Top 100 firme — Imobiliare, Bacău după datorii în 2022
480 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1,8 mld. RON. Pragul de intrare în top este 407 K RON, iar liderul atinge 295,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SERBAN VODA PLAZA DEVELOPMENT S.R.L.= | Municipiul Bacău, Bacău | 295,1 mil. RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | -453,9 K RON | |
| 2 | 2.PIF INDUSTRIAL SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 231,2 mil. RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 20,2 mil. RON | |
| 3 | 3.VICTORIEI 174 BUSINESS DEVELOPMENT S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 224,3 mil. RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 3,7 mil. RON | |
| 4 | 4.UPSCALE DEVELOPMENT S.R.L.▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 187,1 mil. RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 10,7 mil. RON | |
| 5 | 5.THE BRIDGE 2 DEVELOPMENT S.R.L.= | Municipiul Bacău, Bacău | 130,5 mil. RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 9,5 mil. RON | |
| 6 | 6.CLUJ BUSINESS CENTRE S.R.L.▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 130,1 mil. RON▼ 13,1 % | ▼ 13,1 % | 28,9 mil. RON | |
| 7 | 7.CERSANIT BACĂU SRLnou | Sat Mărgineni, Comuna Mărgineni, Bacău | 85,5 mil. RON▲ 2 % | ▲ 2 % | -247,4 K RON | |
| 8 | 8.ARENA CITY CENTER SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 79,8 mil. RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 11,8 mil. RON | |
| 9 | 9.DIM PROPERTIES S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 67,5 mil. RON— | — | — | -12,3 K RON |
| 10 | 10.THE BRIDGE 3 OFFICE BUILDING S.R.L.▼ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 50,3 mil. RON▼ 69 % | ▼ 69 % | 5,3 mil. RON | |
| 11 | 11.MEREU IMPEX SRL▼ 4 | Municipiul Oneşti, Bacău | 29,6 mil. RON▲ 35,3 % | ▲ 35,3 % | -2,6 mil. RON | |
| 12 | 12.LIAS ENTERPRISES 2020 S.R.L.▼ 4 | Sat Filipeşti, Comuna Filipeşti, Bacău | 21,4 mil. RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | -7,8 mil. RON | |
| 13 | 13.CONBAC IMOBILIARE S.A.▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 19,5 mil. RON▲ 140,6 % | ▲ 140,6 % | -2,4 mil. RON | |
| 14 | 14.MHS IMMO BACAU S.R.L.▼ 5 | Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae Bălcescu, Bacău | 16,3 mil. RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 160 K RON | |
| 15 | 15.DRUCODAN TRANS IMPEX SRLnou | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 11,3 mil. RON▲ 243,5 % | ▲ 243,5 % | 4 mil. RON | |
| 16 | 16.ES CONSULTING SRL▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,6 mil. RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 479 K RON | |
| 17 | 17.MM IMOB PROIECT S.R.L.▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 7,4 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | -122 K RON | |
| 18 | 18.RUPEA RETAIL PARK S.R.L.▲ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 7,3 mil. RON▲ 83,7 % | ▲ 83,7 % | -34,8 K RON | |
| 19 | 19.SERV TEHCON SRL▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 7,2 mil. RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 153,7 K RON | |
| 20 | 20.INTERBIS COMPANY SRL▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 6,9 mil. RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 810,9 K RON | |
| 21 | 21.PERFECT VOYAGE SRL▼ 3 | Sat Sărata, Comuna Sărata, Bacău | 6,5 mil. RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 188,1 K RON | |
| 22 | 22.ADAL SRL▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 6,5 mil. RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | -198,6 K RON | |
| 23 | 23.EDIL IMOBILIARE SRL▼ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 6,2 mil. RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 725,5 K RON | |
| 24 | 24.CONTACT SRL▼ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 5,5 mil. RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 215,7 K RON | |
| 25 | 25.OFFICE DROBETA S.R.L.▲ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 5,3 mil. RON▲ 69,1 % | ▲ 69,1 % | 362,6 K RON | |
| 26 | 26.EURO CONSTRUCȚII REZIDENȚIALE S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 5 mil. RON▲ 67,7 % | ▲ 67,7 % | 2,5 mil. RON | |
| 27 | 27.GABRIO BUSINESS SRL▲ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 4,5 mil. RON▲ 58,6 % | ▲ 58,6 % | -424,8 K RON | |
| 28 | 28.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ MAIA-TEX▲ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 4,2 mil. RON▲ 81,1 % | ▲ 81,1 % | 1 mil. RON | |
| 29 | 29.FASHION PARC SRL▼ 7 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 4,2 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | 834,6 K RON | |
| 30 | 30.GEMOSAL CONSTRUCT SRL▼ 9 | Sat Filipeşti, Comuna Filipeşti, Bacău | 4,1 mil. RON▼ 24,8 % | ▼ 24,8 % | 155,8 K RON | |
| 31 | 31.CENTENNIAL GESTIUNE IMOBILIAR SRL▼ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 4 mil. RON▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | 556,3 K RON | |
| 32 | 32.PADI DEVELOPMENT SRL▼ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,8 mil. RON▲ 8 % | ▲ 8 % | 2 mil. RON | |
| 33 | 33.EUROLINE SRL▼ 22 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,5 mil. RON▼ 59,2 % | ▼ 59,2 % | 7,8 mil. RON | |
| 34 | 34.ROZNOV RETAIL PARK S.R.L.▲ 23 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,4 mil. RON▲ 256 % | ▲ 256 % | -161,7 K RON | |
| 35 | 35.INTERMEDIAR TRADE ACTION S.R.L.▼ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,3 mil. RON▼ 9 % | ▼ 9 % | 367,1 K RON | |
| 36 | 36.ILBA GRUP SA▲ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,3 mil. RON▲ 132,2 % | ▲ 132,2 % | 591,5 K RON | |
| 37 | 37.ANDISIMO SRL▼ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,3 mil. RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 266,4 K RON | |
| 38 | 38.EST IMOB GROUP S.R.L.▲ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,1 mil. RON▲ 97 % | ▲ 97 % | -42,5 K RON | |
| 39 | 39.GENZIANA SRL▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 3 mil. RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 1,9 K RON | |
| 40 | 40.OPTIM RENTALS SRL▲ 8 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 2,7 mil. RON▲ 111,5 % | ▲ 111,5 % | 292 K RON | |
| 41 | 41.CARP VISION S.R.L.▲ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,6 mil. RON▲ 70,5 % | ▲ 70,5 % | 68,4 K RON | |
| 42 | 42.MULTIROYAL SRL▲ 150 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,4 mil. RON▲ 4.739,5 % | ▲ 4.739,5 % | 138,1 K RON | |
| 43 | 43.GHERLA RETAIL PARK S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 2,3 mil. RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 123,4 K RON | |
| 44 | 44.PRIMEXA SRL▲ 16 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,3 mil. RON▲ 167,6 % | ▲ 167,6 % | 891,4 K RON | |
| 45 | 45.AMC PROPERTY INVESTMENT SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,2 mil. RON▲ 45,1 % | ▲ 45,1 % | 774,4 K RON | |
| 46 | 46.ANAS TRADING SRL▼ 14 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,2 mil. RON▼ 25,3 % | ▼ 25,3 % | 644 K RON | |
| 47 | 47.OVITAV SRL▼ 2 | Sat Letea Veche, Comuna Letea Veche, Bacău | 2 mil. RON▲ 35,3 % | ▲ 35,3 % | 25,7 K RON | |
| 48 | 48.BRISAND SRL▼ 12 | Municipiul Bacău, Bacău | 2 mil. RON▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 608,5 K RON | |
| 49 | 49.CRIS GIRLS SRL▼ 12 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,9 mil. RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 9,3 K RON | |
| 50 | 50.NEW CRYSZON SRL▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,7 mil. RON▲ 2 % | ▲ 2 % | 195,6 K RON | |
| 51 | 51.TRANSFER IMPEX SRL▼ 10 | Municipiul Oneşti, Bacău | 1,7 mil. RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | -60,1 K RON | |
| 52 | 52.PARC INDUSTRIAL HIT S.A.▼ 14 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 1,7 mil. RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 32,3 K RON | |
| 53 | 53.AUTO MOTO PREST SRL▼ 14 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 1,7 mil. RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 66,8 K RON | |
| 54 | 54.CYNUS IMOB S.R.L.▼ 23 | Sat Cleja, Comuna Cleja, Bacău | 1,6 mil. RON▼ 45,8 % | ▼ 45,8 % | 484,5 K RON | |
| 55 | 55.JUMP ROMANIA SRL▲ 172 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,6 mil. RON▲ 6.442 % | ▲ 6.442 % | 319,6 K RON | |
| 56 | 56.ACHI PREST GRUP S.R.L.nou | Sat Ruşi-Ciutea, Comuna Letea Veche, Bacău | 1,4 mil. RON— | — | — | 70,7 K RON |
| 57 | 57.ROSA INVEST S.R.L.▼ 7 | Sat Leontineşti, Comuna Ardeoani, Bacău | 1,3 mil. RON▲ 7 % | ▲ 7 % | -70,3 K RON | |
| 58 | 58.COSMOPOLIS CENTER S.R.L.▲ 323 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,3 mil. RON▲ 228.358,8 % | ▲ 228.358,8 % | 48,6 K RON | |
| 59 | 59.SWOT SRL▼ 13 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,2 mil. RON▼ 20,1 % | ▼ 20,1 % | 145,1 K RON | |
| 60 | 60.REB DREAM HOME IMPEX S.R.L.▼ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,1 mil. RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | -3,8 K RON | |
| 61 | 61.CENTERCOM SRL▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,1 mil. RON▼ 10 % | ▼ 10 % | 29 K RON | |
| 62 | 62.GAIA IMPEX SRL▲ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,1 mil. RON▲ 36,7 % | ▲ 36,7 % | -28,9 K RON | |
| 63 | 63.LEASING GROUP SRL▼ 4 | Municipiul Oneşti, Bacău | 1,1 mil. RON▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | 288,1 K RON | |
| 64 | 64.EXCELENT SRL▼ 15 | Municipiul Bacău, Bacău | 992 K RON▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 146,8 K RON | |
| 65 | 65.IRIS DREAM S.R.L.▼ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 937,7 K RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | -18,7 K RON | |
| 66 | 66.MAPECS IMOB S.R.L.▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 933,9 K RON▲ 29,4 % | ▲ 29,4 % | -241,2 K RON | |
| 67 | 67.PARTNERS AVENUE SRL▼ 12 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 890,4 K RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 333,1 K RON | |
| 68 | 68.DAVIRUS INVEST S.R.L.▲ 55 | Municipiul Bacău, Bacău | 870,1 K RON▲ 338,9 % | ▲ 338,9 % | 108,4 K RON | |
| 69 | 69.ELBACROM SRL▲ 30 | Municipiul Bacău, Bacău | 865,1 K RON▲ 133,9 % | ▲ 133,9 % | 155,6 K RON | |
| 70 | 70.DANYLUŞ SRL▲ 113 | Municipiul Bacău, Bacău | 834 K RON▲ 1.351,9 % | ▲ 1.351,9 % | -38,6 K RON | |
| 71 | 71.VINALCOOL SA▲ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 813,5 K RON▲ 44,6 % | ▲ 44,6 % | 184,4 K RON | |
| 72 | 72.ANDU IMOBILIARE & MANAGEMENT SRL▼ 9 | Municipiul Oneşti, Bacău | 801,1 K RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | -227,8 K RON | |
| 73 | 73.GELUCA SRL▼ 8 | Sat Caşin, Comuna Caşin, Bacău | 789,2 K RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 60,1 K RON | |
| 74 | 74.INVEST CO SRL▲ 62 | Municipiul Bacău, Bacău | 712,1 K RON▲ 422,8 % | ▲ 422,8 % | 461,6 K RON | |
| 75 | 75.PETROL PARTENER SRL▲ 74 | Municipiul Bacău, Bacău | 707 K RON▲ 503,4 % | ▲ 503,4 % | 104,5 K RON | |
| 76 | 76.ASCI GLOBAL INVEST S.R.L.▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 696,3 K RON▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | -1,1 K RON | |
| 77 | 77.VIPO REAL ESTATE S.R.L.▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 695,7 K RON▲ 17,4 % | ▲ 17,4 % | 77,1 K RON | |
| 78 | 78.PANIMOTOR BIKE SRL▲ 47 | Municipiul Bacău, Bacău | 663,9 K RON▲ 245,4 % | ▲ 245,4 % | 425,5 K RON | |
| 79 | 79.HOUSE SIMPLE 800 SRL▼ 11 | Sat Asău, Comuna Asău, Bacău | 659,8 K RON▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 19,3 K RON | |
| 80 | 80.ANSIMAR COM SRL▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 659,6 K RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | -19,5 K RON | |
| 81 | 81.WALTER & GIOVANNI EXIM SRL▼ 8 | Municipiul Oneşti, Bacău | 654,1 K RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 3 K RON | |
| 82 | 82.MERCOM SA▼ 12 | Sat Siretu, Comuna Săuceşti, Bacău | 610,8 K RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 46,1 K RON | |
| 83 | 83.G.B.A. TRADING SRL▼ 14 | Municipiul Bacău, Bacău | 608,4 K RON▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | -74,3 K RON | |
| 84 | 84.BATSERV COM SRL▼ 3 | Municipiul Moineşti, Bacău | 603,5 K RON▲ 20,3 % | ▲ 20,3 % | 5 mil. RON | |
| 85 | 85.DACO GRUP S.R.L.▼ 23 | Municipiul Bacău, Bacău | 579,1 K RON▼ 27,9 % | ▼ 27,9 % | 24,8 K RON | |
| 86 | 86.GRANDE NOP S.R.L.▼ 9 | Municipiul Oneşti, Bacău | 572,3 K RON▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 27,9 K RON | |
| 87 | 87.DM PROPERTY INVESTMENT S.R.L.▲ 2 | Municipiul Moineşti, Bacău | 556,6 K RON▲ 27,3 % | ▲ 27,3 % | -46,3 K RON | |
| 88 | 88.LILANS TOURS SRL▲ 26 | Municipiul Bacău, Bacău | 513,6 K RON▲ 123,4 % | ▲ 123,4 % | 101,7 K RON | |
| 89 | 89.SOCIETATEA DE SERVICII INFORMATICE-CTCE-BACAU SRL▲ 107 | Municipiul Bacău, Bacău | 478,9 K RON▲ 949,9 % | ▲ 949,9 % | 207,7 K RON | |
| 90 | 90.RIACO TRADING SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 465,9 K RON— | — | 72,9 K RON | |
| 91 | 91.IATSA SA▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 459,3 K RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 383,9 K RON | |
| 92 | 92.TOTAL TIR TRANS SRLnou | Sat Racova, Comuna Racova, Bacău | 457,3 K RON— | — | -11,9 K RON | |
| 93 | 93.VERTIGO SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 447,8 K RON— | — | 41,8 K RON | |
| 94 | 94.BEST REALTOR SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 446,7 K RON— | — | 0 RON | |
| 95 | 95.DMP ENTERPRISES SRLnou | Sat Mărgineni, Comuna Mărgineni, Bacău | 438 K RON— | — | 225,8 K RON | |
| 96 | 96.BIALEX SRL▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 434,3 K RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 504,9 K RON | |
| 97 | 97.AMBIENT MOB INVEST SRL▼ 13 | Sat Traian, Comuna Traian, Bacău | 433,7 K RON▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 20,9 K RON | |
| 98 | 98.RYAN INVEST S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 414,4 K RON— | — | 528,6 K RON | |
| 99 | 99.SUPER HOST AERO S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 413,9 K RON— | — | — | -16,4 K RON |
| 100 | 100.ORDEIANU COMPANY SRL▼ 12 | Municipiul Bacău, Bacău | 407 K RON▼ 8 % | ▼ 8 % | 863,9 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Bacău
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
361 firme · 410,2 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
124 firme · 17,9 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
10 firme · 12,4 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
10 firme · 11,2 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
16 firme · 7,2 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
24 firme · 6,5 mil. RON