Top 100 firme — Imobiliare, Bacău după datorii în 2012
359 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 306,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 190,1 K RON, iar liderul atinge 124,6 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ARENA CITY CENTER SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 124,6 mil. RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -13,5 mil. RON | |
| 2 | 2.CLUJ BUSINESS CENTRE S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 35,8 mil. RON— | — | — | -1,1 mil. RON |
| 3 | 3.IFIGENIA TRADING SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 11,3 mil. RON— | — | -319 RON | |
| 4 | 4.RURAL CAPITAL DOI S.R.L.▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 9,7 mil. RON▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | -954,9 K RON | |
| 5 | 5.UNFORCED SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 8,3 mil. RON▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 313,9 K RON | |
| 6 | 6.EUROGYM IMPEX SRL▼ 2 | Municipiul Oneşti, Bacău | 8,1 mil. RON▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 294,1 K RON | |
| 7 | 7.GENERAL PROIECT SA= | Municipiul Bacău, Bacău | 7,6 mil. RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | -1,1 mil. RON | |
| 8 | 8.INTERBIS COMPANY SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 6,9 mil. RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | -343,4 K RON | |
| 9 | 9.SIR IMMOBILIARE SRL▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 6,6 mil. RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 535,4 K RON | |
| 10 | 10.BRISAND SRL▲ 14 | Municipiul Bacău, Bacău | 4,6 mil. RON▲ 190,5 % | ▲ 190,5 % | -60,3 K RON | |
| 11 | 11.ES CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 4,6 mil. RON▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 524,8 K RON | |
| 12 | 12.ANAS TRADING SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 3 mil. RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 268,6 K RON | |
| 13 | 13.GENZIANA SRL▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 3 mil. RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | -14,4 K RON | |
| 14 | 14.EUROLINE SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,4 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 630,2 K RON | |
| 15 | 15.SNID SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 2,3 mil. RON▲ 201,2 % | ▲ 201,2 % | 236,6 K RON | |
| 16 | 16.VAL-CON SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,2 mil. RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 226,9 K RON | |
| 17 | 17.SWOT SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,2 mil. RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | -90,8 K RON | |
| 18 | 18.BESTAL SAnou | Sat Blăgeşti, Comuna Blăgeşti, Bacău | 2,1 mil. RON▲ 63.888,8 % | ▲ 63.888,8 % | 20,4 K RON | |
| 19 | 19.SPIRAX EXIM SRL▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 2 mil. RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 51,5 K RON | |
| 20 | 20.FAJESA SRLnou | Municipiul Oneşti, Bacău | 2 mil. RON— | — | -289 RON | |
| 21 | 21.BIVILCOM INVEST SRL▼ 3 | Municipiul Oneşti, Bacău | 1,9 mil. RON▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 7,4 K RON | |
| 22 | 22.NUSHA IMPEX SRL▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,8 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 23 | 23.TOTAL MARKET SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 1,8 mil. RON▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | -34,9 K RON | |
| 24 | 24.BENEDILIMMOB SRL▲ 16 | Sat Filipeşti, Comuna Filipeşti, Bacău | 1,8 mil. RON▲ 113,1 % | ▲ 113,1 % | 1,9 K RON | |
| 25 | 25.DACO GRUP S.R.L.= | Municipiul Bacău, Bacău | 1,7 mil. RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | -108,6 K RON | |
| 26 | 26.CRIS GIRLS SRL▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,7 mil. RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 6,8 K RON | |
| 27 | 27.LILY ELANCOBAN SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 1,7 mil. RON▲ 24,9 % | ▲ 24,9 % | -107,4 K RON | |
| 28 | 28.DAVIRUS INVEST S.R.L.▼ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,7 mil. RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 63,9 K RON | |
| 29 | 29.INFOTRANS SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 1,6 mil. RON— | — | -1 K RON | |
| 30 | 30.EXTRA LAND S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 1,5 mil. RON— | — | — | -20,2 K RON |
| 31 | 31.ADVANCED CARD SYSTEMS SRL▼ 10 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 1,4 mil. RON▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | -32,2 K RON | |
| 32 | 32.G.B.A. TRADING SRL▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,4 mil. RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | -93,9 K RON | |
| 33 | 33.VLADISIA SRL▼ 16 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,4 mil. RON▼ 24,3 % | ▼ 24,3 % | -69,1 K RON | |
| 34 | 34.INFO LOGISTIK SRL▼ 12 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,4 mil. RON▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | -82,6 K RON | |
| 35 | 35.LEXGIMI SRL▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,3 mil. RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | -476,7 K RON | |
| 36 | 36.CENTERCOM SRL▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,2 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -52,8 K RON | |
| 37 | 37.RIGHTSHORE PROPERTY INVESTMENT SRL▼ 5 | Sat Săuceşti, Comuna Săuceşti, Bacău | 1,2 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 38 | 38.FYLL IMOBILIAR SRL▼ 5 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 1,2 mil. RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | -37,7 K RON | |
| 39 | 39.BELLE VILLE SRL▼ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,2 mil. RON▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | -179 K RON | |
| 40 | 40.EDIL CASA DENIRO SRLnou | Sat Pânceşti, Comuna Pânceşti, Bacău | 1,2 mil. RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | -43,7 K RON | |
| 41 | 41.ILBA GRUP SA▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,1 mil. RON▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 22,5 K RON | |
| 42 | 42.OLBIA SRL▼ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,1 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | -4,3 K RON | |
| 43 | 43.EDIL IMOBILIARE SRL▼ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 1 mil. RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | -198,3 K RON | |
| 44 | 44.ADIRAM COM SRL▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 977,9 K RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 54,5 K RON | |
| 45 | 45.PARC INDUSTRIAL HIT S.A.▼ 7 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 935,4 K RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 2,4 K RON | |
| 46 | 46.SAGA-TRANS SRL▼ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 839,5 K RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | -71,6 K RON | |
| 47 | 47.GAIA IMPEX SRL▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 766,4 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 30,6 K RON | |
| 48 | 48.DEGRA CONSULT SRL▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 740,4 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | 4,8 K RON | |
| 49 | 49.ESIMOB SRL▼ 12 | Sat Lilieci, Comuna Hemeiuş, Bacău | 740,3 K RON▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | -54,3 K RON | |
| 50 | 50.AMARYO TRADE SRL▲ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 685,6 K RON▲ 58 % | ▲ 58 % | -10 K RON | |
| 51 | 51.CONTACT SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 666,8 K RON▲ 31,9 % | ▲ 31,9 % | 15,7 K RON | |
| 52 | 52.AGORA IMOBILE SRL▼ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 663,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 53 | 53.GARANT COM IMOBILIARE SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 627,4 K RON— | — | — | -12,8 K RON |
| 54 | 54.ROSA INVEST S.R.L.▼ 9 | Sat Leontineşti, Comuna Ardeoani, Bacău | 623,7 K RON▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | -24,2 K RON | |
| 55 | 55.TONINO SRL▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 572,1 K RON▲ 21 % | ▲ 21 % | -109,5 K RON | |
| 56 | 56.WALTER & GIOVANNI EXIM SRL▼ 3 | Municipiul Oneşti, Bacău | 516,7 K RON▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 36 K RON | |
| 57 | 57.TOPFLAT SRL▼ 10 | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 514,2 K RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 94,9 K RON | |
| 58 | 58.NEGOBAC INVEST SRL▼ 17 | Municipiul Bacău, Bacău | 503,8 K RON▼ 34,7 % | ▼ 34,7 % | -169,1 K RON | |
| 59 | 59.DOMIN-PO SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 503,4 K RON— | — | — | 77,3 K RON |
| 60 | 60.REAL INVEST SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 481,9 K RON▲ 28,7 % | ▲ 28,7 % | 105 RON | |
| 61 | 61.VERTIGO SRL▲ 20 | Municipiul Bacău, Bacău | 477,6 K RON▲ 98,1 % | ▲ 98,1 % | -93,9 K RON | |
| 62 | 62.DAAN SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 473,4 K RON▲ 49,6 % | ▲ 49,6 % | 388 RON | |
| 63 | 63.ANSIMAR COM SRL▼ 13 | Municipiul Bacău, Bacău | 464,2 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -6,3 K RON | |
| 64 | 64.MARKOV SERVICES S.R.L.▼ 8 | Sat Luncani, Comuna Mărgineni, Bacău | 454,9 K RON▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 1,2 K RON | |
| 65 | 65.BEST REALTOR SRL▼ 14 | Municipiul Bacău, Bacău | 446,7 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | -16,3 K RON | |
| 66 | 66.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ MAIA-TEX▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 437,8 K RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 72,9 K RON | |
| 67 | 67.JAHIRA SRL= | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 437,5 K RON▲ 40,6 % | ▲ 40,6 % | -18,2 K RON | |
| 68 | 68.BRENO SRL▼ 13 | Municipiul Bacău, Bacău | 437,3 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | -3,5 K RON | |
| 69 | 69.CODRAMI SRL▼ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 421,5 K RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | -12,3 K RON | |
| 70 | 70.ROSIGNON SRL▼ 11 | Sat Faraoani, Comuna Faraoani, Bacău | 412,2 K RON0,0% | 0,0% | 2,1 K RON | |
| 71 | 71.AUTOSTYLE SRL▲ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 393,7 K RON▲ 65,1 % | ▲ 65,1 % | 167 K RON | |
| 72 | 72.DIDA SRL▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 360 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 482 RON | |
| 73 | 73.INFANTA SRL▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 353,5 K RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | -15,5 K RON | |
| 74 | 74.BICAN COM SRL▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 349,7 K RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | -26,6 K RON | |
| 75 | 75.REBA INTERNATIONAL SRL▼ 9 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 347,3 K RON▲ 10 % | ▲ 10 % | -21,2 K RON | |
| 76 | 76.RONAFBAC SRL▼ 12 | Municipiul Bacău, Bacău | 343,5 K RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 1,2 K RON | |
| 77 | 77.ELBACROM SRL▼ 25 | Municipiul Bacău, Bacău | 342,7 K RON▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | 57 K RON | |
| 78 | 78.PRO-HOUSE GROUP SRL▼ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 292,4 K RON▲ 13,7 % | ▲ 13,7 % | 10,4 K RON | |
| 79 | 79.LESIL VARG SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 284,8 K RON▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | 550 RON | |
| 80 | 80.SILMEG SRL▲ 38 | Municipiul Oneşti, Bacău | 284,5 K RON▲ 137,8 % | ▲ 137,8 % | -54,8 K RON | |
| 81 | 81.MATEDA SRL▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 271,7 K RON0,0% | 0,0% | -239 RON | |
| 82 | 82.MINHER SRL▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 260,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 83 | 83.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ CASA DE MODĂ▼ 14 | Municipiul Bacău, Bacău | 259,2 K RON▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 72 K RON | |
| 84 | 84.CLARYF SRL▼ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 249,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 85 | 85.TRANSPORTURI RUTIERE SA▼ 6 | Municipiul Oneşti, Bacău | 243 K RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | -17,3 K RON | |
| 86 | 86.PREMIER TEHNIC SRL▲ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 241,5 K RON▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | -21,8 K RON | |
| 87 | 87.HUSDONE SRL▼ 16 | Municipiul Bacău, Bacău | 237,1 K RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | -1,6 K RON | |
| 88 | 88.LEXCOR SRL▲ 1 | Sat Caşin, Comuna Caşin, Bacău | 232,5 K RON▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | -21,5 K RON | |
| 89 | 89.DDS INVESTMENTS SRL▲ 14 | Municipiul Moineşti, Bacău | 224,7 K RON▲ 36,3 % | ▲ 36,3 % | 521 RON | |
| 90 | 90.DRANACOS SRL▼ 44 | Municipiul Bacău, Bacău | 223,1 K RON▼ 58,9 % | ▼ 58,9 % | 109,4 K RON | |
| 91 | 91.CENTENNIAL GESTIUNE IMOBILIAR SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 221,4 K RON— | — | — | 64 K RON |
| 92 | 92.GULLIVER SRL▼ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 221,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 93 | 93.KINANA TRADING SRL▼ 3 | Sat Buruieniş, Comuna Brusturoasa, Bacău | 218,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 94 | 94.SENT CEZ SRL▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 216,5 K RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | -13,3 K RON | |
| 95 | 95.FLOSIM IMPEX SRL▼ 27 | Municipiul Bacău, Bacău | 214,1 K RON▼ 30,8 % | ▼ 30,8 % | 307 RON | |
| 96 | 96.KATZELSDORF SRL▲ 128 | Municipiul Oneşti, Bacău | 209,3 K RON▲ 1.483,2 % | ▲ 1.483,2 % | 1,2 K RON | |
| 97 | 97.CAREUROM SRL▲ 4 | Sat Luncani, Comuna Mărgineni, Bacău | 207,2 K RON▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | -30 K RON | |
| 98 | 98.ESOTERIC COM SRL▼ 38 | Municipiul Bacău, Bacău | 204 K RON▼ 47,2 % | ▼ 47,2 % | 133 RON | |
| 99 | 99.WIND EXPLORER ENERGY SRL▲ 50 | Municipiul Moineşti, Bacău | 194,1 K RON▲ 208,2 % | ▲ 208,2 % | 503 RON | |
| 100 | 100.DANNIK TRADING SRL▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 190,1 K RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | -3,5 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Bacău
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
361 firme · 410,2 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
124 firme · 17,9 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
10 firme · 12,4 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
10 firme · 11,2 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
16 firme · 7,2 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
24 firme · 6,5 mil. RON