 332 K RON▼ 26,7 % | ▼ 26,7 % | 213,2 K RON | |
| 51 | 51.QUANTUMIT INFO S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 326,8 K RON— | — | — | 853,1 K RON |
| 52 | 52.AGENŢIA DE SECURITATE ÎN INFORMATICĂ ŞI ENERGIE S.R.L.▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 315,4 K RON▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | -19,5 K RON | |
| 53 | 53.TERRABIT SOLUTIONS SRL▲ 119 | Municipiul Bacău, Bacău | 314,3 K RON▲ 394,1 % | ▲ 394,1 % | 859,1 K RON | |
| 54 | 54.SHIPEDI S.R.L.▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 312,6 K RON▲ 9 % | ▲ 9 % | 8,9 K RON | |
| 55 | 55.CLADILI SRL▲ 557 | Municipiul Bacău, Bacău | 302,2 K RON— | — | 309 K RON | |
| 56 | 56.ASM TECHNOLOGIES S.R.L.▼ 23 | Municipiul Bacău, Bacău | 301,6 K RON▼ 29 % | ▼ 29 % | 764,2 K RON | |
| 57 | 57.MITBON TELSAT SRL▲ 248 | Sat Caşin, Comuna Caşin, Bacău | 294,7 K RON▲ 1.956,6 % | ▲ 1.956,6 % | -56,6 K RON | |
| 58 | 58.LIKE WEB SRL▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 287,8 K RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 474,2 K RON | |
| 59 | 59.BASE TRADING PASS S.R.L.▲ 15 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 280,9 K RON▲ 44,2 % | ▲ 44,2 % | 197,5 K RON | |
| 60 | 60.ACTIV MANAGEMENT SRL▲ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 279,8 K RON▲ 41,4 % | ▲ 41,4 % | 120,7 K RON | |
| 61 | 61.DOMIN-PO SRL▲ 55 | Municipiul Bacău, Bacău | 279,2 K RON▲ 135,8 % | ▲ 135,8 % | 407,7 K RON | |
| 62 | 62.TAK TEKNOLOGI S.R.L.▲ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 271,7 K RON▲ 36,5 % | ▲ 36,5 % | -214,2 K RON | |
| 63 | 63.FOBINVEST EVO S.R.L.▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 269,7 K RON▲ 19 % | ▲ 19 % | -54,8 K RON | |
| 64 | 64.TALEX INC SRL▲ 151 | Municipiul Bacău, Bacău | 268,2 K RON▲ 581,5 % | ▲ 581,5 % | -15,4 K RON | |
| 65 | 65.SCRUM CONSULT S.R.L.▼ 23 | Municipiul Bacău, Bacău | 263 K RON▼ 26,3 % | ▼ 26,3 % | 93,3 K RON | |
| 66 | 66.ALIWEBSYS SRL▲ 236 | Municipiul Bacău, Bacău | 257 K RON▲ 1.607,7 % | ▲ 1.607,7 % | 150,6 K RON | |
| 67 | 67.BLOCKCHAIN ENTERPRISE SOLUTIONS S.R.L.▼ 13 | Municipiul Oneşti, Bacău | 256,2 K RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 133,8 K RON | |
| 68 | 68.ECOWORM S.R.L.▲ 128 | Municipiul Bacău, Bacău | 245,9 K RON▲ 428,1 % | ▲ 428,1 % | -15,5 K RON | |
| 69 | 69.EURO CONSOFT S.R.L.▲ 240 | Municipiul Bacău, Bacău | 240,4 K RON▲ 1.684,1 % | ▲ 1.684,1 % | 1 mil. RON | |
| 70 | 70.SUPERCODERS IT CONSULTING S.R.L.▲ 19 | Municipiul Oneşti, Bacău | 237,6 K RON▲ 42,6 % | ▲ 42,6 % | -139,5 K RON | |
| 71 | 71.GEMINI SERV SRL▼ 9 | Sat Letea Veche, Comuna Letea Veche, Bacău | 235,6 K RON▲ 13 % | ▲ 13 % | -76,1 K RON | |
| 72 | 72.EXCLUSIV HOLD PRESS S.R.L.▲ 43 | Municipiul Oneşti, Bacău | 230 K RON▲ 91,3 % | ▲ 91,3 % | 104,7 K RON | |
| 73 | 73.DANICODE SOLUTIONS SRL▲ 74 | Sat Măgura, Comuna Măgura, Bacău | 229,1 K RON▲ 178,4 % | ▲ 178,4 % | 335,6 K RON | |
| 74 | 74.SM DEV SOLUTIONS S.R.L.▼ 8 | Municipiul Oneşti, Bacău | 218,4 K RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 398,9 K RON | |
| 75 | 75.UNION WORLD MEDIA INVEST S.A.▲ 2 | Sat Dumbrava, Comuna Iteşti, Bacău | 218,3 K RON▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | 72,5 K RON | |
| 76 | 76.LUXSIT SOLUTIONS S.R.L.▼ 32 | Municipiul Bacău, Bacău | 213,5 K RON▼ 33,1 % | ▼ 33,1 % | 109,3 K RON | |
| 77 | 77.FSE - DIGITAL & TALENT NETWORK S.R.L.▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 208,5 K RON▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | -12,6 K RON | |
| 78 | 78.MELIT3C S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 204,1 K RON▼ 48,1 % | ▼ 48,1 % | 487,5 K RON | |
| 79 | 79.EVERSOURCE S.R.L.▲ 53 | Municipiul Bacău, Bacău | 195,7 K RON▲ 107,2 % | ▲ 107,2 % | 234,1 K RON | |
| 80 | 80.TERA SOFT SRL▲ 78 | Municipiul Bacău, Bacău | 195,3 K RON▲ 159,3 % | ▲ 159,3 % | 478,1 K RON | |
| 81 | 81.LIFE CONNECT SOFT & LEADS S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 194,5 K RON— | — | 224 K RON | |
| 82 | 82.MULTI-SOFT SRL▲ 3 | Municipiul Oneşti, Bacău | 193,9 K RON▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | 302,3 K RON | |
| 83 | 83.BUNAVESTIRE SRL▲ 116 | Municipiul Bacău, Bacău | 192,4 K RON▲ 316,4 % | ▲ 316,4 % | 39,9 K RON | |
| 84 | 84.DIMILEX SOFTWARE S.R.L.▲ 127 | Loc. Dărmăneşti, Oraş Dărmăneşti, Bacău | 189,2 K RON▲ 370,1 % | ▲ 370,1 % | 237,4 K RON | |
| 85 | 85.IT EXPERT CENTER S.R.L.▲ 26 | Municipiul Bacău, Bacău | 186,8 K RON▲ 49,9 % | ▲ 49,9 % | 31,6 K RON | |
| 86 | 86.AME WEB S.R.L.▲ 35 | Municipiul Bacău, Bacău | 183,9 K RON▲ 63,1 % | ▲ 63,1 % | 278,6 K RON | |
| 87 | 87.ZETTASOURCE S.R.L.▼ 4 | Municipiul Oneşti, Bacău | 180,5 K RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 8,7 K RON | |
| 88 | 88.TECH DIGITAL ENERGY S.R.L.▲ 5 | Sat Valea Budului, Comuna Mărgineni, Bacău | 175,1 K RON▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | -8,6 K RON | |
| 89 | 89.HYGEIA NEW CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 171,8 K RON▲ 201,7 % | ▲ 201,7 % | -65,2 K RON | |
| 90 | 90.EPATINO S.R.L.▲ 390 | Sat Răcăciuni, Comuna Răcăciuni, Bacău | 168,6 K RON▲ 3.695,8 % | ▲ 3.695,8 % | -22,2 K RON | |
| 91 | 91.TAKE TWO MEDIA S.R.L.▲ 123 | Municipiul Oneşti, Bacău | 168,5 K RON▲ 328,1 % | ▲ 328,1 % | 219 K RON | |
| 92 | 92.TRIONIX CONSULTING S.R.L.▼ 36 | Municipiul Moineşti, Bacău | 165,7 K RON▼ 27,8 % | ▼ 27,8 % | 467,5 K RON | |
| 93 | 93.GLOBAL FLOW INFO S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 160,6 K RON— | — | — | 185,6 K RON |
| 94 | 94.BM DEV PLUS S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 159,8 K RON— | — | — | 291,4 K RON |
| 95 | 95.ECHO DMC S.R.L.▼ 8 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 156,3 K RON▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | -32 RON | |
| 96 | 96.R.P.ROB S.R.L.▼ 20 | Sat Onceşti, Comuna Onceşti, Bacău | 153,4 K RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | -61 K RON | |
| 97 | 97.SATELITE STAR ELEVEN S.R.L.nou | Municipiul Moineşti, Bacău | 150,5 K RON— | — | — | -150,5 K RON |
| 98 | 98.SOFT TRADING SOLUTIONS SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 150 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | -97 RON | |
| 99 | 99.AIM SEC SERVICES S.R.L.▲ 14 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 149,7 K RON▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | 53,8 K RON | |
| 100 | 100.ZLATECH SOFT S.R.L.▲ 214 | Sat Caşin, Comuna Caşin, Bacău | 147,1 K RON▲ 1.035,7 % | ▲ 1.035,7 % | 286,6 K RON |
Codurile CAEN din IT și comunicații — Bacău
CAEN 6201
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
169 firme · 72,8 mil. RON
CAEN 6210
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
85 firme · 24,6 mil. RON
CAEN 6311
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
77 firme · 18,2 mil. RON
CAEN 6202
Activități de consultanță în tehnologia informației
57 firme · 17,2 mil. RON
CAEN 6110
Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
34 firme · 14,4 mil. RON
CAEN 6209
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
23 firme · 13 mil. RON
CAEN 6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
25 firme · 11,4 mil. RON
CAEN 6190
Alte activități de telecomunicații
17 firme · 7,6 mil. RON
CAEN 5912
Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
4 firme · 6,7 mil. RON
CAEN 6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
21 firme · 6,1 mil. RON
CAEN 6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
12 firme · 5,3 mil. RON
CAEN 6020
Activități de difuzare a programelor de televiziune
12 firme · 5,1 mil. RON
CAEN 5811
Activități de editare a cărților
10 firme · 4 mil. RON
CAEN 6312
Activități ale portalurilor web
24 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 5829
Activități de editare a altor produse software
12 firme · 3,5 mil. RON
CAEN 5911
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
22 firme · 2,6 mil. RON
CAEN 5920
Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
11 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 5813
Activități de editare a ziarelor
3 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 5913
Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune
1 firme · 929,7 K RON
CAEN 6203
Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
6 firme · 906,5 K RON
CAEN 5819
Alte activități de editare
8 firme · 560 K RON
CAEN 6399
Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
6 firme · 497,3 K RON
CAEN 5821
Activități de editare a jocurilor de calculator
2 firme · 381,8 K RON
CAEN 6039
Activități de distribuție a altor conținuturi
4 firme · 375,6 K RON
CAEN 6391
Activități ale agențiilor de știri
3 firme · 369 K RON
CAEN 6010
Activități de difuzare a programelor de radio
2 firme · 238,8 K RON
CAEN 6120
Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
4 firme · 187,1 K RON
CAEN 6392
Alte activități de servicii informaționale n.c. a
2 firme · 101,4 K RON
CAEN 6031
Activități ale agențiilor de știri
1 firme · 16 K RON