COMERCIAL.ro

TELESATELIT SRL

Sat Pânceşti, Comuna Pânceşti, Bacău
În funcțiunePlătitor TVAo verificare luna aceasta

Activitate principală: 6020 — Activități de difuzare a programelor de televiziune

Înregistrată la 2 iulie 2004 · 22 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
1 mil. RON▲ 8,3 %
Profit net (2025)
211,2 K RON▼ 36,7 %
Angajați
30,0%
Capitaluri proprii
952,8 K RON▲ 1,7 %

Cifra de afaceri și profitul — TELESATELIT SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,0 mil. lei, profit net de 211.208 lei și 3 angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 94.500 lei în 2008 la 1,0 mil. lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre TELESATELIT SRL

TELESATELIT SRL are CUI 16570997, cod de TVA RO16570997 (TVA la încasare) și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J04/1218/2004. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 2 iulie 2004, cu o vechime de 22 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Pâncești, Comuna Pâncești, Bacău. Activitatea principală este CAEN 6020 – Activități de difuzare a programelor de televiziune.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 6020 – Activități de difuzare a programelor de televiziune · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre TELESATELIT SRL

Care este CUI-ul firmei TELESATELIT SRL?

CUI-ul firmei TELESATELIT SRL este 16570997. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO16570997. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J04/1218/2004.

Unde are sediul TELESATELIT SRL?

TELESATELIT SRL are sediul social în Sat Pâncești, Comuna Pâncești, Bacău.

Ce activitate are TELESATELIT SRL?

Activitatea principală declarată de TELESATELIT SRL este CAEN 6020 – Activități de difuzare a programelor de televiziune.

Ce cifră de afaceri are TELESATELIT SRL?

În 2025, TELESATELIT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,0 mil. lei. Profitul net a fost de 211.208 lei.

Câți angajați are TELESATELIT SRL?

În 2025, TELESATELIT SRL a avut în medie 3 angajați.

Pe ce loc se află TELESATELIT SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, TELESATELIT SRL se află pe locul 41 din 276 de firme active cu CAEN 6020 care au depus bilanț, iar în județul Bacău pe locul 2 din 12. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 119.079 lei.

Cât de veche este TELESATELIT SRL față de alte firme din domeniu?

TELESATELIT SRL are o vechime de 22 de ani și este mai veche decât 79,7% dintre cele 276 de firme active cu CAEN 6020 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 12 ani.

Câte firme cu CAEN 6020 înființate în 2004 mai sunt active?

Dintre cele 85 de firme cu CAEN 6020 înființate în 2004 care au depus cel puțin un bilanț, 29 (34,1%) mai sunt active, iar TELESATELIT SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 6020?

Cele mai multe firme active cu CAEN 6020 sunt în București: 72 din 276 (26,1%). În județul Bacău sunt 12.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci