Top 100 firme — Activități de tratament și înfrumusețare după datorii în 2010
5.059 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 157,6 mil. RON. Pragul de intrare în top este 785,4 K RON, iar liderul atinge 12,7 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MAX STIL SRL= | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 12,7 mil. RON▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 287 K RON | |
| 2 | 2.DAVIDONE SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 7,3 mil. RON— | — | -197 K RON | |
| 3 | 3.LUKATONI SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 6 mil. RON▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 171,3 K RON | |
| 4 | 4.INGO TRADE INTERNATIONAL SRL= | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 3,9 mil. RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | -459,4 K RON | |
| 5 | 5.SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA IGIENA▼ 2 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,6 mil. RON▼ 21,9 % | ▼ 21,9 % | 135,4 K RON | |
| 6 | 6.INFO-TOTAL CLASS SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 3 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | -35,9 K RON | |
| 7 | 7.MAIOKO SRL= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 2,8 mil. RON▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | -322 K RON | |
| 8 | 8.EVOLUTION HAIRSTYLE SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2,6 mil. RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 30,1 K RON | |
| 9 | 9.HAIR FRANCE SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2,5 mil. RON▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | -484,1 K RON | |
| 10 | 10.AMBER STYLE SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,5 mil. RON▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | -217,1 K RON | |
| 11 | 11.I & J INTERNATIONAL SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,3 mil. RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | -51,1 K RON | |
| 12 | 12.A.C.S. STYLE SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,3 mil. RON▲ 31,4 % | ▲ 31,4 % | -240,3 K RON | |
| 13 | 13.NIMIA SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2,3 mil. RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 238,3 K RON | |
| 14 | 14.TONI STILE SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2 mil. RON— | — | -209 K RON | |
| 15 | 15.PICASSO STYLE SRL▼ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 2 mil. RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | -340,5 K RON | |
| 16 | 16.ARMEDI SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,9 mil. RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | -231,5 K RON | |
| 17 | 17.EVIDENCE BEAUTY SALON S.R.L.▲ 3 | Municipiul Deva, Hunedoara | 1,9 mil. RON▲ 21,5 % | ▲ 21,5 % | 1,1 K RON | |
| 18 | 18.CENTRUL DE INFRUMUSETARE PARADISUS SRL▲ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,9 mil. RON▲ 34,8 % | ▲ 34,8 % | -255,8 K RON | |
| 19 | 19.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ SPORUL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,9 mil. RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 251,7 K RON | |
| 20 | 20.ART & YANNY CLUB SRL▲ 104 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,9 mil. RON▲ 170,7 % | ▲ 170,7 % | -397,9 K RON | |
| 21 | 21.MARYBELL STYLE SRL▼ 5 | Municipiul Braşov, Braşov | 1,8 mil. RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | -92,9 K RON | |
| 22 | 22.GMS CLEANING SRL▲ 77 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,8 mil. RON▲ 135 % | ▲ 135 % | -623,6 K RON | |
| 23 | 23.BELLA SALON COMPANY SRL▲ 15 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,7 mil. RON▲ 38,7 % | ▲ 38,7 % | 5,9 K RON | |
| 24 | 24.MAGIC YOUNG SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 1,6 mil. RON— | — | 10,8 K RON | |
| 25 | 25.WHY NOT SALON SRL▲ 138 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 1,5 mil. RON▲ 163,9 % | ▲ 163,9 % | -388,1 K RON | |
| 26 | 26.FENDISSIMA SRL▲ 13 | Municipiul Braşov, Braşov | 1,5 mil. RON▲ 26,1 % | ▲ 26,1 % | 1,1 K RON | |
| 27 | 27.DALI STUDIO SRL▲ 3 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,5 mil. RON▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | -325,4 K RON | |
| 28 | 28.SEI BELLA SRL▼ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,5 mil. RON▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 2,4 K RON | |
| 29 | 29.BEAUTIFUL ESTETIC SRL▼ 10 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,5 mil. RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 9,5 K RON | |
| 30 | 30.ART CLASS SALON SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,4 mil. RON▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | -247,2 K RON | |
| 31 | 31.TALNES IMPEX SRL▼ 10 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 1,4 mil. RON▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | 62,9 K RON | |
| 32 | 32.VIVA STIL SRL▲ 13 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,4 mil. RON▲ 24,7 % | ▲ 24,7 % | -312,3 K RON | |
| 33 | 33.VOGUE CENTER SRL▲ 22 | Municipiul Oradea, Bihor | 1,4 mil. RON▲ 34,4 % | ▲ 34,4 % | -354 K RON | |
| 34 | 34.ORHIDEEA SPA SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,4 mil. RON— | — | — | -420,1 K RON |
| 35 | 35.OTIMO SRL= | Municipiul Oradea, Bihor | 1,4 mil. RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | -45,1 K RON | |
| 36 | 36.PROFI INVEST COMPANY SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,3 mil. RON▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | -208,4 K RON | |
| 37 | 37.QUICKLY COSMETICS SRL▼ 1 | Municipiul Craiova, Dolj | 1,3 mil. RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | -179,2 K RON | |
| 38 | 38.DIVA STUDIO SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,3 mil. RON▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | -316 K RON | |
| 39 | 39.BEAUTY-STIL SRL▼ 7 | Comuna Valu lui Traian, Constanţa | 1,2 mil. RON▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | -188,5 K RON | |
| 40 | 40.GV HAIR INTERNATIONAL SRL▼ 14 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,2 mil. RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 29 K RON | |
| 41 | 41.EXCLUSIV SRL▲ 9 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,2 mil. RON▲ 14 % | ▲ 14 % | -173,1 K RON | |
| 42 | 42.SALON ELIZA SRL▼ 11 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 1,2 mil. RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | -48,4 K RON | |
| 43 | 43.MARAZUL CORPORATION SRL▲ 263 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 1,2 mil. RON▲ 222,4 % | ▲ 222,4 % | -59,1 K RON | |
| 44 | 44.ESTHETIQUE BEAUTY CENTER SRL▼ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,2 mil. RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 37,5 K RON | |
| 45 | 45.LONDON EYE SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,2 mil. RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | -122,2 K RON | |
| 46 | 46.ABBATE SERVCOMEXIM SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 1,2 mil. RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | -865,4 K RON | |
| 47 | 47.SANDRA BEAUTY SRL▲ 9 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,2 mil. RON▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | -86,3 K RON | |
| 48 | 48.A.S. STYLING SRL▲ 17 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,2 mil. RON▲ 25,1 % | ▲ 25,1 % | -70,6 K RON | |
| 49 | 49.FISTICHIU STUDIO SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,2 mil. RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | -84,8 K RON | |
| 50 | 50.AUTO COCO CONSTRUCT SRL▼ 25 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,2 mil. RON▼ 21,9 % | ▼ 21,9 % | -70,2 K RON | |
| 51 | 51.EUROCLASS SRL▲ 6 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,1 mil. RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | -112,2 K RON | |
| 52 | 52.SAM GROUP SRL▼ 35 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,1 mil. RON▼ 30,9 % | ▼ 30,9 % | -777 K RON | |
| 53 | 53.MONI'S LINE SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,1 mil. RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | -145,3 K RON | |
| 54 | 54.STEPHANIE SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,1 mil. RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | -45,7 K RON | |
| 55 | 55.ALANA'S SRL▼ 32 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,1 mil. RON▼ 25,4 % | ▼ 25,4 % | -62,5 K RON | |
| 56 | 56.ROMA INTERACTIV SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 1,1 mil. RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | -69,1 K RON | |
| 57 | 57.VINNINVEST SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,1 mil. RON▼ 30,2 % | ▼ 30,2 % | 19,6 K RON | |
| 58 | 58.MEREU TINAR SRL▲ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 1,1 mil. RON▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | -180,8 K RON | |
| 59 | 59.STUDIO SKY SRL▲ 38 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,1 mil. RON▲ 35,3 % | ▲ 35,3 % | -406,1 K RON | |
| 60 | 60.BLIC (BEAUTY LASER INTERNATIONAL CENTER) SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,1 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 61 | 61.LUCIA BEAUTY SALON SRL▲ 57 | Loc. Chitila, Oraş Chitila, Ilfov | 1,1 mil. RON▲ 50,1 % | ▲ 50,1 % | -360,2 K RON | |
| 62 | 62.BELLA ATRACTIV SALON SRL▲ 6 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,1 mil. RON▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | -92,4 K RON | |
| 63 | 63.EGOIST SALON SRL▲ 16 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,1 mil. RON▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | -73,6 K RON | |
| 64 | 64.M & M FRIMAR SRL▲ 8 | Municipiul Craiova, Dolj | 1,1 mil. RON▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 226,9 K RON | |
| 65 | 65.MASTER PLUS SRL▼ 36 | Municipiul Deva, Hunedoara | 1 mil. RON▼ 22,6 % | ▼ 22,6 % | 2,6 K RON | |
| 66 | 66.MAKOL SERV SRL▼ 15 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1 mil. RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | -100,7 K RON | |
| 67 | 67.ART HAIR SRL▲ 25 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1 mil. RON▲ 28,8 % | ▲ 28,8 % | -181,3 K RON | |
| 68 | 68.IMAGE EXPERT SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1 mil. RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 5,9 K RON | |
| 69 | 69.ALTIUS FAST COM SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1 mil. RON▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | -397 K RON | |
| 70 | 70.DREAM HAIR & BEAUTY SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1 mil. RON— | — | — | -27,7 K RON |
| 71 | 71.CLEO_NAILS SRL▲ 23 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 1 mil. RON▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | -214,8 K RON | |
| 72 | 72.M&A BEAUTY LINE SRL▲ 9 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1 mil. RON▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | -164,9 K RON | |
| 73 | 73.POLDIAX IMPEX SRL▲ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 1 mil. RON▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 2,1 K RON | |
| 74 | 74.T.S.T. COMPANY SRL▼ 15 | Municipiul Braşov, Braşov | 992,6 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -131,7 K RON | |
| 75 | 75.CATLEIA SRL▼ 12 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 980 K RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | -87,9 K RON | |
| 76 | 76.SVETLANA STUDIO SRL▼ 16 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 970,9 K RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | -5,9 K RON | |
| 77 | 77.MAVIOV SRL▼ 8 | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | 969,4 K RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 1,8 K RON | |
| 78 | 78.SERVICE - COSMETIC SRL▼ 8 | Municipiul Huşi, Vaslui | 955 K RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | -140,8 K RON | |
| 79 | 79.CARMEN'S STYLE SRL▲ 16 | Municipiul Suceava, Suceava | 952,4 K RON▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | -186,9 K RON | |
| 80 | 80.ANTONELLA INT STAR SRL▲ 164 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 946,4 K RON▲ 114,1 % | ▲ 114,1 % | -173,2 K RON | |
| 81 | 81.NEW LOOK SRL▼ 15 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 946,4 K RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | -56,5 K RON | |
| 82 | 82.ALLURE BEAUTY SALON SRL▲ 27 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 941,5 K RON▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | -192,1 K RON | |
| 83 | 83.SALON JANYN SRL▲ 3 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 941 K RON▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | 11,1 K RON | |
| 84 | 84.T CON SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 938,1 K RON▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | -185,5 K RON | |
| 85 | 85.MAGIRIANO SERV IMPEX SRL▲ 30 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 934,1 K RON▲ 29,2 % | ▲ 29,2 % | -62,5 K RON | |
| 86 | 86.BEAUTY STORE SRL▲ 12 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 931,1 K RON▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | -84,9 K RON | |
| 87 | 87.NOVA STYLE 2000 SRL▼ 13 | Municipiul Buzău, Buzău | 926,6 K RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 542 RON | |
| 88 | 88.ILERIN SRL▼ 5 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 912,1 K RON▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | -424,1 K RON | |
| 89 | 89.BEL-MAX SRL▼ 16 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 892,9 K RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | -662,1 K RON | |
| 90 | 90.SIDERAL IMPEX SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 879 K RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | -62,9 K RON | |
| 91 | 91.COQUETTE INTERNATIONAL SRL▲ 5 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 871,2 K RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 82,2 K RON | |
| 92 | 92.REVIVAL SPA & BEAUTY SALON SRL▼ 12 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 865,3 K RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | -92,7 K RON | |
| 93 | 93.CAROL & FANY SRL▲ 35 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 863,2 K RON▲ 27,2 % | ▲ 27,2 % | -93,5 K RON | |
| 94 | 94.AXA CLUB '98 SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 858,6 K RON▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | -32,3 K RON | |
| 95 | 95.AMS COMEX IMPORT EXPORT SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 841,2 K RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | -140,1 K RON | |
| 96 | 96.CEREALS - FRUITS SRL▲ 23 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 837,8 K RON▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | -181,3 K RON | |
| 97 | 97.NAILSPECIALIST SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 835,1 K RON— | — | 73,8 K RON | |
| 98 | 98.MAC'SIM INTERNATIONAL RELATIONS SRL▲ 10 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 820,7 K RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | -126,8 K RON | |
| 99 | 99.JOVSCHI STUDIO SRL▲ 77 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 795,1 K RON▲ 44,8 % | ▲ 44,8 % | -154,5 K RON | |
| 100 | 100.ANNASLIM SRL▼ 38 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 785,4 K RON▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 812 RON |